Dat moet je helemaal zelf weten vriendquote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:43 schreef -Angelus- het volgende:
[..]
Je verwacht dat ik hier tegen in ga, hé?
Waarom zou je je schamen voor 50 Cent ... we praten hier wel over een legende.quote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:45 schreef JohanDaButcher het volgende:
Ik heb ook troep waar ik mij nu voor schaam (de desbetreffende soundtrack van 50), maar das download. Ik had zelfmoord gepleegd als ik daar voor betaald had
Hoe kom je daar nou bij. Hij heeft zijn faam te danken aan breezersletjes.quote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:49 schreef -Angelus- het volgende:
[..]
Waarom zou je je schamen voor 50 Cent ... we praten hier wel over een legende.
die arm, met een soort wandelstok van goud !quote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:49 schreef Masegate het volgende:
Hahahahah, sorry dat ik er ff over doordraaf hoor. Maar ik heb die CD erbij gepakt. Daar zit zo'n voorkantje in, waarbij als ik het hoesje beweeg, dat die gast dan zijn arm beweegt. HAHHAHAHA!
Hey -Angel-quote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:49 schreef -Angelus- het volgende:
[..]
Waarom zou je je schamen voor 50 Cent ... we praten hier wel over een legende.
Haha! Dat is echt heel iets anders dan de bling bling waar ik het over heb!quote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:50 schreef JohanDaButcher het volgende:
Hoesjes met bling opzich niets mis mee. Kijk maar naar de hoes van 534 van Memphis Bleek:
Maar toch een goed album
Boy in da cornerquote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:50 schreef SillyWalks het volgende:
X-zibit was erg goed met Weapons Of Mass Destruction, en Dizzee Rascal is erg goed, als je tegen dat plat britse straattaaltje kan.
fix up, look sharp: wat een enorme dikke beat zit daar onder.... supernummer !quote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:51 schreef Steve-O het volgende:
[..]
Boy in da corner
Is eigenlijk Grime je moet er van houden ...
Ik vind het geweldig het Fix up , look sharp als beltoon![]()
Als Xzibit iefhebber moet ik toegeven dat ik er geen reet aan vond geef mij die eerste 2 platen maar .quote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:52 schreef JohanDaButcher het volgende:
Xzibit was idd goed met WOMD, maar de beats vielen soms wat tegen. Gelukkig is hij zo'n rapper die de track dan toch de moeite waard kan maken.
En dan te bedenken dat hij die hele plaat als 18 jarige op zijn playstation heeft gemaaktquote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:53 schreef manny het volgende:
[..]
fix up, look sharp: wat een enorme dikke beat zit daar onder.... supernummer !
i probably be doing this forever !
dat wist ik niet. gaaf !quote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:54 schreef Steve-O het volgende:
[..]
En dan te bedenken dat hij die hele plaat als 18 jarige op zijn playstation heeft gemaakt
Right Back At Youquote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:55 schreef JohanDaButcher het volgende:
Dizzee Rascall idd goed, alleen jammer van de flaporen. Als we het over goede beat hebben, dan herhaal ik nog eens: Mobb Deep - Hell On Earth (Front Lines)
quote:Op donderdag 3 augustus 2006 00:51 schreef JohanDaButcher het volgende:
Noem eens een goede reden waarom 50 Cent een legende is. De man heeft nog maar 2 echte albums gemaakt, plus wat mixtapes en een halve OST. Nou, wat een repertoire. En dan die variatie er in. Gaat allemaal ook over de diepere dingen inhet leven.
Go to churchquote:Op donderdag 3 augustus 2006 01:04 schreef Masegate het volgende:
Ik zie zojuist dat Ice Cube een nieuw album heeft. Is dat wat?
Was dat een OST? Hmmmm, nee, dan zal ik wel wat dingen door elkaar halen.quote:Op donderdag 3 augustus 2006 01:09 schreef Steve-O het volgende:
Ik heb een Godzilla Ost
Wat een drama
Nee joh... hou es op.quote:Op donderdag 3 augustus 2006 01:15 schreef JohanDaButcher het volgende:
Ik ben ook voor Jigga, weet niet waarom, maar was wel voor hem. Toch moet ik constateren dat lyrisch gezien Nas die battle toch heeft gewonnen.
50 Centquote:Op donderdag 3 augustus 2006 01:11 schreef JohanDaButcher het volgende:
Maar we gaan volgens mij een beetje off topic. Beste (nog rappende) rapper van het moment?
Nee. niet die lulletjes.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |