Jammerquote:
[nog iets positiefs ervan maken]quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 08:53 schreef Sugar het volgende:
Ben wel benieuwd naar je kaartje, Snoep! En naar je baby ook wel.![]()
Enne, LadyS, dat helpt niet, nee. Want 2 weken te vroeg lukt niet meer en bij Kozakje al helemaal niet!Koooooooooooooooozįkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnn?
Uiteraardquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 08:58 schreef Sugar het volgende:
En Yppy, en Misticle-Lightning en Dylan Dogs' vrouw, niet te vergeten!![]()
quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 09:05 schreef PPL het volgende:
Vraag me sowieso af waar YPPY uithangt.
Ik spreek haar namelijk ook wel eens op een ander forum en heb haar daar ook al paar daagjes niet gezien.
Meestal meld ze zich wel af als ze eventjes weg is of langere tijd afwezig.
We zijn beiden moderator op dat forum.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 09:07 schreef Sugar het volgende:
[..]
![]()
Doet ze daar wel aan (af)meldplicht?![]()
![]()
![]()
Ik heb je daar zelfs nog gefeliciteerd.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 09:05 schreef PPL het volgende:
[..]
Uiteraard![]()
Vraag me sowieso af waar YPPY uithangt.
Ik spreek haar namelijk ook wel eens op een ander forum en heb haar daar ook al paar daagjes niet gezien.
Meestal meld ze zich wel af als ze eventjes weg is of langere tijd afwezig.
In een van de vorige topics had ze het erover dat Jarno in de weekenden en op maandag thuis was en ze dan dus weinig achter de computer zat.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 09:05 schreef PPL het volgende:
[..]
Uiteraard![]()
Vraag me sowieso af waar YPPY uithangt.
Ik spreek haar namelijk ook wel eens op een ander forum en heb haar daar ook al paar daagjes niet gezien.
Meestal meld ze zich wel af als ze eventjes weg is of langere tijd afwezig.
Nou eh... Wachten tot de boel weer up is.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 16:30 schreef PM-girl het volgende:
Fok doet idd vreemd, slecht bereikbaar. Hoe moet dat nou als je gaat bevallen en je kunt het hier niet melden???
"Mevrouw we gaan naar het ziekenhuis want u heeft 6 centimeter ontsluiting!"quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 16:33 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nou eh... Wachten tot de boel weer up is.
Dank je welquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 17:10 schreef miss_dynastie het volgende:
PPL wat een prachtige foto hij is nu niet meer te zien hier, eerder vandaag wel maar toen lukte het me niet om erdoor te komen... heel veel geluk!
Dank je wel.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 17:23 schreef Luchtbel het volgende:
PPL gefeliciteerd en ik lees net je je tekst in het babietjestopic. Wat een heftige tijd voor jullie. Succes en ik hoop ook veel genieten!
Ja echt zeker wel. Ik heb dit gewoon nog niet zo uitgesproken door onzekerheid en onverwacht en verandering in dingen. Het is absoluut niet zo dat ik er niet blij mee ben hoor. Ik heb/ had gewoon twijfels over dingen maar dat heeft niets te maken met twijfel over zwangerschap maar over situatie. Wat zal de rol zijn van Jolie in ons gezin (ja ja ons gezin, ik bedoel maar) enzovoorts. Mijn vriend was het er bijvoorbeeld helemaal mee eens dat de baby dezelfde achternaam gaat krijgen, zodat de kinderen straks toch een soort van geheel zijn enzo. Klinkt als een klein iets maar voor mij is het wel wat groots; hier denken we hetzelfde over, dit gaat goedkomen. Blij zijn we echt.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 16:31 schreef melonovy het volgende:
Ha, luchtbel zwanger, spannend en leuk! Ben je er ook blij mee? Gezien andere reacties van je op het forum ben ik een beetje voorzichtig Maar zo ja, dan van harte geliciteerd hoor!Leuk voor Jolie, wordt dat lekkere kind ook nog zus
Ik wens je een fijne zwangerschap toe!
Ik vind het een super gedachte van de achternaamquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 19:01 schreef Luchtbel het volgende:
[..]
Ja echt zeker wel. Ik heb dit gewoon nog niet zo uitgesproken door onzekerheid en onverwacht en verandering in dingen. Het is absoluut niet zo dat ik er niet blij mee ben hoor. Ik heb/ had gewoon twijfels over dingen maar dat heeft niets te maken met twijfel over zwangerschap maar over situatie. Wat zal de rol zijn van Jolie in ons gezin (ja ja ons gezin, ik bedoel maar) enzovoorts. Mijn vriend was het er helemaal mee eens dat de baby dezelfde achternaam gaat krijgen, zodat de kinderen straks toch een soort van geheel zijn enzo. Klinkt als een klein iets maar voor mij is het wel wat groots; hier denken we hetzelfde over, dit gaat goedkomen. Blij zijn we echt.
tja, fijn is anders, maar dat ligt ook erg aan de weeen die je hebt. die zijn bij de 1 erger dan bij de ander. Ik vond het geen pretje, maar ik wist dat ik er snel zou zijn. (5 min. rijden)quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 19:40 schreef PM-girl het volgende:
Nu ik de keus heb gemaakt om (in principe) in het ziekenhuis te gaan bevallen, vroeg ik me wat dingen af.
Hoe is het om halverwege je ontsluitingsweeėn te gaan verhuizen (kleren aan, in de auto, etc.)
En ga je met de vk in 1 auto, of rijd je apart?
Alvast bedankt!
Genoteerd.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 21:35 schreef YPPY het volgende:
Gewoon een opstapje naast je bed zetten kozakken. En dan maar hopen dat je in het donker niet misstapt.
Wij hebben geen schilderijtje, maar tekeningen uitgesneden en ingelijst. Misschien ook een idee om zelf te doen.
Wat leuk dat ze straks dezelfde achternaam hebben LB.
Voor de statistieken: ik ga nu offline en morgen komt onsbabynichtje
op bezoek dus dan ben ik er de hele dag niet. Maandag is
vrij en gaan we naar de stad en op familiebezoek dus ben niet bezorgd
als ik er dinsdag pas ben.
via de site waar sjak haar geboortekaartje vandaan had zijn ook leuke schilderijtjes te koop zag ik.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 19:51 schreef ik80 het volgende:
Weten jullie nog leuke online schilderijen te vinden?
www.metwittestippen.nlquote:Op zondag 13 augustus 2006 14:40 schreef bixister het volgende:
[..]
via de site waar sjak haar geboortekaartje vandaan had zijn ook leuke schilderijtjes te koop zag ik.
deze bijvoorbeeld. wat ik ook heel leuk vind is galerie lucie
quote:Op zondag 13 augustus 2006 14:06 schreef jessie het volgende:
Ahhhhh luchtbel ik lees het nu pas.
Meid wat geweldig, wat leuk wat mooi
Een zusje voor Jolie![]()
![]()
In het babietjes topic...quote:Op zondag 13 augustus 2006 18:23 schreef Catootje het volgende:
luchtbel van harte en begrijp ik nu goed dat er eindelijk kindekes geboren zijn!!! Waars Owlet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |