Precies, Saunier-Duval Prodir (de la Fuente voorop, gevolgd door Simoni en Gomez-Marchante) rijden die berg op en pakken de etappe. Go Simoniquote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:39 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Lijkt mij sterk als ze niets gaan ondernemen op 'onze' Hollandse berg.
Denk eerder dat ze slim bezig zijn door hun krachten te sparen, als je voor geel gaat moet je het eenmaal tactisch spelen.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:42 schreef Aurelium het volgende:
Boogert, rasmussen en menchov zitten alle 3 in het peloton. Ik ze echt niet zomaar meer terug keren richting de kopgroep.
Jawel, Lobato wel. (Ik kijk ook met m'n Rondemaster in m'n achterhoofdquote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:41 schreef Venga het volgende:
Mannen als Schleck, Garzelli, Hincapie en Cunego kunnen misschien wel vooruitbliven, de rest gaat echt geen stand houden
Simoni zat al te harken op de Izoard.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:46 schreef Bismarck het volgende:
[..]
Precies, Saunier-Duval Prodir (de la Fuente voorop, gevolgd door Simoni en Gomez-Marchante) rijden die berg op en pakken de etappe. Go Simoni![]()
Simoni de etappe, de la Fuente de bolletjestrui, Gomez-Marchante tijdswinst in het algemeen klassement.
Toneelquote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:46 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Simoni zat al te harken op de Izoard.
Denk niet dat Simoni nog iets gaat doen, vindt hem erg tegenvallen in de tour.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:46 schreef Bismarck het volgende:
[..]
Precies, Saunier-Duval Prodir (de la Fuente voorop, gevolgd door Simoni en Gomez-Marchante) rijden die berg op en pakken de etappe. Go Simoni![]()
Simoni de etappe, de la Fuente de bolletjestrui, Gomez-Marchante tijdswinst in het algemeen klassement.
Heeft Boogerd er nooit gewonnenquote:FACT: The only rider still in the peloton who has won on the Alpe d'Huez is T-Mobile's Beppe 'Turbo' Guerini, who tamed the legendary summit in 1999. Armstrong (retired), Pantani (deceased) and Mayo (thrown in the towel) are other recent previous winners.
Ja, en zondag kwam hij ook op 20 minuten binnen. Hij spaart z'n benen voor de l'Alpe d'Huezquote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:46 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Simoni zat al te harken op de Izoard.
Nee johquote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Heeft Boogerd er nooit gewonnen
Nee. Was het maar zo.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Heeft Boogerd er nooit gewonnen
Neequote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Heeft Boogerd er nooit gewonnen
Maar ze weten wel veel meer over het landschap!quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:48 schreef Art_Core het volgende:
Is het zo moeilijk om een laptopje met www.letour.fr bij het commentaarhok te hebben? Die gasten weten veel minder over het koersverloop als wij.
Chassequote:
Die kerel die naar Radio Tour luistert is gewoon een nutteloze. Of Herbert zit weer midden in z'n kansloze verhalen waardoor die het het gewoon niet zegt....quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:48 schreef Art_Core het volgende:
Is het zo moeilijk om een laptopje met www.letour.fr bij het commentaarhok te hebben? Die gasten weten veel minder over het koersverloop als wij.
Zal best, maar als je voor geel gaat moet je natuurlijk wel een keer iets ondernemen op een berg, zoals ze eerst ook gedaan hadden. ik vraag me af op welke etappe ze wachten.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:46 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Denk eerder dat ze slim bezig zijn door hun krachten te sparen, als je voor geel gaat moet je het eenmaal tactisch spelen.
Och, das ook maar 1 kastelenboek aanschaffen bij de Slegte...quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:49 schreef thaleia het volgende:
[..]
Maar ze weten wel veel meer over het landschap!
Een aanval doen om naar de kop van de koers te gaan en ergens in het midden blijven zwemmenquote:
Wel zat andere Nederlanders.quote:
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:51 schreef jorienvdherik het volgende:
fanfare
Ja.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:47 schreef Sheepcidus het volgende:
Denk niet dat Simoni nog iets gaat doen, vindt hem erg tegenvallen in de tour.
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:54 schreef Aurelium het volgende:
[..]
We mogen alleen maar Qmusic opzetten op mn werk!
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:50 schreef jorienvdherik het volgende:
zometeen gaan ze klimmen toch 2e cat
2e categorie ja, maar die klim stelt niet heel veel voor.quote:
Wat is dat voor dictatuur?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:54 schreef Aurelium het volgende:
[..]
We mogen alleen maar Qmusic opzetten op mn werk!
neequote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:57 schreef Doekes het volgende:
Heeft Boogerd Menchov al naar de kopgroep gereden?
Eindelijk....quote:
Al bekend.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:58 schreef Flem het volgende:
Bram de Groot heeft opgegeven.
Echt?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:58 schreef Flem het volgende:
Bram de Groot heeft opgegeven.
Mayo ook.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:58 schreef Flem het volgende:
Bram de Groot heeft opgegeven.
Geen nieuwsposter meer? Watskeburt Flem.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:58 schreef Flem het volgende:
Bram de Groot heeft opgegeven.
Geen zin meer.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:59 schreef RayMania het volgende:
[..]
Geen nieuwsposter meer? Watskeburt Flem.
Nee.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:59 schreef Flem het volgende:
[..]
Ik zie 't ja, was de NOS toch eens eerder dan de Belg?.
Ik denk dat ze hier meelezenquote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:59 schreef Ericr het volgende:
Wow Dijkstra komt er nu ook mee.
quote:
jazeker, ericr is het pseudoniem van Herbert Dijkstra.quote:
Herbert, weet jij toevallig wat er met de vader van Voeckler is gebeurt??quote:
Stok tussen zijn spaken ofzoquote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:01 schreef Martijn_fijn het volgende:
Flecha had moeten meespringen met de la Fuente om er storend aan te hangen.
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:02 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Herbert, ERICR weet jij toevallig wat er met de vader van Voeckler is gebeurt??
Nu ook op TV zeggen.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:02 schreef Ericr het volgende:
Victor Hugo Penis op kop van het peleton.
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:04 schreef Ericr het volgende:
De vader van Voeckler is omgeslagen in een kano op Martinique, zijn mountainbike is alleen nog teruggevonden in de afdaling van de Col de Martinique.
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:04 schreef Ericr het volgende:
De vader van Voeckler is omgeslagen in een kano op Martinique, zijn mountainbike is alleen nog teruggevonden in de afdaling van de Col de Martinique.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |