Het mag van mij wel gezegd worden maar jij doelt wrsch op de opmerkingen in het SB topic en die varieerden daar vooral van 'jij bent te stom om zelf iets te verzinnen' naar 'ga toch sporten'.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:34 schreef Pinball het volgende:
Voor een hoop mensen is SB inderdaad misschien al heel gezond vergeleken met wat ze daarvoor deden. Maar dan nog blijft het zo dat het nóg beter kan, en het is raar dat dat blijkbaar niet gezegd mag worden. De felheid waarmee er op valide argumenten wordt ingegaan lijkt wel bijna religieus, zo serieus nemen sommige SB-aanhangsters het.
Maar waarom denken jullie dan allemaal dat de SB'ers achterlijke domme schapen zijn?quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:35 schreef Troel het volgende:
[..]
Kijk, en als je er zo over denkt, dan kan het niet zoveel kwaad, maar er zijn dus ook mensen die dat niet doen en dus gewoon honger gaan lijden
Ik doelde hierop:quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:16 schreef Iksje het volgende:
Wat is controle op de pil dan? Kijken of je wel gezond blijft als je ze slikt?
Ik haal mijn pil gewoon bij de apoheek. Ik heb het met mijn huisarts nooit meer over de pil gehad sinds ik er 10 jaar geleden mee begon. Ben ook nog nooit bij een gyneacoloog geweest.quote:In België wordt sowieso vaker getest dan in NL denk ik, een uitstrijkje zit er telkens bij als je naar de gyneacoloog/dokter gaat om de pil. Er wordt sterk op aangedrongen om het jaarlijks te laten doen, vanaf het moment dat je sexueel actief bent.
In NL is dat toch pas vanaf je 30e?
quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:40 schreef YPPY het volgende:
Ik kan me goed voorstellen dat het gewoon lekker makkelijk is dat je niet hoeft te bedenken wat je de hele dag eet. Met inderdaad de optie om wat extra's te nemen als je echt honger hebt. Ik lees in dat topic dat mensen honger gaan zitten lijden, dat vind ik niet gezond. Maar je het voor jezelf aanpast, lijkt het idee van het dieet me niet slecht. Je eet best afwisselend en kunt zelf ook varieren heb ik begrepen. En er wordt wel vaker fel gereageerd op iets. Emotieeters he?
Het is niet elke dag zo ruig met plakken kaas overigens hoorquote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:44 schreef Jarno het volgende:
Ik vind dat dagmenu best meevallen idd. Het is weinig, maar bij bijvoorbeeld het avondeten heb je weinig te klagen denk ik. Ziet er goed uit.
Ik zou er na afloop onwijs van aan de chips en blokjes kaas gaan, maar dat ben ik dan weer.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:45 schreef Brighteyes het volgende:
Voor mij is dat voldoende als avondmaaltijd zeg maar.
Nou...quote:
Die ja. En dat het een crash-dieet is. Waar ook door het voedingscentrum vraagtekens bij gezet worden. En dat het -voorzichtig gezegd- vreemd is dat één dieet goed zou zijn voor iemand met een BMI van 23 die strak de zomer in wil maar ook voor iemand met een BMI van 29 die af moet vallen voor zijn/haar gezondheid.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:38 schreef Brighteyes het volgende:
Oh, en waar stonden dan ook al weer de valide reacties?
Of bedoelde je die waarin Sonja geen echte dietiste is? Of dat we nauwelijks iets binnen krijgen?
Welnee, maar ik zwanger gewoon mee.quote:
Feit is dat zo weinig eten heel slecht is voor je lichaam. Ik vind het dan ook onbegrijpelijk dat iedereen er zo mee wegloopt. Nog geen 1.000kcal per dag, soms zelfs maar 600 is echt ongezond. Op korte termijn val je er misschien mee af, maar op langer termijn is het echt heel slecht voor je lijf, je breekt je eigen lichaam af. Natuurlijk is het niet zo rampzalig als je dit 2 weken doet, maar 9 weken is véél te lang. Een van de redenen dat ik nu zo zwaar ben is dat ik vroeger ook teveel en te streng gelijnd heb, besef goed wat je met je lichaam doet!quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:40 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Maar waarom denken jullie dan allemaal dat de SB'ers achterlijke domme schapen zijn?
Ok, de vraag of de warme chocomel ook koud mocht was best eh... erg.
De mensen die ik tot nu toe tegen ben gekomen in het SB topic zijn allemaal stuk voor stuk intelligent genoeg om zelf na te kunnen denken over dit soort dingen.
Ik vind het gewoon heel flauw dat sommige mensen er hier gewoon heel laatdunkend over doen.
Nogmaals, live and let live. Ieder kiest zijn eigen methode.
En ja, de enige methode die een geen-jojo-garantie heeft is die operatie van jullie omdat je lichaam het simpelweg niet meer op neemt, maar zo'n operatie heb ik gelukkig nog niet nodig.
Toevallig is een van de WLS-operaties er eentje waarbij je dingen niet meer opneemt. Over het algemeen worden er nog voornamelijk maagbandjes gezet of bypasses gemaakt waardoor je dus gewoon weinig kan eten omdat je een kleine maag hebt, al dan niet in combinatie met een kleine maagdoorgang.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:40 schreef Brighteyes het volgende:
En ja, de enige methode die een geen-jojo-garantie heeft is die operatie van jullie omdat je lichaam het simpelweg niet meer op neemt, maar zo'n operatie heb ik gelukkig nog niet nodig.
Zoals je mss. ook gezien had, had ik een weekmenu ingevoerd in de eetmeter van het voedingscentrum. Niet alleen de hoeveelheid kcal is laag, maar je krijgt ook van zeer veel voedingsstoffen iedere dag van de week te weinig binnen, en dat is wat er m.i. mis mee is. Nu moet je het inderdaad zelf weten, maar ik verbaas me erover hoe mensen dat dieet verdedigen. Het is een crashdieet. Als je een crashdieet wilt volgen moet je dat doen, maar daarmee wordt het niet opeens zeer voedzaam en gezond. Als het voor jou een begin is en gezonder dan wat je eerst deed, dan moet je het vooral doen. En op zich, als je het 9 weken doet zal het nog wel meevallen, maar ik vrees toch dat veel mensen daarna terugvallen (het is kenmerkend voor mensen dat ze als iets 'geholpen' heeft het niet afmaken, neem penicillinekuren oid) in verkeerde gewoontes en weer aankomen, en eht baart me ook wel zorgen als ik zie dat mensen er nog negen weken SB achteraanplakken.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:27 schreef Brighteyes het volgende:
Nou... de lunch is mss wat karig, maar verder is er volgens mij toch weinig mis met deze dag.
Of wel?
Garantie? Lijkt me niet hoorquote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:40 schreef Brighteyes het volgende:
En ja, de enige methode die een geen-jojo-garantie heeft is die operatie van jullie omdat je lichaam het simpelweg niet meer op neemt, maar zo'n operatie heb ik gelukkig nog niet nodig.
Ey, niets mis met LOI-cursussen.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:50 schreef Levitation het volgende:
Ze is geen dieetiste, ze heeft een LOI-cursus gedaan! Wees dus op je hoede!
Overigens is dit bij Rewimo en bij natuurlijk ook het geval, maar wij zijn van te voren voorbereid en weten ervan, dat scheelt. Maar zelfs dan merk je dat je ddeze stoffen dus echt wel nodig hebt.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:50 schreef Levitation het volgende:
Daarnaast is de kans met zo weinig eten groot dat je te weinig vitaminen, mineralen, eiwitten en (goede) vetten binnenkrijgt.
Niets mis mee, zolang je je maar niet vervolgens met de volksgezondheid gaat bemoeien!quote:
Maar jullie doen iets onder medische begeleiding. En jullie worden (dus ook) regelmatig gecontroleerd. Straks heeft een hele grote groep in NL een eiwit-tekort en een gebrek aan Bvitamines en die staan niet onder medische controle.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:56 schreef Troel het volgende:
[..]
Overigens is dit bij Rewimo en bij natuurlijk ook het geval, maar wij zijn van te voren voorbereid en weten ervan, dat scheelt. Maar zelfs dan merk je dat je ddeze stoffen dus echt wel nodig hebt.
Nou, die heb ik in het topic nog niet gezien hoor. Maar wel mensen die dus inderdaad omvallen van de honger en dan zeggen dat ze nog twee uur moeten wachten voor hun plak ontbijtkoek. Dan denk ik, ga niet tobben, als je 700 kcal binnenkrijgt mag je echt wel een appeltje extra nemen hoor... Sommige houden zich denk ik wel te letterlijk aan het dieet. Ieder lichaam is toch anders en als je hard werkt of veel sport moet je toch meer eten. Dat vind ik ook een groot manco aan de methode, het houdt niet echt rekening met individuele verschillen. Maar goed, op zich geldt dat voor de meeste dieten wel.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:58 schreef Jarno het volgende:
Volgens mij is het grootste gevaar bij dit soort dieeten nog dat mensen het graag nog net iets 'beter' willen doen dan in boekje en dus bij zo'n karbonade de plakken kaas en groenten weglaten. Dan heb je dus écht een probleem denk ik.
Idd. Als je dát wilt, moet je naar de dietist.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 16:01 schreef Maeghan het volgende:
Maar goed, op zich geldt dat voor de meeste dieten wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |