Vooral die ene zonder AJAX-supporters was juist zo leuk 2 seizoenen terug.quote:Op maandag 31 juli 2006 11:55 schreef devv05 het volgende:
[..]
Dan mis je elk seizoen de leukste uitwedstrijd van het jaar.
Klopt, die kijk ik lekker thuis op de bank met wat vriendenquote:Op maandag 31 juli 2006 11:55 schreef devv05 het volgende:
[..]
Dan mis je elk seizoen de leukste uitwedstrijd van het jaar.
Nee. Me ouders waarschijnlijk wel (of zelfs ook niet).quote:Op maandag 31 juli 2006 06:51 schreef Svensational het volgende:
[..]
Jij hebt thuis ook geen apparaten van Philps?
Beetje treurig wel.quote:Op maandag 31 juli 2006 12:32 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nee. Me ouders waarschijnlijk wel (of zelfs ook niet).
Op een paar van die (en onze eigen) hoolies na.quote:Op maandag 31 juli 2006 12:39 schreef SiemeN het volgende:
Het blijven gewoon weldenkende mensen hoor..
Tsjaquote:Defour denkt nog aan Ajax
Geschreven door Matthias Frankema op maandag, 31 juli om 12:22
Steven Defour heeft tegenover Belgium Soccer verklaard dat hij nog veel aan Ajax denkt. Na de eerste speelronde voor zijn club Standard Luik geeft de Belgische middenvelder aan dat hij een transfer nog niet uit zijn hoofd heeft gezet.
Deze transfer zou wel op z'n vroegst pas na dit seizoen plaatsvinden. Defour geeft aan nog steeds graag naar de club uit Amsterdam te vertrekken. Een transfer daarentegen naar Anderlecht, ook één van de geïnteresseerde clubs, ziet hij niet zitten. Ajax heeft hem verteld dat ze hem zullen blijven volgen.
Zo is dat. Zelfs de overgrote meerderheid van de zg. kakkerlakken is ok.quote:Op maandag 31 juli 2006 12:43 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Op een paar van die (en onze eigen) hoolies na.![]()
Ach ja, Jenner is het zelfde bezig..quote:Op maandag 31 juli 2006 12:56 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Wat een tiefusventje zegLekker als je supporter bent van Standaard
![]()
quote:Ajax-supporters opgepakt na televisiebeelden
AMSTERDAM (ANP) - De politie van Amsterdam heeft dertig Ajax-supporters aangehouden. De supporters hadden zich misdragen tijdens de Ajax-huldiging op 8 mei op het Leidseplein.
De arrestaties volgden na het tonen van foto's van de relschoppers in de televisieprgramma's Opsporing Verzocht van de AVRO en Ter Plaatse van de regionale omroep RTV Noord-Holland.
De politie maakte maandag bekend dat meerdere arrestaties zullen volgen. De identiteit van een aantal andere verdachten is ook achterhaald, maar deze personen moet echter nog worden aangehouden. De politie roept deze mensen op zichzelf bij de politie te melden om te voorkomen dat zij op het vliegveld op weg naar een vakantie of op een ander ongelegen moment worden opgepakt.
In eerste instantie toonde de politie foto's van ruim vijftig gezochte relschoppers. Meer videobeelden hebben echter ook meer verdachten opgeleverd, aldus een woordvoerder van de poltie. ,,We zoeken nog tientallen relschoppers.'' Hoeveel precies, wil de woordvoerder niet bekend maken.
Twee weken na het tonen van de foto's maakte de politie bekend zeven Ajax-relschoppers te hebben aangehouden. Onderzoek heeft nu geleid tot de aanhouding van de 23 anderen.
Na afloop van de feestelijke huldiging van bekerkampioen Ajax op het Leidseplein, waarbij duizenden fans aanwezig waren, braken diverse ongeregeldheden uit. Hierbij pleegden groepjes hooligans vernielingen en vonden vecht- en steekincidenten plaats. Twee mensen liepen steekwonden op en een politiebusje werd kort en klein geslagen.
Supporters gingen eerst de confrontatie met elkaar aan, waarbij de politie de groepen probeerde te scheiden. Daarna richtte de agressie zich tegen de politie. De Mobiele Eenheid moest het Leidseplein met een waterkanon ontruimen. De politie was massaal op de been, omdat eerdere huldigingen van Ajax op het plein ook uit de hand waren gelopen.
Waarom ga je niet zaterdag?quote:Op maandag 31 juli 2006 13:14 schreef SiemeN het volgende:
Ik zit nog altijd in dubio of ik vrijdag heen zal of niet.
Als ik heen wil moet ik vandaag vrij zien te regelen..
Dat kan zowiezo wel, dan heb ik vrij.quote:
Hoorde ik net op de radio ja, net goedquote:
quote:Rellen: nog weer 30 hooligans vast
De politie heeft nog eens dertig Ajaxsupporters aangehouden die zich hebben misdragen tijdens de huldiging van de bekerwinnaar op 8 mei op het Leidseplein.
De arrestaties zijn het gevolg van tonen van foto- en videomateriaal op tv en internet. Meer aanhoudingen zijn ophanden, van een aantal andere verdachten is inmiddels de identiteit achterhaald.
De politie doet de gezochte personen de suggestie zich bij de politie te melden om te voorkomen dat zij "op het vliegveld op weg naar een vakantie of op een ander ongelegen moment" worden gepakt.
538quote:
3FM?quote:Op maandag 31 juli 2006 13:25 schreef Houniet het volgende:
[..]
Hoorde ik net op de radio ja, net goed
Wanneer er rotzooi getrapt wordt krijg je altijd de opmerking 'maar waarom grepen de andere supproters dan niet in.' Gebeurt het een keer, is het weer niet goed. Niet dat ik het goedkeur overigens. Maar ik kan wel uit eerste hand vertellen dat het geen autochtone Ajax supporters waren die met bierflesjes begonnen te smijten.quote:Op maandag 31 juli 2006 13:09 schreef Roeni3 het volgende:
Hoe is het ook mogelijk: winnen we als club een beker, ga je onderling motten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |