FOK!forum / Sport Algemeen / Is dit de slechtste/minst aantrekkelijke Tour sinds tijden ?
tong80dinsdag 18 juli 2006 @ 22:57
Geen topsprinters.
Geen leiders in de koers.
Geen grote namen uit het verleden.
Geen klimmer die er bovenuit steekt.
Gele trui is niks waard, ze laten iemand bijna een half uur uitlopen.
Geen top-coureurs uit Nederland.
Veel onbekende namen voor de leek in de top van het klassement.
Jean Nelissen is nog steeds dronken, dat is het enige houvast.

Sterke_Yerkedinsdag 18 juli 2006 @ 23:06
Nee, de tour is er zeker leuker op geworden. Weer meer naar het wielrennen gericht en minder op de dingen daar om heen (door showqueen Lance).

Het is alleen wel jammer dat de trui in handen lijkt te vallen van een luie en laffe Landis.
ScottTracydinsdag 18 juli 2006 @ 23:13
McEwen is een topsprinter. Een leider in koers is niet nodig, de amusmentswaarde stijgt daardoor juist.
Pericodinsdag 18 juli 2006 @ 23:43
Ja, dit is de slechtste Tour sinds tijden. Op zich vergoedt het feit dat die laffe hond van een Landis iedereen in leven laat nog wel iets, al had ie gehoopt dat Pereiro 20 seconden sneller had gereden vandaag.

Ik haat topsporters die niet willen winnen, uit luiheid of lafheid ("dan hoef ik niet zo hard te werken"). Frank Schleck wint door Alpe d'Huez te beklimmen boven de 40 minuten, dat deden ze 20 jaar terug nog sneller (oke, Kloden en Landis deden het in 38 nog wat). Tis middelmaat.
Bartolidinsdag 18 juli 2006 @ 23:47
de slechtste tour is het zeker niet en echt saai kun je de etappes ook niet noemen. Er gebeurd elke dag wel wat. Alleen omdat Landis nu geel heeft en niet door iedereen gewaardeerd word, wordt dit bestempeld als de saaiste Tour ooit maar daar ben ik het zeker niet mee eens. Die TDF van Lance waren saaier maar omdat Lance wil winnen werd dat door meer mensen gewaardeerd maar het was wel saaier. Zo kun je blijven twisten over zoiets
northernlight81dinsdag 18 juli 2006 @ 23:48
Dat Rabo het goed doet maakt deze tour voor mij leuk.

Dat 'het ziet er zo eenvoudig uit' wegrijden van Armstrong vind ik daarentegen saai.
Op zich respect voor Armstrong, maar dat tour-afzeiken (of iig de mensen erachter) wat hij nu doet vind ik een beetje triest.
tong80dinsdag 18 juli 2006 @ 23:49
Ja maar de etappes op zich zijn ook saai.Het lijkt wel dat als er een groepje renners een minuut vooruit is 100 kilometer voor de finish ze al denklen nou laat ze maar lekker gaan.

En dat Freire kan meesprinten in het peleton zegt genoeg over de kwaliteit van de andere sprtinters.

Bartolidinsdag 18 juli 2006 @ 23:54
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 23:49 schreef tong80 het volgende:
En dat Freire kan meesprinten in het peleton zegt genoeg over de kwaliteit van de andere sprtinters.

er is maar 1 topsprinter in het peloton en dat is McEwen. En dat Freire meesprint is niet zo verwonderlijk heeft al meermaals bewezen dat hij spurten kan winnen ook tegen de betere Petacchi, Zabel en Cipo's van weleer
tong80woensdag 19 juli 2006 @ 00:08
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 23:54 schreef Bartoli het volgende:

[..]

er is maar 1 topsprinter in het peloton en dat is McEwen. En dat Freire meesprint is niet zo verwonderlijk heeft al meermaals bewezen dat hij spurten kan winnen ook tegen de betere Petacchi, Zabel en Cipo's van weleer
Ik vind Freire geen ec hte sprinter. Hij kan het wel maar is geen specialist. Het is de Ritsma van het wielrennen.
The_BoezelaaRwoensdag 19 juli 2006 @ 02:34
Geen topsprinters. => McEwen en Boonen zijn wel degelijk toppers
Geen leiders in de koers. => Och, Landis en co lijken saai, hebben wel in de hand
Geen grote namen uit het verleden. => Fietsen op je 40e is a bitch
Geen klimmer die er bovenuit steekt. => Laatste was Pantani
Gele trui is niks waard, ze laten iemand bijna een half uur uitlopen.=> Gebeurd wel meer met ongevaarlijke lui
Geen top-coureurs uit Nederland. => Boogerd is een topper
Veel onbekende namen voor de leek in de top van het klassement. => Dan volg je te weinig wielrennen
Jean Nelissen is nog steeds dronken, dat is het enige houvast. => Jean is een lul

My 2 cents
Lo-gischwoensdag 19 juli 2006 @ 02:34
beste tour sinds tijden!
thaleiawoensdag 19 juli 2006 @ 02:46
Armstrong domineerde en Indurain domineerde en nu lijkt Landis te gaan domineren en dat maakt het misschien saai, maar voor mij niet per se. Wat ik kut vind aan deze Tour specifiek is dat je bij vorige edities zag dat iedereen alles probeerde en gewoon niet tegen Armstrong/Indurain op kon. Dat vind ik mooi. De concurrenten geven alles maar de vedette maakt ze af.

Nu geeft er soms eens een dagje iemand alles en da's dan leuk, maar het zijn losse flodders en over het algemeen lijkt het wel of het er allemaal niet zo toe doet. Alsof de renners zelf het ook bij voorbaat al beschouwen als een B-tour.
opgebaardewoensdag 19 juli 2006 @ 02:50
vind het een super gave tour, eindelijk leuk, alleen erg jammer van die Landis. Ik zie uit naar morgen, als Landis daar bewijst meer te zijn dan een wieltjjeszuiger en laat zien dat hij echt de beste is, super!
tong80woensdag 19 juli 2006 @ 03:52
Ik mis de grote namen

SpankTheMonkeywoensdag 19 juli 2006 @ 03:53
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 03:52 schreef tong80 het volgende:
Ik mis de grote namen

Dit is de tour waar nieuwe namen opstaan.
tong80woensdag 19 juli 2006 @ 03:55
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 03:53 schreef SpankTheMonkey het volgende:

[..]

Dit is de tour waar nieuwe namen opstaan.
Noem ze eens ze zeggen me niks

SpankTheMonkeywoensdag 19 juli 2006 @ 04:14
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 03:55 schreef tong80 het volgende:

[..]

Noem ze eens ze zeggen me niks

David de la Fuente en Frank Schleck bijvoorbeeld.
tong80woensdag 19 juli 2006 @ 04:17
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 04:14 schreef SpankTheMonkey het volgende:

[..]

David de la Fuente en Frank Schleck bijvoorbeeld.
Ja wie kent ze niet ?

DiegoArmandoMaradonawoensdag 19 juli 2006 @ 04:27
De tour doet me dit jaar eigenlijk ook niks
tong80woensdag 19 juli 2006 @ 04:27
Einelijk iemand die het met me eens is

SpankTheMonkeywoensdag 19 juli 2006 @ 04:30
WK is niks, Tour is niks, ooit weleens aan gedacht dat de verwachtingen misschien een beetje te hoog worden gesteld.

Al dat gebral in al die programma's, Nederland is maar een klein kikkerlandje je kan niet verw88 dat er elk jaar wereldkampioenen hier opstaan.
tong80woensdag 19 juli 2006 @ 04:32
Het gaat niet over de Nederlanders. Het gaat om de koers zelf.

popolonwoensdag 19 juli 2006 @ 04:36
Ik volg het ook minder om eerlijk te zijn, vind het vooral erg jammer dat de halve top 10 van vorig jaar er niet bij is.

Die antipathie hier op fok tegen Lance's oude knecht is dan wel weer tekenend: Als Boogerd, Menchov of Rasmussen hetzelfde hadden gereden in die positie die Landis nu heeft was het slim en bedachtzaam, nu is het verwerpelijk.

Hoe krom.
SpankTheMonkeywoensdag 19 juli 2006 @ 04:41
Het is jammer dat mannen als Ullrich, Vinokourov en Basso er bijvoorbeeld niet bij zijn. Maar denk dat het weinig Nederlanders kon schelen na de elfde etappe.
tong80woensdag 19 juli 2006 @ 04:57
Wat is er mnet die elfde etappe ?

Net zoiets als Van Poppel die er 7 nwint ?

juliusbackpackingwoensdag 19 juli 2006 @ 10:02
idd een saaie tour, steeds een groepje vooruit zonder enige inhoud voor het klassement, die halen de streep of worden ingelopen. Doet er niet zo toe. Het gevecht om de gele trui blijft uit.

Beetje zelfde strijd als met armstrong, hard naarboven rijden en kijken wie er niet kan volgen.Geen aanvallen oid, minimale temp verschillen, kon nou niet zeggen dat landis plots een splijtende demarage niet zien.
Dos37woensdag 19 juli 2006 @ 10:04
De winnaar wordt de winnaar van de armoede
Ambrosiuswoensdag 19 juli 2006 @ 10:08
Het al vroeg uitvallen van Valverde heeft de Tour er iig niet leuker op gemaakt, hij is nog wat meer een aanvaller en bovendien sprint hij iedereen eraf, dus moeten anderen dan wel aanvallen om de etappe en/of tijd te winnen op hem.
Bartoliwoensdag 19 juli 2006 @ 10:12
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 04:36 schreef popolon het volgende:

Die antipathie hier op fok tegen Lance's oude knecht is dan wel weer tekenend: Als Boogerd, Menchov of Rasmussen hetzelfde hadden gereden in die positie die Landis nu heeft was het slim en bedachtzaam, nu is het verwerpelijk.

Hoe krom.
met jou kan ik praten
Ericrwoensdag 19 juli 2006 @ 10:18
Popolon verdedigt alles wat de Stars en Stripes verdedigt. Ik vind de meeste anderen ook laf rijden maar die Landis en zijn Phonakploeg spant gewoon de kroon, ligt er waarschijnlijk ook aan dat er bij Phonak gewoon niet voldoende kwaliteit voorhanden is.
ScottTracywoensdag 19 juli 2006 @ 10:19
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 10:08 schreef Ambrosius het volgende:
Het al vroeg uitvallen van Valverde heeft de Tour er iig niet leuker op gemaakt, hij is nog wat meer een aanvaller en bovendien sprint hij iedereen eraf, dus moeten anderen dan wel aanvallen om de etappe en/of tijd te winnen op hem.
Valverde is ook niet echt een aanvaller. Hij blijft vaak in het wiel hangen omdat hij op zijn sprint kan verrtrouwen. Maar dat zijn uitvallen de Tour minder leuk heeft gemaakt ben ik met je eens.
Bismarckwoensdag 19 juli 2006 @ 10:26
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 02:34 schreef The_BoezelaaR het volgende:


Geen grote namen uit het verleden. => Fietsen op je 40e is a bitch
Ekimov fietst nog mee in de koers . Daarnaast zijn er een aantal mannen rond de 34/35 zoals Gilberto Simoni, Jens Voigt, Christophe Moreau, Erik Dekker, Serhiy Honchar, Micheal Boogerd, Robbie McEwen en Pavel Padrnos. Die fietsen toch allemaal wel zeker 12 jaar mee in het professionele circuit. Simoni is tweevoudig Girowinnaar. Weliswaar niet de grootste namen maar wel grote namen. Wat verwacht je te zien als je het over grote namen hebt? Dat Eddy Merckx, Hennie Kuiper en Joop Zoetemelk nog in de Tour meefietsen op hun 59+ leeftijd?
flyckjewoensdag 19 juli 2006 @ 10:38
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 10:26 schreef Bismarck het volgende:

[..]

Ekimov fietst nog mee in de koers . Daarnaast zijn er een aantal mannen rond de 34/35 zoals Gilberto Simoni, Jens Voigt, Christophe Moreau, Erik Dekker, Serhiy Honchar, Micheal Boogerd, Robbie McEwen en Pavel Padrnos. Die fietsen toch allemaal wel zeker 12 jaar mee in het professionele circuit. Simoni is tweevoudig Girowinnaar. Weliswaar niet de grootste namen maar wel grote namen. Wat verwacht je te zien als je het over grote namen hebt? Dat Eddy Merckx, Hennie Kuiper en Joop Zoetemelk nog in de Tour meefietsen op hun 59+ leeftijd?
in deze tour maken die manne wel nog een kans -_-
#ANONIEMwoensdag 19 juli 2006 @ 10:40
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 02:46 schreef thaleia het volgende:
Armstrong domineerde en Indurain domineerde en nu lijkt Landis te gaan domineren en dat maakt het misschien saai, maar voor mij niet per se. Wat ik kut vind aan deze Tour specifiek is dat je bij vorige edities zag dat iedereen alles probeerde en gewoon niet tegen Armstrong/Indurain op kon. Dat vind ik mooi. De concurrenten geven alles maar de vedette maakt ze af.

Nu geeft er soms eens een dagje iemand alles en da's dan leuk, maar het zijn losse flodders en over het algemeen lijkt het wel of het er allemaal niet zo toe doet. Alsof de renners zelf het ook bij voorbaat al beschouwen als een B-tour.
Dat is idd het saaie aan deze tour. Er is wel spanning in de top van het klassement, want het staat nog dicht bij elkaar, maar het lijkt wel of ze niet willen/kunnen.
Ericrwoensdag 19 juli 2006 @ 10:42
Niet kunnen lijkt me en het was gisteren ook onmogelijk als je ziet dat Landis en Klöden toch nog rond de 38'30 minuten de Alpe beklommen hebben. Dat is hun niveau, het niveau van een Armstrong of Pantani hebben ze gewoon niet.
#ANONIEMwoensdag 19 juli 2006 @ 10:44
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 10:42 schreef Ericr het volgende:
Niet kunnen lijkt me en het was gisteren ook onmogelijk als je ziet dat Landis en Klöden toch nog rond de 38'30 minuten de Alpe beklommen hebben. Dat is hun niveau, het niveau van een Armstrong of Pantani hebben ze gewoon niet.
Dan gaat imo weer gelden dat als je op de laatste klim het verschil niet kunt maken, je iets anders moet gaan verzinnen en niet hulpeloos afwachten tot er de volgende dag weer hetzelfde gebeurt.
We missen gewoon renners als Pantani en Chiapucci (of zelfs Jalabert en Zülle die ook wel van veraf aanvielen en daardoor voor spanning zorgden).
Ericrwoensdag 19 juli 2006 @ 10:52
Ik hoop er ook nog steeds op, zeker in deze Tour moet je het vuurwerk kunnen laten ontbranden in een vroeg stadium. De mannen in tweede linie staan nog vrij kort bij, die kan je dus geen 6 minuten of meer geven. Vrees dat de nummers 1 t/m 9 in ieder geval niks gaan doen, de meesten zijn al blij met hun plekje.

Vanaf Zubeldia zitten de renners die niet veel te verliezen hebben en als er een paar klassementsrenners breken win je ook nog een paar plekken. Breek je zelf dan verspeel je hooguit een iets betere klassering, die verder toch niet al te veel oplevert.
slavelooswoensdag 19 juli 2006 @ 11:05
het parcours heeft ook niet veel goed gedaan, het duurde veel te lang voordat de eeste bergen in zicht komen. wat ik vooral niet begrijp is dat er geen mensen zijn die de tour echt lijken te willen winnen, terwijl dit hun enige kans is. De jaren met armstrong hebben ze murw gemaakt. Ook toen werden er geen of einig gecontroleerde aanvallen uitgevoerd. Nu heb je Boogerd, Menchov en Rasmussen als potentiele klassementsrenners, maar aanvallen ho maar.
En Landis is inderdaad een niet-aansprekende renner.
supersaai, maar ik vind het niet heel erg, tis toch mooi weer
Bismarckwoensdag 19 juli 2006 @ 11:11
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 11:05 schreef slaveloos het volgende:
het parcours heeft ook niet veel goed gedaan, het duurde veel te lang voordat de eeste bergen in zicht komen. wat ik vooral niet begrijp is dat er geen mensen zijn die de tour echt lijken te willen winnen, terwijl dit hun enige kans is. De jaren met armstrong hebben ze murw gemaakt.
Laatst interviewde studio Sportzomer Erik Zabel. Die gaf aan dat hij terug verlangde naar de jaren Armstrong toen er sprake was van orde en stabiliteit. Hij kijkt al uit naar de dag dat hij stopt met fietsen.
#ANONIEMwoensdag 19 juli 2006 @ 11:12
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 11:05 schreef slaveloos het volgende:
het parcours heeft ook niet veel goed gedaan, het duurde veel te lang voordat de eeste bergen in zicht komen.
Da's ook altijd zo in de Tour. En ook de reden dat Giro en Vuelta leuker zijn.
slavelooswoensdag 19 juli 2006 @ 11:15
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 11:11 schreef Bismarck het volgende:

[..]

Laatst interviewde studio Sportzomer Erik Zabel. Die gaf aan dat hij terug verlangde naar de jaren Armstrong toen er sprake was van orde en stabiliteit. Hij kijkt al uit naar de dag dat hij stopt met fietsen.
kun je nagaan.... voortaan geen rondes meer kijken maar de klassiekers dus, daar heb je tenminste nog vrijbuiters.
slavelooswoensdag 19 juli 2006 @ 11:16
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 11:12 schreef Wombcat het volgende:

[..]

Da's ook altijd zo in de Tour. En ook de reden dat Giro en Vuelta leuker zijn.
dat klopt, zeker de vuelta is een zwaar onderschatte koers in nederland. Maar ik vond het dit jaar wel erg lang duren.

[ Bericht 1% gewijzigd door slaveloos op 19-07-2006 11:35:28 ]
homerjaywoensdag 19 juli 2006 @ 11:32
Op zich wel knap dat Landis zonder goed team de tour weet te beheersen. Doet me erg denken aan Menchov vorig jaar in de Vuelta, tot de aanval van Heras.

Maar het is natuurlijk niet echt sierend. Maar daar maalt in Parijs niemand om, zeker Landis niet. Denk wel dat Landis wel zo zijn krediet in het peleton aan het verliezen is.
qonmannwoensdag 19 juli 2006 @ 11:38
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 23:43 schreef Perico het volgende:
Frank Schleck wint door Alpe d'Huez te beklimmen boven de 40 minuten, dat deden ze 20 jaar terug nog sneller (oke, Kloden en Landis deden het in 38 nog wat). Tis middelmaat.
De oorzaak lijkt me duidelijlk dat ze nu niet meer zo snel gaan als bv. Patani .

In sommige atletiek-takken staan de oude oost-duitse damesrecords ook nog steeds.
Hoe zou dat toch komen ...
ScottTracywoensdag 19 juli 2006 @ 11:41
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 11:16 schreef slaveloos het volgende:

[..]

dat klopt, zeker de vuelta is een zwaar onderschatte koers in nederland. Maar ik vond het dit jaar wel erg lang duren.
Wat vond je lang duren?
slavelooswoensdag 19 juli 2006 @ 11:57
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 11:41 schreef ScottTracy het volgende:

[..]

Wat vond je lang duren?
voordat de bergen in zicht kwamen, meestal staat er na de eerste week toch wel sneller een bergetappe geplannend?
Unihoc_ACEwoensdag 19 juli 2006 @ 12:04
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 10:52 schreef Ericr het volgende:
Ik hoop er ook nog steeds op, zeker in deze Tour moet je het vuurwerk kunnen laten ontbranden in een vroeg stadium. De mannen in tweede linie staan nog vrij kort bij, die kan je dus geen 6 minuten of meer geven. Vrees dat de nummers 1 t/m 9 in ieder geval niks gaan doen, de meesten zijn al blij met hun plekje.

Vanaf Zubeldia zitten de renners die niet veel te verliezen hebben en als er een paar klassementsrenners breken win je ook nog een paar plekken. Breek je zelf dan verspeel je hooguit een iets betere klassering, die verder toch niet al te veel oplevert.
Goed punt. Ik heb ook een beetje het gevoel dat de top 5 niet wil winnen. De verschillen zijn klein, dus iedereen kan nog winnen of in elk geval stijgen in het klassement. Zeker een Alpe d'Huez of een andere mooie bergrit kan daarin een scherprechter zijn. Ook in de periode Armstrong werden in dit soort etappes de mannen van de jongens gescheiden. De besten reden de minderen er keihard af op zo'n berg en wonnen vaak zelf ook nog een etappe.
ScottTracywoensdag 19 juli 2006 @ 13:04
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 11:57 schreef slaveloos het volgende:

[..]

voordat de bergen in zicht kwamen, meestal staat er na de eerste week toch wel sneller een bergetappe geplannend?
Ow zo, nu snap ik het. Maar klopt, meestal komen de bergen wel eerder in zicht. Maar een bergop finish in de eerste week zoals in de Vuelta en Giro weleens gebeurd, is er bijna nooit in de Tour. Dat vind ik zo jammer.
JoeyTwoensdag 19 juli 2006 @ 13:06
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 02:46 schreef thaleia het volgende:
Armstrong domineerde en Indurain domineerde en nu lijkt Landis te gaan domineren en dat maakt het misschien saai, maar voor mij niet per se. Wat ik kut vind aan deze Tour specifiek is dat je bij vorige edities zag dat iedereen alles probeerde en gewoon niet tegen Armstrong/Indurain op kon. Dat vind ik mooi. De concurrenten geven alles maar de vedette maakt ze af.

Nu geeft er soms eens een dagje iemand alles en da's dan leuk, maar het zijn losse flodders en over het algemeen lijkt het wel of het er allemaal niet zo toe doet. Alsof de renners zelf het ook bij voorbaat al beschouwen als een B-tour.
Amstrong was een winnaar. Basso kon een winnaar worden, nu hebben we Landis
JoeyTwoensdag 19 juli 2006 @ 13:08
Het is gewoon een saaie tour omdat de opvolger van Armstrong een tweederangsrenner wordt. Als Basso en Ullrich meededen dan zou Landis pas een volwaardig tourwinnaar worden...
popolonwoensdag 19 juli 2006 @ 13:49
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 10:18 schreef Ericr het volgende:
Popolon verdedigt alles wat de Stars en Stripes verdedigt.
Ach doe niet zo mal gekkie. Ik verdedig hier iets wat vrij makkelijk te verdedigen is.

Een soortgelijk iets was met Wennemars: Die zegt voor goud te gaan, heeft 't hart op de tong en wordt na zo'n uitspraak uitgekotst op fok.

Ook weer dat infantiele gedrag en voornamelijk de kotssmilies die het posten in dat soort topics nou niet echt prettiger maken.

Maar goed, Wennemars zal wel stiekum een Amerikaan zijn.
Bismarckwoensdag 19 juli 2006 @ 13:54
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 13:08 schreef JoeyT het volgende:
Het is gewoon een saaie tour omdat de opvolger van Armstrong een tweederangsrenner wordt. Als Basso en Ullrich meededen dan zou Landis pas een volwaardig tourwinnaar worden...
Als Basso en Ullrich meededen dan zou Landis geen tourwinnaar worden. Het is juist een interessante tour omdat alle kanshebbers geen echte winnaars zijn. Dus rijden ze de ene dag sterk en de andere dag moeten ze lossen. Dat vind ik leuker om te zien dan een vedette die altijd sterk rijdt.
-skippybal-woensdag 19 juli 2006 @ 13:57
De laatste leuke tour was die van Pantani. 2003 was ook nog wel leuk maar niet meer dan dat.
De Tour is niks vergeleken de Giro/Vuelta qua aantrekkelijkheid, maar zeg dat maar 's tegen de "kenners"......
Ericrwoensdag 19 juli 2006 @ 13:59
Vind de Vuelta met die lange ritten door de woestijn ook niet altijd een lust voor het oog. In de bergen dan wat B-klasse klimmers die meedoen om de prijzen, zo boeiend is dat toch ook niet.
SpankTheMonkeywoensdag 19 juli 2006 @ 14:01
Pfff wat een zeikcultuur, het is nooit goed in dit land. Huilies.
slavelooswoensdag 19 juli 2006 @ 14:03
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 13:59 schreef Ericr het volgende:
Vind de Vuelta met die lange ritten door de woestijn ook niet altijd een lust voor het oog. In de bergen dan wat B-klasse klimmers die meedoen om de prijzen, zo boeiend is dat toch ook niet.
toch zie ik liever B-klimmers aanvallen, dan A-klimmers en groupe achter een paar T_Mobile knechten aan naar boven gaan, en er steeds een paar afwaaien.
-skippybal-woensdag 19 juli 2006 @ 14:04
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 13:59 schreef Ericr het volgende:
Vind de Vuelta met die lange ritten door de woestijn ook niet altijd een lust voor het oog. In de bergen dan wat B-klasse klimmers die meedoen om de prijzen, zo boeiend is dat toch ook niet.
De bergritten zijn iig beter dan deze onzin. Die lange snelwegen zijn inderdaad saai, maar dat zijn de 10 tien dagen van de Tour vaak ook. Verschil is dat de Tour er dus 10 dagen over doet om een eerste serieuze klim er in te gooien en de Vuelta vaak sneller. Bij de Tour zijn dan vaak van die echte klimmertjes al helemaal op waardoor we die veredelde afvalrace vaak zien.

De Giro hoef ik denk ik niet uit te leggen waarom dat mooier is
JoeyTwoensdag 19 juli 2006 @ 15:07
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 13:54 schreef Bismarck het volgende:

[..]

Als Basso en Ullrich meededen dan zou Landis geen tourwinnaar worden.
Dat bedoel ik dus ook pipo

quote:
Het is juist een interessante tour omdat alle kanshebbers geen echte winnaars zijn. Dus rijden ze de ene dag sterk en de andere dag moeten ze lossen. Dat vind ik leuker om te zien dan een vedette die altijd sterk rijdt.
Ik hou van topsport. Dus sport op de grenzen van de mens. Landis is niet de top van het menselijk kunnen, dus vind ik er gewoon vrij weinig aan. T is gewoon een tweederangs tour. .

Verder houd ik van winnaars. Ik hield van Armstrong en was me aan het verheugen op basso.
DAMHwoensdag 19 juli 2006 @ 16:38
Ejj spank van wie is die reet in je avater??

btw echt super kut dat valverde is gevallen anders had ik hem wel met mijn (bril) zien winnen
Intxaurragawoensdag 19 juli 2006 @ 16:45
Valverde en Hincapie. Die hebben wél charisma, vind ik. Maar ja, die waren binnen een week kansloos.
Bruce117woensdag 19 juli 2006 @ 17:07
Het is een heerlijke open tour.

Fantastisch om naar te kijken
popolonwoensdag 19 juli 2006 @ 17:13
Wordt het eindelijk leuk.

Het duurde even.
Falcowoensdag 19 juli 2006 @ 17:32
Mooiste etappe in 8 jaar Tour
Evel-inwoensdag 19 juli 2006 @ 17:35
nee, het is nu juist leuk omdat nu niet vooraf vaststond wie de tour zou gaan winnen
#ANONIEMwoensdag 19 juli 2006 @ 17:35
Nu wordt het zeker weer leuk.
Intxaurragawoensdag 19 juli 2006 @ 17:39
Okee, nu is dus alles anders dan een uur terug .
Brahimovwoensdag 19 juli 2006 @ 17:39
* naar TT kijkt: Eh, nee
De Belg zei het mooi zojuist: we hebben in deze TdF te maken met menselijke coureurs die limieten blijken te hebben
Intxaurragawoensdag 19 juli 2006 @ 17:42
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 17:39 schreef Brahimov het volgende:
* naar TT kijkt: Eh, nee
De Belg zei het mooi zojuist: we hebben in deze TdF te maken met menselijke coureurs die limieten blijken te hebben
Sorry voor de aantijging, maar ik durf zelf bijna te zeggen dat deze tour wel clean lijkt . Kan ik daarvoor aangeklaagd worden?
Trancelocatorwoensdag 19 juli 2006 @ 17:48
Wat een etappe, zat echt alles in. Geen woorden voor.
RedFever007woensdag 19 juli 2006 @ 18:50
Prachtige etappe

Rabobank, wat een Tour, Hulde
pfafwoensdag 19 juli 2006 @ 18:55
Slecht: ja
Leuk: ook

Dus zo erg vind ik het allemaal niet.
Mark-AjaxFanwoensdag 19 juli 2006 @ 18:57
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 10:42 schreef Ericr het volgende:
Niet kunnen lijkt me en het was gisteren ook onmogelijk als je ziet dat Landis en Klöden toch nog rond de 38'30 minuten de Alpe beklommen hebben. Dat is hun niveau, het niveau van een Armstrong of Pantani hebben ze gewoon niet.
Nee vooral het hematocrietniveau niet.. Eigenlijk zijn ze keihard omhoog gereden... Want Pantani stond wat dat betreft totaal strak.
Dos37woensdag 19 juli 2006 @ 21:20
Volgens mij had Armstrong als ie nog in training was en nog had meegedaan deze tour nog op een oma fiets gewonnen.
SpankTheMonkeywoensdag 19 juli 2006 @ 21:28
Nederlanders, kuddedieren.

De presentatoren van de NOS bepalen bij elk groot sportevenement de gesteldheid van het betreffende toernooi / wedstrijd.

Wanneer Rabo morgen weer slecht presteert is het ineens weer een klote tour.
slavelooswoensdag 19 juli 2006 @ 21:37
als je weer een leke tour wilt moet je T-mobile verbieden mee te doen. Rijden voor de derde plaats
ultra_ivowoensdag 19 juli 2006 @ 21:46
Ik heb tot nu toe in geen jaren zo genoten van de tour als nu. Iedere dag gebeurt er wat, zaterdagmiddag weten we pas hoe de vlag er werkelijk bij hangt. Zo direct uit mijn geheugen was alleen de tour van Fignon vs. Lemond spannender (van de tours die ik gevolgd heb dan).
#ANONIEMwoensdag 19 juli 2006 @ 21:48
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 21:46 schreef ultra_ivo het volgende:
Ik heb tot nu toe in geen jaren zo genoten van de tour als nu. Iedere dag gebeurt er wat, zaterdagmiddag weten we pas hoe de vlag er werkelijk bij hangt. Zo direct uit mijn geheugen was alleen de tour van Fignon vs. Lemond spannender (van de tours die ik gevolgd heb dan).
Die keek ik nog niet, ik ben pas een jaar later gaan kijken. Maar de Tours van Riis, Ullrich en Pantani waren ook prima wat mij betreft. Misschien nog wel leuker dan deze.
Tot en met gisteren vond ik deze eigenlijk wel een afknapper qua sportieve prestaties, maar vandaag maakt het weer helemaal goed

[ Bericht 14% gewijzigd door #ANONIEM op 19-07-2006 21:49:16 ]
SpankTheMonkeywoensdag 19 juli 2006 @ 21:54
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 04:57 schreef tong80 het volgende:
Wat is er mnet die elfde etappe ?

Net zoiets als Van Poppel die er 7 nwint ?

Zelfde verhaal met de etappe van vandaag, lees al die reacties hierboven maar eens.
Gitankiwoensdag 19 juli 2006 @ 22:10
Gelukkig vandaag echte actie rondom de klassementsrenners, ik vond het daarvoor een redelijk leuke tour, vooral door de onvoorspelbaarheid van de etappes, maar jammer van het afwachtende rijden.

De tour van 2003 vond ik ook mooi, ondanks dat rabobank daar totaal niks presteerde..

In volgorde van leukste tours vanaf 2000:

01. 2003
02. 2000
03. 2006
04. 2001
05. 2002
06. 2004
07. 2005
Falcowoensdag 19 juli 2006 @ 22:26
Dit is toch wel één van je mindere topics Tong
RedFever007woensdag 19 juli 2006 @ 22:52
Wat ik wel jammer vind is het feit dat renners verplicht een helm op moeten hebben




Met en zonder helm. Zonder helm stralen renners veel meer uit.
Ik mis de heroiek een beetje
ItaloDancerwoensdag 19 juli 2006 @ 22:56
Aan heroiek heb je weinig als je met 80 km per uur in een afdaling tegen een betonblok knalt of het ravijn in stort. Aan een helm des te meer.
#ANONIEMwoensdag 19 juli 2006 @ 22:59
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 22:56 schreef ItaloDancer het volgende:
Aan heroiek heb je weinig als je met 80 km per uur in een afdaling tegen een betonblok knalt of het ravijn in stort. Aan een helm des te meer.
Precies. Wat dat betreft is die draagplicht prima.
Steven de Jong was er ook blij mee
ultra_ivowoensdag 19 juli 2006 @ 23:03
En Kessler ook.
Radegastwoensdag 19 juli 2006 @ 23:06
Had Casartelli maar een helm opgehad destijds...
kevin85woensdag 19 juli 2006 @ 23:15
Ik vind het juist een geweldige tour
De-oneven-2woensdag 19 juli 2006 @ 23:16
Ik heb nog nooit zo'n leuke Tour gezien.
DiegoArmandoMaradonawoensdag 19 juli 2006 @ 23:19
1 097 PEREIRO SIO Oscar CEI ESP
2 014 SASTRE Carlos CSC ESP 01' 50"
3 021 KLÖDEN Andréas TMO GER 02' 29"
4 035 DESSEL Cyril A2R FRA 02' 43"
5 061 EVANS Cadel DVL AUS 02' 56"
6 051 MENCHOV Denis RAB RUS 03' 58"
7 026 ROGERS Michael TMO AUS 06' 47"
8 031 MOREAU Christophe A2R FRA 07' 03"
9 041 LEIPHEIMER Levi GST USA 07' 46"
10 129 ZUBELDIA Haimar EUS ESP 08' 06"
11 071 LANDIS Floyd PHO USA 08' 08"

Leuker wordt het niet al mis ik Ulltich, Basso en Mancebo wel
tong80woensdag 19 juli 2006 @ 23:27
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 22:26 schreef Falco het volgende:
Dit is toch wel één van je mindere topics Tong
Ja wist ik veel dat het vandaag zou gaan losbarsten.

Tong heeft genoten

thaleiawoensdag 19 juli 2006 @ 23:41
En morgen weer
SpankTheMonkeydonderdag 20 juli 2006 @ 15:55
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 23:27 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ja wist ik veel dat het vandaag zou gaan losbarsten.

Tong heeft genoten

Je bent medeschuldig aan het voortbestaan van de Nederlandse 'zeikmentaliteit' en 'vroeger was alles beter'.
kevin85donderdag 20 juli 2006 @ 17:27
Vandaag was het weer zo'n topdag
Bartolidonderdag 20 juli 2006 @ 17:44
leuke Tour ja, eindpodium Landis, Sastre en Pereiro maar ja wat is nog zeker
JMPoSTMaNdonderdag 20 juli 2006 @ 17:45
Ik vind het kwalitatief niet al te best deze tour, maar de amusementwaarde is erg hoog.
Respect voor Landis, ook al vind ik hem nog al respectloos tenopzichte van de gele trui.
Eerst staat hij hem af aan iemand die 30min achter staat, vervolgens wint hij de trui terug en vind hij het jammer dat Pereiro de trui niet behield, zodat zijn team het de trui weer moest verdedigen. En daarna ruilt hij zijn trui voor een sixpack.
Al vind ik dat laatste niet zo erg

Gezien de tijdritten krijgt Landis het niet al te zwaar
popolondonderdag 20 juli 2006 @ 17:46
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 15:55 schreef SpankTheMonkey het volgende:

[..]

Je bent medeschuldig aan het voortbestaan van de Nederlandse 'zeikmentaliteit' en 'vroeger was alles beter'.
Een kenmerk van de gemiddelde Nederlander.
Zyggiedonderdag 20 juli 2006 @ 17:47
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 17:46 schreef popolon het volgende:

[..]

Een kenmerk van de gemiddelde Nederlander.
En een kenmerk van een Nederlander in het buitenland is weer zeiken over Nederlanders.

Goede tour inderdaad.
popolondonderdag 20 juli 2006 @ 17:51
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 17:47 schreef Zyggie het volgende:

[..]

En een kenmerk van een Nederlander in het buitenland is weer zeiken over Nederlanders.
Waar? Heb ik ongelijk dan?
SaintOfKillersdonderdag 20 juli 2006 @ 17:56
Deze tour is zeker aantrekkelijk, maar ook gewoon slecht. Als iemand na zo'n inzinking nog steeds kan winnen en dat zelfs zonder al te veel tegenstand, dan is het niveau gewoon erg bedenkelijk.

Oh, allemaal leuk om te zien, hoor. Maar verder is het gewoon een spectaculair potje amateurvoetbal.
Zyggiedonderdag 20 juli 2006 @ 17:57
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 17:56 schreef SaintOfKillers het volgende:
Deze tour is zeker aantrekkelijk, maar ook gewoon slecht. Als iemand na zo'n inzinking nog steeds kan winnen en dat zelfs zonder al te veel tegenstand, dan is het niveau gewoon erg bedenkelijk.

Oh, allemaal leuk om te zien, hoor. Maar verder is het gewoon een spectaculair potje amateurvoetbal.
Drop the attitude man, ze staan ook allemaal strak van de doping. Geniet gewoon.
popolondonderdag 20 juli 2006 @ 17:57
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 17:56 schreef SaintOfKillers het volgende:
Deze tour is zeker aantrekkelijk, maar ook gewoon slecht. Als iemand na zo'n inzinking nog steeds kan winnen en dat zelfs zonder al te veel tegenstand, dan is het niveau gewoon erg bedenkelijk.

Oh, allemaal leuk om te zien, hoor. Maar verder is het gewoon een spectaculair potje amateurvoetbal.


Niu 't is een paar dagen geleden pas echt leuk geworden ja, tot die tijd was het wel erg rustig.
Ericrdonderdag 20 juli 2006 @ 17:57
Dan kan je net zo goed niet kijken, er zijn wel meer Tours geweest waar de tegenstand van sommige toppers amper iets voorstelde. Het gaat toch om de strijd en die hebben we gelukkig de laatste etappes wel gezien.
Bartolidonderdag 20 juli 2006 @ 18:22
helemaal mee eens je kan het amateuristisch vinden dat is het soms ook wel maar het maakt het idd wel leuk.
ultra_ivodonderdag 20 juli 2006 @ 18:45
Een spectaculair potje amateurvoetbal is leuker om te zien dan een saaie wedstrijd van wereldtoppers die alleen de 0 willen vasthouden.
marildonderdag 20 juli 2006 @ 22:00
Leuke Topic , maar ff dit als Basso zou mee hebben gedaan,en de man is bereidt bloed te geven voor DNA, dus denk ik in mij naieviteit dat hij onschuldig is, zou hij met zijn vinger in zijn neud hebben gewonnen , hadden de mannen van CSC dse koers gecontroleert zoals de Discovery,s dat deden.
popolondonderdag 20 juli 2006 @ 22:02
Ja als, als.

Als Armstrong ook had meegedaan had je de Tour eigenlijk niet eens hoeven rijden.
Robocockdonderdag 20 juli 2006 @ 22:04
Ik vermaak me echt prima deze tour
SaintOfKillersdonderdag 20 juli 2006 @ 22:07
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 22:04 schreef Robocock het volgende:
Ik vermaak me echt prima deze tour
Alleen dagelijks het laatste half uur (met uitzondering van vandaag). Voor de rest was 't huilen met de pet op.

Een vreselijke saaie kutfilm met een leuke twist op het einde blijft wel een kutfilm.
#ANONIEMdonderdag 20 juli 2006 @ 22:25
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 22:07 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Alleen dagelijks het laatste half uur (met uitzondering van vandaag). Voor de rest was 't huilen met de pet op.

Een vreselijke saaie kutfilm met een leuke twist op het einde blijft wel een kutfilm.
De tour was idd twee en halve week saai, en nu twee dagen erg boeiend.
Maar we hebben wel een historische etappe gezien vandaag.
Arceedonderdag 20 juli 2006 @ 22:29
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 22:57 schreef tong80 het volgende:
Geen topsprinters.
McEwen. Een échte topsprinter.

Je bent gewoon pissig dat 't WK voetbal geen kont aan was, Tong.
tong80vrijdag 21 juli 2006 @ 08:53
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 22:29 schreef Arcee het volgende:

[..]

McEwen. Een échte topsprinter.

Je bent gewoon pissig dat 't WK voetbal geen kont aan was, Tong.
Nee, hoor ik open graag topics waar je lekker in kunt discussieren.

SpankTheMonkeyvrijdag 21 juli 2006 @ 10:09
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 08:53 schreef tong80 het volgende:
Nee, hoor ik open graag topics waar je lekker in kunt discussieren.

Dat is een ding wat zeker is.
Ciscusvrijdag 21 juli 2006 @ 10:12
De mooiste tour sinds jaren!
tong80zaterdag 22 juli 2006 @ 08:38
Ben ik met je eens. Vanmiddag de apotheose.

Ciscuszaterdag 22 juli 2006 @ 10:42
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 08:38 schreef tong80 het volgende:
Ben ik met je eens. Vanmiddag de apotheose.

Ik ben gek op apotheoses..

Ik zeg, en zei het al eerder: Sastre
wimderonzaterdag 22 juli 2006 @ 12:11
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 08:38 schreef tong80 het volgende:
Ben ik met je eens. Vanmiddag de apotheose.

Misschien zelfs nog wel in Parijs, als het om seconden gaat...
tong80zaterdag 22 juli 2006 @ 12:18
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 12:11 schreef wimderon het volgende:

[..]

Misschien zelfs nog wel in Parijs, als het om seconden gaat...
Dat zou helemaal geweldig zijn. Maar dat zie ik niet gebeuren.

JoeyTzaterdag 22 juli 2006 @ 12:20
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 10:12 schreef Ciscus het volgende:
De mooiste tour sinds jaren!
Ik vind het de spectaculairste tour sinds jaren, maar niet de mooiste. Het is gewoon niet het hoogst haalbare niveau en dat vind ik een beetje jammer. Overigens geniet ik wel veel meer van deze tour dan ik van te voren gedacht had
tong80zaterdag 22 juli 2006 @ 12:24
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 12:20 schreef JoeyT het volgende:

[..]

Ik vind het de spectaculairste tour sinds jaren, maar niet de mooiste. Het is gewoon niet het hoogst haalbare niveau en dat vind ik een beetje jammer. Overigens geniet ik wel veel meer van deze tour dan ik van te voren gedacht had
Goed verwoord

Arceezaterdag 22 juli 2006 @ 12:26
Tijden Lemond, Fignon herleven
***************************************
**De namen Lemond en Fignon zingen rond
in het Tourcircus.De herinnering aan de
spannende (acht seconden) ontknoping in
de ronde van 1989 dringt zich op,nu er
drie renners voorafgaand aan de tijdrit
op een halve minuut van elkaar staan.

Floyd Landis,die 0.30 op Oscar Pereiro
Sio en 0.18 op Carlos Sastre goed moet
maken,is normaal gesproken de beste van
de drie in de race tegen de klok.Maar
in deze ronde verloopt weinig normaal,
en rendementen uit het verleden....

Gele-truidrager Pereiro Sio is nuchter.
"Vaak ben ik blij als ik twee minuten
toegeef.Maar nu mag het maar een halfje
zijn."Landis is optimistisch:"Ik reken
op mijn kwaliteiten als tijdrijder."

tong80zaterdag 22 juli 2006 @ 15:34
Detijdrit is nu al leuk

tong80zaterdag 22 juli 2006 @ 16:51
Ik geniet

marilzondag 23 juli 2006 @ 21:05
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 22:02 schreef popolon het volgende:
Ja als, als.

Als Armstrong ook had meegedaan had je de Tour eigenlijk niet eens hoeven rijden.
dat klopt die had hem hw gewonnen.