Juve terug, Napoli misschien. Interessantere competitiequote:
De eerste divisie is eigenlijk ook veel te groot op het moment, en dat je niet kunt degraderen zorgt ervoor dat je als club maar wat aan kunt klooien zonder gevolgen. Zou dat ook een competitie van 16 worden met promotie/degradatie is die competitie al een stuk spannender. En dan stijgt de kwaliteit ook weer, clubs kunnen niet zomaar wat doen, maar moeten echt beleid gaan maken. Je hebt minder clubs waardoor je meer concurrentie krijgt, en de zwakkere clubs worden eindelijk een keer uit de competitie gesneden. Met een kleinere competitie heb je trouwens dat je tot het eind moet vechten om te promoveren/degraderen omdat je minder wedstrijden hebt om een groot verschil in punten op te bouwen.quote:Op donderdag 26 april 2007 23:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Leuke competitie als 10 ploegen in december al nergens meer voor spelen en 13-14 in febuari
quote:"Ook het voetbalniveau valt me mee. In de eerste maanden dacht ik: Dit is een slappe competitie, de topclubs PSV en Ajax rollen iedereen gemakkelijk op. Nu weet ik wel beter. De topkwalititeit is hier misschien minder dan in Engeland of Spanje, maar het gemiddelde niveau is hoog. FC Twente, SC Heerenveen en FC Groningen zijn technisch en tactisch goed geschoold. PSV en AZ hebben de kwartfinale van Europese toernooien gehaald. Daarnaast maken hier vier speelronden voor het einde nog vier clubs kans op de titel, dat zie je verder alleen in Spanje. In Engeland bijvoorbeeld gaat het alleen nog maar tussen Manchester United en Chelsea.
Ik heb begrepen dat er hier wel eens smalend wordt gesproken over de Mickey Mouse League, maar ik begrijp dat niet zo. Ik vind de Eredivisie een leuke en spannende competitie.
En wat wil je daarmee zeggen?quote:Op zondag 29 april 2007 11:44 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hij heeft het over 6 ploegen die wat kunnen. Nu is ie misschien Roda, Utrecht en Feyenoord vergeten, maar dan zijn het er altijd nog maar 9
Jij weet er altijd wel wat uit te halen he.quote:Op zondag 29 april 2007 11:44 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hij heeft het over 6 ploegen die wat kunnen. Nu is ie misschien Roda, Utrecht en Feyenoord vergeten, maar dan zijn het er altijd nog maar 9
Ok.quote:Op zondag 29 april 2007 11:49 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Jij weet er altijd wel wat uit te halen he.![]()
Feit is dat Gabri de Eredivisie geen Mickey Mouse League vindt, en hij heeft gelijk.
Je hoeft alleen maar te kijken naar de groei van de begrotingen in de laatste 6 jaar in Nederland, Duitsland, Italie, Spanje, Frankrijk en Engeland en je zal zien waaromquote:Op zondag 29 april 2007 12:15 schreef hello_moto1992 het volgende:
Het is ook zo jammer dat spelers zo snel vertrekken. De meeste spelers blijven in Engeland of Spanje als ze daar spelen, In Nederland gaan ze blijkbaar liever snel naar het buitenland.
Dit is een gekleurde mening. Iemand die in de Primera Division niet mee kan komen maar wel in de Eredivisie. Ofwel: pluim in eigen kont.quote:Op zondag 29 april 2007 11:49 schreef koningdavid het volgende:
Feit is dat Gabri de Eredivisie geen Mickey Mouse League vindt, en hij heeft gelijk.
Als steeds je beste voetballers vertrekken is het dweilen met de kraan openquote:Op zondag 29 april 2007 12:48 schreef mcyodogg het volgende:
Tis maar hoe je er maar naar kijkt he. Elke competitie wordt steeds sterker, elke club krijgt op den duur betere faciliteiten, betere stadions, modernere voetballers. Dus ja, ook de Eredivisie wordt sterker. Ik vind alleen dat je het in relatie tot andere landen moet kijken.
Bremen, Spurs, Villa, Fiorentina, Zaragoza, Benfica, Rangersquote:
Stamquote:Op zondag 29 april 2007 12:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Als steeds je beste voetballers vertrekken is het dweilen met de kraan open
Deze zomer gaan wsl weg: Grygera, Sneijder, Stam, Hansson, Kruiswijk, Alves, Touma bijvoorbeeld
Valt me nog mee, ik had betere clubs verwacht.quote:Op zondag 29 april 2007 12:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Bremen, Spurs, Villa, Fiorentina, Zaragoza, Benfica, Rangers
Dat soort clubs
Ja, en je bent zeker ook dyslectischquote:Op zondag 29 april 2007 13:01 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Das een typo
Sneijder naar Zaragoza, Villa, Benfica of de Rangers. Geloof je het zelf?quote:Op zondag 29 april 2007 12:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Bremen, Spurs, Villa, Fiorentina, Zaragoza, Benfica, Rangers
Dat soort clubs
Zaragoza is een pak sterker dan Ajax hoorquote:Op zondag 29 april 2007 13:06 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Sneijder naar Zaragoza, Villa, Benfica of de Rangers. Geloof je het zelf?![]()
Toch denk ik niet dat Sneijder echt warm zal worden van Zaragoza.quote:Op zondag 29 april 2007 13:08 schreef AminBen het volgende:
[..]
Zaragoza is een pak sterker dan Ajax hoor![]()
Klopt, maar ze denken nu al aan uitbreiding.quote:Op zaterdag 28 april 2007 19:19 schreef DeTolk het volgende:
Ehmm... AZ heeft een groter stadion dan vorig jaar? groningen sinds dit seizoen 17 thuiswedstrijden in het nieuwe stadion....
Veel succes dan met een nog een jaar met een teleurgestelde speler. Laat hem Raffie bellen die weet hoe het isquote:Op zondag 29 april 2007 13:06 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Sneijder naar Zaragoza, Villa, Benfica of de Rangers. Geloof je het zelf?![]()
Aldus Jaap Stam in Sportweek.quote:Het laat zich omschrijven als het kampioen van de onmacht.
"Misschien wel een beetje, ja. Maar de relatief kleine clubs in Nederland verdienen ook een groot compliment, omdat ze het de gevestigde orde dit seizoen erg moeilijk hebben gemaakt. De kwaliteit van de Eredivisie is er in het algemeen behoorlijk op vooruitgegaan. Ook dat is een conclusie die je kunt trekken."
denk niet dat Juve Huntelaar nog wil. ze hebben net Iaquinta gekocht.quote:Op woensdag 13 juni 2007 20:27 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Als hij het gezegd heeft blijft hij zeker. Zelfs als Juve met een geldzak van 17,5 miljoen euro voor de deur staat
Voor hetzelfde geld komen met een beetje geluk Makaay, Van Bronckhorst, Motta, Boulahrouz en Zenden erbij.quote:Op woensdag 13 juni 2007 20:24 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Deze zomer (waarschijnlijk) weg
Alex
Alves
Huntelaar
Sneijder
Grygera
De Mul
Cocu (gestopt)
Dat bijvoorbeeld Ten Rouwelaar terug komt is wel redelijk positief te noemen, nu hopen dat hij ooit zijn voorspelde niveau kan halen
Alleen Makaay en Boula voegen wat toe en die laatste komt toch nietquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:01 schreef Devano het volgende:
[..]
Voor hetzelfde geld komen met een beetje geluk Makaay, Van Bronckhorst, Motta, Boulahrouz en Zenden erbij.
volgens seizoen zal van Basten er wel al een aantal in zn selectie nemen. Dat is dan wel weer jammer voor Foppe.quote:Op zondag 24 juni 2007 14:46 schreef Solstice het volgende:
Jup, nou hopen dat die jongens de kans krijgen om een aantal jaar in het eerste bij een goede club te spelen. Misschien hebben we d'r dan over een paar jaar weer wat goeie A-internationals bij.
Hopelijk in een dolle bui Makaay ook.quote:Op zondag 24 juni 2007 18:07 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ten Rouwelaar, Van der Leegte kwamen terug. Gio en Hofland waarschijnlijk
quote:FC Utrecht ziet Foeke Booy enkele weken voor de start van de voorbereiding vertrekken. Althans, het Saudische Al-Nassr claimt de komst van de 43-jarige trainer.
FC Utrecht-voorzitter Jan-Willem van Dop bevestigt de toenadering van Al-Nassr, maar spreekt tegen dat er al sprake is van een akkoord. 'Officieel is hij niet weg', aldus de preses tegen VI.nl.
Al-Nassr, dat afgelopen seizoen niet verder kwam dan een negende plaats, zegt op zijn website dat er een overeenstemming met Booy is bereikt over een contract voor één seizoen.
In 2002 maakte Booy in De Galgenwaard promotie en trad hij bij FC Utrecht aan als hoofdtrainer. De 43-jarige coach zorgde voor de nodige successen. In 2003 en 2004 was de KNVB Beker een prooi voor FC Utrecht, dat in 2004 ook beslag legde op de Johan Cruijff Schaal.
Niks? Ik denk niet dat de Eredivisie zwakker wordt door het vertrek van Booy.quote:Op zondag 24 juni 2007 23:27 schreef Beschouw het volgende:
Wat moeten we hiermee? Van de VI-site:
.
[..]
Die zou voor de onderkant van de eredivisie gewoon een versterking zijnquote:Op zondag 24 juni 2007 23:19 schreef Beschouw het volgende:
Nordin Wooter komt niet. Die wil naar Qatar. Gelukkig maar, want dan wordt het niveau in Nederland niet minder.
Goede oplossing voor zowel Booy als voor Utrechtquote:Op zondag 24 juni 2007 23:27 schreef Beschouw het volgende:
Wat moeten we hiermee? Van de VI-site:
Idd. De Graafschap bijvoorbeeld kan zo'n speler prima gebruiken.quote:Op zondag 24 juni 2007 23:28 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Die zou voor de onderkant van de eredivisie gewoon een versterking zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |