quote:Op zondag 6 augustus 2006 12:56 schreef Adelante het volgende:
Kleve is niet zo heel groot en er is altijd in het centrum wel wat parkeerplek te vinden. Wij rijden tegenwoordig vaak door naar Oberhausen om daar bij CentrO te gaan shoppen. Alles onder een dak en met name electronica veeeeeel voordeliger dan in Nederland.
Klopt ja. E-center dus.quote:Op zondag 6 augustus 2006 13:54 schreef z80 het volgende:
@ijsmeis.
je bent in de war.
bij Kaufland is geen mac.
niet bij de oude en ook niet bij de nieuwe.
je bedoelt het e-center.
Is dat die bij de rotondequote:Op zondag 6 augustus 2006 14:15 schreef btb het volgende:
Volgens mij is de mac aan de van kleve als je vanuit arnhem komt zetten bijna altijd open. Ik weet niet of dat 24 uur per dag is, maar s'nachts om half 4 is hij iig nog wel open :p
Er is veel beter eten te krijgen in Duitsland, daar ga je toch niet naar een Mc Donalds toe?quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:06 schreef perezoso het volgende:
E-center vertoef ik redelijk vaak, veel goedkope winkels bij elkaar en na het shoppen ff naar mc donalds waar de koffie 2 maal zo groot is, de saus gratis is en vriendelijk geholpen wordt.
Duitsland![]()
De Mac in Duitsland is veul beter dan in Nederland. Dus af en toe moet je er wel heen.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:24 schreef broodje_poep het volgende:
[..]
Er is veel beter eten te krijgen in Duitsland, daar ga je toch niet naar een Mc Donalds toe?![]()
Ja die braadworsten zijn ook lekker, hoe dieper je het centrum inloopt (omhoog) des de groter ze worden.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:24 schreef broodje_poep het volgende:
[..]
Er is veel beter eten te krijgen in Duitsland, daar ga je toch niet naar een Mc Donalds toe?![]()
Ik ga altijd voor de worsten die ze in die kleine winkeltjes verkopen
Bijna overalquote:Op zondag 6 augustus 2006 14:38 schreef perezoso het volgende:
[..]
Ja die braadworsten zijn ook lekker, hoe dieper je het centrum inloopt (omhoog) des de groter ze worden.
Maar waar in Kleve kun je dan lekker eten (volledige maaltijd) voor weinig geld ?
Andere producten ehquote:Op zondag 6 augustus 2006 14:43 schreef Curiosity het volgende:
Ik ga dus hoofdzakelijk voor de supermarkt.
Dus Kleve lijkt me wel voldoende.
De Aldi in Duitsland, is dat heel anders als hier in NL.
Voor Saturn hoef ik niet naar duitsland, die zit hier vlakbij waar ik woon.
Ik ben slechtziend, als ik nou mijn arm om jouw middel gooi dan komen we er wel.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:39 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Bijna overal? Ga gewoon wat eettentjes af. De menu's staan meestal buiten uitgestald met de prijzen erbij.
Ik kom eigenlijk haast nooit in Klevequote:Op zondag 6 augustus 2006 14:47 schreef perezoso het volgende:
[..]
Ik ben slechtziend, als ik nou mijn arm om jouw middel gooi dan komen we er wel.![]()
2 uur in de file?quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:47 schreef ijsmeis het volgende:
Keulen is leuk voor als je 2 uur in de file wilt staan ja.
Ik heb er wel last van gehad. Vooral ook omdat ze er nu aan de weg bezig zijn, waardoor het vaak maar 60 is wat je rijden mag.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:49 schreef Huizilopochtli het volgende:
[..]
2 uur in de file?![]()
Gewoon bij Arnhem de grens overgaan, en in 1 keer doorkarren.
Honderden keren gedaan (een vriendin van me woont er) en geen enkel probleem.
Trouwensch, over Venlo ook nooit last.
Ow zow.. Mjah. maandje terug was het wel ff erbarmelijk, maar vorige week zondag hebben we 2 minuten 60 hoeven rijden op het hele traject.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:51 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik heb er wel last van gehad. Vooral ook omdat ze er nu aan de weg bezig zijn, waardoor het vaak maar 60 is wat je rijden mag.
Nog nooit geweest (geloof ik), heeft het meer allure of woon jij omgeving Gennep en scheelt het in de benzine kosten ?quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:48 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik kom eigenlijk haast nooit in Kleve. Ik ben meer een Goch-ganger. Qua eten dus eh.
Ik woon in Gennep, maar vertoef vaak in Siebengewald wat weer wat dichter bij Goch ligt dan Kleve.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:57 schreef perezoso het volgende:
[..]
Nog nooit geweest (geloof ik), heeft het meer allure of woon jij omgeving Gennep en scheelt het in de benzine kosten ?
Waar je heus wel een dagje kan rondhangen. Dus boeiendquote:Op zondag 6 augustus 2006 14:59 schreef nonzz het volgende:
Ik weet niet waar je vandaan moet komen, maar Kleve is echt helemaal niets verder. Gewoon een klein Duits stadje. Niets bijzonders....
Ja tuurlijk, net als dat je in insert_willekeurg_nederlands_gat_ter_grote_van_kleve() een dagje kan rondhangen. Je hebt alleen niet echt een leuke dagquote:Op zondag 6 augustus 2006 15:00 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Waar je heus wel een dagje kan rondhangen. Dus boeiend.
Klopt, maar elk Duits plaatsje dat over supermarkten en enkele nonfoodwinkels beschikt is voor een Nederlander zeer de moeite waard. Goedkope drank (sterkedrank, Duitse witte wijnen, sekt voor een spotprijs), veel grotere keuze in kleding, goedkopere elektronica, betere horeca....quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:59 schreef nonzz het volgende:
Ik weet niet waar je vandaan moet komen, maar Kleve is echt helemaal niets verder. Gewoon een klein Duits stadje. Niets bijzonders....
Kaufland, Penny markt. Bij de Penny Markt zitten ook nog wat andere winkels die misschien wel interessant zijn.quote:Op zondag 6 augustus 2006 17:24 schreef z80 het volgende:
@ ijsmeis
is er in Goch nog iets te doen?
ik bedoel zijn daar nog wat winkels te vinden,
ik kom nu niet verder dan Thomas Phillipps.
en de edeka die in goch zit kun je beter mijden.
Tuurlijk niet. Duitsland is toch net ff iets anders en goedkoper. En aangezien TS dat wil moeten we 't daar over hebbenquote:Op zondag 6 augustus 2006 17:29 schreef nonzz het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, net als dat je in insert_willekeurg_nederlands_gat_ter_grote_van_kleve() een dagje kan rondhangen. Je hebt alleen niet echt een leuke dagOf je moet nogal snel tevreden zijn......
Teentjes knoflook in oliequote:Op zondag 6 augustus 2006 19:22 schreef Curiosity het volgende:
ik heb even het E-center opgezocht, en ik denk dat ik me daar wel kan vermaken.
Er zitten hier sowieso 5 grote ketens bij elkaar.
Heeft iemand nog echte aanraders uit de duitse supermarkt.?
Af en toe wel, af en toe niet.quote:Op zondag 6 augustus 2006 19:36 schreef Curiosity het volgende:
Kan je trouwens gewoon met je NL pin pas pinnen.
of is het verstandig gewoon cash mee te nemen.
mag ik een keertje komen eten?quote:
Sterker nog...quote:Op zondag 6 augustus 2006 13:28 schreef Mister.Ed het volgende:
Voor gadgets kun je midden in het centrum naar Saturn toe (lijkt heel veel op MediaMarkt qua concept). In de stad zelf heb je ook genoeg leuke tentjes om even wat te eten.
Zeker nooit in de decembermaanden in kleve geweest?quote:Op zondag 6 augustus 2006 13:00 schreef ijsmeis het volgende:
Kleve is niks aan.
Maar voor een grote supermarkt kun je het beste even naar de Kaufhof gaan.
Daar zitten een paar grote winkels bijeen en vanuit daar ben je redelijk snel in de stad waar dan ook weer de Saturn en andere (lees 2 ofzo) grote warenhuizen zitten.
Ik denk dat je er wel een dagje zoet bent op zich.
Maar goed, gewoon Kleve inrijden, de McDonalds op het terrein bij de Kaufhof valt wel redelijk op, anders gewoon even netjes vragen aan een voorbijganger.
Hadden we het vanmiddag over, gaan we zeker doen.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 19:05 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Zeker nooit in de decembermaanden in kleve geweest?
Tuurlijk welquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 19:05 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Zeker nooit in de decembermaanden in kleve geweest?
Het gaat mij vooral om het grote assortiment wat real,- heeft. Ik kom misschien 1 a 2 keer per 6 maanden bij een real,- . Dan heb ik geen zin om voor een paar centen langs de Penny Markt, Rewe, Lidl, Aldi, Kaisers, Kaufland te rijden. Gewoon lekker even one-stop shoppen en weer wegwezenquote:Op woensdag 9 augustus 2006 17:47 schreef z80 het volgende:
@bassieVL
de real is meestal te duur.
ok je hebt alles onder 1 dak,
maar goedkoop is anders.
Kaufhof is een warenhuis in de stad, idioot. Overigens is Kleve behalve die paar winkels nogal klote.quote:Op zondag 6 augustus 2006 13:00 schreef ijsmeis het volgende:
Maar voor een grote supermarkt kun je het beste even naar de Kaufhof gaan.
Dat was al duidelijk, 'idioot'.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:42 schreef MayhemicTruth het volgende:
[..]
Kaufhof is een warenhuis in de stad, idioot. Overigens is Kleve behalve die paar winkels nogal klote.
Ook gewoon 25 cent.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 11:41 schreef Mikkie het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met statiegeld in Duitsland? Ik ben van plan even wat Paulaner Weißen te halen, maar het is nogal jammer als ik heel veel euro's aan statiegeld moet aftikken, aangezien ik flauw idee heb wanneer ik er weer kom.
Tja, Kleve heeft meerdere invalswegen natuurlijk. En de statiegeldvraag is ook niet beantwoord hiermee.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 11:59 schreef Giertje het volgende:
als je kleve net binnenkomt heb je aan de rechterkant een super zitten vrij groot en spot goedkoop vooral met drank
Of ze goed zijn weet ik niet, maar je zou natuurlijk bij de Saturn kunnen kijken.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 10:48 schreef motorbloempje het volgende:
oud topic! Schop!
Weet iemand of er een goede fotowinkel in Kleve zit?
wil even gaan kijken en vergelijken met de prijzen voor een DSLRen Kleve zit lekker dichtbij hier
daar kwam vriendlief net ook al mee aan ja!quote:Op vrijdag 21 mei 2010 11:21 schreef Frollo het volgende:
[..]
Of ze goed zijn weet ik niet, maar je zou natuurlijk bij de Saturn kunnen kijken.
Mja, dan weet ik het ook niet.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 11:24 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
daar kwam vriendlief net ook al mee aan ja!
heb even gekeken, maar die zijn nog best duur: kan hier in Beuningen voor dezelfde kamera meer dan 100 minder aftikken!
Die zit ook op Zuidplein Rotterdam, die in Kleve vind ik niet veel aan.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 11:21 schreef Frollo het volgende:
[..]
Of ze goed zijn weet ik niet, maar je zou natuurlijk bij de Saturn kunnen kijken.
Maar Kleve is een stuk dichterbij voor iemand die in Beuningen woont.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 12:22 schreef Curiosity het volgende:
[..]
Die zit ook op Zuidplein Rotterdam, die in Kleve vind ik niet veel aan.
Dat is waarquote:Op vrijdag 21 mei 2010 12:26 schreef Frollo het volgende:
[..]
Maar Kleve is een stuk dichterbij voor iemand die in Beuningen woont.
voor het prijsvoordeel kun je beter in NL blijven.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 10:48 schreef motorbloempje het volgende:
oud topic! Schop!
Weet iemand of er een goede fotowinkel in Kleve zit?
wil even gaan kijken en vergelijken met de prijzen voor een DSLRen Kleve zit lekker dichtbij hier
als je vanaf de saturn komt, de heuvel oplopen, en de saturn links van je laat zegmaar, dan kom je uit bij een pleintje met een fontein, daar aande rechterkant zit een fotospeciaalzaak. Evt. Zit iets verderop nog de otto.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 10:48 schreef motorbloempje het volgende:
oud topic! Schop!
Weet iemand of er een goede fotowinkel in Kleve zit?
wil even gaan kijken en vergelijken met de prijzen voor een DSLRen Kleve zit lekker dichtbij hier
O wacht, heuvel op, zeg jequote:Op vrijdag 21 mei 2010 18:35 schreef Bakboi het volgende:
als je vanaf de saturn komt, de heuvel oplopen, en de saturn links van je laat zegmaar, dan kom je uit bij een pleintje met een fontein, daar aande rechterkant zit een fotospeciaalzaak. Evt. Zit iets verderop nog de otto.
Tuurlijk, sowieso voor de McRibquote:
En de apfeltaschequote:
Ga dan naar de Trinkgutquote:Op dinsdag 10 september 2013 21:33 schreef Printerkabel het volgende:
Vrijdag gaan wij ook eens kijken in Kleve. Ben benieuwd, zag dat vooral frisdrank ( coca-cola ) etc flink voordeliger zijn daar.
Dank voor de tip!quote:Op dinsdag 10 september 2013 23:11 schreef sjeppert het volgende:
[..]
Ga dan naar de Trinkgut
Je kan ook nog naar de tiergarten http://www.tiergarten-kleve.de/
Ga sws langs de duitse Lidl en daarna naar de Real.quote:Op zondag 6 augustus 2006 12:50 schreef Curiosity het volgende:
Wij willen 1 dezer dagen een dagje naar Kleve rijden om te shoppen, zowel voor kleding als voor eten.
We zijn hier nog nooit geweest en weten dus ook niet waar we precies moeten zijn.
Zijn er hier mensen die hier regelmatig komen, die tips voor ons hebben voor leuke winkels, en vooral voor grote supermarkten.
Ook tips voor wat betreft parkeren ed. zijn van harte welkom.
Op de site van Kleve zelf heb ik al gekeken, maar daar staan geen inside tips op, vandaar dat ik het hier vraag.
trinkgut is echt het walhalla van alcoholproducten. die in kleve is ook vrij groot en is niet moeilijk om te vinden. 20min rijden van nijmegen ongeveerquote:
Bedankt voor de tip maar inmiddels gaan we al jaren naar Kleve en weten nu waar we moeten zijn.quote:Op dinsdag 10 september 2013 23:47 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
[..]
Ga sws langs de duitse Lidl en daarna naar de Real.
klopt hier kun je goed eten.quote:Op donderdag 12 september 2013 21:22 schreef aegir_de_viking het volgende:
Om te eten kun je ook prima naar de wok in Kleve (Flutstrasse)
Voor minder dan 14 euro pp onbeperkt eten, en goed ook... sushi, sliptongetjes, etc etc
Tussen de middag nog veel goedkoper.
[ afbeelding ]
En hoe zit het met de prijzen vergeleken met Kaufland?quote:Op woensdag 11 september 2013 02:29 schreef ledlamp het volgende:
[..]
trinkgut is echt het walhalla van alcoholproducten. die in kleve is ook vrij groot en is niet moeilijk om te vinden. 20min rijden van nijmegen ongeveer
Ben nooit in kaufland geweest. Emmerik is maar 10km van kleve af dus qua afstand maakt het niet veel uitquote:Op donderdag 12 september 2013 22:26 schreef tralalala het volgende:
[..]
En hoe zit het met de prijzen vergeleken met Kaufland?
Alleen maar ketens die je overal hebt, als dat je ding is, okay.quote:
Er zijn twee kauflands in Kleve, de ene, direct bij de ingang van de stad als je over de rijn komt is wat rommelig, en de ander, een stukje verderop is een stuk ruimer en opgeruimder.quote:Op donderdag 12 september 2013 22:27 schreef tralalala het volgende:
Trouwens, is de Kaufland in Emmerich even groot als in Kleve? Wij rijden altijd door naar Kleve maar dat is toch gelijk een heel stuk verder ten opzichte van Emmerich.
Komt omdat de aldi in Kleve Aldi sued is, de oranje aldi, iets noordelijker, bij Borken vind je de Aldi Nord, die heeft dezelfde slachthuisgezellligheid van de Nederlandse aldi, de blauwe aldiquote:Op zondag 6 augustus 2006 14:43 schreef Curiosity het volgende:
Ik ga dus hoofdzakelijk voor de supermarkt.
Dus Kleve lijkt me wel voldoende.
De Aldi in Duitsland, is dat heel anders als hier in NL.
Voor Saturn hoef ik niet naar duitsland, die zit hier vlakbij waar ik woon.
Correctquote:Op vrijdag 13 september 2013 13:13 schreef Rewimo het volgende:
Kaufland in de Flutstrasse in Kleve moet je hebben, dat is de grote
het is zoals in elke supermarkt. ze hebben dingen die goedkoop zijn en een heleboel dat net zo duur of duurder is.quote:Op vrijdag 13 september 2013 11:32 schreef aegir_de_viking het volgende:
Ben wel eens in de Kaufland geweest, maar ik kom er liever niet. Aanbod is ruim zowel Food als Non-Food, maar ik heb wel het idee dat ze een stuk duurder zijn dan Aldi, lidl en Penny.
Trinkgut is echt het Walhalla onder de pils en witbier liefhebbers... Mijn favoriet is Pilsner Urquell uit Pilsen Tjechië. In NL alleen in de speciaalbier winkels te krijgen. In DLD gewoon in de getrankemarkt voor zo'n 14 euro voor 20 x 0,5 liter.
Wel alles op een kluitje bij elkaar.quote:Op vrijdag 13 september 2013 13:07 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Alleen maar ketens die je overal hebt, als dat je ding is, okay.
http://www.geenstijl.nl/m(...)_boodschap.html#morequote:Stijlloze weekendtip. Boodschappen in Duitsland
Het weekend staat weer voor de deur en dat is voor veel mensen het moment om de boodschappen in huis te halen, althans zeker voor de meeste belastingbetalende werkmensen. Zoals jullie onlangs al aanhaalden in een paar topics, betalen we in dit genivelleerde Kuddeland veel te veel voor onze boodschappen. Maar hoe meer mensen hun boodschappen over de grens doen, hoe meer taxpoetinkomsten de staat misloopt, hoe eerder deze gemakkelijke lastenverzwaringen weer worden teruggedraaid. Ik vraag jullie daarom om dit onderwerp met grote regelmaat onder de aandacht van demense te brengen!
Zelf had ik een dagje vrij genomen en kon mijn driewekelijkse boodschappen vandaag al doen. Dus maar weer mijn fiscale middelvinger opgestoken naar Mark en Diederik en naar Kaufland aan de Flutstrasse 81 (haha, Flutstrasse - red.) in Kleve gereden. De gewone levensmiddelen zijn er écht een stuk voordeliger, maar als je de prijzen van drank vergelijkt, dan realiseer je je pas hoe je in Nederland op grote schaal gelegaliseerd bestolen wordt! Fles cabernet Sauvignon ¤1,39, wodka ¤ 4,99, witte rum ¤4,99, Merlot ¤1,69... In totaal heb ik ¤380 afgerekend, waarbij ik de Merkelkas met ¤41 btw heb gespekt. Verwijt mij een gebrek aan patriottisme, maar ik ben nou eenmaal geen altruïstische fiscaal-masochistische filantroop.
De dag zou natuurlijk niet geslaagd zijn als ik ook niet even de tank van de auto en de kunststof jerrycan vul bij het Total tankstation op de terugweg: ¤1,56 per liter Euro95. Angela zegt ook hier dank tegen Mark en Diederik en wenst hen veel succes met het "bezuinigen".
Nu maar hopen dat veel landgenoten hetzelfde zullen gaan doen. Wat mij betreft pendelt zelfs de hele kop van Noord-Holland om de paar weken naar Duitsland voor de boodschappen en om te tanken. Net zolang totdat we die visieloze, hypocriete opportunisten massaal hebben weten te overtuigen van het feit dat de hardwerkende burger kapodtbelasten iets totaal anders is dan bezuinigen. Laat ze de miljarden maar besparen door de fraude en het gegraai in de zorg en sociale zekerheid aan te pakken.
Wellicht kunnen jullie iets met de pica's of info in een volgend topic over dit onderwerp.
P.S: de kunststof jerrycan van 20 liter is nu in de aanbieding bij Kaufland. Kost ¤5,99, dus na anderhalf keer tanken heb je hem er al uit.
Oké, wij pakken altijd de eerste.quote:Op vrijdag 13 september 2013 13:13 schreef Rewimo het volgende:
Kaufland in de Flutstrasse in Kleve moet je hebben, dat is de grote
Je kat komt uit Kleve?quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:29 schreef Pastoor.Bob het volgende:
Ondanks wat de fokker ons had verteld, prefereert mijn Perzische kater het toch om geborsteld te worden in twee bewegingen. Als wij de borstel in één keer over zijn rug/zij doen, probeert hij weg te rennen (met eventueel geweld, krabben).
Het verbaasd me daarom ook dat mijn kat,als enige uit zijn nest, dit gedrag vertoond.
Kijk ook eens bij DM, zit naast de Aldiquote:Op zaterdag 14 september 2013 16:44 schreef Printerkabel het volgende:
Gisteren naar het 'E-center' geweest in Kleve. Damn, wat scheelt het veel geld met cosmetica enzo. Voortaan rij ik daar wel heen om groot in te kopen
Ja daar hebben we de cosmetica gekochtquote:Op zaterdag 14 september 2013 16:51 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Kijk ook eens bij DM, zit naast de Aldi
ze hebben allebei het zelfde. alleen is die in de Flustrasse nieuwer en daardoor ruimer opgezet met veel meer licht.quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:36 schreef tralalala het volgende:
[..]
Oké, wij pakken altijd de eerste.
Ook een prima ruime winkel, is Trinkgut goedkoper wat betreft drank?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |