Goede morguh.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 09:19 schreef zatoichi het volgende:
Goedemorgen
Zeg wateroverlast in tilburg, maar in Utrecht kurkdroog!
Ik werk al meer dan twee jaar in Amsterdam. Ideaal is het niet, maar het is *op zich* ook wel leuk omdat veel van mijn vrienden er wonen...quote:Op vrijdag 7 juli 2006 16:45 schreef Ciscus het volgende:
Heb een baan aangeboden gekregen in Amsterdam....rilrilril......maar goed, dinsdag maar eens even kijken. (maar Utrecht, ik ben voor altijd de jouwe)
Wat je zegt.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 17:26 schreef Q. het volgende:
Arrogante lui, die Amsterdammers.
Joh, ga es gewoon de stad in om rond te neuzen, zoals elke zichzelf respecterende meid.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:17 schreef AudreyHepburn het volgende:
Toen ik vanmorgen om 7 uur na mijn werk naar huis fietste was het best te doen. Ik heb van 7 tot 2 dan ook best prima geslapen, totdat ik mijn bed uitzweette..
Dan een vraag voor de dames: ik ben op zoek naar laarzen: liefst van simpel leer, bruintint, tot net onder de knie. Ben vanmiddag bij Invito/Sacha/Dr. Adams enzo geweest, maar dat vond ik allemaal saai. Hebben jullie nog een goeie tip waar ik leuke laarzen kan kopen ? Het is voor onder korte jurkjes 's zomers. Ik heb een stel van die sixties jurkjes en die zien er zo stom uit met platte/lage schoenen.
Je MOET het hele weekend bier drinken ? Waarom moet dat ? En waarom doe je net of het een straf is ?quote:Op vrijdag 7 juli 2006 16:34 schreef Svyatagor het volgende:
Ik moet het hele weekend bier drinken in Amsterdam![]()
Maar ik zorg dat ik overdag in Utrecht ben. Want zelfs met kater is Utrecht [afbeelding]
quote:Op vrijdag 7 juli 2006 16:34 schreef Svyatagor het volgende:
Ik moet het hele weekend bier drinken in Amsterdam![]()
Maar ik zorg dat ik overdag in Utrecht ben. Want zelfs met kater is Utrecht [afbeelding]
Ja, ik snap het wel, maar bier is bier, niet dan ? Je kan mij nog wel een riooleringspijp inlokken met een krat bier, dan zal ik Amsterdam ook best wel kunnen verdragen.quote:
Effe in je fotoboek gekeken, maar je ziet er anders wel uit als een professionele shopper hoor.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:38 schreef Twisted_fok het volgende:
Ik ben niet zo into winkelen Au3, dus ik zou het niet weten. Maar morgen ga ik misschien wel even de stad in en ik zal m'n ogen voor je open houden.
Het flesje twisted_saus deed het hem?quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:54 schreef Hathor het volgende:
[..]
Effe in je fotoboek gekeken, maar je ziet er anders wel uit als een professionele shopper hoor.![]()
Heheh...het werkte niet eens, niks gezien, maar ik had zin om effe slap te lullen. Bij deze sorry.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 20:04 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Het flesje twisted_saus deed het hem?
Ik hoor wel eens dat sommige mensen in mijn fotoboek eerst een stuk naar beneden moeten scrollen voor er wat te zien is. Zelf heb ik daar geen last van.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 20:25 schreef Hathor het volgende:
[..]
Heheh...het werkte niet eens, niks gezien, maar ik had zin om effe slap te lullen. Bij deze sorry.![]()
quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:35 schreef Undergod het volgende:
Ik ben dan geen vrouw he, maar ik moet er niet aan denken om in de zomer tot mijn knieen in het leer te zitten. Los van de hitte en klotsende voeten denk ik ook niet dat ik mij in de winter tot aan mijn knieen in klam leer zal begeven.
Yep, bier is bier, maar het smaakt toch beter in Utrecht. Maar de eerste etappe zit er opquote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:35 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ja, ik snap het wel, maar bier is bier, niet dan ? Je kan mij nog wel een riooleringspijp inlokken met een krat bier, dan zal ik Amsterdam ook best wel kunnen verdragen.![]()
Ik heb er ook aardig wat vrienden wonen, dus wat dat betreft geen probleem. Maar toch...Amsterdam (heb er trouwens ook een blauwe maandag gestudeerd en 6 jaar een vriendin gehad die in A'dam studeerde en woonde, maar dat is anders!!! Hehe)quote:Op vrijdag 7 juli 2006 16:57 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Ik werk al meer dan twee jaar in Amsterdam. Ideaal is het niet, maar het is *op zich* ook wel leuk omdat veel van mijn vrienden er wonen...En heeeeel soms zijn ze wel eens bereid om de trein te nemen die ik elke dag (en -te vaak- 's nachts) neem
![]()
Gaan zonder stropdas en zeggen dat je alleen maar uit het buitenland geimporteerde (pleonasme??) stropdassen hebt en uit sympathie voor Verdonk deze niet om wil doen.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 21:24 schreef DennisMoore het volgende:
Pfff... ga ik eindelijk eens naar de Acu, kan ik m'n VVD-stropdas niet vinden....
Wat moet ik áán?!
Tango Shoes! In HC, 2 pandjes links naast het ABN Amro kantoor bij het station daaro. (zag vandaag dat ze 2e paar 1/2 prijs hebben!)quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:17 schreef AudreyHepburn het volgende:
Dan een vraag voor de dames: ik ben op zoek naar laarzen: liefst van simpel leer, bruintint, tot net onder de knie. Ben vanmiddag bij Invito/Sacha/Dr. Adams enzo geweest, maar dat vond ik allemaal saai. Hebben jullie nog een goeie tip waar ik leuke laarzen kan kopen ? Het is voor onder korte jurkjes 's zomers. Ik heb een stel van die sixties jurkjes en die zien er zo stom uit met platte/lage schoenen.
Omdat de meeste aanvallers vroegûh rechtshandig waren en op die manier in de knoop kwamen als ze met hun zwaard getrokken de domtoren beklommen! (oid..)quote:Op donderdag 6 juli 2006 17:27 schreef Ciscus het volgende:
Waarom draait de trap in de Dom linksomdraaiend omhoog?
Ben ik gisteren geweest, en daar hadden ze ook het Meest In De Buurt Komende Paar, alleen niet in mijn maat.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 23:28 schreef Ireth het volgende:
[..]
Tango Shoes! In HC, 2 pandjes links naast het ABN Amro kantoor bij het station daaro. (zag vandaag dat ze 2e paar 1/2 prijs hebben!)
Hij blijft leuk!quote:Op zaterdag 8 juli 2006 23:54 schreef Ireth het volgende:
Trouwens, dit is een link die je eens helemaal na moet speuren als rasechte Utrechtenaar!
Ja, hoe vaak je dat hoort. Net zo goed Hagenees- Hagenaar.quote:Op zondag 9 juli 2006 12:32 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Hij blijft leuk!![]()
Gisteren lekker gechilled op het ledig erf, was nog lang warm
Utrecht in de zomer![]()
*neerplof*quote:Op zondag 9 juli 2006 10:25 schreef AudreyHepburn het volgende:
Oh en hoi, DennisMoore. Ik was met andere dingen bezig en jij ook, denk ik..
Mja, het heeft volgens mij wel wat weg van de mensen in die documentaire. Maar het is niet zo'n slechte buurt als Kanaleneiland ofzo. Het ziet er wel altijd vreselijk gezellig uit tijdens een WK.quote:Op zondag 9 juli 2006 22:53 schreef Undergod het volgende:
Is sterrenwijk de "probleemwijk" van Utrecht?
Ik ken er wat mensen via 'de voetbal', en het is lekker huiselijk en gezellig daar. Niets voor mij, bah.quote:Op zondag 9 juli 2006 22:56 schreef speknek het volgende:
[..]
Mja, het heeft volgens mij wel wat weg van de mensen in die documentaire. Maar het is niet zo'n slechte buurt als Kanaleneiland ofzo. Het ziet er wel altijd vreselijk gezellig uit tijdens een WK.
Niet zo voorzichtig, vertel ons hoe je je écht voeltquote:Op zondag 9 juli 2006 22:54 schreef speknek het volgende:
Nouja, afkeer, afkeer. Ik vind het walgelijke üntermenschen, maar afkeer is ook maar zo'n zwaar woord...
Nouja, ik hoef niet bij die mensen over de vloer ofzo, het gaat me er meer om of je er een beetje normaal kunt wonen zonder ruiten ingegooid te krijgen, maikuuul die de hele tijd rondscheurt door de straten en mensen die tegen je kankerkachel aan komen schoppen enzo.quote:Op zondag 9 juli 2006 22:59 schreef Ciscus het volgende:
Ik ken er wat mensen via 'de voetbal', en het is lekker huiselijk en gezellig daar. Niets voor mij, bah.
Die is onder de gordel.quote:Op zondag 9 juli 2006 22:56 schreef speknek het volgende:
[..]
Mja, het heeft volgens mij wel wat weg van de mensen in die documentaire. Maar het is niet zo'n slechte buurt als Kanaleneiland ofzo. Het ziet er wel altijd vreselijk gezellig uit tijdens een WK.
Meer tieten klinkt toch ook niet verkeerd..quote:Op zondag 9 juli 2006 23:23 schreef Ireth het volgende:
Ik had namelijk ook nog een andere optie mbt eventuele koop (nee niet mijn hut!) maar zie net ook dat 'in een tiet op de Uithof' een pluspunt was van sterrewijk en dat is bij mijn optie ietwat meer tieten
Niet altijd, onthou het gezegde, beter 1 tiet in de hand dan 10 in Amsterdam.quote:Op zondag 9 juli 2006 23:31 schreef speknek het volgende:
[..]
Meer tieten klinkt toch ook niet verkeerd..
Sommige mensen hebben ook gewoon alles, ik word er bijna jaloers opquote:Op maandag 10 juli 2006 12:27 schreef AudreyHepburn het volgende:
Nou heb ik van horen zeggen dat de vriendin van speknek dus gewoon twee tieten heeft, dus die jongen valt helemaal met z'n neus in de boter. En dat gewoon in Utrecht.
Jaloers worden op andere is zoquote:Op maandag 10 juli 2006 14:32 schreef lost95 het volgende:
[..]
Sommige mensen hebben ook gewoon alles, ik word er bijna jaloers op.
Dat ben ik niet, maar ik kan me enorm ergeren aan dit soort nietsnuttige mensen die niets beters te doen hebben dan dit soort dingen.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:54 schreef Svyatagor het volgende:
Ik wist trouwens niet dat jij zo'n gokker was, Q.
Dat klopt als een bus. Echter heeft HC een tijdelijke vergunning gekregen om een HC te bouwen waar deze nu staat. Met daarbij de verzerking dat deze in het nieuwe bestemmingplan mag bouwen. Echter dit laatste duurt zo lang voordat er ergens een paal in de grond geslagen gaat worden. Dat HC zich aan zijn clausule houd van wanneer mogen wij nou bouwen.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:54 schreef Svyatagor het volgende:
Een economisch delict nog wel![]()
Maar goed, als de Raad van State heeft bepaald dat daar geen casino mag staan, is daar weinig aan te doen, toch? Ja, het uitvechten voor de rechter, maar wat beogen B & W met die vergadering?
Ik wist trouwens niet dat jij zo'n gokker was, Q.
Kijk een beetje uit voor je hart. Je weet maar nooit. Maar je hebt geheel gelijk. Ik erger me altijd aan zulke mensen, kan nog wel 100derden voorbeelden opnoemen.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 11:41 schreef Q. het volgende:
Ik erger me vooral aan het gezeik over die maximaal 50 auto's die per dag naar het HC gaan terwijl dat casino midden in een gebied ligt wat omringd wordt door de A2, A12, Beneluxlaan, Graadt van Roggenweg en Croeselaan. Alsof dat handjevol auto's naar het casino dan nog ene hol uitmaakt.
Voor drie fucking euro.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:18 schreef zatoichi het volgende:
Dan wil ik even van deze gelegenheid gebruik maken om een pluim uit te delen voor het feit dat ze bij Tivoli spa rood in halve liter fles verkopen!
Hulde!quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:16 schreef AudreyHepburn het volgende:
En schuin tegenover mij zit er eentje met een ranzig dikke Dell. (Het meisje met de iBook was sowieso al leuker hoor.)
Oh en even als nieuwtje voor de mensen die weleens bij Tivoli komen: Tivoli gaat haar eigen merken sterke drank voeren, met als klappert op de vuurpijl "Paloma Blanca Rum". Voordeel van eigen merk sterke drank: de drankprijzen gaan het komende jaar flink stijgen, en als Tivoli bij de grote merken was gebleven was alles duurder geworden, en nu blijft de sterk gewoon dezelfde prijs. En het smaakt hetzelfde. Tenminste, ik proef geen verschil. (Maar dat ben ik weer..) En we krijgen nieuwe, grotere glazen voor de mixdrankjes.
Tivoli, voor al uw goedkopere drank met nare namen in grotere glazen.
Mensen die mixjes drinken verdienen alles wat ze krijgen. Dat én Smirnov was toch al niet voor losse consumptie geschikt.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:46 schreef AudreyHepburn het volgende:
Maar, wat zeggen jullie daar nou van als klanten ? Dat je een Baco wil, en dat het dan geen Bacardi is maar Paloma Blanca rum.
Kom je donderdag naar de Popquiz ?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:50 schreef Litpho het volgende:
[..]
Mensen die mixjes drinken verdienen alles wat ze krijgen. Dat én Smirnov was toch al niet voor losse consumptie geschikt.
Ik heb je toch gemaild, lieve schatquote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:56 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]
Kom je donderdag naar de Popquiz ?
Dan moet je sowieso niet in Tivoli zijnquote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:50 schreef Twisted_fok het volgende:
Het zal mij aan m'n reet roesten, als het maar goed smaakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |