abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40179595
quote:
Op dinsdag 25 juli 2006 20:35 schreef postinggirl het volgende:
Ik heb het gevoel dat je door de bandjes intensiever naar muziek luisterde, omdat doorspoelen en skippen veel lastiger was. Waardoor je liedjes automatisch áf ging luisteren. Je had uberhaupt minder liedjes, omdat je praktisch afhankelijk was van de playlists van de fm-radio, waardoor je je in de liedjes die je wél had meer verdiepte. En zo genoot je er meer van. Of heb ik het mis?

Fenomenen als 'mp3' en 'p2p' hebben een beetje voor een wegwerp-cultuur gezorgd, vind ik. Je kunt net iets té makkelijk zappen als een paar nootjes je niet aanstaan, en je kunt echt ALLES krijgen. En na een paar klikjes is een mp3 de pc of mp3-speler uit. Ik ben zelf ook in de val getrapt van het oppervlakkig gaan luisteren en tevéél willen horen. Geloof me, muziek gaat er niet bepaald mooier van klinken. Gelukkig heb ik het inmiddels weer op de rails. Je moet niet alles willen uitproberen.

Kortom: P2p e.d. is eigenlijk iets heel moois, maar je moet er mee om kunnen gaan als je wilt dat muziek luisteren leuk blíjft. Vroeger ging het allemaal meer vanzelf.
* KonnieKipke mee eens is.
pi_40179728
Steunt
Wij hebben hier nog een oud torentje staan, waar ik regelmatig nog oude bandjes op afspeel O
Wat postinggirl zegt, ben ik het helemaal mee eens. Je luisterde veel intensiever naar de teksten, en je was geduldiger aan het luisteren
  Trouwste user 2022 dinsdag 25 juli 2006 @ 21:41:39 #53
7889 tong80
Spleenheup
pi_40180244
Oasis- The story morning Glory

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 25 juli 2006 @ 22:57:40 #54
46794 Berkery
Fat bastard
pi_40183058
Ik heb er ook nog vrij veel. In de jaren '80 elke week op de fiets naar de bieb om 2-3 elpees te lenen, dan hometapen, die bandjes kocht ik meestal per 5, Eerst TDK en later BASF. Later kwam het CD-tijdperk. Tijdje in Amsterdam gewoond en gewoon doorgegaan (Koperen Hoorn, we duur maar die hadden veeeeel ), ook omdat ik er altijd in slaagde om klote cd-spelers te kopen zodat ik wel op mijn tapes moest terugvallen.

Mijn cassetedeck overleed zo'n beetje in de begintijd van het mp3-tijdperk, en ik ben vrijwel meteen opgehouden met bandjes draaien. Ik heb ze nog wel, op zolder.
No Dukes of Hazzard in the classroom
  woensdag 26 juli 2006 @ 01:21:02 #55
2890 Zanderrr
A Face Made For Radio
pi_40187929
Ik heb ook nog een paar honderd tapejes, het meeste staat nog bij m'n pa in de opslag. Ik had alleen al een paar jaar geen tapedeck meer, maar toevallig heb ik vorige week net een nieuw deck gekregen van iemand. Binnenkort toch al die oude tapes weer eens ophalen en uitzoeken, er moet nog best leuke muziek bijzitten. Hoop radio-opnames van liveconcerten, Pinkpop, Lowlands en zo. Ook nog veel mixbandjes die ik voor in m'n walkman (inmiddels ook overleden) had gemaakt

Volgens mij moet je voor een appel en een ei nog steeds wel een redelijk deck bij een kringloopwinkel of iets dergelijks kunnen aanschaffen. Schoonmaken, koppen afstellen en gaan... Al die tapes weggooien is toch wel zonde.
"You fear Jazz. You fear the lack of rules, the lack of boundaries"
  woensdag 26 juli 2006 @ 01:24:29 #56
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_40188014
quote:
Op dinsdag 25 juli 2006 21:27 schreef Bluezz het volgende:
Steunt
Wij hebben hier nog een oud torentje staan, waar ik regelmatig nog oude bandjes op afspeel O
Wat postinggirl zegt, ben ik het helemaal mee eens. Je luisterde veel intensiever naar de teksten, en je was geduldiger aan het luisteren
En Tong, als je wilt mag je ook wel eens in mij auto plaatsnemen, want daar heb ik ook nog een radio-casetteafspelert in zitten.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  woensdag 26 juli 2006 @ 01:26:52 #57
78509 Harry_Sack
bidibidibidibidi
pi_40188074
Chroom type 2 bandjes, Maxell, perfect, zelfs nu nog

Heb je ze niet gesorteerd, Tong?
Ingenieur in de ornithologische huisvesting <- Urbanus :P
Good ol' Buck : http://youtube.com/watch?v=VmxXIS2ot8w <- Fun
N.W.O : http://www.youtube.com/watch?v=WOeCpMwZo6o <- Pol
  woensdag 26 juli 2006 @ 09:07:31 #58
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_40192276
ik heb er niet zoveel, maar ik heb nog wel een casettedekje in mijn mini stereotorentje. +O

o.a. jeugdsentiment: 5ive live op de radio (:r) sonic dancepower en yabba dabba dance, opgenomen langspeeltplaat van aart staartjes (kerstverhalen) etc. etc.

ze staan nu al een poos in mijn kast en ik mis ze niet bepaald...maar toch, kan ze niet weg doen...
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  woensdag 26 juli 2006 @ 11:02:16 #59
135509 schaap001
Ik bedoel maar te zeggen:
pi_40194912
- Ik heb Live Aid 85 bijna kompleet op cassettebandjes opgenomen: vooral U2 is -zonder beeld- erg interessant: zit je een kwartier naar 'Bad' zonder zang te luisteren.

- Voor de schoolkrant in de jaren 80 deed ik interviews met nederlandse sterren op cassettebandjes: zo hebben we o.a. Huub van de Lubbe en Bonnie St. Claire op tape opgenomen.

- Bij een verhuizing heeft een vriend die me hielp de verkeerde doos in de container gedonderd: ± 100 bandjes pleite.

- Liedjes opnemen bij Het Weeshuis van de Hits: met de good old record-play methode.

succes Tong en sterkte!

[ Bericht 6% gewijzigd door schaap001 op 26-07-2006 13:55:23 ]
pi_40195876
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 11:02 schreef schaap001 het volgende:
- Ik heb Live Aid 85 bijna kompleet op cassettebandjes opgenomen: vooral U2 is -zonder beeld- erg interessant: zit je een kwartier naar 'Bad' zonder zang te luisteren.
Jaaaaa, maar toch: geweldig! Ik weet nu nog precies het moment dat je hoort dat Bono z'n microfoon op de grond laat vallen (*plok*) en dat hij naar beneden springt (je hoort het publiek dan reageren).
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 11:40:56 #61
7889 tong80
Spleenheup
pi_40196284
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 01:26 schreef Harry_Sack het volgende:


Heb je ze niet gesorteerd, Tong?
Nee, ze liggen willekeurig in een ladekast.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_40197204
Je kan toch ook gewoon een nieuwe of tweedehandse casettespeler kopen?
Of maken ze die echt helemaal niet meer?
It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 12:08:33 #63
7889 tong80
Spleenheup
pi_40197261
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 12:06 schreef Cynic het volgende:
Je kan toch ook gewoon een nieuwe of tweedehandse casettespeler kopen?
Of maken ze die echt helemaal niet meer?
Ik heb nog wel een Radio-casetterecorder waar ik nu de bandjes op draai.Maar het geluid is gewoon bagger.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_40198080
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 12:08 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik heb nog wel een Radio-casetterecorder waar ik nu de bandjes op draai.Maar het geluid is gewoon bagger.


Dat geeft niet
Veel plezier en sterkte in ieder geval!
It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice
  woensdag 26 juli 2006 @ 12:35:24 #65
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_40198200
Ergens begin jaren '90 Michael Jackson dag op radio 10 gold. En maar naast die radio zitten om als er een nr kwam het meteen op te nemen
  woensdag 26 juli 2006 @ 12:35:52 #66
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_40198224
Die EC finale is wel erg bruut Tong. Daar heb ik misschien wel belangstelling bij.
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 12:38:55 #67
7889 tong80
Spleenheup
pi_40198336
Voeg me maar toe op MSN


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 26 juli 2006 @ 13:47:55 #68
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_40200789
Potverdorie, ik zit hier gewoon met een brok in mijn keel. Wat een nostalgie!

Ik heb een half jaar geleden zelf ook mijn cassettecollectie weggedaan. Bijna 400 bandjes toedeledokie.

Het zal rond 1980 geweest zijn, ik was toen negen, dat ik mijn eerste eigen cassetterecordertje kreeg. Van de goede Sint! Aanvankelijk een beetje mee lopen kloten: Dik Voormekaar Show opnemen en zelf 'radioshows' maken en zo.
O ja, en ik verzamelde televisietunes. Microfoon (jaahaa, ik had een losse microfoon!) voor de tv-speaker zetten, de ganse familie tot stilte manen en dan maar de tunes van bijvoorbeeld 'Sinbad de Zeeman' en 'De Zesde Klas' tapen.

Wat later begon mijn belangstelling voor de top 40 toe te nemen en ging ik, net als zovelen, liedjes opnemen van de radio. Dat zal rond 1983 geweest zijn, want op een van mijn eerste bandjes staan de Star Sisters. Ook kochten mensen om mij heen nog wel eens een LP, en zo kwamen de soundtracks van E.T., Ciske de Rat en The Return of the Jedi (wat toen nog gewoon 'Star Wars 3' was) in mijn bezit. Ik had toen misschien wel 20 cassettes en ik luisterde er heel vaak naar!

In januari 1988, tijdens de kerstvakantie, schafte ik mijn eerste stereotoren met cd-speler aan en toen was het hek echt van de dam. Precies in die periode begon de openbare bibliotheek het nog jonge medium te ontdekken en ook bij sommige videotheken kon je cd's huren!
De 100 bandjes-mijlpaal was toen snel gehaald, de 200 ook. Vrijwel allemaal C90's, met in de meeste gevallen een album per kant. (Als een album langer dan 46 à 47 minuten duurde liet ik gewoon tracks weg.)

Het hele spul verhuisde mee toen ik in 1991 ging studeren. In mijn nieuwe woonplaats Nijmegen bezocht ik natuurlijk regelmatig de audio-afdeling van de bieb, terwijl ik ook in IJmuiden en Haarlem gewoon doorging met huren. De 300 bandjes werden lachend voorbijgestreefd en nog in 1994 kocht ik voor 450 gulden een nieuw cassettedeck (géén dubbeldeck (=beter), 3 koppen, Dolby C, noem maar op).

In 1999 was het ineens voorbij: MP3 was inderdaad een stuk handiger. Ik leende nog steeds heel veel cd's (ik kreeg pas ADSL in 2004), maar in plaats van naar tape ging het nu naar de harddisk.
In 2000 verhuisde ik, de doos met cassettebandjes werd ergens op de overloop neergezet en bleef daar onaangeroerd staat totdat ik hem in 2005 maar opruimde.

Moraal van dit lange verhaal: geen.
pi_40200913
De kleine bieb in mijn woonplaats vroeger had geen muziekafdeling maar wij hadden een platenzaak die ook cd's verhuurde, geweldig was dat.
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 13:56:06 #70
7889 tong80
Spleenheup
pi_40201080
Ik ging speciaal naar den Bosch om uit de Bieb CD's te lenen. Die hadden een enorme collectie met iedere week het nieuwste van het nieuwste.

Draait nu :

Fear Factory - Fear is the mindkiller

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_40201574
Ik heb er gewoon voor gezorgd dat ik zelf in een bibliotheek kwam te werken en daar de cd's mocht aanschaffen.
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 14:22:24 #72
7889 tong80
Spleenheup
pi_40201983
Meen je dat ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_40202098
Ja.
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 14:27:03 #74
7889 tong80
Spleenheup
pi_40202125
Cool. En heel de dag je eigen muziek draaien dus ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 14:33:55 #75
7889 tong80
Spleenheup
pi_40202346
Rocket from the crypt - Scream Dracula Scream

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_40202433
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 14:27 schreef tong80 het volgende:
Cool. En heel de dag je eigen muziek draaien dus ?
Niet in de publieksruimte, om daar muziek te mogen draaien moet je een contract afsluiten met Conamus/Buma/Stemra en dat kost krankzinnig veel geld. Stiekem toch doen is ook geen optie, want ze komen het rustig controleren. Conamus is gevestigd in Hilversum en ik weet van collega's in de bibliotheek in Hilversum dat ze daar al diverse keren onverwacht zijn komen controleren. De plaats waar ik werk is redelijk daar in de buurt, dus we nemen het risico maar niet. Maar ik zit grotendeels achter op kantoor waar ik kan draaien wat ik wil en dan is het inderdaad leuk om zo'n grote collectie beneden tot je beschikking te hebben.

[ Bericht 10% gewijzigd door _Floddertje_ op 26-07-2006 14:41:59 ]
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 14:49:18 #77
7889 tong80
Spleenheup
pi_40202800
Weelde

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 15:20:12 #78
7889 tong80
Spleenheup
pi_40203831
Johan - Johan Alweer 9 jaar geleden.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_40204014
quote:
Op dinsdag 25 juli 2006 20:35 schreef postinggirl het volgende:
Ik heb het gevoel dat je door de bandjes intensiever naar muziek luisterde, omdat doorspoelen en skippen veel lastiger was. Waardoor je liedjes automatisch áf ging luisteren. Je had uberhaupt minder liedjes, omdat je praktisch afhankelijk was van de playlists van de fm-radio, waardoor je je in de liedjes die je wél had meer verdiepte. En zo genoot je er meer van. Of heb ik het mis?

Fenomenen als 'mp3' en 'p2p' hebben een beetje voor een wegwerp-cultuur gezorgd, vind ik. Je kunt net iets té makkelijk zappen als een paar nootjes je niet aanstaan, en je kunt echt ALLES krijgen. En na een paar klikjes is een mp3 de pc of mp3-speler uit. Ik ben zelf ook in de val getrapt van het oppervlakkig gaan luisteren en tevéél willen horen. Geloof me, muziek gaat er niet bepaald mooier van klinken. Gelukkig heb ik het inmiddels weer op de rails. Je moet niet alles willen uitproberen.

Kortom: P2p e.d. is eigenlijk iets heel moois, maar je moet er mee om kunnen gaan als je wilt dat muziek luisteren leuk blíjft. Vroeger ging het allemaal meer vanzelf.
Helemaal mee eens! .

Ik moest vroeger sparen voor een plaat of (later) bandje. Als je mazzel had, had je een vriendje die iets had wat je leuk leek en kon je een bandje dubben (high-speed dubbing ), dat was zo'n beetje het meest illegale in die tijd. En luisteren dat je deed want je had er lang voor gespaard.

Tegenwoordig?

"Ff de nieuwe Radiohead downen hoor"
...5 minuten later...
*skip skip skip*
"WAT EEN KUTPLAAT ZEG BEN BLIJ DAT IK DIE NIET GEKOCHT HEB!!!! "

En idd, de Top 1000 Aller Tijden opnemen van begin tot eind, briljant. .
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 15:40:42 #80
7889 tong80
Spleenheup
pi_40204468
Volgens mij is iedereen begonnen met het tapen van de nationale hitparade.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 26 juli 2006 @ 15:45:10 #81
2890 Zanderrr
A Face Made For Radio
pi_40204627
Ja ja, met de pauzeknop in de aanslag om maar zo min mogelijk geleuter van DJs er doorheen te krijgen.

Maar ik heb vroeger altijd al meer hele lps en cds opgenomen dan losse nummers van de radio. Wel vervelend als een lp net meer dan 45 minuten was, dan pastte 'ie niet op een kant van een C90 bandje. .
"You fear Jazz. You fear the lack of rules, the lack of boundaries"
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 16:00:30 #82
7889 tong80
Spleenheup
pi_40205165
Ja ik nam bij het starten van de opname bij een elpee of CD altijd even Radio-1. En dan gelijk uitzetten. Want anders zou je het begin van de plaat hebben kunnen missen bij het opnemen.

Of is deze zin te onbegrijpelijk ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 26 juli 2006 @ 16:01:51 #83
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_40205204
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 16:00 schreef tong80 het volgende:
Ja ik nam bij het starten van de opname bij een elpee of CD altijd even Radio-1. En dan gelijk uitzetten. Want anders zou je het begin van de plaat hebben kunnen missen bij het opnemen.

Of is deze zin te onbegrijpelijk ?
Je bedoelt dat je een paar tellen 'niks' opnam voordat je de plaat startte?
pi_40205241
quote:
Op dinsdag 25 juli 2006 19:08 schreef tong80 het volgende:
Type 'o' Negative - October rust nu.

Ja je komt wat tegen.

hebben ze die nog op cassette uitgegeven?
  woensdag 26 juli 2006 @ 16:05:53 #85
42327 Goofup
Goofy skates regular?!
pi_40205356
Ik heb nog een autoreverse casettespeler in mijn auto. Autoreverse werkt nog, maar de ene kop is vuil, waardoor je hem toch, als ie omdraaid, met de hand moet omdraaien om een beetje geluid te krijgen. Verder zat er een functie op, dat ie naar lege stukjes tussen nummers zocht, zodat ie precies bij een nieuw nummer begon te spelen. De spoelfunctie is echter kaduuk, waardoor hij van kant wisselt als ik op spoelen druk.

Ik heb, als ik de radio niet aanheb, altijd hetzelfde bandje erin zitten, dat ik ooit zelf in elkaar gemixt heb.

Als ik het zo gauw lees, ben ik de uitstervende laatste casette-luisteraar uit Nederland.

Op dinsdag 17 april 2007 14:13 schreef Gia het volgende over haar kinderen:
al zitten die op het vmbo, ze denken in ieder geval logischer dan goofup.
pi_40205426
Mijn cassettes werden nutteloos door mijn discman die ik pas in 2001 kocht. Daarvoor gebruikte ik ze om nieuwe liedjes op te nemen. Kan me nog herinneren dat ik Opeth nummers van Blackwater Park op cassette heb genomen voor de cd uit was. Dat moet het laatste zijn geweest. Heb veel toffe muziek leren kennen tussen 1994 en 2001 hierdoor.
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 16:10:50 #87
7889 tong80
Spleenheup
pi_40205549
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 16:01 schreef Frollo het volgende:

[..]

Je bedoelt dat je een paar tellen 'niks' opnam voordat je de plaat startte?
Ja

Nu : Bettie Serveert - Dust Bunnies

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 26 juli 2006 @ 16:12:01 #88
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_40205594
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 16:10 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ja
Maar wat bedoelde je dan met 'Radio-1'?
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 16:13:34 #89
7889 tong80
Spleenheup
pi_40205650
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 16:12 schreef Frollo het volgende:

[..]

Maar wat bedoelde je dan met 'Radio-1'?
Nou dat ik even de radio aanzette voor een geluidfragment konden ook andere zenders zijn.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_40205770
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 16:00 schreef tong80 het volgende:
Ja ik nam bij het starten van de opname bij een elpee of CD altijd even Radio-1. En dan gelijk uitzetten. Want anders zou je het begin van de plaat hebben kunnen missen bij het opnemen.

Of is deze zin te onbegrijpelijk ?

Bij een een nieuw leeg cassettebandje startte ik het bandje altijd met het volume op z'n allerluidst. Als je goed luisterde kon je de overgang namelijk horen. Precies op die plek drukte ik dan op pauze. Daarna startte ik de cd op en drukte ook die meteen op pauze. Een cd doet er namelijk ook altijd een paar seconden over voordat-ie echt begint. Daarna drukte ik eerst het cassettebandje van pauze af en meteen daarna de cd-speler, zo miste ik nooit het begin en gebruikte ik de ruimte op het cassettebandje op z'n aller-efficiëntst. Ik ben een nerd, ik weet het.
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 16:17:40 #91
7889 tong80
Spleenheup
pi_40205808
Floddertje wat heerlijk.Ik ben niet de enige weirdo

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 16:19:39 #92
7889 tong80
Spleenheup
pi_40205881
Ik had dus ook Kluivert zijn doelpunt opgenomen met het commentar van Jack van Gelder toen Ajax de EC-1`won. Ik gelijk het fragment op een ander bandje gezet, met Smells like teen spirit er onmiddellijk achteraan. Daarmee die avond naar de stamkroeg. Draaiden ze het fragment met Nirvana er achter aan. Gekkenhuis

Ja ik spoor niet sorry.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_40205919
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 16:19 schreef tong80 het volgende:


Ja ik spoor niet sorry.

ach
pi_40205938
Ja, en bij heel sommige cassettebandjes kon je de overgang echt niet horen en dan deed ik min of meer hetzelfde als jij, alleen nam ik dan niet een stukje radio op, maar gewoon een stukje met de ingebouwde microfoon (adem inhouden natuurlijk, er mocht geen enkel geluid te horen zijn). Je bent dwangmatig of je bent het niet.
pi_40205991
Je had op een gegeven moment ook Sony Walkman bandjes, met extra korte aanloopstrook. .
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 16:22:10 #96
7889 tong80
Spleenheup
pi_40205997
Maar ik las van iemand die de Dick voor mekaar show nadeed dat heb ik ook gedaan

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 26 juli 2006 @ 16:30:22 #97
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_40206304
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 16:22 schreef tong80 het volgende:
Maar ik las van iemand die de Dick voor mekaar show nadeed dat heb ik ook gedaan
Nee mallerd, ik deed het niet na, dat is immers onmogelijk! (Dik Voormekaar = geniaal)

Maar ik deed als negenjarige wel mijn eigen radioshow maken, met jingles en plaatjes die ik aankondigde en 'gasten' in de studio.
  woensdag 26 juli 2006 @ 16:32:10 #98
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_40206368
O ja, en wat dat aanlopen betreft. Waarom zou je in vredesnaam een stukje radio willen opnemen? Gewoon de cd starten en meteen op pauze zetten, de opname starten, 5 seconden wachten en dan de cd van pauze afhalen. Ging perfect en je had volmaakte stilte aan het begin van je band.
  Trouwste user 2022 woensdag 26 juli 2006 @ 16:33:39 #99
7889 tong80
Spleenheup
pi_40206432
Ja kom je nou mee

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_40206586
Elke zaterdagmiddag de Mega top 50 (later Top 100) tapen van Radio 3 . Prachtig, die tijd met Gijs Staverman op zaterdag en Martijn Krabbe op de zondag (TROS Wereldhits heette dat geloof ik, met alle hits uit de hele wereld ).
Alles tapen en de hele week weer terugluisteren of overtapen (high speed dubbing ) voor een vriendje . Wat een tijd... ik mis het eigenlijk wel. Het had zo z'n charme, daar kan downloaden niet tegenop
een droom is een eiland van iets in een ruimte van niets
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')