Lijkt me heeeeel vreemd om ineens 'aan de andere kant' te staan liggen.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:04 schreef Belana het volgende:
ik hoop zo dat het voor sjak zo is gegaan zoals ze wilde in het ziekenhuis.
Alles vanaf 37 weken is normaal toch?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:43 schreef owlet het volgende:
Spannend Sjak, hopelijk is jullie kindje er al!
oei, dat zou betekenen dat ik bovenaan sta!
Hier gaat alles nog steeds zijn rommelende gangetje. Gisteravond bij de VK-controle verteled dat ik het lichamelijk steeds minder zie zitten. Voor strippen vond ze het nog iets te vroeg, maar als er volgende week woensdag nog niets is gaat ze kijken wat ze kan doen.
Tsja, een beetje met een kluitje het riet in gestuurd voel ik me wel, maar het is ook allemaal heel begrijpelijk want 39 weken is nog geen voldragen zwangerschap, bla bla. Even doorzetten dus maar.
Donderdag moet ik voor een extra bloeddrukcontrole en ik zag dat dan de VK dienst heeft die het meest open staat voor het argument dat het voor de moeder ook leuk moet blijven. Ik ga iig vragen of ze even wil voelen, denk dat dat voor mijn eigen gemoedsrust ook wel prettig is.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:04 schreef Belana het volgende:
owlet, je staat bijna bovenaanze hebben mij dus gestript met 39 weken en 5 dagen omdat het al zo rommelde en toen ze voelde de boel verstreken was, dus misschien nog een paar dagen geduld...
Fijn Nicole!quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:12 schreef MeNicole het volgende:
Mag ik even juichenHet kereletje hier heeft eindelijk door waar ie zijn moet
. Ben zo blij dat ie nu vast zit. Hij is nog niet ingedaald, hij ligt op het randje van mijn bekken maar hij kan in ieder geval niet meer terug
![]()
Mijn bloeddruk was ook weer netjes 120/70. Nu mag ik volgende week weer![]()
Ja, vind ik ook. Maar zij wilde dus niet voelen omdat ze dacht dat er toch wel nog niets verstreken zou zijn en dan zou het alleen maar een boel vals gerommel op kunnen leveren.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:19 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Alles vanaf 37 weken is normaal toch?
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:28 schreef dutchie het volgende:Scha-nul-lek-ke doet je us melden!!! We willen weten hoe het met Sjak gaat. En ook hoe het met jou gaat en jullie baby.
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 13:09 schreef oYo het volgende:
vriendin voelde gisteren voor het eerst de b aby
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 13:20 schreef YPPY het volgende:
Sjak en Schannulleke hebben het zo druk met alle 'lessen-voor-jonge-ouders' en het smeren van beschuit met muisjes en het ophangen van slingers overal dat ze ons gewoon vergeten zijn. Hoop ik voor ze.
Dat hoop ik met je mee!!!
Wat leuk oYo.
Vandaag voor het eerst een compliment gehad van mijn baas. Ik werk hier nu ruim een jaar. In het bijzijn van een heleboel collega's nog wel. En het is nog ontopic ook, want het ging over de overdracht voor de collega die me straks gaat vervangen.
YPPY, dat zijn mooie opstekers. Heerlijk dat je baas zo weet te waarderen....
Er is een forum over astma waar die vraag al meerdere malen beantwoord is door de longarts die daar meewerktquote:Op dinsdag 18 juli 2006 13:33 schreef chacama het volgende:
goed....ff vraagje!!! mag je ventolin gebruiken tijdens de zwangerschap. Ik wil het eerst hier vragen, voordat ik weeeeer de huisarts bel. Ik merkt dat het warme weer mij weinig goed doet en mijn astma op komt zetten. Normaal geen last van, maar nu dus door de zwangerschap weer wel.
pilletjes van Floradixquote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:49 schreef kozakken het volgende:
Op zich een goed id spookvrouw. Maar ik gebruik ook al floradix. En floradix was al niet voldoende om m'n ijzervoorraad weer op peil te krijgen. (vind ik trouwens ook niet echt fijn spul, maar goed. 'k moet toch wat)
Roosvicee Ferro is niets mis mee, het smaakt helemaal niet vies.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 14:15 schreef spookvrouw het volgende:
Kozakken, mag je geen roosvicee ferro drinken? Het is bepaald vies, smaakt naar het kauwen op paperclipsen, maar alles beter dan die gore pillen.
* spookvrouw heeft een tijdje ferro gebruikt ....
Nou smaken verschillen, ik vond die Roosvicee Ferro net alsof ik Roosvicee dronk waarin een fiets had liggen roestenquote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:02 schreef Troel het volgende:
[..]
Roosvicee Ferro is niets mis mee, het smaakt helemaal niet vies.
Ik kauw wel eens op paperclips, maar dat smaakt toch echt anders hoor
Mee eens....quote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:46 schreef Sugar het volgende:
He, inderdaad, wat duurt het lang!
Sjak en Schanul, ik kan niet wachten tot jullie hier snel komen melden dat alles goed is en dat jullie vader en moeder geworden zijn! Ik denk steeds aan jullie en duim dat jullie het allermooiste babietje hebben gekregen op die van mij na.![]()
![]()
........
![]()
ja, maar ...........we willen niet wachten. We willen het weten.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 16:47 schreef linda856763 het volgende:
Bij Cattie hebben we ook een paar dagen moeten wachten toch? uiteindelijk was dat ook goed....
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 16:56 schreef chacama het volgende:
[..]
ja, maar ...........we willen niet wachten. We willen het weten.
Ik kreeg om half negen (net dus) een sms: om 11.11 u. is onze prachtige dochter Jetske Julia geboren! Dus niet alleen extra info over de tijd, maar ook over de schoonheid van deze fokbaby.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 20:40 schreef minoes_ het volgende:
Van harte gefeliciteerd met jullie dochter Jetske (hoe laat is ze nou geboren?) En wat een flinke meid zeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |