quote:Op donderdag 25 augustus 2005 19:44 schreef Ratelslangetje het volgende:
Een paar jaartjes geleden heb ik een schaduw gezien die vanaf de muur op het plafond hing tot recht boven mij.
Ik keek ernaar omdat het me nog nooit was opgevallen dat er op die plek een schaduw was.
En ineens zag ik waar ik naar lag te kijken.Het was een reusachtige zwarte gedaante.Hij had een hoed op en een zwarte cape.En het engste van alles was dat hij rode ogen had.
Ik weet dat dit moeilijk te geloven is maar ik spreek de waarheid.Die rode ogen waren zo echt,dat heb ik absoluut niet gefantaseerd.
Dit heeft zo'n blijvende indruk op mij gemaakt dat ik nooit meer in het donker durf te slapen.Ik heb altijd een lampje aan.Jarenlang heb ik alleen gezeten met deze ervaring.Geesten zien,oke.
Maar kom je aan met een verhaal dat je een schaduwgeest hebt gezien met een hoed,,cape en ook nog eens rode ogen,dan kijken ze je aan alsof je gek bent.
Een paar maanden geleden kreeg ik internet.Ben toen direct gaan zoeken naar soortgelijke verhalen.Op Nederlandse sites waren er maar drie verhalen die met zwarte geesten te maken hadden.Maar niet zoiets als wat ik had gezien. Tot dat ik Engelstalige sites opzocht.
En toen vond ik wat ik had gezien:Shadow People
Ik begon met lezen en ben echt uren bezig geweest.Al die verhalen,zoveel overeenkomsten.
De meest bekende variant is die van de schaduw die je vanuit je ooghoeken langs ziet flitsen.
Zoiets zie ik ook wel eens maar daar heb ik dan wel logische verklaringen voor.
De schaduw die ik heb gezien bewoog niet .Hij hing daar gewoon stil naar mij te kijken met die rode enge ogen.
Dit is 8 jaar geleden gebeurd,ben nu ben 33 en als een klein kind bang in het donker.
quote:Op dinsdag 17 november 2009 09:53 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Hoeft niet meneertje met de mooie username.De schaduw die ik zag hing aan het plafond, had een hoed en rode ogen. Kan me nog herinneren dat ik 4 jaar geleden een topic er over opende en dat ik keihard werd uitgelachen. En dat ik teveel drufgs gebruikte blablabla.
En kijk nu eens op internet....... Honderden mensen vanuit de hele wereld hebben iets soortgelijks gezien.
Zwarte schaduw, hoed en rode ogen!!!!!
Dat verhaal van slaapverlamming is dat mensen iets drukkend op zich voelen. Dat is bij shadow people niet zo.
Ze kijken naar je of slaan 'op de vlucht'.
Daarbij, ik was niet alleen en wij waren klaarwakker.
Freddy Krueger.quote:Op donderdag 31 december 2009 14:40 schreef Pixie. het volgende:
Vroeger in mijn oude huis als ik in bed lag zag ik altijd schaduwen in de vorm van mensen die me kamer binnenkwamen waardoor ik tot me 13e met het licht heb aangeslapen omdat ik zo bang bleef
Nu woon ik in een ander huis en een tijdje terug heb ik in de hal een figuur zien lopen in de vorm van de linker op de afbeelding
[ afbeelding ]![]()
En toevallig gisteren bleef de waterkoker tot 9 keer uitzichelf koken
Ik wil het ook geloven, maar het is me nog niet geluktquote:Op woensdag 13 januari 2010 14:58 schreef rednitro het volgende:
ik noem mezelf maar sceptisch, wil het graag geloven maar heb echt nog nooit iets gezien dat in de verste verte op een geest of wat dan ook lijkt.
gloeilampjes tikken als ze heet zijn, deuren hebben de vreemde eigenschap te bewegen omdat ze aan scharnieren vast zitten.
alles is te verklaren en als je maar hard genoeg er in gelooft zie je van zelf gekke dingen.
mijn wtf moment moet nog komen denk ik, vind het wel altijd heel interessant om paranormale programma's te kijken.
Had die schaduw een hoed op? En/of rode ogen?quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:40 schreef GSP het volgende:
Ik had een paranormaal vriendinnetje die geesten en aura's kon zien. Zelf geloofde ik er niet zo heel erg in, maar op een avond toen we lekker op bed een filmpje aan het kijken waren, zei ze opeens dat er een gedaante in de kamer aanwezig was en dat deze heel kwaadaardig naar ons aan het kijken was.
Terwijl ze dat zei werd het ineens koud(er) in de slaapkamer en er hing een soort spanning in de lucht. Ook ging het kaarsje ineens uit, terwijl de ramen dicht waren. Toen ik de kamer rondkeek, zag ik in de hoek van de kamer ineens een gedaante. Het was als een grote schaduw met het silhouet van een mens. Dit duurde enkele seconden, maar het voelde als 5 minuten. Angstig was ik niet, meer versteend vanwege de bizarre situatie. Opeens was die gedaante verdwenen en de spanning/kou was ook verdwenen.
En dat komt door een geest?quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:49 schreef shamijla het volgende:
liep laast naar huis toe en dan heb je een straatje waarbij autos best hard rijden. Ik had me muziek keihard op en wou die straat oversteken , liep het voetpad af leek het alsof ik tegen een boom aanknalde of iemand me tegen hield. Ik keek op en zag zo een auto voor me neus voorbij scheuren (ja ik kijk altijd naar de grond als ik loop)
oh nee hequote:Op donderdag 14 januari 2010 16:45 schreef GSP het volgende:
Nee, dit was alleen een schaduw met menselijk silhouet. Ik durfde er ook niet lang naar te kijken. Ik heb maar 3 seconden gekeken omdat die "ogen" dwars door mij heen leken te kijken. Net even terug gelezen. Hij leek op die "hooded man".
quote:Op donderdag 20 juli 2006 15:33 schreef _Liquid_ het volgende:
Blauwe gloed uit kamer van ouders = tv
wauw, jij zou zo een heel topic in je eentje kunnen vullen.quote:
dat hoor ik voor het eerst van die voorbode voor slecht nieuws ( hooded man )quote:Op maandag 1 februari 2010 00:22 schreef rats het volgende:
Die hooded man heb ik ook een keer gezien. Ik woonde toen nog thuis en mijn kamer lag direct achter het balkon (raam keek op balkon uit). Ik kleedde me aan om naar mijn werk te gaan (na het douchen, was dus klaarwakker) en ineens zie ik een zwart mensgedaante met een hoed op staan, ik schrok natuurlijk hiervan (het voelde ook niet goed aan, vaak voel ik dus als ik iets merk of het positief of negatief is) en begon te gillen. Hierop kwam mijn moeder natuurlijk eraan en vroeg wat er was, dus ik zei dat er een man op balkon stond. Ze ging kijken en zag niks en zei dat er niks was terwijl ik hem op dat moment nog steeds zag. Wat ik me heb laten vertellen staat deze man voor slecht nieuws en zou er binnen afzienbare tijd iets gebeuren. Of dit echt zo is, laat ik in het midden, wel is het zo dat mijn oma paar dagen erna stierf. Geen idee of dit met elkaar te maken heeft.
Hahahaha, ja ach ditt was nog maar een gedeelte inderdaad. Gelukkig is het tegenwoordig niet zo vaak meer als vroeger, heb ze zelfs op school gewoon in de klas zien zitten. Hou me maar voor dat er altijd mensen zijn die het erger hebbenquote:Op maandag 1 februari 2010 13:06 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
wauw, jij zou zo een heel topic in je eentje kunnen vullen.
Iemand vertelde het me ooit eens toen ik dit vertelde (zei een medium te zijn), zoals ik eerder zei heb ik geen idee of dit waar is. Enige wat wel apart was dat paar dagen later mijn oma overleed, maar dat schrijf ik niet toe als voorteken ervan hoor. Misschien dat andere mensen die het zagen duidelijkheid kunnen geven of er niet lang nadat ze deze zagen er iets gebeurd is.quote:Op maandag 1 februari 2010 13:30 schreef Summers het volgende:
[..]
dat hoor ik voor het eerst van die voorbode voor slecht nieuws ( hooded man )
op zich voelde die wel slecht aan , is al tijd geleden maar nadat ik gilde en onder de deken verstopte was die gelukkig wel weg toen mijn vader kwam
ik ben aan het denken , het is al 17 jr geleden en sliep daar juist op de bank omdat erquote:Op maandag 1 februari 2010 20:34 schreef rats het volgende:
[..]
Iemand vertelde het me ooit eens toen ik dit vertelde (zei een medium te zijn), zoals ik eerder zei heb ik geen idee of dit waar is. Enige wat wel apart was dat paar dagen later mijn oma overleed, maar dat schrijf ik niet toe als voorteken ervan hoor. Misschien dat andere mensen die het zagen duidelijkheid kunnen geven of er niet lang nadat ze deze zagen er iets gebeurd is.
Het voelde ook zeekr slecht aan ja, al dacht mijn moeder dat ik gek was omdat zij niks zag en ik nog steeds lol.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |