Stopt ie het in een mooie gelabelde wekpot in de zieltjeskelder dan ofzoquote:Op zondag 23 juli 2006 20:03 schreef Dementor het volgende:
De duivel claimt je ziel.
Onze lieve Heer wil er alleen maar goed voor zorgen.
Waarom zou hij dat willen dan, je liefhebben?quote:Op zondag 23 juli 2006 21:19 schreef pmb_rug het volgende:
God wil je lief hebben. als je Hem lief hebt ben je gereinigd van je zonden zodat je eeuwig bij Hem, die je lief heeft, kan zijn.
een vader wil toch ook bij zijn kind zijn?
Omdat hij je heeft gemaakt he.quote:Op zondag 23 juli 2006 21:56 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Waarom zou hij dat willen dan, je liefhebben?
en wil die dat alleen bij mensen, of ook bij dieren?quote:Op zondag 23 juli 2006 20:03 schreef Dementor het volgende:
De duivel claimt je ziel.
Onze lieve Heer wil er alleen maar goed voor zorgen.
Lees de Bijbel dan.quote:Op zondag 23 juli 2006 21:58 schreef gebruikersnaam het volgende:
[..]
en wil die dat alleen bij mensen, of ook bij dieren?
en vallen die roofdieren ons daar dan niet aan?
of gaat het hem echt alleen om de mensen, en is dat dan niet zielig voor de dieren.
Wegdonderen alstie klaar isquote:Op zondag 23 juli 2006 22:01 schreef Doderok het volgende:
Wat wil een bioloog met een petri-schaaltje vol bacteriën?
quote:
Wat, dat is toch zoquote:Op zondag 23 juli 2006 22:03 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
God is een bioloog die z'n experimentjes niet zo nauwkeurig uitvoert?
okay, maar voor het belang van het slagen van het experiment, is je stemadvies dan: verkoop/geef 'm maar aan God ?quote:Op zondag 23 juli 2006 22:06 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Wat, dat is toch zo, je wil me niet zeggen dat een bioloog dat alles bewaard...
Nee, jij moet bewijzen dat het wel zo is.quote:
Deze God is een abstracte, verborgen God, de verklaring van het onverklaarbare, het begin en einde van alle redeneringen over het waarom van ons bestaan. Hij is het laatste onherleidbare axioma, waar ieder tegenbewijs faalt. De ziel is belangrijk in dit topic. Een tegendeeltopic bestaat vast wel of moet je zelf even aanmaken.quote:Op zondag 23 juli 2006 23:22 schreef partyyboyy het volgende:
[..]
Nee, jij moet bewijzen dat het wel zo is.
Ik kan toch ook niet zeggen: Er leven 871 vliegende paarse eekhoorns in een andere dimensie die ik alleen kan zien, bewijs maar dat het niet zo is!
Daar heb je gelijk in.quote:Op zondag 23 juli 2006 23:25 schreef Maverick_tfd het volgende:
Ik moet helemaal niks bewijzen want ik beweer niet dat er 'iets' is, ik ben alleen niet zo zeker van wat jij zegt, ik hou liever mogelijkheden open in plaats van ze gelijk uit te sluiten want dat kun je namelijk niet met 100% zekerheid...
http://forum.fok.nl/topic/888427/1/25#40117646quote:Op zondag 23 juli 2006 23:29 schreef partyyboyy het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in.
Maar waarom is het logischer dat er een God is dan dat er geen God is?
Ik denk niet dat dat logischer is, ik ben er nog steeds vrij zeker van dat het ontbreken van een god logischer is, maar geheel zeker ben ik niet, vandaar druk ik me ook niet zo uitquote:Op zondag 23 juli 2006 23:29 schreef partyyboyy het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in.
Maar waarom is het logischer dat er een God is dan dat er geen God is?
quote:Op zondag 23 juli 2006 23:29 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
wat wil god eigenlijk met je ziel ?![]()
axioma 1: De duivel is een creatie gods.quote:Op zondag 23 juli 2006 23:56 schreef STORMSEEKER het volgende:
Je kunt niet redeneren over iets als het niet bestaat. De vraag wat God doet met zielen is ongeldig als er geen zielen zijn. Dit moet dus eerst worden vastgesteld.
Natuurlijk kun je hier verschillende topics van mijn hand over opzoeken, als je dat verkiest, maar laat ik voorlopig alleen eens een aantal doordenkvragen stellen:
Waarom wordt de dood in de bijbel alleen vergeleken met een slaap (een toestand van onbewustzijn) in plaats van een compleet BEwustzijn?
Als de ziel van Lazarus naar een betere plek was gegaan, wat was dan de aardigheid van Jezus' daad om hem op aarde op te wekken en hem dan dus weg te nemen uit de hemel (als er dus een ziel zou bestaan)?
Als Lazarus' ziel voor iets slechts bestemd was (slecht was hij niet overigens, hij was een goede vriend van Jezus) waarom kreeg hij dan een opstanding?
Allemaal onlogisch als er iets onsterfelijks zou doorleven na de dood.
''er is geen werk, geen overleg [...] in het gemeenschappelijke graf van de mensheid, de plaats waarheen gij gaat''
dan zeg ik: jij bestaat niet.quote:Op zondag 23 juli 2006 23:22 schreef partyyboyy het volgende:
[..]
Nee, jij moet bewijzen dat het wel zo is.
Ik kan toch ook niet zeggen: Er leven 871 vliegende paarse eekhoorns in een andere dimensie die ik alleen kan zien, bewijs maar dat het niet zo is!
Hij is je vader, je bent een deel van Hem (created in His image)quote:Op zondag 23 juli 2006 21:56 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Waarom zou hij dat willen dan, je liefhebben?
Cogito, ergo sumquote:Op maandag 24 juli 2006 09:01 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
dan zeg ik: jij bestaat niet.
kun jij bewijzen dat jij werkelijk bestaat?
Ja hoor, je kunt allerlei expermenten doen met mensen, zodat je vast kunt stellen dat het een mens is.quote:Op maandag 24 juli 2006 09:01 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
dan zeg ik: jij bestaat niet.
kun jij bewijzen dat jij werkelijk bestaat?
En dat dan voor eeuwig?quote:Op zondag 23 juli 2006 21:19 schreef pmb_rug het volgende:
God wil je lief hebben. als je Hem lief hebt ben je gereinigd van je zonden zodat je eeuwig bij Hem, die je lief heeft, kan zijn.
...
alsof je dat kunt inschatten...quote:
belachelijkquote:
Kom nou!quote:Op maandag 24 juli 2006 09:02 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
Hij is je vader, je bent een deel van Hem (created in His image)
Jehova's Getuigen geloven toch dat God en Satan mensen 'werven' voor de laatste oorlog?quote:Op zondag 23 juli 2006 23:56 schreef STORMSEEKER het volgende:
Je kunt niet redeneren over iets als het niet bestaat. De vraag wat God doet met zielen is ongeldig als er geen zielen zijn. Dit moet dus eerst worden vastgesteld.
leukquote:Op maandag 24 juli 2006 10:21 schreef ioor het volgende:
Feest vieren om Hem te eren, bij Hem zijn voor eeuwig.
dat is de bijbelse benadering iigquote:
ik heb er wel over nagedacht, maar ik kan het me niet voorstellen. maar als je ervan uit gaat dat God oneindig goed is kun je daar beter terecht komen dan bij Satan die oneindig slecht is.quote:Op maandag 24 juli 2006 10:39 schreef wijsneus het volgende:
[..]
Alsof JIJ dat wel kunt - heb je daar wel eens over nagedacht dan?
Dus het is een soort van "Als ik dan toch eeuwig leef dan liever....". Wat een dooddoener zeg.quote:Op maandag 24 juli 2006 10:46 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
ik heb er wel over nagedacht, maar ik kan het me niet voorstellen. maar als je ervan uit gaat dat God oneindig goed is kun je daar beter terecht komen dan bij Satan die oneindig slecht is.
er worden wel theorieen over opgesteld, ook obv de bijbel, maar ik moet zeggen dat ik daar niet zoveel mee kan.
Maar god is almachtig, waarom word je dan niet kant-en-klaar gereinigd van je zonden in de hemel geboren. Waar is het voor nodig dat je eerst een tijd op aarde rondloopt ?quote:Op zondag 23 juli 2006 21:19 schreef pmb_rug het volgende:
God wil je lief hebben. als je Hem lief hebt ben je gereinigd van je zonden zodat je eeuwig bij Hem, die je lief heeft, kan zijn.
een vader wil toch ook bij zijn kind zijn?
en dat is meer een dooddoener dan 'gadver, het lijkt me zo saai om eeuwig te leven' ?quote:Op maandag 24 juli 2006 11:05 schreef wijsneus het volgende:
[..]
Dus het is een soort van "Als ik dan toch eeuwig leef dan liever....". Wat een dooddoener zeg.
Het gaat niet eens om saai. Waar gaat het god eigelijk om? dat is de vraag. Hem voor eeuwig en altijd loven en prijzen? Ik kan niet wachten. Nooit meer verdriet? Je ontneemt me een wezelijk deel van mijn menselijkheid.quote:Op maandag 24 juli 2006 12:40 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
en dat is meer een dooddoener dan 'gadver, het lijkt me zo saai om eeuwig te leven' ?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |