Heb t over algemeenquote:Op woensdag 19 juli 2006 11:52 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat doe ik dus echt zelden tot nooit.²
Ik heb het gezien,het was Klez trouwens.quote:Op woensdag 19 juli 2006 11:52 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, dat van dat kanker was maar een grapje, ter relativering zeg maar. Ik heb mijn excuses daarvoor al reeds aangeboden aan de gekwetste in dat topic, ben even zijn naam kwijt.²
Waarom sluit Verbal altijd af met een V.quote:Op woensdag 19 juli 2006 11:53 schreef B4CO het volgende:
[..]
Heb t over algemeen
maar waarom steeds die² onder je posts?
Ploert is toch een benaming voor een vrouwtjes eend???? Althans dat dacht ik altijd, ik heb altijd begrepen dat Hitler een befaamd jager was.quote:Op woensdag 19 juli 2006 11:53 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Dit heb je zeker 4 keer in meerdere topics gepost. Daarnaast heb je Hitler ook nog meerdere malen een ex-ploertendoder genoemd. Waarmee je dus de Joden ploerten noemt. etc etc
In vrijwel iedere post van jou zit een anti-semitische ondertoon.
Die heb ik je allang gegeven. Je hebt in de 26 topics over dit conflict bewust meerdere keren de cijfers 3-6 miljoen joodse slachtoffers door de ex-ploertendoder Adolf Hitler gepost. Dat 3-6 post je er 100% bewust van het feit dat, dat het een afzwakking van de holocaust is die mensen pijn doet. Je post dat bewust om te rellen.quote:Op woensdag 19 juli 2006 11:56 schreef BansheeBoy het volgende:
Tevens wil ik nu hard bewijs waarin ik de holocaust ontken, als je dat niet hebt eis ik je excuses anders maak ik er werk van!²
quote:_The_General_
Laten we allemaal even de hand in eigen boezem steken ( had ik maar een wulpse boezem, maar dat terzijde ).
Meki post bewust of onbewust steeds hetzelfde verhaaltje. Misschien kan hij daar eens aan werken?
Wij happen met zijn alle, misschien kunnen wij daar allemaal eens aan werken?
Ik heb al aangegeven dat ik dat heb gepost om niemand tegen het zere been te stoten, er zijn nl. verschillende getallen in omloop. Ik zelf vind het getal van ondergeschikt belang, het feit dat het gebeurd is vind ik veel belangrijker. Ik ontken de Holocaust niet en ik bagetaliseer hem ook niet.quote:
Dat wordt minder in de media onder de aandacht gebracht. De media heeft daarin ook geen partij gekozen. Bij het Israel/Libanon conflict ruikt men kansen om weer eens flink zielig te doen en in een slachtofferrol te kruipen.quote:Op woensdag 19 juli 2006 12:02 schreef Drugshond het volgende:
Blijf het vreemd vinden... eigenlijk zouden we een reeks van Dafur in de lucht moeten brengen daar vallen per saldo meer slachtoffers door sectarisch geweld (over dezelfde tijdspanne). Maar daar heeft de wereld vrijwel geen boodschap aan.
Ehmm er was vorige maand een serieus topic over de holocaust in [GC] daar werden de verschillende onderzoeken naast elkaar gelegd. De officiele rammingen lagen (uit mijn hoofd) tussen 4.1 en 6 milj.quote:Op woensdag 19 juli 2006 12:00 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Die heb ik je allang gegeven. Je hebt in de 26 topics over dit conflict bewust meerdere keren de cijfers 3-6 miljoen joodse slachtoffers door de ex-ploertendoder Adolf Hitler gepost. Dat 3-6 post je er 100% bewust van het feit dat, dat het een afzwakking van de holocaust is die mensen pijn doet. Je post dat bewust om te rellen.
Als je met die bewuste cijfers wilt stoeien moet je daarvoor in het bewuste [GC]-topic zijn. Het topic was bloedserieus en zomaar wat losse flodders wordt volgens mij genadeloos afgestraft.quote:Op woensdag 19 juli 2006 12:43 schreef BansheeBoy het volgende:
Drugshond, ik ben dan geen holocaust expert, maar je kunt niet ontkennen dat er discussie is om het aantal slachtoffers, de reden dat ik 3-6 miljoen gepakt hebt heb ik inmiddels gegeven, het is een getal wat ergens daar tussen ligt.²
Met die vergelijking ben ik al 8 reeksen of zo mee gestopt, ik heb dus ook begrepen dat menigeen dit niet wilde (ik kan me er niet in vinden, maar ook ik respecteer de rest), waar ik me aan hekel is dat ik wordt beschuldigd van Holocaustontkenning, dat doet me oprecht pijn, en ik eis excuses van die gast!quote:Op woensdag 19 juli 2006 12:46 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Als je met die bewuste cijfers wilt stoeien moet je daarvoor in het bewuste [GC]-topic zijn. Het topic was bloedserieus en zomaar wat losse flodders wordt volgens mij genadeloos afgestraft.
Verder wil ik die vergelijkingen niet meer zien in [NWS], Capice.![]()
Dat laatste kan ik bijna beamen. De notes van BSB beginnen nu ook in die richting te lopen.quote:Op woensdag 19 juli 2006 12:47 schreef _The_General_ het volgende:
Ik wil er verder geen woorden aan vuil maken.Het is voor de discussie over de Libanon Crisis niet interessant om het aantal overleden Joden door de holocaust te vermelden. Je doet dat wel, bewust.
Je geeft een waarschuwing voor iets waar ik al mee ben gestopt: WOII vergelijken met het huidige conflict, hoewel ik het er hier niet mee eens ben ben ik er toch uit respect mee gestopt. Toch doet het me pijn dat ik wordt beschuldigd van Holocaustontkenning, en nog ongefundeerd ook.quote:Op woensdag 19 juli 2006 12:51 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Dat laatste kan ik bijna beamen. De notes van BSB beginnen nu ook in die richting te lopen.
Totdat we er een keer echt schoon genoeg van hebben.... ik geef niet voor niks een laatste waarschuwing hier.
Drugshond, kom op zeg. Je kunt toch wel bemiddelen, het is toch verre van chique dat iemand mij van zoiets grofs beschuldigd zonder daar een citaat voor te kunnen aanhalen of ander bewijs???quote:Op woensdag 19 juli 2006 13:02 schreef Drugshond het volgende:
Hier komen jullie samen wel uit.(ik ga weer verder met de luie moderator uit te hangen).
Concreet: Laat mij zien waar ik de Holocaust ontken!quote:Op woensdag 19 juli 2006 13:05 schreef _The_General_ het volgende:
Lees eens een beetje omhoog BsB, en het bewijs is al meerdere keren aangegeven en ga ik niet herhalen. Mensen hebben er zelfs een fb topic over geopend. Je weet dondersgoed welke quotes bedoeld worden.
quote:Op woensdag 19 juli 2006 12:54 schreef _The_General_ het volgende:
BsB, Ik wil je best mijn excuses aanbieden als ik te ver ben gegaan door het ontkenning te noemen. Maar steek jij dan ook even de hand in eigen boezem door toe te geven dat het 0,0% relevant was voor deze discussie om het aantal joodse slachtoffers tijdens woII te vermelden. En nog minder relevant, en dus bewust rellen, door het vermelden van een cijfer lager dan dat het cijfer wat algemeen aangenomen wordt. En ja, ik weet dat dat ondertussen lager ligt dan 6 miljoen.
Ik wilde met deze vergelijking de onmenselijkheid aantonen van Israël. Het getal 3-6 heb ik gedaan omdat er geen harde cijfers zijn (ik had ook 4, 5 of 6 kunnen zeggen), ik wilde niet rellen. Ik ontken geen holocaust. Eigenlijk alles waar je mij van beschuldigd kan ik me niet in vinden. Sommige opmerkingen van mij zijn misschien op verschillende manieren te interpreteren, maar je pakt in mijn geval standaard de verkeerde c.q. de negatieve interpretatie. Je hebt me vanaf het begin al ongenadig hard aangepakt, tot de dag van vandaag weet ik niet waarom.quote:Op woensdag 19 juli 2006 12:54 schreef _The_General_ het volgende:
BsB, Ik wil je best mijn excuses aanbieden als ik te ver ben gegaan door het ontkenning te noemen. Maar steek jij dan ook even de hand in eigen boezem door toe te geven dat het 0,0% relevant was voor deze discussie om het aantal joodse slachtoffers tijdens woII te vermelden. En nog minder relevant, en dus bewust rellen, door het vermelden van een cijfer lager dan dat het cijfer wat algemeen aangenomen wordt. En ja, ik weet dat dat ondertussen lager ligt dan 6 miljoen.
Die mergen we wel.quote:Op woensdag 19 juli 2006 13:53 schreef sigme het volgende:
Dubbel:
Zwemmer stuit op dode vrouw
Jongen heeft lijk aan been
quote:Op woensdag 19 juli 2006 13:14 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik wilde met deze vergelijking de onmenselijkheid aantonen van Israël. Het getal 3-6 heb ik gedaan omdat er geen harde cijfers zijn (ik had ook 4, 5 of 6 kunnen zeggen), ik wilde niet rellen. Ik ontken geen holocaust. Eigenlijk alles waar je mij van beschuldigd kan ik me niet in vinden. Sommige opmerkingen van mij zijn misschien op verschillende manieren te interpreteren, maar je pakt in mijn geval standaard de verkeerde c.q. de negatieve interpretatie. Je hebt me vanaf het begin al ongenadig hard aangepakt, tot de dag van vandaag weet ik niet waarom.²
Ja leuk drugshond. En wat wil je hiermee zeggen?quote:Op woensdag 19 juli 2006 14:21 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Je doet me denken aan een andere poster die elke keer dezelfde posting achterlaat.
Kan ff niet op de naam komen![]()
Ook hier begint het strontvervelend te worden (die polariserende toeschrijving). Omdat je doelbewust andere posters van een etiket probeert te voorzien.
Vind je het gek dat je dat vindt!!!? Dat is je kloon man.quote:Op woensdag 19 juli 2006 22:41 schreef -IksRee- het volgende:
Vooralsnog vind ik je voornamelijk te dom om ook maar 1 knopje hier in te drukken, zoals Johan de With al eens prima in een topic verwoord had.
Oh ja. Dat is waar.quote:Op woensdag 19 juli 2006 22:47 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Vind je het gek dat je dat vindt!!!? Dat is je kloon man.²
"Laat je sensualiteit spreken."quote:
Ik wil het best uitwerken, maar op dit moment ben ik zowel voor als achter de schermen met heel andere dingen bezig. En verder is mijn leven meer dan Fok!.quote:Op woensdag 19 juli 2006 22:41 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Ja leuk drugshond. En wat wil je hiermee zeggen?
Vooralsnog vind ik je voornamelijk te dom om ook maar 1 knopje hier in te drukken, zoals Johan de With al eens prima in een topic verwoord had.
Ga je nog eens je leugen over divisies neergooien in je daarvoor te openen topic of doe je het op de voorhand al maar niet?
Neem nog een whiskeytje joh.
Wederom geen antwoord op de vraag dus maar het gewoonlijke vage geouwehoer. En hoe ik op jouw 'persoonlijke agenda' sta zal me al helemaal worst wezen zeg.quote:Op woensdag 19 juli 2006 23:01 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ik wil het best uitwerken, maar op dit moment ben ik zowel voor als achter de schermen met heel andere dingen bezig. En verder is mijn leven meer dan Fok!.
Blijf maar lekker door posten op de ingeslagen weg. Je weet zelf wel wanneer je over de scheef gaat. En die toeschrijvingen naar mijn adres zal je openvraag zeker niet hoger op mijn persoonlijke agenda plaatsen. Op dit moment heb ik wel betere dingen te doen.![]()
- Post maar normaal, dan doe je al gek genoeg. -
He doei hequote:Op woensdag 19 juli 2006 23:02 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Wederom geen antwoord op de vraag dus maar het gewoonlijke vage geouwehoer. En hoe ik op jouw 'persoonlijke agenda' sta zal me al helemaal worst wezen zeg.
Whatever
"Laat je sensualiteit spreken."quote:Op woensdag 19 juli 2006 23:02 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Wederom geen antwoord op de vraag dus maar het gewoonlijke vage geouwehoer. En hoe ik op jouw 'persoonlijke agenda' sta zal me al helemaal worst wezen zeg.
Whatever
Ja. Alweer iemand die jonger is als jij, meer verdient en meer heeft bereikt.quote:Op woensdag 19 juli 2006 23:08 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
Kut ben je nog hier?
Je hebt users die rellen, je hebt users die lollig zijn, je hebt users die extreem regelmatig de policy overschrijden, maar iks-ray is een user die helemaal geen respect heeft voor anderen, dat is echt een kwalijke zaak.quote:Op woensdag 19 juli 2006 23:08 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
Kut ben je nog hier?
Stel de vraag maar eens normaal, wellicht dat ik er dan aandacht aan ga besteden (ik ben jou hond niet).quote:Op woensdag 19 juli 2006 23:02 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Wederom geen antwoord op de vraag dus maar het gewoonlijke vage geouwehoer. En hoe ik op jouw 'persoonlijke agenda' sta zal me al helemaal worst wezen zeg.
Whatever
Als je het niet meer weet hé, dan:"Vraag het k_i_m, zij heeft het antwoord."quote:Op woensdag 19 juli 2006 23:10 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Ja. Alweer iemand die jonger is als jij, meer verdient en meer heeft bereikt.
Dat moet toch pijn doen.
Rezzpekt is echt een overgewaardeerd woord geworden. Of sterker nog, een woord voorquote:Op woensdag 19 juli 2006 23:11 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je hebt users die rellen, je hebt users die lollig zijn, je hebt users die extreem regelmatig de policy overschrijden, maar iks-ray is een user die helemaal geen respect heeft voor anderen, dat is echt een kwalijke zaak.²
Mhwao, dat went hoor. Zeker dat jonger zijn. En dat meer bereiken wil ik nog niet zozeer zeggen.quote:Op woensdag 19 juli 2006 23:10 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Ja. Alweer iemand die jonger is als jij, meer verdient en meer heeft bereikt.
Dat moet toch pijn doen.
Jezus man. Erodome is niet eens een mod.quote:Op woensdag 19 juli 2006 23:12 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Stel de vraag maar eens normaal, wellicht dat ik er dan aandacht aan ga besteden (ik ben jou hond niet).
Ik zal alvast een tip van de sluier oplichten.
[foto's Hezbollah met hitlergroet (verschillende keren terug gekomen in deze reekstopic).]
Toeschrijving naar een collega mod.... Je Palastijnse vriendjes of iets dergelijks (na aanleidng van die foto om eens lekker te kwallen/rellen) Dat is dus wat ik bedoel met een polariserende toeschrijving. Terwijl ze toch wel met iets meer inhoud en nuance om de hoek komt.
Respect over een andere mening/projectie is niet je beste troef. En wat JdW heeft te maken met bovenstaande zal me helemaal een biet roesten. Of ik moet het zien als een zwakte bod om je posting meer lading te geven.
Qua je post/banhistorie en je intenties ben ik waakzaam (that's all).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |