Het schijnt wel heel goed te werken maar je moet wel de officiele nemen die heeft een extra chip er in zitten om het te versnellen.quote:Op donderdag 27 juli 2006 08:42 schreef Jarno het volgende:
Oeh, en heeft iemand ervaring met die movie players die ze bij lik-sang verkopen? Is dat wat? Ik zou het echt enorm tof vinden als ik ook gedownloade series op m'n DS zou kunnen kijken, iemand ervaring hiermee? Films hoeven niet zo, het gaat dus voornamelijk om series...
Super Mario 64 DS valt heel erg tegen vind ik persoonlijk, en ziet er nou niet bepaald mooi uit.. maar goed dat is mijn smaakquote:Op woensdag 26 juli 2006 20:05 schreef Guilin het volgende:
En waar halen jullie goede recensies vandaan, want je kan een spel niet even downloaden om te checken en dan pas kopen. Ik vind het aanbod nog niet zo heel groot, maar ik zie zeker leuk games (tenminste, dat denk ik), zoals Mario Kart DS, New Super Mario Bros., Super Mario 64 DS, Wario Ware Touched! en Worms: Open Warfare.
Ik heb hem ook geleend maar geweldig vind ik het niet. blij dat ik hem niet gekocht heb.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:09 schreef NrSiX het volgende:
[..]
Super Mario 64 DS valt heel erg tegen vind ik persoonlijk, en ziet er nou niet bepaald mooi uit.. maar goed dat is mijn smaak
Nee maar het spel zelf vind ik niet zo leuk. (ben niet echt een platformer feak.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:17 schreef Annoesie het volgende:
Hadden jullie hem al eerder gespeelt op de 64 dan? Ik toen nog niet maar ik vond het spel wel de moeite waard, daar ben je wel even mee bezig en de bonusgames vind ik ook altijd wel leuk.
je mag series niet downloaden maar je moet ze op dvd kopen, wat je doet is illegaal...quote:Op donderdag 27 juli 2006 08:42 schreef Jarno het volgende:
Oeh, en heeft iemand ervaring met die movie players die ze bij lik-sang verkopen? Is dat wat? Ik zou het echt enorm tof vinden als ik ook gedownloade series op m'n DS zou kunnen kijken, iemand ervaring hiermee? Films hoeven niet zo, het gaat dus voornamelijk om series...
Och nee, is het echt?quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:50 schreef dvdk het volgende:
[..]
je mag series niet downloaden maar je moet ze op dvd kopen, wat je doet is illegaal...
Doe's normaal vent. Of zal ik anders wachten totdat Stargate Season 10 hier op tv komt?quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:57 schreef dvdk het volgende:
[..]
ja dus rot op hier met je illegale zooi
Wat heb ik toch verdomme ook een hekel aan gasten als jij he. Ik heb 60 GB aan LEGALE muziek (gekochte cd's zelf geript), een kast vol DVD's, ik koop AL mijn spellen legaal en het enige wat ik een keer 'illegaal' doe is een serie die hier in Nederland niet op tv is of nooit op tv zal komen downloaden zodat ik die kan kijken wanneer ik wil en waar ik wil. En dan begin JIJ te zeiken over illegale zooi. Loser. Ik heb denk ik meer geld in mijn hele leven uitgegeven aan welke legale media dan jij knulletje dus hou die opmerkingen lekker voor je aub.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:57 schreef dvdk het volgende:
[..]
ja dus rot op hier met je illegale zooi
Ik heb ook helemaal geen zin in een legaal/illegaal discussie maar zo'n enorme prutser die mij even komt vertellen hoe de wereld in elkaar steekt volgens zijn eigen bekrompen visie, daar heb ik geen genade mee.quote:Op donderdag 27 juli 2006 10:14 schreef MeZZiN het volgende:
Maar anders zet je toch gewoon je gekochte DVD series op je DS![]()
* MeZZiN heeft de hele serie van X-files gedownload en daarna keurig gekocht op DVD Dat wel erg mooi in de kast![]()
De games van de DS trekken mij ook veel meer. Ik vind de PSP een prachtig apparaat (ik geloof dat die wel mp3 en video kan doen out-of-box?), technisch heel mooi maar het is geen Nintendo. Ik zie in de trein ook altijd alleen GB's en geen andere handhelds.quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:43 schreef Wessiej het volgende:
Op vakantie in het hotel, ongeveer 15 mensen met een ds (niet 1 lite!) gezien en 0 een psp oid.
De Ds is echt de nummer 1![]()
Ik heb nu al 2 reacties gehad een is hij echt lichterquote:Op donderdag 27 juli 2006 11:56 schreef Wessiej het volgende:
Maar al die mensen die een ds hadden waren ook niet echt bij.
Zat ik daar even op mijn lite te spelen, komen ze eraan ; 'Wat is dat?'
En eentje ging helemaal trippen want hij had nog nooit een lite gezien.
Zo kan Nintendo iig nog wat standaard DSen verkopenquote:Op donderdag 27 juli 2006 11:56 schreef Wessiej het volgende:
Maar al die mensen die een ds hadden waren ook niet echt bij.
Zat ik daar even op mijn lite te spelen, komen ze eraan ; 'Wat is dat?'
En eentje ging helemaal trippen want hij had nog nooit een lite gezien.
Zou je daar een beschrijving en wat indrukken van kunnen geven als je m eenmaal binnen hebt?quote:Op donderdag 27 juli 2006 10:28 schreef Jarno het volgende:
Maar goed, ik heb de Movie Player (SD versie) dus net besteld, bij Lik-sang Europe dus hopelijk snel binnen, ik hou jullie wel op de hoogte.. Ik heb niet voor die dure gekozen omdat die flink gebruiksonvriendelijk is volgens verschillende reviews. En als ik zo de reacties op het forum van LS lees is die het extra geld (40 euro = toch weer een spel) amper waard...
same, maar nintendo vervangt ze wel gewoon?quote:Op donderdag 27 juli 2006 15:51 schreef Erwtensoep het volgende:
Of naar de winkel gaan
Pixels kunnen het spontaan weer functioneren maar je kan als je er een probleem me heb binnen 2 weken opruilen voor een nieuw bij de winkel (pin me alleen niet vast op die 2 weken het kan ook 10 dagen zijn. Maar gewoon terug er mee en een nieuwe vragen!)quote:Op donderdag 27 juli 2006 16:03 schreef ikookhier het volgende:
Had een brightpixel die nam de winkel niet terug,zie het ondertussen al niet meer![]()
Gelijk in de winkel om ruilen waar je hem gekocht heb.quote:Op donderdag 27 juli 2006 16:14 schreef dialMforMonkey het volgende:
Wel balen, want ik was net into new super mario bros aan het raken
Na hoeveel dagen kan hij vervangen worden? Ik ga namelijk 8 aug. op vakantie.
Ruilen blijft volgens mij een gunst van de winkelier. Ze zijn echter wel verplicht om in alle gevallen het product aan te bieden aan de fabrikant voor analyse (zelfs als er een hamer ingeramd zitquote:Op donderdag 27 juli 2006 16:23 schreef MeZZiN het volgende:
[..]
Gelijk in de winkel om ruilen waar je hem gekocht heb.
jij > ik heb dode pixel
winkelier > dat is vervelend
jij > graag omruilen
winkelier > hier een verse, graag de oude inleveren
jij > heel erg blij..
Kost hoogstens 1 minuut
Ik heb er helaas geen NDS Lite opstaanquote:Op donderdag 27 juli 2006 08:11 schreef MeZZiN het volgende:
[..]
Heb zelf er een bij lik-sang besteld
Nintendo DS Lite Airfoam Case die is echt geweldigalleen hij zo mooi dat ik bang ben dat ik de case beschadig
![]()
Niet als het een regel is van nintendo nederlandquote:Op donderdag 27 juli 2006 16:26 schreef dialMforMonkey het volgende:
[..]
Ruilen blijft volgens mij een gunst van de winkelier. Ze zijn echter wel verplicht om in alle gevallen het product aan te bieden aan de fabrikant voor analyse (zelfs als er een hamer ingeramd zit).
Morgen eerst ff bellen, en dan maar langsgaan. Ondertussen nog even fijn van mario genieten ^^
quote:Op donderdag 27 juli 2006 14:00 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Zou je daar een beschrijving en wat indrukken van kunnen geven als je m eenmaal binnen hebt?
Ja dusquote:Op donderdag 27 juli 2006 10:28 schreef Jarno het volgende:
Maar goed, ik heb de Movie Player (SD versie) dus net besteld, bij Lik-sang Europe dus hopelijk snel binnen, ik hou jullie wel op de hoogte.. Ik heb niet voor die dure gekozen omdat die flink gebruiksonvriendelijk is volgens verschillende reviews. En als ik zo de reacties op het forum van LS lees is die het extra geld (40 euro = toch weer een spel) amper waard...
Als consument mag je er vanuit gaan dat het product dat je koopt goed werkt. Is dit niet het geval (dode pixel) dan moet de winkelier het laten repareren of jouw een nieuwe geven.quote:Op donderdag 27 juli 2006 16:26 schreef dialMforMonkey het volgende:
[..]
Ruilen blijft volgens mij een gunst van de winkelier. Ze zijn echter wel verplicht om in alle gevallen het product aan te bieden aan de fabrikant voor analyse (zelfs als er een hamer ingeramd zit).
Morgen eerst ff bellen, en dan maar langsgaan. Ondertussen nog even fijn van mario genieten ^^
Duitslandquote:Op donderdag 27 juli 2006 16:34 schreef Jarno het volgende:
Zo, da's snel. De Movie Player is al onderweg vanuit Lik-Sang Europe, weet iemand waar dat vandaan moet komen? Ik heb voor 2 euro extra (oid) voor UPS gekozen dus ik verwacht wel een rappe levering hopelijk.
Maar ik heb alleen nog geen DS!. Zo maar even Dimplus mailen dan.
Ik kreeg bij Nintendo alleen een antwoordbot eraan. Ik zal morgen eens kijken wat de beste oplossing is. Ik ga iig geen scene maken daarquote:Op donderdag 27 juli 2006 16:33 schreef MeZZiN het volgende:
[..]
Niet als het een regel is van nintendo nederlanddan moet de winkelier dat gewoon doen.
Breng em terug, zeg dat er een dode pixel in zit.. Die winkels krijgen dat wekelijks te horen.quote:Op donderdag 27 juli 2006 17:16 schreef dialMforMonkey het volgende:
[..]
Ik kreeg bij Nintendo alleen een antwoordbot eraan. Ik zal morgen eens kijken wat de beste oplossing is. Ik ga iig geen scene maken daar
DS kan standaard geen mediabestanden afspelen. Daar heb je een movieplayer voor nodig. Daar zijn er velen van.quote:Op donderdag 27 juli 2006 18:40 schreef Guilin het volgende:
Ow nog een paar vraagjes, want ik zie jullie ook allemaal praten over films en series enzo, zit er dus ook iets van een geheugenkaart in dan? Zo ja, welke?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |