Hoi Faithy!quote:Op vrijdag 28 juli 2006 11:57 schreef Knuffelslet het volgende:
ehm... zijn jullie nou echt zoooooo dom?![]()
quote:Op vrijdag 28 juli 2006 13:05 schreef NiekieW. het volgende:
Ik ben bijna 18, hoop dat ik mijn rijbewijs voor oud/nieuw heb. Zal wel moeten lukken denk ik.
is het zo erg dan ? Mss, ga ik ook zon 10 daagse cursus bij anwb doen als ik tijd heb. Moet nog even zien.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 13:42 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Jij kent de traagheid van het CBR nog niet
Tja als je rijschool niks heeft ingekocht ben je de lulquote:Op vrijdag 28 juli 2006 13:51 schreef NiekieW. het volgende:
[..]
is het zo erg dan ? Mss, ga ik ook zon 10 daagse cursus bij anwb doen als ik tijd heb. Moet nog even zien.
Ach, mijn rijschool heeft ook pas halverwege de cursus (na 15 lessen ongeveer) het examen ingekocht en ik ben nu ook binnen 4 maanden klaar. Geluk is wel een factor denkkquote:Op vrijdag 28 juli 2006 13:52 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Tja als je rijschool niks heeft ingekocht ben je de lulAnders kan het heel erg meevallen.
gezelligquote:Op vrijdag 28 juli 2006 14:03 schreef jna het volgende:
toch maar een tvp'tje, ik blijf nog even hangen hier
Bedenk me net dat 3000 misschien wat aan de hoge kant isquote:Op zondag 30 juli 2006 12:06 schreef jna het volgende:
Bedankt, waarschijnlijk dalijk voor het eerst in een benzine auto rijden.
Ik zal op de heenweg (in een diesel) eens opletten op het toerental.
Ligt er ook maar net aan wat voor auto het is. Japanners moet je vaak in de toeren houden om een beetje vooruit te komen. Laatst had ik per ongeluk de 7000 toeren aangetikt, foutje.quote:Op zondag 30 juli 2006 14:16 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Bedenk me net dat 3000 misschien wat aan de hoge kant isdas meer voor doorrijden in een niet al te snelle auto zegmaar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |