Bier en sevenup toch?quote:Op donderdag 17 augustus 2006 22:45 schreef Katinkat het volgende:
Wij dronken in de disco geen bier maar sneeuwwitje.
quote:Op donderdag 17 augustus 2006 23:15 schreef Bladergroen het volgende:
Ja nou heb ik me toch maar geregistreerd om hier het volgende met jullie te kunnen delen:
De eerste auto die mijn vader kocht was een Ford Cortina.
(Bladergroen.. aangenaam)
Hebben wij ook een tijd gehad, als ik die dingen nu zie snap ik niet dat we er met zijn vijven in gepast hebben, gingen we in het bos brandhout verzamelen en dat werd dan ook nog in dat kleine autotje geproptquote:
Nee. verplichte keuring, waarbij veel aanstaande dienstplichtigen hoopten opquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 15:30 schreef wonderer het volgende:
Hoe zat het trouwens met militaire dienst, was dat al afgeschaft toen?
Ja, twee keer niet opkomendagen voor de keuring, komen ze de 3e keer met het busje. Maar wel heel vroeg.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 15:57 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Nee. verplichte keuring, waarbij veel aanstaande dienstplichtigen hoopten op
een S5, dwz afgekeurd worden.
Uit die tijd stammen veel dienstweigeraars en evenveel advocaten die zich
daar mee bezig hielden.
Frappant is dat diegene, ik dus, die wel graag in dienst wilde, uitgeloot werden.![]()
Al mijn vrienden zaten toen in dienst en het is op zaterdagavond in de kroeg lastig meepraten over iets wat je zelf niet meemaakt. Ik heb dat altijd jammer gevonden.
Zoals ik in mijn post al aangaf had/heb ik geen principiele bezwaren tegen de dienstplicht.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 17:15 schreef Thorical het volgende:
[..]
En die uitgeloten die zo nodig moesten heb ik nooit begrepen.
17 en al toegelaten worden op de politieschool? Dat gebeurd zelfs nu niet.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 19:15 schreef wonderer het volgende:
Oef, met al die uitzonderingen moet ik dus even precies uitzoeken of mijn hoofdpersoon wel of niet zal worden opgeroepen. Hij begint op zijn zeventiende op de politieschool, dus in principe zou hij dan niet hoeven (opleiding al begonnen als hij achttien wordt). Word je dan nog steeds wel opgeroepen? En was homoseksualiteit ook een uitzondering? Ik meen zoiets te hebben gelezen, dat mannen deden alsof ze homo waren zodat ze niet in dienst hoefden.
Was het maar een jaar. Als je iets kon, wilden ze je nog veel langer hebben.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 19:59 schreef tong80 het volgende:
Ik moest dienst in en het was een vreselijk jaar.
Daar heb je gelijk in, ik weet alleen nog niet zeker of het toen ook niet kon. Ik wacht op het mailtje van de politieagent die me de toelatingseisen gaat vertellen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 20:25 schreef Thorical het volgende:
[..]
17 en al toegelaten worden op de politieschool? Dat gebeurd zelfs nu niet.
Maar, ga jezelf eens inlezen. Inposten kan natuurlijk ook maar je krijgt dan wel een fokking verhaal, dat je fokking goed kan verfokken.![]()
Spannend!quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 20:55 schreef tong80 het volgende:
Ik heb ook twee weekenden vast gezeten. Ik was thuis gebleven tijdens de carnaval.Werd ik gesommeerd naar de kazerne te komen. Dat deed ik niet en werd 's ochtend door de marechaussee uit bed geligt
De meiden dronken bij ons een bessenup of een rum met 7up. Je moest niet zien dat ze ook dronken.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 22:45 schreef Katinkat het volgende:
Wij dronken in de disco geen bier maar sneeuwwitje.
Das de bom, jij hebt niet eens een mp3 speler meer nodig om een gehoorapparaat te kunnen aanvragen bij je verzekering.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 21:20 schreef Bluezz het volgende:
Ik heb een witte opel kadett gehad, een lichtblauwe kever, een fiat 850, en 3 eenden
Natuurlijk niet, dat spul is hier pas opgekomen toen de exota verboden werd, door de enige partij die wij mochten kiezen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 21:31 schreef wonderer het volgende:
Ik blijf het raar vinden om te lezen over cola en sevenup enzo. Ik heb het rare idee dat dat pas in 1990 of zo opkwam, maar dat spul is hartstikke oud
7Up met bessenjeneverquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 22:11 schreef Bladergroen het volgende:
[..]
Dankje![]()
En als het over drank gaat: shandy!
Achter de boeken in de boekenkast lag bij ons de Sekstant "verstopt". Niet een bijzonder spannend tijdschrift. Maar omdat ze áchter de boeken lagen, toch wel weer spannend genoeg om in te kijken als mijn ouders niet thuis waren.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 06:59 schreef wonderer het volgende:
Kan iemand me iets vertellen over waar je als tiener "discreet" rukplaatjes vandaan haalde? Ik zit te denken aan postorder catalogi enzo maar ik kan niks vinden over wanneer die dingen zijn ontstaan.
S5 = geestelijk zeer instabiel.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 15:57 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Nee. verplichte keuring, waarbij veel aanstaande dienstplichtigen hoopten op
een S5, dwz afgekeurd worden.
Uit die tijd stammen veel dienstweigeraars en evenveel advocaten die zich
daar mee bezig hielden.
Nee dat was veel langer. Ik meen ergens rond de 2.00mquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 17:38 schreef wonderer het volgende:
Weet je toevallig nog hoe lang dat was? Mijn hoofdpersoon is rond de 1.88...
Hm, dat zal wel niet, mijn pa is 1.94 en die heeft ook in het leger gezeten.
Ik "Las" de Candy of andere blaadjes van m'n ouders. Dat was destijds heel normaal. Ik denk dat de Candy 500.000 abonnees had in de jaren 70. Sexuele revolutie hèquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 06:59 schreef wonderer het volgende:
Kan iemand me iets vertellen over waar je als tiener "discreet" rukplaatjes vandaan haalde? Ik zit te denken aan postorder catalogi enzo maar ik kan niks vinden over wanneer die dingen zijn ontstaan.
Geen rukplaatjes, maar "postorderbedrijf" doet me aan Ter Meulen denken, volgens mij had iedereen die wel zo'n beetje in huis. Zou dat nog bestaan?quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 06:59 schreef wonderer het volgende:
Kan iemand me iets vertellen over waar je als tiener "discreet" rukplaatjes vandaan haalde? Ik zit te denken aan postorder catalogi enzo maar ik kan niks vinden over wanneer die dingen zijn ontstaan.
De Lach zat in de leesmap. Daar stonden kuise naaktplaatje inquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 06:59 schreef wonderer het volgende:
Kan iemand me iets vertellen over waar je als tiener "discreet" rukplaatjes vandaan haalde? Ik zit te denken aan postorder catalogi enzo maar ik kan niks vinden over wanneer die dingen zijn ontstaan.
Iddquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 22:27 schreef Beschouw het volgende:
[..]
De Lach zat in de leesmap. Daar stonden kuise naaktplaatje in
Ik las ooit ergens dat jongens bikiniadvertenties wel "interessant" vonden, vandaar. Ik zat zelf aan overtoom te denken, maar ik kan nergens vinden wanneer die is begonnen. Ter Meulen klinkt prima, echter, dank je welquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:53 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Geen rukplaatjes, maar "postorderbedrijf" doet me aan Ter Meulen denken, volgens mij had iedereen die wel zo'n beetje in huis. Zou dat nog bestaan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |