Ik zag het ook pas net. Was het net van plan om in FB te vragenquote:
Die van mij o.a. (Ik moest iets verzinnen, misschien niet slim om dat in de vakantie te doen, maar daarnaast heeft niet iedere Hool-er een werkweek)quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:41 schreef pascalheister het volgende:
welke werkweek?
ik ook, 3 weken is wel mooi. Dan mag het echte werk wel weer beginnen.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:44 schreef Suijk het volgende:
Ik ga gewoon mijn laatste vakantieweek in.
Jij werkt keihard, je bent overdags nooit meer online.quote:
Sssssttt laat m'n image intaktquote:Op zondag 6 augustus 2006 21:53 schreef Suijk het volgende:
[..]
Jij werkt keihard, je bent overdags nooit meer online.![]()
Verzin maar een betere. Dan mag een mod hem veranderen (tenzij ik het geen leuke titel vindquote:
Gezelligquote:Maar deze werkweek telt slechts 4 dagen!Aanstaande vrijdag tot en met zondag lekker met dinnetje naar Parijs!
ik ben vrijquote:Op zondag 6 augustus 2006 22:01 schreef Eilanden het volgende:
Ja, ja iedereen die nog vrij heeft moet gewoon lekker zijn biertje drinken en vooral niet kenbaar maken dat ze vrij zijn
quote:
In dat geval zet ik wel ff een fles neerquote:Op zondag 6 augustus 2006 22:19 schreef Dylan Dog het volgende:
Wijntje, lekker. Doe maar een rosé-tje.
quote:In het centrum van Utrecht zijn volgens ooggetuigen tientallen gewonden gevallen tijdens het slotconcert van de Muzikale Botenparade.Volgens de eerste berichten is een brug voor voetgangers ingestort.
Volgens de eerste berichten rijden brandweer,politie en ambulancediensten af en aan. Het ongeluk gebeurde ter hoogte van de Stadhuisbrug. In de gracht zijn duikers op zoek naar slachtoffers.
Ik ga mijn best doen, deze zijn al klaar :quote:Op zondag 6 augustus 2006 22:24 schreef Dylan Dog het volgende:
Ik had graag drie glazen dan: jij eentje, clau eentje en ik ook graag.
quote:Gewonden na val stenen trap in Utrecht
Uitgegeven: 6 augustus 2006 22:11
Laatst gewijzigd: 6 augustus 2006 22:19
UTRECHT - Een nog onbekend aantal mensen is zondagavond gewond geraakt bij een openluchtoptreden van een band in het centrum van Utrecht. De band Zuco 103 was net begonnen met een optreden op de Oudegracht, toen een trap met bezoekers instortte, zegt een woordvoerder van de organisatie. Het is nog onduidelijk hoe het met de slachtoffers is. Zij worden afgevoerd naar het ziekenhuis.
Zuco 103 vormde de slotact van de Muzikale Botenparade in Utrecht. Op en onder de trap ter hoogte van de Stadhuisbrug stonden toeschouwers naar het optreden te kijken. Het evenement is direct na het ongeval stilgelegd.
Volgens een ooggetuige is een trap richting de gracht in elkaar gestort. Behalve politie en ambulancepersoneel zijn duikers ingezet om de gracht te doorzoeken op eventuele slachtoffers.
De politie is nog niet bereikbaar voor een reactie.
Ai...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |