Dat heerst. Bert is ook al op die manier naar zijn werk gegaan onder het motto, ik blijf wel de hele dag zitten totdat je me weer op komt halenquote:Op woensdag 16 augustus 2006 11:14 schreef Rewimo het volgende:
*voorzichtig uit bed gekomen is*
Ik ben me toch een partij duizelig! Merkte het vannacht al toen ik me een keer omdraaide, het leek wel of ik in een diep gat viel. En bij het opstaan vanmorgen zwalkte ik de kamer door. Heb maar gauw wat kleren bij elkaar gezocht voor Christan en mijn moeder gevraagd hem op te halen. Werk afgebeld en mijn bed weer in. Zit nu even beneden om wat te eten, gelukkig gaat het nu wel weer een beetje.
Dan bleef het bestaan voor de zwangere dieetcluppersquote:Op woensdag 16 augustus 2006 11:31 schreef YPPY het volgende:
Dat grafiekje ziet er mooi uit Emu.
Beterschap Rewimo!
Als iedereen meteen goed af zou vallen, hadden we dit topic niet meer Droeke. Het is dus maar goed dat het niet altijd meteen lukt. Anders wordt het hier zo saai leeg.
Neeeeeee, niet al dat zwangere gehoe hier naartoe halen. OUD is genoeg.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 11:33 schreef teigan het volgende:
[..]
Dan bleef het bestaan voor de zwangere dieetcluppers
Volgens mij zijn die twee maanden al ingegaan en ik moet toegeven dat ik nu ook niet zou gaan klimmen als het wel mochtquote:Op woensdag 16 augustus 2006 16:11 schreef teigan het volgende:
freecell, dat is best vervelend, en gaat die twee maanden in als je gips eraf is? Of geldt die vanaf nu...
Ennuh, wat versta jij onder megaveel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |