Veel van wat je hoort in het nieuws is onwaar inderdaad. En het nieuws grijpt ook niet meer terug op eerdere uitspraken/interviews als er inconsistencies zijn. Het is 1 grote stroom van steeds vernieuwende info en de overgrote meerderheid is bull-shit.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:17 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Nee hoor, volgens jou is het heel simpel:
alles is de schuld van het Westen en alles wat je in het nieuws hoort is niet waar. Gelukkig weet jij dan wel wat wel waar is.
Hou het dan bij de simpele stelling "who benifits". De moslims dus duidelijk niet, als de "terroristen" op deze manier doorgaan worden ze (and thos who harbor them) verpletterd door westerse (in de toekomst wellicht totalitaire) verenigde machten.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:19 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Juist. daarom is het ook BS zo'n bewering neer te plempen met een air van, "ik weet
wel hoe het zit".
Wordt ook moslim en blaas jezelf opquote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:19 schreef Mikrosoft het volgende:
Amerika is terrorist nummer één in het Midden-Oosten, steunt ondemocratische regimes en Israel vernietigt Libanon.
Jij bent ook aardig de weg kwijt of niet.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:19 schreef Mikrosoft het volgende:
Tja, ze moeten wat verzinnen hè? Terroristen doen tenslotte heel erg moeilijk (vliegtuigen) als het ook makkelijk kan. Amerika is terrorist nummer één in het Midden-Oosten, steunt ondemocratische regimes en Israel vernietigt Libanon. Afleidingsmaneuvres als 'Britse politie voorkomt aanslagen' werken niet meer.
Nee gelukkig niet, maar de overgrote uitleg en toepassing van hun geloof wel, en dat maakt een hoop van hen belachelijk cq achterlijkquote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:17 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
Maar.. maar... maar...
huhhh...huhh...huhhh..
zijn niet alle moslims hetzelfde dan?
De mening van de meerderheid is niet perse de juiste. De geschiedenis leert ons zelfs dat het omgekeerde waar is.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:26 schreef popolon het volgende:
[..]
Jij bent ook aardig de weg kwijt of niet.
Het is niet per se BS. Want in de geschiedenis kun je wel bewijzen vinden. Zoek maar eens uit hoe Japan uiteindelijk steun won onder het volk om de oorlog tegen China te starten rond het begin van WOII.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:19 schreef Incomplete het volgende:
Juist. daarom is het ook BS zo'n bewering neer te plempen met een air van, "ik weet
wel hoe het zit".
Eh...Jaquote:Op donderdag 10 augustus 2006 15:35 schreef Hallulama het volgende:
[..]
Denk jij nog steeds dat men aanslagen pleegt puur en alleen omdat men onze vrijheid en democratie wil vernietigen, ons de Islam wil opdringen en ons wil laten roepen "Er is geen God dan Allah, en Mohammed is Zijn Profeet." ?![]()
GA
TOCH
FIETSEN !
Ik kom nooit in TRU en geloof niet in de conspiracy's die daar (en hier ineensquote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:24 schreef diep-in-de-war het volgende:
[..]
Hou het dan bij de simpele stelling "who benifits". De moslims dus duidelijk niet, als de "terroristen" op deze manier doorgaan worden ze (and thos who harbor them) verpletterd door westerse (in de toekomst wellicht totalitaire) verenigde machten.
.
Moslim-extremisten zijn gestoord en zijn echt, daarover is geen twijfel mogelijk.quote:Het is TOTAAL niet in hun voordeel
Jeetje, en ik maar denken dat Frankrijk de hoofdschuldige was aan het Vietnam-conflict, maar dat zal wel weer iets teveel doordenken zijn he?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:30 schreef Hallulama het volgende:
[..]
En zoek maar eens uit waarom even voor de verkiezingen in de VS (Johnson versus Nixon) in 1968 het vredesoverlog tussen Noord- en Zuid-Vietnam mislukte.
Dat is een compleet andere situatie, die mensen worden bedreigd door een aan hun land grensende supermacht. En stellen dat ze ( internationale "terroristen") gestoord zijn en daarom niet beter weten vind ik wel erg makkelijk. Bekende tactiek wel, het volk laten denken dat de "vijand" onmenselijk is.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:36 schreef Incomplete het volgende:
[..]
[..]
Moslim-extremisten zijn gestoord en zijn echt, daarover is geen twijfel mogelijk.
In jouw visie is het totaal niet in hun voordeel, waarom dan zelfmoordenaars
in israelische bussen?? Zijn dat ook CIA-agenten soms?
Oh wacht, volgens sommige hier zijn die wanhopig, die tellen niet mee.
Ja dit is een afleidingsmaneuvre van de Britse geheime dienst dus.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:30 schreef diep-in-de-war het volgende:
[..]
De mening van de meerderheid is niet perse de juiste. De geschiedenis leert ons zelfs dat het omgekeerde waar is.
Sweet Dreams,
Typische manier van discussieren weer. Waar schrijf ik dat "vrijwel alle Irakis blij zijn met de komst van de Amerikanen"?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 15:52 schreef moussie het volgende:
[..]
euhm, en wie heeft je wijs gemaakt dat "vrijwel alle iraqies" blij zijn met de komst van de amerikanen ? juist ja, de amerikanen
[..]
Nogmaals: dat schrijf ik helemaal niet. Als je een serieuze discussie wilt voeren lijkt het me handig dat je dat op basis van argumenten doet.quote:het is dus belachelijk om aan te nemen dat niet alle informatie die we krijgen van de amerikanen klopt .. aha .. dus alle iraqies zaten de amerikanen met open armen te verwelkomen, er waren WMD's etc etc
[..]
Nou nee hoor. Het religieuze geweld wat we in Irak zien is ongekend en komt allang niet meer voor in het Westen. Dus dat men de kracht van de fundamentalisten onderschat heeft is jammerlijk, maar niet onbegrijpelijk.quote:iedere idioot met meer dan 2 hersencellen had kunnen bedenken dat dit gaat gebeuren .. dus ja .. voor 9/11 zou ik nog gezegd hebben dat het excuseerbare onderschatting is van hoezeer je gehaat wordt als amerikaan in die streken .. na 9/11 de VN als geheel negeren en aan de slag gaan met een coalition of the willing is imho zo ongeveer hetzelfde als "een heel kattenasiel op de spek binden"
[..]
Nou nee hoor. De meerderheid van de Irakis heeft gekozen en respecteert de uitkomst van de verkiezingen. Ik begrijp dat jij de toekomst wil laten bepalen door de gewelddadige milities?quote:uhm .. en hoe is dat idiote terrorisme ook alweer ontstaan .. was dat niet door de zoveelste buitenlandse mogendheid op hun grondgebied die hun wil vertellen hoe ze zouden moeten leven ?
[..]
Nee, die "axis of evil" bestaat. Al vind ik de formulering wat simplistisch.quote:dus nu heeft de linkse europeaan de mythe van "the axis of evil" bedacht ?
Weet je wat het "leuke" is, stel dat dat inderdaad het geval zou zijn...dan zou niemand het geloven. De mainstream media zou het niet eens onderzoeken ( ook al lagen er ladingen feiten) omdat het te absurd voor worden is.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:42 schreef popolon het volgende:
[..]
Ja dit is een afleidingsmaneuvre van de Britse geheime dienst dus.
Sweet dreams.
Fout, zonder onze bemoeienis bleven ze gewoon lekker daar met hun rotzooitje.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:46 schreef klez het volgende:
Zonder onze bemoeienis was het Midden-Oosten het lichtend voorbeeld op deze planeet, met vrede, welvaart voor iedereen, gelijke rechten voor homo's, vrouwen en Joden, enz., niet waar...![]()
quote:CNN: Kaping vliegtuig Qatar Airlines verijdeld.
Terroristen die willens en wetens onschuldigen mee de dood in willen sleurenquote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:41 schreef diep-in-de-war het volgende:
[..]
Dat is een compleet andere situatie, die mensen worden bedreigd door een aan hun land grensende supermacht. En stellen dat ze ( internationale "terroristen") gestoord zijn en daarom niet beter weten vind ik wel erg makkelijk. Bekende tactiek wel, het volk laten denken dat de "vijand" onmenselijk is.
Wat vind je van Israel die willens en wetens honderden burgers vermoord, onmenselijk? Amerika die atoombommen gooit en daarmee willens en wetens honderdduizenden burgers vermoord, ook onmenselijk? ( ja, maar die hadden een hoger doel..right?)quote:Op donderdag 10 augustus 2006 17:05 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Terroristen die willens en wetens onschuldigen mee de dood in willen sleuren
zijn imo onmenselijk bezig.
Ik zie ze als gestoord maar zeker niet als dom, onderschatting is een veel gemaakte fout.![]()
Voor de terroristen die hier bij betrokken zijn hoop ik op een enkeltje Gitmo, zodat
daar een "deprogrammeur" aan de slag kan. Misschien dat ze dan nog nut kunnen
hebben als infiltrant bij hun "soortgenoten".
De derde wereld oorlog is begonnen op 11 september 2001.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 17:16 schreef manhattan het volgende:
Dit viel te verwachten.
Take my words: de derde wereldoorlog komt er aan.....................
Gek he.....quote:Op donderdag 10 augustus 2006 17:21 schreef -scorpione- het volgende:
Je hoeft tegenwoordig maar het woord vliegtuig te laten vallen of iedereen is in rep en roer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |