Ja, nou, ik daarom dus niet.quote:
Zit je zo erg in over je overschot nectarines?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:02 schreef jogy het volgende:
Ik heb nu zo'n bui die gevaarlijk kan zijn voor de werksfeer. Maar ik hou me in.
Wat een onschuld.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:58 schreef Chowi het volgende:
[..]
Ik moet ook altijd aan speculaas denken bij het woord "speculatie". Stom is dat. Maar na "speculaas" denk ik dan aan "sinterklaas", niet aan "ejaculatie".
Ja of bier.quote:
Aversie? Ecco, je ként me toch?quote:
hekenbaar. netwerkbeheerders zijn prutsres, ik kan m'n werk nu niet eens fatsoenlijk doen. Ik heb zin om de pcs het raam uit te gooienquote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:02 schreef jogy het volgende:
Ik heb nu zo'n bui die gevaarlijk kan zijn voor de werksfeer. Maar ik hou me in.
Post eens onder één dinges, lieverd.quote:
Maar goed ook.quote:
Nee hoor, gewoon weer even een aanval van een cynisch-sarcastische weerbarstigheid gecombineerd met een haat die zo vurig is dat ik er verf mee af kan branden.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:05 schreef ehqo het volgende:
[..]
Zit je zo erg in over je overschot nectarines?
Daar kan ik niks anders van maken, maar goed ook.quote:
Ik hoef alleen maar een lichaam met een dolk in aanslag bij je avatar aan te denken.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:15 schreef jogy het volgende:
[..]
Nee hoor, gewoon weer even een aanval van een cynisch-sarcastische weerbarstigheid gecombineerd met een haat die zo vurig is dat ik er verf mee af kan branden.
Ik weet niet of dat er erg... gepast uit zou zien.quote:
Ongesteldheid. Onthoud.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:17 schreef Neenetje het volgende:
[..]
Daar kan ik niks anders van maken, maar goed ook.
Ik heb zin om heel hard mee te zingen met de muziek die ik luister en door het kantoor te springen..![]()
Och, dat is tenminste nog een beetje leuk voor je collegae. Ik heb zin om mijn monitor te pakken en at random een paar hoofden in te slaan. Daarna pak ik mijn computerkast en breng die anaal in bij de eerste de beste teringkneus die er wat van zegt, dit allemaal terwijl ik luidkeels Nine inch Nail - Closer zing.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:17 schreef Neenetje het volgende:
[..]
Daar kan ik niks anders van maken, maar goed ook.
Ik heb zin om heel hard mee te zingen met de muziek die ik luister en door het kantoor te springen..![]()
Als ik een vrouw was zou ik nu zeggen: "JE VINDT ME LELIJK HE?!".quote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:19 schreef Chowi het volgende:
[..]
Ik weet niet of dat er erg... gepast uit zou zien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |