 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Alsof ze dat al niet waren na Spakenburg.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 21:52 schreef TC03 het volgende:
2-1 verliezen van BD in de voorbereiding vind ik geen schande en niet heel erg veelzeggend. Ik vind het alleen wel leuk dat al die Ajacieden die zo hoog van de toren blazen even op hun plaats worden gezet.
 
			 
			
			
			Het optimisme leek alleen maar groter te zijn geworden!quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:07 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Alsof ze dat al niet waren na Spakenburg.
 
			 
			
			
			Met BD erbij helemaal.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:07 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Alsof ze dat al niet waren na Spakenburg.
 
			 
			
			
			Ach dat met het te hoog van de toren blazen valt het bij de meeste hier wel mee hoor.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 21:52 schreef TC03 het volgende:
2-1 verliezen van BD in de voorbereiding vind ik geen schande en niet heel erg veelzeggend. Ik vind het alleen wel leuk dat al die Ajacieden die zo hoog van de toren blazen even op hun plaats worden gezet.
 
			 
			
			
			wat denk je zelf?quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:11 schreef Badabingea het volgende:
Leuke titel.
Wie heeft er gescoord voor Ajax tegen BvB
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Mijn optimisme is na dit potje echt niet minder.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 21:52 schreef TC03 het volgende:
Ik vind het alleen wel leuk dat al die Ajacieden die zo hoog van de toren blazen even op hun plaats worden gezet.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Yes! groepje van 3,4 man van regio Oisterwijkquote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:38 schreef devv05 het volgende:
Niemand van mijn groepje nog zn SCC binnen. 'Ergens deze week'.
Overigens acht ik de kans wel groot dat ik ff naar Kopenhagen ga. Wie nog meer?
 
			 
			
			
			Zie nieuws.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:43 schreef Urquhart het volgende:
Heb ik nog transfergeruchten gemist?
 
			 
			
			
			Ja, ik ook alleen als er een busreis georganiseerd wordt. Maar daar ga ik wel vanuit. Alleen hopen dat de prijs meevaltquote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			SCC twee dagen terug binnen, mijn vader had hem al een week eerder. Geen idee in wat voor volgorde ze dat versturen.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:38 schreef devv05 het volgende:
Niemand van mijn groepje nog zn SCC binnen. 'Ergens deze week'.
Overigens acht ik de kans wel groot dat ik ff naar Kopenhagen ga. Wie nog meer?
 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:50 schreef PLAE@ het volgende:
Hardwerkend en dat he ik van iemand die met m trained!
 
			 
			
			
			waar staat dat? kan t niet vindenquote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Mensen kunnen beter gewoon met hun poten van die bus afblijven, scheelt iedereen geld en bovendien is het niet stoer. Maarja. Wat zou een kaartje er dan nog bij kosten? 100 alles in totaal ofzo?quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:45 schreef PLAE@ het volgende:
70/80 ofzo. moeten in gedachten houden dat er wat gesloopt wordt onderweg![]()
In principe is met paar man in auto goedkoper maar die pond is echt duur volgens mij.
Uitkaarthouders krijgen 'm later.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:50 schreef Againzender het volgende:
[..]
SCC twee dagen terug binnen, mijn vader had hem al een week eerder. Geen idee in wat voor volgorde ze dat versturen.
Voor de OP: als men er zin in heeft kan je me in 414 bijtekenen, is dat vak ook gevuld
 
			 
			
			
			Op die manier. Ach, als ze het maar op tijd vertsuren uiteindelijk....quote:
 
			 
			
			
			Nee, ik zei:quote:
Toen zei OreO:quote:Op vrijdag 28 juli 2006 18:09 schreef jna het volgende:
Heb trouwens even met een vriend uit Tsjechie gesproken over Sivok. Hij is een echte werker die het beste tot z'n recht komt als verdedigende middenvelder, kan goed koppen en is dus jong en talentvol.
Dus of OreO is niet zo snugger of hij maakte een grap (wat ik hoop).quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Uitquote:Op zaterdag 29 juli 2006 23:37 schreef TimmyAsd het volgende:
Spelen we nou eerst uit of thuis?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Verder nog mensen?quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:50 schreef Againzender het volgende:
Voor de OP: als men er zin in heeft kan je me in 414 bijtekenen, is dat vak ook gevuld
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zet mij maar bij 411, ga er niet meer vanuit dat ik in 410 kom het eerste half jaar. OF iemand moet me helpen het vak op te loodsenquote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Berglund (flop bij Roda), Gronkjaer en Bergdolmo (bekende namenquote:Op zondag 30 juli 2006 01:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Daar heeft Ajax niet zo´n goede herrineringen aan :´)
Zitten daar nog in Nederland bekende voetballers?
 
			 
			
			
			http://www.fck.dk/truppen/spillere/quote:Op zondag 30 juli 2006 01:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Daar heeft Ajax niet zo´n goede herrineringen aan :´)
Zitten daar nog in Nederland bekende voetballers?
 
			 
			
			
			quote:Na negentig minuten voetballen tegen Borussia Dortmund was de tweede nederlaag van de voorbereiding een feit. Ajax verloor in het Nattenberg stadionnetje in Lüdenscheid met 2-1 van de Duitse tegenstander, die van het kaliber 'opponent uit de voorronde Champions League' was. ,,Een heel leerzame wedstrijd'', zei trainer Henk ten Cate over het oefenduel waarin Ajax een 1-0 voorsprong verspeelde.
Met de confrontatie tegen (waarschijnlijk) FC Kopenhagen nog elf dagen verwijderd, was de Bundesligaclub een ideale oefenpartner voor de Ajacieden. ,,Dit was een goede test tegen een fysiek sterke tegenstander'', zei Ten Cate, die tot zijn leedwezen had moeten constateren dat zijn ploeg in de eerste helft uit zichzelf niet kon omschakelen als er zich er verrassingen voordeden. ,,Ze hadden hulp nodig vanaf de kant'', zei de coach. ,,Het elftal kon het niet uit zichzelf omzetten. Jongens die het normaal oppakken, konden dat nu eenvoudigweg niet. Jaap Stam had zijn handen vol en bij Gabri is het een kwestie van communicatie. Hij zag het wel, maar hij kon pas in de rust er iets van zeggen. Hier hebben we veel van geleerd en we zullen die fout niet meer mogen maken.'' Borussia speelde met twee spitsen en een speler, oud Ajacied Steven Pienaar, kort daar achter. Ten Cate liet zijn twee centrale verdedigers een op een spelen, om zo de zijkanten vrij te krijgen. ,,Maar die durfden niet te voetballen. Dat was vandaag toch al een probleem; de meesten wilden de bal niet.''
Toch kwam Ajax na een halfuur op voorsprong door Klaas Jan Huntelaar. De spits reageerde het meest attent toen keeper Pirson een vrije trap van Sneijder niet onder controle kreeg waarna de Duitsers de bal niet uit het doelgebied weg kregen. Even later probeerde Huntelaar in de geest van zijn voorganger Zlatan te spelen toen hij al slalommend door de Borussia-defensie sneed. Tot een succesvolle afronding kwam het echter niet.
,,Borussia was in de eerste helft optisch misschien sterker, maar ze hebben maar een echte kans gehad en die kwam al in de eerste minuut'', sprak Ten Cate. Bij de eerste aanval van de thuisclub moest Maarten Stekelenburg meteen handelend optreden. Kringe schoot van de rand van de zestien ongehinderd op doel. De keeper redde en Valdez faalde in de rebound. Op basis van het aantal doelkansen was Ajax de gevaarlijkste ploeg voor rust.
In de tweede helft kwam de ommekeer. Eerst echter had Huntelaar Ajax op 0-2 moeten zetten toen hij na een pass van Perez alleen voor de keeper verscheen. De doorgaans zo koele spits schoot echter over. Huntelaar scoorde niet en voor Ajax brak een moeilijke periode aan. ,,De spelers hebben ervaren hoe het is om tegen een ploeg te spelen die speelt om te winnen'', aldus de Ajax-coach.
De Duitse dadendrang kreeg na 75 minuten gestalte toen Wesley Sneijder de bal verloor en, volgens Ten Cate 'nog vier, vijf spelers de fout ingingen'. Kringe stond niet buitenspel en hij verschalkte Stekelenburg met een hard schot: 1-1. ,,Toen zij hun eerste goal maakten, zag je dat wij het kwijtraakten'', zei Ten Cate. Ajax kon de bal niet meer in de ploeg houden en Borussia zette nog een keer aan. De genadeklap kwam toen aanvoeder Wörns zich weer eens liet vallen en scheidsrechter Metzger een overtreding van Jan Vertonghen gezien dacht te hebben. Penalty voor de Duitsers, geel voor de invaller. Kruska schoot de elfmeter onhoudbaar binnen.
Pas in de slotseconden kreeg Ajax weer een mogelijkheid toen Ryan Babel na een goede aanval zijn harde schot gestopt zag worden door Pirson. De scheidsrechter beëindigde het duel, dat 50 minuten te laat begon omdat de spelersbus van Borussia Dortmund pech had gekregen, meteen. ,,Een nederlaag tegen zo'n ploeg is geen reden om in paniek te raken'', vond Ten Cate. De coach was wel ontevreden over het feit dat zijn spelers zich niet goed verweerden bij de soms harde overtredingen van de thuisclub. ,,Dat mannetje daar'', zei hij wijzend op Steven Pienaar die zijn oude teamgenoten kwam begroeten, ,,heeft er wat neergeschoffeld. En dat is prima hoor, hij speelt met zijn hart. Maar dan vliegt hij ook maar eens door de lucht, hoe aardig hij ook is.''
De waardevolle les was eigenlijk niet eens zo duur. Het betrof hier slechts een oefenduel, tegen een goede opponent. Wel vond Ten Cate dat sommige van zijn spelers nog een inhaalslag te maken hebben. ,,Het bestrijden van een tegenstander die zo fysiek speelt, is een mentale kwestie. Je moet pijn durven lijden, je moet je duels ten koste van alles willen winnen.'' De samenstelling van zijn elftal staat voor de trainer in grote lijnen vast. ,,De lengteas staat zo wel.'' Over invaller Jan Vertonghen was de Amsterdamse oefenmeester opnieuw zeer te spreken. ,,Hij is niet bang en speelt heel fris, met flair en lef. We stoppen hem ook niet vol met opdrachten. Hij speelt gewoon voor god en vaderland weg en dat staat me erg aan.''
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die kans van Huntelaarquote:Op zondag 30 juli 2006 09:46 schreef Urquhart het volgende:
Op www.sportweek.nl is een samenvatting te zien.
 
			 
			
			
			Mooie website.quote:Op zondag 30 juli 2006 01:54 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
http://www.fck.dk/truppen/spillere/
kijk maar.
 
			 
			
			
			Ik denk er nog steeds over te gaan. Wie gaan er nog meer?quote:Op zondag 30 juli 2006 11:19 schreef DeTolk het volgende:
Kan helaas niet naar LG AT
 
			 
			
			
			Genoeg mensen. Amsterdam Tournament 2006quote:Op zondag 30 juli 2006 11:22 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Ik denk er nog steeds over te gaan. Wie gaan er nog meer?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nee.quote:Op zondag 30 juli 2006 11:56 schreef Fral het volgende:
Op de Ajax site staan de nieuwe pasfoto's van de spelers.
Misschien een idee om deze in de OP te zetten?
[afbeelding]
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja en nee.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik hoop 8 augustus, bij 9 augustus is het twijfelachtig of ik mee kan..quote:Op zondag 30 juli 2006 12:27 schreef Da_Sandman het volgende:
Nog niet bekend... 2 augustus is de return, zal daarna wel komen...
 
			 
			
			
			Hopelijk de dinsdag.quote:Op zondag 30 juli 2006 12:27 schreef Da_Sandman het volgende:
Nog niet bekend... 2 augustus is de return, zal daarna wel komen...
 
			 
			
			
			Ik kan sowieso niet heen, domweg geen geld voorquote:Op zondag 30 juli 2006 12:33 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ik hoop 8 augustus, bij 9 augustus is het twijfelachtig of ik mee kan..
 
			 
			
			
			Ze zijn allemaal 'zo'.quote:Op zondag 30 juli 2006 12:09 schreef Da_Sandman het volgende:
Ah, was het zo'n topic...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wat is dit, Jorien?quote:Op zondag 30 juli 2006 15:05 schreef jorienvdherik het volgende:
Henk ten Cate besloot Roger op aanraden van Johan Cruijff naar Ajax te halen. De oefenmeester wist vrij weinig over de middenvelder en ziet nu in dat de Spanjaard snelheid ontbreekt. (Sport)
 
			 
			
			
			Gelukkig hebben jullie Bosschaartquote:Op zondag 30 juli 2006 15:05 schreef jorienvdherik het volgende:
Henk ten Cate besloot Roger op aanraden van Johan Cruijff naar Ajax te halen. De oefenmeester wist vrij weinig over de middenvelder en ziet nu in dat de Spanjaard snelheid ontbreekt. (Sport)
 
			 
			
			
			Waarom in een Ajax topic nou weer meteen zo'n reactie...quote:
 
			 
			
			
			Ik moet zeggen dat ik helaas ook heb moeten constateren dat het Roger vooral aan snelheid ontbreekt. In de wandelgangen gaat bovendien het gerucht dat het wellicht met zijn gebroken teen te maken heeft.quote:Op zondag 30 juli 2006 15:15 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
voetbalzone in de wandelgangen
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=29967
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 30 juli 2006 15:19 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik helaas ook heb moeten constateren dat het Roger vooral aan snelheid ontbreekt. In de wandelgangen gaat bovendien het gerucht dat het wellicht met zijn gebroken teen te maken heeft.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Idd, elk nadeel heb z'n voordeelquote:Op zondag 30 juli 2006 15:25 schreef devv05 het volgende:
Boeie, hij heeft een contract van een jaar dus we zitten er niet aan vast mocht het niks zijn.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Eens.quote:Op zondag 30 juli 2006 17:46 schreef devv05 het volgende:
Inderdaad, sta voor de volle 100% achter al hun standpunten.
 
			 
			
			
			Steef over Roger: Aardige trap, vooral goed zonder bal, zonder tegenstanderquote:Op zondag 30 juli 2006 15:05 schreef jorienvdherik het volgende:
Henk ten Cate besloot Roger op aanraden van Johan Cruijff naar Ajax te halen. De oefenmeester wist vrij weinig over de middenvelder en ziet nu in dat de Spanjaard snelheid ontbreekt. (Sport)
 
			 
			
			
			OOOOOH DE HEILIGE WANDELGANGEN VAN VOETBALZOOOOONE.quote:Op zondag 30 juli 2006 15:05 schreef jorienvdherik het volgende:
Henk ten Cate besloot Roger op aanraden van Johan Cruijff naar Ajax te halen. De oefenmeester wist vrij weinig over de middenvelder en ziet nu in dat de Spanjaard snelheid ontbreekt. (Sport)
 
			 
			
			
			steefquote:Op zondag 30 juli 2006 17:56 schreef cultheld het volgende:
[..]
Steef over Roger: Aardige trap, vooral goed zonder bal, zonder tegenstander.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |