Raadpleeg een plaatselijke dominee.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 17:21 schreef Narasan het volgende:
Vannacht ook telkens weer last gehad van een zwarte gedaante. Het was rond 23.00, dat weet ik omdat ik op m'n telefoon keek. Nou, die zwarte gedaante kwam dus binnen, en gelijk wist ik dat er iets niet klopte. Dus, denk ik bij mezelf: 'Ga weg man, je hoort hier niks te zoeken'. Durfde het natuurlijk niet hardop te zeggen, want ik wil niet proberen om in een soort trance te raken.
Toch moest ik er een heel klein beetje om lachen van die gedaante, want hij ging bij m'n boekenkast staanen las een pagina van een boek. Je hoorde ook echt dat hij de pagina omsloeg. Dit boek kennen velen wel, het was 'Demonenjager, van Darren Shann'. Niet dat ik het lees, maar het lag daar gewoon al een tijdje en had geen zin om het op te ruimen.
Toen hij klaar was met lezen, liep hij/zij naar de deur toe. Vervolgens verschoof m'n stoel een beetje en dat was iets waar ik niet zo blij om was. Totdat ik dacht dat ik wel moest roepen, om hem weg te krijgen. Dat deed ik dus ook. Ik riep keihard: 'Ga NU onmiddellijk weg, ik hoef je niet te horen! Of te merken dat je er bent'. Dat was dus verkeerd. Nadat ik dat riep, trok hij/zij het dekbed van me af en voelde ik ijskoude rillingen over me heen lopen. Oké, toen was ik dus helemaal in paniek! Met een keiharde knal ging daarna de deur dicht !!!!! (Die staat altijd open).
Wat daarna nog gebeurde, zijn allemaal onverklaarbare dingen en daar wil ik het nu niet meer over hebben. Afgelopen nacht mag van mij het liefste in de prullenbak worden verwijderd. Heb echt geen zin meer in dit soort ervaringen!
Vele zullen denken dat dit een verzonnen verhaal is, maar dat is het niet! Waarom zou ik hier over liegen? Dat is toch nutteloos?!
Kan iemand me alsjeblieft vertellen wat ik met deze gedaante moet doen?
[quote]quote:Oke ik heb meegemaakt:
* ik was aan het zwemmen in een meer (Bussloo) en ineens zag ik zo'n gezicht zwevend op mij af komen, het was ineens helemaal stil om mij heen, en ik zag ook alleen dat gezicht nog maar dat zo op mij af kwam. Er zat ook helemaal geen lijf aan vast, alleen een gezicht dat met een heel enge uitdrukking op mij af kwam
Ik heb daar al eens eerder rare dingen gezien, ik sprong toen van de brug af, om daar in het water te duiken, zie ik onder water ineens zo'n witte gedaante onder mij doorzweven. Het gekke was dat dat ding ook nog een beetje licht gaf.
* Ik had laatst het klepje van mijn oorbel laten vallen, ding is ongeveer 5 vierkante millimeter groot en ik had het buiten, in het gras laten vallen. Ik had toen zoiets van laat maar, omdat het onvindbaar was. 3 Dagen later, loop ik in mijn huis op de 2de verdieping, hoor ik ineens dat er iets van metaal op de grond valt. Ik kijk even, en daar ligt het klepje voor mijn voeten.
Het kan niet het klepje zijn van het andere oordopje, die lag namelijk op de kast beneden. Ook kan het niet in mijn haar hebben wezen steken, want ik had in de tussentijd meerdere keren gedoucht ect. Ook niet in mijn kleren, want daar had ik ook andere van aan.
* Ik heb hier meerdere malen mijn naam horen roepen, dan hoor ik dat iemand mijn naam roept, dan denk ik dat mijn ouders of zusje mij roept, ik kijk, maar niemand die dan mij roept.
Ook hoor ik vaak iemand hardop zuchten, ook als ik de enige thuis ben, en er is dan ook niks verklaarbaars te vinden zoals een badjas of een tas die valt.
* Ik ruik mijn oma (die overleden is) soms in de badkamer.
Daar ligt namelijk een matje dat we van haar hebben gekregen, 10 jaar geleden.
Ik ruik haar geur er dan. Ik heb mijn zusje wel eens laten ruiken als ik dat ruik maar zij kan niks geks ruiken. Ook heb ik een droom gehad waarin ik als ware afscheid van d'r nam.
Zij stond aan de overkant van een zwembad waar ik in zwemde en begon naar mij te lachen en te zwaaien. En toen was ze verdwenen en werd ik wakker. Wat mij opviel was dat ik mij ook een stuk rustiger voelde bij het accepteren van haar dood.
* En ik heb vorige week zo'n zwarte gedaante gezien.
Ik kon niet slapen en op een gegeven moment raakte ik van het gevoel frustratie omdat ik niet slapen kon helemaal in het gevoel van angst en paniek. Ik draaide mij om om te kijken waar die angst en paniek vandaan kwam en kijk, ik heb altijd mijn gordijnen een stukje open, er staat een lantaarnpaal achter dus als ik naar mijn raam snacht's kijk is er altijd een stukje licht.
Maar deze keer was het compleet donker, alsof er iemand voor stond.
Die gestalte was nog zwarter dan zwart.
Ik raakte toen helemaal in paniek en vluchtte mijn bed uit.
Ik vroeg het aan mijn moeder, wat blijkt, zij heeft ook vaak dat zij wakker wordt en er staat iets naast haar bed.
* Ik zie regelmatig van die witte en zwarte gedaantes, maar als ik echt naar ze probeer te kijken gaan ze ineens weg
En nee, ik gebruik geen drugs/alcohol
ja ik quote mijzelf
Omdat:
Eergisteren hoorde ik toen ik (ouders en zusje ook) al op bed lag, de deurklink van de benedendeur die naar de hal leidt, erg rommelen.
Alsof er iemand telkens dat ding omlaag duwde en dan weer losliet zodat je de klink terug hoort vallen.
Evenlater hoorde ik de trap telkens kraken+ de trapleuningen.
Daarna hoorde ik voetstappen buiten mijn kamer.
Held dat ik was, bleef ik onder de dekens.
Volgende dag, ik had verwacht dat het inbrekers oid waren, helemaal niets, alle deuren waren nog op slot, ook alle ramen waren heel.
Dit is niet de eerste keer, 2 keer hoorde mijn moeder en ik dat er iets met een enorme klap op de voordeur geduwd werd.
Ik begin nu toch echt wel een beetje bang te worden
En een plaatselijke dominee weet wel wat die hiermee aan moet? Ik zou het eerder voorleggen aan een psychiater.quote:Op woensdag 25 mei 2011 21:10 schreef AwesomeSauce het volgende:
[..]
Raadpleeg een plaatselijke dominee.
Wat je ook doet, ga geen zout strooien/kruisjes kopen etc. Dat soort dingen maken het alleen maar erger.
Ik zeg niet dat het een psychische aandoening is, maar een psychiater lijkt me beter advies dan een dominee. Je hoort dus niet op dit subforum thuis als je geen hokus pokus adviezen geeft?quote:Op donderdag 26 mei 2011 11:56 schreef AwesomeSauce het volgende:
Als je er van overtuigd bent dat het een psychische aandoening is dan zit je op het verkeerde subforum![]()
Wegwezen jij
Je hoort niet op dit subforum thuis als je het bestaan van geesten niet serieus kan nemen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 12:46 schreef algebra010 het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het een psychische aandoening is, maar een psychiater lijkt me beter advies dan een dominee. Je hoort dus niet op dit subforum thuis als je geen hokus pokus adviezen geeft?
Dus als je open staat voor bovennatuurlijke activiteiten moet je ook per definitie alle verhalen geloven? Wat een larie.quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:03 schreef Bastard het volgende:
[..]
Je hoort niet op dit subforum thuis als je het bestaan van geesten niet serieus kan nemen.
Nee dat zeg ik niet. Maar zolang je geen dokter bent kun je geen psychische aandoening constateren, dus niemand doorverwijzen. Er word gevraagd om openheid van geest, heb je dat niet dan kun je beter naar het wetenschapsonderdeel gaan van FOK!quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:06 schreef algebra010 het volgende:
[..]
Dus als je open staat voor bovennatuurlijke activiteiten moet je ook per definitie alle verhalen geloven? Wat een larie.
Ik stel ook niets vast. Alsnog vind ik in deze situatie een psychiater een betere aanbeveling dan een dominee.quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:15 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nee dat zeg ik niet. Maar zolang je geen dokter bent kun je geen psychische aandoening constateren, dus niemand doorverwijzen. Er word gevraagd om openheid van geest, heb je dat niet dan kun je beter naar het wetenschapsonderdeel gaan van FOK!
Ga naar een plaatselijke kerk, hoewel die er ws geen ervaring mee hebben. Ik ging ook en werd meteen geholpen, alleen hielp het bij mij tijdelijk.quote:Op woensdag 25 mei 2011 21:10 schreef AwesomeSauce het volgende:
[..]
Raadpleeg een plaatselijke dominee.
Wat je ook doet, ga geen zout strooien/kruisjes kopen etc. Dat soort dingen maken het alleen maar erger.
Wat gebeurt er dan als ik zout zou strooien en/of kruisjes zou ophangen?quote:Op woensdag 25 mei 2011 21:10 schreef AwesomeSauce het volgende:
[..]
Raadpleeg een plaatselijke dominee.
Wat je ook doet, ga geen zout strooien/kruisjes kopen etc. Dat soort dingen maken het alleen maar erger.
Dat was dus geen oplossing .quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:42 schreef Manke het volgende:
[..]
Ga naar een plaatselijke kerk, hoewel die er ws geen ervaring mee hebben. Ik ging ook en werd meteen geholpen, alleen hielp het bij mij tijdelijk.
Wat is "echt"?quote:Op donderdag 26 mei 2011 16:33 schreef Maitje het volgende:
Als je mensen neer zet in een ruimte en ze verteld daar er onder die ruimte een begraafplaats heeft gezeten en het er elke dag spookt, zullen zij het voelen.
Zet een andere groep mensen neer zonder ze iets te vertellen, en ze zullen niets opmerken.
Pure gedachtenkracht.. wat je wilt gebeurd.
Wilt overigens niet zeggen dat wat er gebeurd niet echt is. (snappie?)
Oh dat is ook gedeeltelijk zeker waar. Toch kun je, als je er gevoelig voor bent wel sferen oppikken.quote:Op donderdag 26 mei 2011 16:33 schreef Maitje het volgende:
Als je mensen neer zet in een ruimte en ze verteld daar er onder die ruimte een begraafplaats heeft gezeten en het er elke dag spookt, zullen zij het voelen.
Zet een andere groep mensen neer zonder ze iets te vertellen, en ze zullen niets opmerken.
Pure gedachtenkracht.. wat je wilt gebeurd.
Wilt overigens niet zeggen dat wat er gebeurd niet echt is. (snappie?)
En wat is niet, want wat echt is is echt en wat niet echt is bestaat niet....quote:
Dat zijn "sferen" energieën die de mensen zelf creëren en voelbaar is voor andere mensen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 18:28 schreef Bastard het volgende:
[..]
Oh dat is ook gedeeltelijk zeker waar. Toch kun je, als je er gevoelig voor bent wel sferen oppikken.
Wat mensen niet begrijpen is dat er geen verschil is tussen witte en zwarte magie.quote:Op donderdag 26 mei 2011 16:28 schreef Narasan het volgende:
[..]
Wat gebeurt er dan als ik zout zou strooien en/of kruisjes zou ophangen?
Ik onderging een uitdrijvingsritueel, die stemmen schreeuwden het uit en vlogen weg, alleen vonden ze hun weg terug, kwam doordat ik niet geloofde denk ik.quote:
Tot die conclusie ben ik dus ook gekomen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 22:16 schreef AwesomeSauce het volgende:
[..]
Met alle respect van de mensen hier de wat met geesten en magie hebben, maar in mijn ogen zijn alle geesten slecht (lees : demonen) of ze nu tegen je zeggen dat ze goed zijn of niet![]()
Hela, mijn vadert heeft ooit zitten glaasje draaien.quote:Op woensdag 18 mei 2011 16:39 schreef Manke het volgende:
Het schijnt dat geestelijke activiteit overgeerfd kan worden als 1 van de ouders zich heeft bezig gehouden met het occulte, zoals geesten oproepen of waarzegster raadplegen.
Is dat bij jullie misschien het geval?
Ik kreeg er pas mee te maken toen ik ze zelf ging oproepen via bandstemmen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |