Waarmee je dus het MO onder curatele wilt stellen?quote:Op woensdag 9 augustus 2006 18:07 schreef Nuoro het volgende:
[..]
De enige oplossing is dan ook een soort super-UNIFIL. Een enorm internationaal leger dat onmiddelijk ingrijpt zodra een paar van die landjes (lees stammen) vervelend tegen elkaar begint te doen.
Eigenlijk zou heel het MO ontwapend moeten worden. Messen om hun geiten te slachten is alles wat ze zouden mogen behouden.
Euhm, ik had het over UNIFIL, daar zit o.a. ook China bij, dus hoezo "Westerse Moraal"?quote:Op woensdag 9 augustus 2006 18:34 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Waarmee je dus het MO onder curatele wilt stellen?
Gebaseerd op...........................? De superieure westerse moraal?
Ben het niet oneens met je maar kan me voorstellen dat elke, zichzelf respecterende Arabier,
problemen met dit voorstel zou hebben.
![]()
gebaseerd op internationale wetgevingquote:Op woensdag 9 augustus 2006 18:34 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Waarmee je dus het MO onder curatele wilt stellen?
Gebaseerd op...........................? De superieure westerse moraal?
Ben het niet oneens met je maar kan me voorstellen dat elke, zichzelf respecterende Arabier,
problemen met dit voorstel zou hebben.
![]()
Int. wetgeving wordt nu door zoveel landen aan de laars gelapt,quote:Op woensdag 9 augustus 2006 19:15 schreef sp3c het volgende:
[..]
gebaseerd op internationale wetgeving
maar persoonlijk zou ik beginnen in Afrika vergeleken met de problemen daar is er in het midden oosten prettig leven
niet op deze schaalquote:Op woensdag 9 augustus 2006 19:20 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Int. wetgeving wordt nu door zoveel landen aan de laars gelapt,
nou nee, juist Afrika toont het nut aan van de VN, van de UNHCR vluchtelingenkampen tot de grote vredesmissies (Congo, Liberia etc.) die gewoon goed resultaat leverenquote:misschien na een grondige reorganisatie van de VN, maar dat zie ik zo snel
nog niet gebeuren.
Afrika toont de onmacht van de VN aan, te veel kapiteins op het VN-schip met veto-rechten,
te veel belangen.
![]()
Mwah, ik denk daar vandaag wat negatiever over.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 19:39 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou nee, juist Afrika toont het nut aan van de VN, van de UNHCR vluchtelingenkampen tot de grote vredesmissies (Congo, Liberia etc.) die gewoon goed resultaat leveren
En ik altijd maar denken dat de zionisten de pers beheersdenquote:
OMG. Ze hebben zombie's daar.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 19:56 schreef Roi het volgende:
[..]
En ik altijd maar denken dat de zionisten de pers beheersden!
die stonden ook al in de andere topic .. maar kijk nog eens goed naar die 2 foto's, het zijn echt verschillende gasten .. diegene die wijst heeft hele kleine tepelhoofden en die daar ligt veel groter en donkerderquote:Op woensdag 9 augustus 2006 19:56 schreef Roi het volgende:
[..]
En ik altijd maar denken dat de zionisten de pers beheersden!
Met dezelfde broek?quote:Op woensdag 9 augustus 2006 20:08 schreef moussie het volgende:
[..]
die stonden ook al in de andere topic .. maar kijk nog eens goed naar die 2 foto's, het zijn echt verschillende gasten .. diegene die wijst heeft hele kleine tepelhoofden en die daar ligt veel groter en donkerder
Flauwekul... klik eens op de link, je ziet duidelijk dat het dezelfde gast is, komt vooral door dezelfde kleding en het petje dat ie als "lijk" tussen z'n elleboog en zij vastklemt.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 20:08 schreef moussie het volgende:
[..]
die stonden ook al in de andere topic .. maar kijk nog eens goed naar die 2 foto's, het zijn echt verschillende gasten .. diegene die wijst heeft hele kleine tepelhoofden en die daar ligt veel groter en donkerder
De New York Times heeft inmiddels al toegegeven dat ze een fout hebben gemaaktquote:Op woensdag 9 augustus 2006 20:08 schreef moussie het volgende:
[..]
die stonden ook al in de andere topic .. maar kijk nog eens goed naar die 2 foto's, het zijn echt verschillende gasten .. diegene die wijst heeft hele kleine tepelhoofden en die daar ligt veel groter en donkerder
quote:Op woensdag 9 augustus 2006 20:18 schreef CeeJee het volgende:
Photoshop Amateur Hour rechtsonder.
http://www.nytimes.com/sl(...)EBA_SLIDESHOW_4.html
Ik hoop dat er door zijn speech valt achter te komen waar hij zich op het moment verschuilt.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 19:17 schreef venomsnake het volgende:
20:08 Hezbollah leader Nasrallah expected to deliver television speech (AP)
-edit..
inmiddels live op al-jazeera.
nu ook op CNN.
beetje vreemd dat de westerse media een interessante speech afbreekt na 5 minuten..al-jazeera zend het wel gewoon uit, net zoals ze bush, Olmert, blair enz ook gewoon uitzenden. ik wil van alle spelers in dit conflict horen wat de leiders te melden hebben, niet alleen de westerse.
![]()
hmz .. ik geloof dat het dragen van soortgelijke kledingsstukken geregeld voor komt bij vooral jongeren .. mode heet dat ..quote:Op woensdag 9 augustus 2006 20:09 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Met dezelfde broek?
Duidelijk te zien op foto 1 en 3
quote:Op woensdag 9 augustus 2006 21:05 schreef moussie het volgende:
[..]
hmz .. ik geloof dat het dragen van soortgelijke kledingsstukken geregeld voor komt bij vooral jongeren .. mode heet dat ..
maar laten we aan nemen dat het idd dezlfde jongen is .. zou het kunnen dat die eerst bewusteloos onder het puin vandaan is getrokken en later is gaan helpen .. ondanks die kanjer van een kneuzing op zijn borst ?
Zie je niet in dat Moussie gewoon een doodordinaire anti-semiet is? De boodschap is zeer subtiel ingepakt, maar toch duidelijk voor iedereen die het wil horen. De Joden zijn schuldig aan alles en de Arabieren zijn het zielige slachtoffer zonder eigen verantwoordelijkheid. Het gebruikelijke SP-riedeltje dus.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 21:19 schreef Incomplete het volgende:
[..]
![]()
Waarom krampachtig het zoveelste voorbeeld van manipulatie verdedigen.
Beide partijen,imo, maken zich er schuldig aan. De een wat slimmer dan de ander.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |