Als je dat nu zegt heb je een mes tussen je ribben.quote:
Yep. De helft van ons heeft nu nog last van de chemicaliën die er in zatenquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:00 schreef DrMarten het volgende:
Is het gele koffertje van Deetman al voorbij gekomen trouwens?
quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:00 schreef DrMarten het volgende:
Is het gele koffertje van Deetman al voorbij gekomen trouwens?
quote:
Ik mocht ze nietquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:01 schreef erikh het volgende:
Ja die halve tennisballen leker het wel en dat er toen een aantal kinderen op het geweldige idee kwamen om die dingen op hun oog vast te laten zuigen. Toen werd ook dringend geadviseerd om er een gaatje in te maken, meteen het effect grotendeels weg.
Kent iemand nog die staafjes die je om je pols kon slaan en dat het dan in 1 keer een armband werd. Die waren helemaal fout
Lees de TT eensquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:02 schreef descendent1 het volgende:
Panini voetbalplaatjes; rolschaatsen en skippyballen; Guns 'n Roses; lego; Gi-joe poppetjes en mn crossfiets. Mijn jaren 90.
quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:01 schreef Echo99 het volgende:
[..]
Yep. De helft van ons heeft nu nog last van de chemicaliën die er in zaten![]()
Je had die plaatjes ook van The A-Team. In een gele en rode serie dacht ik. Mén, die gingen hard op het schoolplein.quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:03 schreef erikh het volgende:
Voetbalplaatjes ja, ik had het complete euro 88 boek vol
Loop ik mezelf te quoten; nou ja; jaren 80 en 90.. )quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:02 schreef descendent1 het volgende:
Panini voetbalplaatjes; rolschaatsen en skippyballen; Guns 'n Roses; lego; Gi-joe poppetjes en mn crossfiets. Mijn jaren 80 en 90.
Rozebottels en van die witte klapbessen deden het ook goed in je blaaspijp.quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:00 schreef purplerose het volgende:
Met me beste vriendje in de bouw rondschooieren met blaaspijpen en gewoon algeheel goor worden
Ik ook.quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:03 schreef erikh het volgende:
Voetbalplaatjes ja, ik had het complete euro 88 boek vol
Een of andere promotiecampagne toch? Volgens mij hebben m'n ouders er nog ergens een op zolder liggen.quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:04 schreef descendent1 het volgende:
[..]
Waar was die ook al weer precies voor; dat koffertje? Had iets met school te maken toch?
(heb m ook gehad ooit..)
Tsja.. toen ging je pas dood als je oud was inderdaad..quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:00 schreef Jarno het volgende:
[..]
Als je dat nu zegt heb je een mes tussen je ribben.
Ik miste heel lang op een gegeven moment alleen nog Ruud heus; uiteindelijk toch vol gekregen!quote:
En dan in de klas plaatjes ruilen, ik weet nog steeds dat toen bijna niemand een plaatje van rinus michels had ( ik ook niet) kregen we opeens een nieuwe jongen in de klas die hem 5 keer dubbel had, die was meteen de held van de klasquote:
Als je de search gebruikt.. kan me herrineren dat er eens een topic over was..quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:00 schreef john6 het volgende:
[..]
hier moet echt een topic over geopend worden![]()
Idd, heb heel wat kids voor hun hersens geschoten met die dingenquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:04 schreef dmace het volgende:
[..]
Rozebottels en van die witte klapbessen deden het ook goed in je blaaspijp.
Jep, en de kids om me heen zullen zich die ook nog wel herinnerenquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:06 schreef DrMarten het volgende:
Hebben jullie ook erwtenschieters gemaakt van een buisje met een ballonnetje erachter?
Neejoh, pijltjes van reclamefolders draaien (uiteraard de lingerie sectie van de whekamp als eerste), een naald voorin en dan maar op de dakgoot schieten......quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:04 schreef dmace het volgende:
[..]
Rozebottels en van die witte klapbessen deden het ook goed in je blaaspijp.
Nu ik Boomerang heb op tv kijk ik er weer naar. En Hong Kong Phoey natuurlijk ookquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:07 schreef purplerose het volgende:
[..]
Idd, heb heel wat kids voor hun hersens geschoten met die dingen
captain caveman
Wauw!! Inderdaadquote:Op maandag 7 augustus 2006 15:16 schreef Kiteless het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
GForce Team !
Dat was in de jaren 70.quote:
Checkquote:Op maandag 7 augustus 2006 15:55 schreef Atuniel het volgende:
En 'landje veroveren' met je zakmes op het schoolplein.. deden jullie dat ook?
LP was vaak 't slachtofferquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:04 schreef dmace het volgende:
[..]
Rozebottels en van die witte klapbessen deden het ook goed in je blaaspijp.
Nu herken ik hetquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:10 schreef Racing_X-Ray het volgende:
Highwayman was cool
met die vrachtwagens die in nood konden loskoppelen waarna je bij de een een helikopter had en bij de andere een vette raceauto hahahahaha
toen wilde ik ook vrachtwagen chauffeur worden hahaha
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
http://epguides.com/Highwayman/
http://www.scifi2k.com/highwayman.html
En 2 eikels (aan beide zijdes 1) voor het ultieme effectquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:04 schreef dmace het volgende:
[..]
Rozebottels en van die witte klapbessen deden het ook goed in je blaaspijp.
Geeft niet, ik ben van 74 dus komt mooi uitquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:11 schreef Pheno het volgende:
En de muppets
Al zijn die ook nog wat 70
Sorrie LP voor eventuele opgelopen trauma'squote:Op maandag 7 augustus 2006 16:11 schreef Liopleurodon het volgende:
[..]
LP was vaak 't slachtoffer![]()
Van die kneiterharde rode #@%@-besjes![]()
Hou maar op, heb meer plaatjes over dan er in dat boek pasten.quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:06 schreef descendent1 het volgende:
[..]
Ik miste heel lang op een gegeven moment alleen nog Ruud heus; uiteindelijk toch vol gekregen!
Nog even een toevoeging:quote:
Dankjequote:Op maandag 7 augustus 2006 16:13 schreef purplerose het volgende:
[..]
Sorrie LP voor eventuele opgelopen trauma's![]()
![]()
kusje erop?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |