Kan je beter Shaun of the dead kijken, komt er meer in de buurt.quote:Op woensdag 19 juli 2006 08:54 schreef Tain het volgende:
[..]
Binnenkort maar weer Dawn of the Dead remake kijken om in de stemming te komen voor Dead Rising
Ohhh, dus jullie nemen me in de malingquote:Op woensdag 19 juli 2006 14:28 schreef Morthill het volgende:
[..]
CoD2 is op Veteran niet moeilijk, je gaat alleen veel dood
Naja, tis heel simpel eigenlijk, probleem is dat je erg snel dood gaat en er soms gewoon veel tegenstanders zijn. Tis niet echt een kwestie van sterkere AI. Ik durf te wedden dat zelfs mijn broertje CoD2 zou halen op Veteran en die heeft al flink moeite met GTA.quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:52 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ohhh, dus jullie nemen me in de maling?
22 augustus komt die alquote:Op woensdag 19 juli 2006 15:26 schreef Tain het volgende:
NFL 2007
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Mensen moeten leren hoe ze screens invoerenquote:Op woensdag 19 juli 2006 20:25 schreef wc-eend het volgende:
yups.. als je zo''n screen aanklikt staat eronder screenshot fifa '06
Erg coole film trouwens!quote:Op woensdag 19 juli 2006 17:12 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Kan je beter Shaun of the dead kijken, komt er meer in de buurt.
20 GB is al niet genoeg voor het hedenquote:Op woensdag 19 juli 2006 23:42 schreef Takemenow het volgende:
Wat ik me nu al een tijdje afvraag:
Ik heb nu een Core edition. Maar ik wil wel online spelen enzo en updates en trailers en demo`s spelen.
Maar ik vind die 20 gb zoooo weinig. Is dit wel voldoende voor in de toekomst?
Ja tot zover staat de release op die datum ja!quote:Op donderdag 20 juli 2006 00:40 schreef -Dries- het volgende:
Op de site van Saints Row staat release 1 september.. geldt dat ook voor NL? Hope so...
Yep, ook voor Nederland (maand ervoor de demo)quote:Op donderdag 20 juli 2006 00:40 schreef -Dries- het volgende:
Op de site van Saints Row staat release 1 september.. geldt dat ook voor NL? Hope so...
Het gaat er vast goed uit zien, maar is de gameplay niet een tikkeltje belangrijker?quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:01 schreef jorienvdherik het volgende:
maar dit zijn ook wel duidelijk 06 screens voor de xbox 1
Met 2 weken verwacht ik toch zeker een screen
NHL
Madden
hebben al screens getoond
Ach, wat is voldoende? Wil je alle demo's die uit komen downloaden en bewaren, dan niet. Maar voor downloadable content moet je toch wel even vooruit kunnen met die HD.quote:Op woensdag 19 juli 2006 23:42 schreef Takemenow het volgende:
Wat ik me nu al een tijdje afvraag:
Ik heb nu een Core edition. Maar ik wil wel online spelen enzo en updates en trailers en demo`s spelen.
Maar ik vind die 20 gb zoooo weinig. Is dit wel voldoende voor in de toekomst?
Leuk voor jequote:Op donderdag 20 juli 2006 08:44 schreef Tain het volgende:
Projecy Sylph
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |