Je hebt de laatste fout.quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:36 schreef SaintOfKillers het volgende:
[...]
Ik kreeg het niet helemaal mee.quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:38 schreef dwerg het volgende:
Hoi Mainport.
Bijna. Ze is 25.quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:38 schreef dwerg het volgende:
Racheal Leigh Cook verliest van een meisje van 12.
Ik vroeg me net af waarom ik niets heb met Bellucci, aangezien er fysiek niet veel mis is met haar. Misschien is het haar totale gebrek aan spontaniteit. Ze lijkt ook niet of nauwelijks te kunnen lachen, dat zal er ook wel iets mee te maken hebben.quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:48 schreef pascalheister het volgende:
kom op jongens Keira voor Monica dat meen je niet![]()
dat is juist de kracht van haar, al zijn er ook genoeg foto's waar ze lacht en dan smelt je helemaal wegquote:Op woensdag 26 juli 2006 19:57 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik vroeg me net af waarom ik niets heb met Bellucci, aangezien er fysiek niet veel mis is met haar. Misschien is het haar totale gebrek aan spontaniteit. Ze lijkt ook niet of nauwelijks te kunnen lachen, dat zal er ook wel iets mee te maken hebben.
ja idd.quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:48 schreef pascalheister het volgende:
kom op jongens Keira voor Monica dat meen je niet![]()
quote:Op woensdag 26 juli 2006 20:07 schreef pascalheister het volgende:
[..]
dat is juist de kracht van haar, al zijn er ook genoeg foto's waar ze lacht en dan smelt je helemaal weg![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |