Goed gedaan!quote:Op vrijdag 21 juli 2006 14:34 schreef Cadfael het volgende:
het is gelukt!!!!
Een bij gevangen!![]()
![]()
Nouja, eerste keer gestoken, en toen was ik het zat, net zolang bomen lopen schudden tot er weer een uit viel, (gelukkig was dat al 10 bomen later), inventory ingedoken, net gepakt, met Y inventory dicht en gelijk op A geduwd. en dat deed het em.
Oh wat ik ook deed was zodra zon nest viel even een klein stukje weglopen, want de eerste keer deed ik dat niet en toen ging het dus mis. Ik weet niet of het helpt. maar je kan altijd proberen
Huuu... misschien moet Tijn eens bij jou op cursus...quote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:10 schreef MeZZiN het volgende:
ik vang ze elke dag wel nu ben er wel handig in geworden.
Kan Tijn alweer zitten ondertussen? of nogsteeds teveel bulten op zn achterwerk?quote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:16 schreef Zwaalie het volgende:
[..]
Huuu... misschien moet Tijn eens bij jou op cursus...![]()
thanks, ik heb een "horse mackerel".. ik stond eerst hele tijd stil ipv eerst een vis vindenquote:Op vrijdag 21 juli 2006 18:20 schreef lizardtattoo het volgende:
ErikN, rustig langs het water lopen tot je een zwarte schaduw ziet. Hengeltje uitgooien (deze stroomt mee met het water dus probeer een beetje zo te richten dat hij langzaam voor de vis zijn bek langs gaat). Als de vis bijt, zie je de dobber op en neer gaan. Na een paar keer zie je hem echt onder gaan (druppels water komen omhoog en je hoort een plonsgeluidje). Dat is het moment dat je je hengel weer op moet halen.
Oh, en ik wil ook wel op de foto, maar bij mij regent het. Misschien straks even bij iemand langs? Dan kan onze FOK!fotograaf Tijno in een keer een paar 'klanten' helpen
Krijg weer foutmelding bij jou, weer 86420quote:Op vrijdag 21 juli 2006 19:51 schreef M.Picanto het volgende:
Ik wil ook graag op de foto, en hier in Klunga is het de hele dag al mooi weer geweest. Dus....
PS. poort staat al open
Vooral die 2de lijst 'in this genre' is echt vaag.quote:Connections for Animal Crossing: Wild World (DS)
You may also like:
1. Super Princess Peach (DS)
2. Lost in Blue (DS)
3. Nintendogs: Lab & Friends (DS)
4. Viewtiful Joe: Double Trouble (DS)
5. Mario & Luigi: Partners in Time (DS)
Top upcoming games in this genre:
1. Metroid Prime 3: Corruption (Wii)
2. Too Human (X360)
3. Okami (PS2)
4. Resident Evil Wii (Wii)
5. Yakuza (PS2)
Fritz t-shirtquote:Op vrijdag 21 juli 2006 21:18 schreef Zwaalie het volgende:
Lizzie is met stip in de running voor de ACWW Top Model Contest!!
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 21-07-2006 22:31:19 ]
1. Vanzelfquote:Op vrijdag 21 juli 2006 23:38 schreef ErikN het volgende:
ok, nog wat vraagjes
- wanneer komen er nwe mensen/huizen?
- wanner komen er nwe items in de shop (ik moet een bug net)
- en wordt het land ook groter? of alleen voller?
En kan je met de tijd kloten op je DS ik heb nml geen zin om tot morgen te wachten om naar de shop te gaan.
dus dan kan je oowk gwn doen dat je elke dag jarig bent en je zooi van je dorpsgenoten krijgt en wrrm op eige risico ik bedoel wat kan er mis gaan?quote:Op vrijdag 21 juli 2006 23:50 schreef Maraca het volgende:
4. Ja, tijd van de DS veranderen, dat heet Time Travelen en is foei(eigen risico dus)
Als je bijvoorbeeld naar 2007 gaat staat je hele dorp vol met onkruid, bewoners die weg zijn gegaan, bloemen die dood zijn, turnips die zijn gaan rotten..quote:Op zaterdag 22 juli 2006 00:03 schreef mini-lellan het volgende:
[..]
dus dan kan je oowk gwn doen dat je elke dag jarig bent en je zooi van je dorpsgenoten krijgt en wrrm op eige risico ik bedoel wat kan er mis gaan?
heb ik ook hoor.. soms zit ik ook te spelen en dan denk ik ook van ''goh, 't is eigenlijk best saai'.. kijk ik op de klok en ben ik gewoon 3 uur aan het spelenquote:Op zaterdag 22 juli 2006 00:02 schreef ErikN het volgende:
k, thnx, ik wacht wel braaf.
Ik was heel erg bang dat ik het spel niet leuk zou vinden vanwege saaiheid. Ik moet zeggen dat het echt complete onzin is wat je doet in dat spel maar toch ga ik morgenochtend bij het ontbijt naar die shop. Het is nu al verslavend.
jezus dat spel is wel erg uitgebreid hea....tof!quote:Op zaterdag 22 juli 2006 00:07 schreef Maraca het volgende:
Als je bijvoorbeeld naar 2007 gaat staat je hele dorp vol met onkruid, bewoners die weg zijn gegaan, bloemen die dood zijn, turnips die zijn gaan rotten..
Hi hi... dat had ik nou van de week ook met een spin in de tuin....quote:Op zaterdag 22 juli 2006 12:07 schreef Anitra het volgende:
Oh eehhh ff vraagje.
Als je in de auto zit en je hoort een krekel en je wil je net gaan pakken, hoe verslaafd ben je dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |