Nou, ik vind het super wat je doet en OMG wat werk jij snelquote:De reacties hier geven zeker weten de moed om aan hoog tempo verder te doen.
quote:Op maandag 14 augustus 2006 10:25 schreef MMach het volgende:
Vielen dank. De smskes worden al wat teleurgestelder
[afbeelding]
[afbeelding]
en nu zo die link van dit topic terug sturen
Inderdaad, ik zou helemaal niks sturen maar met de camera klaarstaan als ze terug komtquote:Op maandag 14 augustus 2006 10:27 schreef qu63 het volgende:
als ze dit topic al leest is de lol er vanaf
nee, gewoon een webcam ophangen en er zelf niet bij zijnquote:Op maandag 14 augustus 2006 10:35 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Inderdaad, ik zou helemaal niks sturen maar met de camera klaarstaan als ze terug komt
hopen dat ze op haar vakantie adres nu niet de hele dag zit te balenquote:Op maandag 14 augustus 2006 10:26 schreef Rewimo het volgende:
Hihihi, je bent haar lekker aan het opfokken
Ik denk dat MMach zelf wel het beste kan inschatten in hoeverre hij haar in onwetendheid kan laten! Hij kent haar tenslotte het beste!quote:Op maandag 14 augustus 2006 10:42 schreef Ieneminie het volgende:
nou, liever een tipje van de sluier oplichten dan dat ze een k*t vakantie heeft omdat ze elke keer over die kamer zit te piekeren... dat krijg je anders driedubbel terug!
Dat had je kunnen verwachten.quote:Op maandag 14 augustus 2006 10:48 schreef Ireth het volgende:
Stuur ik vol goede hoop de link naar mijn broertje... krijg ik een "ja zo'n broer zou wel handig zijn..." reactie retour![]()
Denk je er wel om dat je d'r niet dood bij neervalt?quote:Op maandag 14 augustus 2006 11:13 schreef MMach het volgende:
Nu goed, to do voor vandaag: vloer af (voor 16u) en het houtwerk schilderen (voor 3u).
Eerst wat voedingsstoffen vergaren en dan begin ik weer met de vlam in de pijp.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |