Sorryquote:Op zondag 23 juli 2006 12:50 schreef Grobbenkuiken het volgende:
[..]
Da's dan wel weer jammer Jappie, het is te makkelijk.![]()
pfff laat je toch niet meteen weer in je mand schoppen, keffertje.quote:
Je bent tenslotte geen mod meer.quote:Op zondag 23 juli 2006 13:02 schreef Grobbenkuiken het volgende:
Sorry, snorry!![]()
Jij gaat je best doen om iets orgineler uit de hoek te komen en ik lurk braaf verder.
![]()
Niet echt, maar ik dacht zo eik in een keer van haar gezeik af te zijn.quote:Op zondag 23 juli 2006 13:01 schreef Gert het volgende:
[..]
pfff laat je toch niet meteen weer in je mand schoppen, keffertje.
quote:Op zondag 23 juli 2006 13:07 schreef Grobbenkuiken het volgende:
[..]
Was ik niet uitermate redelijk dan?
Ik weet prima waar de grenzen van de policy liggen. Dat een onervaren trillerig modje dat zelf niet weet en ik gebanned werd om de despetreffende persoon gezichtverlies te besparen is nog steeds een grof schaandaal en intens gemeen.quote:
Zeg grobje, even off topic.. Nog keertje zin om naar a'dam te komen binnenkort?quote:Op zondag 23 juli 2006 13:07 schreef Grobbenkuiken het volgende:
[..]
Was ik niet uitermate redelijk dan?
Jij was een goede hoor!quote:Op zondag 23 juli 2006 13:07 schreef Grobbenkuiken het volgende:
[..]
Was ik niet uitermate redelijk dan?
Gezellig! Terrasje doen volgende week?quote:Op zondag 23 juli 2006 16:39 schreef Ole het volgende:
[..]
Zeg grobje, even off topic.. Nog keertje zin om naar a'dam te komen binnenkort?
U have mail.quote:Op zondag 23 juli 2006 17:19 schreef Ole het volgende:
Lijkt me wel wat! Zeg maar wanneer, ik heb toch vakantie!
Mail me anders even op <voornaam>001@chello.nl
*Proest*....... breek me de bek niet open....quote:Op zondag 23 juli 2006 13:07 schreef Grobbenkuiken het volgende:
[..]
Was ik niet uitermate redelijk dan?
Zeker als je dit soort opmerkingen blijft maken.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 18:40 schreef Peter6000 het volgende:
Ik zie mezelf als één van de kanshebbers, zeker als de regeltjes strak gevolgd worden: en subtiele uitlokking onbestraft blijft![]()
Volkert vd G heeft 1/3 van zijn straf erop zitten ! #1quote:Op zaterdag 6 mei 2006 21:38 schreef Peter6000 het volgende:
Nee, ik vind het eigenlijk wel een goede aktie van hem, het doodschieten van Pim Fortuyn.
Wie weet ben jij 'm nog wel voorquote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:08 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Zeker als je dit soort opmerkingen blijft maken.
[..]
Volkert vd G heeft 1/3 van zijn straf erop zitten ! #1
Ach wat schattig, je bent in mijn postverleden gedokenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:08 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Zeker als je dit soort opmerkingen blijft maken.
[..]
Volkert vd G heeft 1/3 van zijn straf erop zitten ! #1
Lees je eens wat beter in joh...90% van de users van het eerste uur posten er nog steeds....er zijn er een paar bijgekomen...en er zijn er een paar weggegaan.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:27 schreef LekkerSimpel het volgende:
Iedereen op www.sgop.nl die heeft gereageerd.....
Doodbloedende forum-site die zich nu loopt af te reageren op goedlopende F
OK!
V-O-Lquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:22 schreef Peter6000 het volgende:
Ach wat schattig, je bent in mijn postverleden gedoken![]()
Je bent er één van V-O-L he, gezien je registratiedatum, daar zijn er namelijk nog 2 die dat doen, en vervolgens de boel gaan opruien.
Interessant leesvoer welquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:30 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
V-O-L![]()
Ik ken alleen Voorbij Fok!![]()
You never know, mijn stokpaardjes zjin: het euthanasie/ hulp bij zelfdoding-beleid (zelfbeschikkingsrecht), en professionele onverschilligheid in de medische wereldquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:38 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Als het een beetje mee zit kan je straks de club joinen daar.
Maar deze heeft een prikkelarme avatarquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:38 schreef Pinball het volgende:
Heb je een nieuwe stalker Peter?
Wel een sukkel deze, je hebt ze wel eens beter gehad.
Voor jou misschien.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:42 schreef Peter6000 het volgende:
Maar deze heeft een prikkelarme avatar![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |