abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_39410166


Welkom in Het Grote Eindhoven Topic!

quote:
Provincie Noord-Brabant
Hoofdplaats Eindhoven
Oppervlakte
- Land
- Water 88,28 km²
km²
km²
Inwoners
Bevolkingsdichtheid 209.297 (1 april 2006)
2371 inw./km²
Geografische ligging 51° 26' NB 5° 29' OL
Belangrijke verkeersaders A2, A50, A58, A67
Netnummer 040
Postcodes 5600-5658
Officiële website http://www.eindhoven.nl
Skyline:


Van bovenaf:


Satelietfoto


Geschiedenis


Eindhoven ontstond op een hoger gelegen terrein tussen de riviertjes de Dommel en de Gender. Het kreeg al in 1232 stadsrechten en marktrecht van graaf Hendrik I van Brabant. Op de plaats van het oude kasteel uit de vijftiende eeuw ligt nu het Augustijnenklooster Mariënhage. In 1583 werd de omwalling al weer afgebroken.

Op 01-01-1920 is de huidige stad Eindhoven ontstaan toen de kleine stad Eindhoven de gemeenten Woensel, Strijp, Stratum, Tongelre en Gestel annexeerde. Het bevolkingsaantal na de annexatie bedroeg ongeveer 45.000.

Ten gevolge van de industriële ontwikkeling trokken rond 1900 de Eindhovense fabrieken steeds meer werknemers aan. Dat waren onder meer de textielfabrieken Elias, De Haes, de Bara (afgeleid van Baekers en Raymakers), tabaksverwerkers (Mignot & De Block), Van Abbe en Lurmans, stoomlederfabriek Gebroeders Keunen en de Koninklijke lucifersfabrieken Mennen & Keunen, sigarenkistmaker Brüning en de gloeilampenfabriek Philips vanaf 1891. De stad had economisch profijt van de fabrieken en fabrikanten.

Er was in het Interbellum een groot woningtekort voor de vele arbeiders, ook in de omliggende gemeenten.

Na de Tweede Wereldoorlog heeft de autofabriek DAF, hoewel voor de oorlog opgericht, fors bijgedragen aan de expansie. In 2003 gaven ruim 9500 bedrijven in de regio werk aan bijna 130.000 mensen.

Eind jaren '90 is er een stuk van Veldhoven door Eindhoven geannexeerd om hierop een bedrijventerrein (Flight Forum) en een woonwijk (Meerhoven) te bouwen. Dit gehele gebied wordt Meerhoven genoemd.

Etymologie van de naam "Eindhoven"

Over de betekenis van de naam 'Eindhoven' bestaan veel verklaringen. Een van die verklaringen is dat op de plek van het oude Eindhoven de laatste (eind) hoeve (hoven) van een bepaalde handelsroute was. Een andere die veel te horen valt, is dat op de plek van van het oude Eindhoven vroeger er maar één oven was, waarna eenoven verbasterd is geraakt naar Eindhoven.

Wapen van Eindhoven

Het wapen van Eindhoven bestaat uit twee delen. Het linkerdeel is een rode leeuw op een zilveren vlak, het rechterdeel drie zilveren hoorns boven elkaar op een rood vlak. Het wapen combineert de leeuw van het wapen van de hertog van Brabant met de hoorns op het wapen van de heer van Cranendonk. Het vroegst bewaard gebleven wapen staat op een zegelring uit 1355. Het huidige wapen werd in 1923 vastgelegd.

Drukke stad:


Evoluon:


Philips:


Technische Universiteit Eindhoven


Eindhoven Airport


Het van Abbe museum




En natuurlijk niet te vergeten...

PSV






Diverse links
quote:
Nou, wie komen er nog meer uit Eindhoven?

[ Bericht 1% gewijzigd door -Japser- op 02-07-2006 13:58:21 ]
pi_39416932
Ik woon er pas een jaar of 4, maar ben wel gecharmeerd van Eindhoven.
Heb even voor Philips gewerkt, nu werk ik net buiten de stad.
Het stadwandelpark in Stratum, vlak achter de Schouwburg vind ik erg mooi.
Mijn vriend en ik hebben als grote hobby fotograferen en we gaan regelmatig op pad in Eindhoven. In de winter is het in parken erg mooi.
Stadsgedeelte Woensel kende ik al een beetje, ook vóór de verbouwing. Nu is het er erg mooi geworden, maar parkeren met de auto op zaterdag kun je nagenoeg vergeten, of je moet hem ergens brutaalweg in een wijk zetten bij iemand voor de deur.

Als je de tijd hebt, en je loopt door Eindhoven, zie je steeds kleine dingetjes. De beelden bij het station bijvoorbeeld kennen veel mensen, maar heb je ze wel eens écht bekeken? Ze hebben mooie uitdrukkingen... en afgelopen week kwam ik op een fietspad een gedenkteken tegen.

Ik voel me hier wel thuis...
Oog eruit is erger!Le métro ferme a une heure du matLe metro ouvre a six h du matMonoprix ouvre a 10hMonoprix ferme a 20hLes enfants partent a 8hLes enfants reviennent a 16hLe repas commence a 20hOn débarrasse a 20h30Un Téléphone à midi seize
pi_39442190
Die skylinefoto in de openingspost is wel erg verouderd

Nou, wie komen er nog meer uit Eindhoven?
Ik,Peter Koelewijn,Lenny Kuhr en deze 2 o.a:
pi_39447993
In het stadswandelpark in Stratum kom ik ook wel eens ja, een mooi park. Het Hendri Dunant park is voor mij alleen wat dichterbij, dus ben daar wat vaker In de winter ziet dat er idd erg mooi uit.

Die skyline is idd beter! Ik verander 'm wel ff wat.
En ik woon (ook??) in Woensel
pi_39461170
Eindhovuuh de gekstuh PSV Kampioenen!
pi_39482226
quote:
Op zondag 2 juli 2006 13:55 schreef -Japser- het volgende:
In het stadswandelpark in Stratum kom ik ook wel eens ja, een mooi park. Het Hendri Dunant park is voor mij alleen wat dichterbij, dus ben daar wat vaker In de winter ziet dat er idd erg mooi uit.

Die skyline is idd beter! Ik verander 'm wel ff wat.
En ik woon (ook??) in Woensel
Ik heb in Woensel gewoond, nu in Sprookjesbosch.
Henri Dunantpark is inderdaad ook erg mooi
Oog eruit is erger!Le métro ferme a une heure du matLe metro ouvre a six h du matMonoprix ouvre a 10hMonoprix ferme a 20hLes enfants partent a 8hLes enfants reviennent a 16hLe repas commence a 20hOn débarrasse a 20h30Un Téléphone à midi seize
pi_39494323
EINDHOVUUUUUUHHH DE GEKSTUUUUHHH.
/orginele post
pi_39502150
BLIXEMBOSCH !!!!!!

E-Town
pi_39528929
sinds een paar werken ook inwoner van EHV. Sibeliuslaan, studentenflatje!
  woensdag 5 juli 2006 @ 02:15:33 #10
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39529324
Hehe.. een ECHT Eindhoven topic zonder kliekjes gedoe Ik kom uit de AB (Achtse Barrier), en ga nooit van m'n leven meer ergens anders wonen dan Eindhoven!
  woensdag 5 juli 2006 @ 02:51:34 #11
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_39529775
Geboren en getogen Lampegatter. Op m'n vierde verhuisd van de Halvemaanstraat naar de Poeijersstraat. Kom er nog regelmatig, hoewel ik alweer 12 jaar in België woon. Wat me vooral opgevallen is aan het huidige Eindhoven is dat je er na een paar jaar afwezigheid niet meer zo eenvoudig kunt verplaatsen als hoe je het vroeger gewend was. Vooral in de binnenstad hebben ze iets te vaak de verkeersstromen ontregeld.

Eindhoven wordt vaak omschreven als een dode stad zonder historie. Niet geheel ten onrechte, want naar historie zul je daadwerkelijk moeten zoeken. Er is teveel afgebroken, vooral onder het bewind van burgemeester Witte (lang geleden). En wat er nu nog staat is meestal onherkenbaar verbouwd.

Een leuke site met veel historie is deze. Veel ken ik nog, nog meer heb ik helaas nooit gekend.

Ik zal wel eens in m'n eigen collectie foto's zoeken naar wat moois.
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
pi_39531854
VRE-SE-LIJ-KE STAD!
Nothing takes the past away like the future!
pi_39540969
quote:
Op woensdag 5 juli 2006 09:36 schreef Hapertje het volgende:
VRE-SE-LIJ-KE STAD!
KUT USER!!
  woensdag 5 juli 2006 @ 14:51:33 #14
120647 BadKeukenTegel
Heer ende Meester
pi_39541327
Eindhoven heeft wel enig verstand van puike hoogbouw.
Al sterven er miljoenen kleine Afrikaantjes van de dorst, ik loop tenminste rond met een puik merk op m'n borst.
pi_39558618
Vind altijd wel grappig zo te zien dat sommige fok! users toch best wel dichtbij wonen.. woon hier dus letterlijk tegenover blixembosch

Voor de rest, ben heel erg benieuwd hoe het straks daar in de stad uit gaat zien, nu is het echt een puin zooi
pi_39558898
Ik studeer in Eindhoven

Persoonlijk vind ik dat Eindhoven een magere uitstraling heeft. Veel van hetzelfde en van de oude zelfstandige gemeenten, is niks tot weinig terug te zien. Jammer. Eindhoven heeft wel een aantal prachtige nieuwbouwprojecten op stapel staan, zoals Strijp S. Ook een bioscoopbezoekje vind ik in Eindhoven de moeite waard. In tegenstelling tot de Pathé in Helmond. Nee, geef mij maar de Rembrand of de Eurocinema
Lief klein konijntje had een vliegje op z'n neus
(__/)
(='.'=)
pi_39559998
Ik heb ook in Eindhoven gewoond

En ik ben in Nuenen geboren
pi_39560251
Kneus.
  donderdag 6 juli 2006 @ 00:29:58 #19
149959 SQ
snelle trees
pi_39560351
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 00:26 schreef gurlie het volgende:
Kneus.
disclaimer
pi_39560540
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 00:29 schreef Stormqueen het volgende:

[..]
  donderdag 6 juli 2006 @ 00:46:10 #21
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_39560778
Wel een hele mooie openingspost *steel*.
pi_39560952
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 00:26 schreef gurlie het volgende:
Kneus.
" tonight we proved once more that the true strength of our nation comes not from our the might of our arms or the scale of our wealth, but from the enduring power of our ideals: democracy, liberty, opportunity, and unyielding hope."
  donderdag 6 juli 2006 @ 01:09:38 #23
26353 FlowDesign
OMG IT SPINS!
pi_39561228
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 00:26 schreef gurlie het volgende:
Kneus.
Wat zij zegt
Age of fruity enlightenment!
  donderdag 6 juli 2006 @ 01:10:42 #24
26353 FlowDesign
OMG IT SPINS!
pi_39561250
Sorry maar ik ga ff verder in Eindhoven deel 843 hè. Handdoek
Age of fruity enlightenment!
pi_39561466
* veldhoven meldt zich!
pi_39563038
pi_39567030
Doe ns lief tegen elkaar
En studeren in Eindhoven = Fontys/TUe ofzo?
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 00:46 schreef bleiblei het volgende:
Wel een hele mooie openingspost
Danke
pi_39569069
verkapt kut eindhoven-lemming topic:')
  donderdag 6 juli 2006 @ 13:38:25 #29
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39571565
quote:
Op woensdag 5 juli 2006 23:46 schreef Nyx96 het volgende:
Ik studeer in Eindhoven

Persoonlijk vind ik dat Eindhoven een magere uitstraling heeft. Veel van hetzelfde en van de oude zelfstandige gemeenten, is niks tot weinig terug te zien. Jammer. Eindhoven heeft wel een aantal prachtige nieuwbouwprojecten op stapel staan, zoals Strijp S. Ook een bioscoopbezoekje vind ik in Eindhoven de moeite waard. In tegenstelling tot de Pathé in Helmond. Nee, geef mij maar de Rembrand of de Eurocinema
Rembrand is dicht
  donderdag 6 juli 2006 @ 14:00:51 #30
149959 SQ
snelle trees
pi_39572436
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 13:38 schreef Mr-Z het volgende:

[..]

Rembrand is dicht
Ja da's idd wel weer zuur... dat had toch wel wat die muffe kleine zaaltjes bovenin
disclaimer
pi_39572437
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 13:38 schreef Mr-Z het volgende:

[..]

Rembrand is dicht
vond de rembrand ook beetje oud lijken, eurocinema is nog wel te doen.
  donderdag 6 juli 2006 @ 14:54:17 #32
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39574272
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 14:00 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Ja da's idd wel weer zuur... dat had toch wel wat die muffe kleine zaaltjes bovenin
Inderdaad.. waar je dan op een warme zomerdag als enige in de zaal zat
  donderdag 6 juli 2006 @ 14:57:09 #33
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_39574347
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 14:00 schreef XQZ-me het volgende:

[..]

vond de rembrand ook beetje oud lijken, eurocinema is nog wel te doen.
Rembrandt viel wel mee. De Parisien was pas muf. Of de Plaza (voordat het Plaza Futura werd). En de Metropole was een super-bioscoop.
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
pi_39574642
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 14:57 schreef Daffodil31LE het volgende:

[..]

Rembrandt viel wel mee. De Parisien was pas muf. Of de Plaza (voordat het Plaza Futura werd). En de Metropole was een super-bioscoop.
ik ben vaste klant bij eurocinema , ga af en toe ook naar pathe maar vind pauze meestal wel fijn onder de film.
pi_39575570
Woon al 21 en een half jaar in de Achtse Barrier en het is er goed vertoeven.
Mooi stad Eindhoven maar blijf er weg op koopzondag! Stadsheld Theo Maassen heeft er nog ooit een leuk stukje over gedaan.

Ohja wie vindt die witte toren langs de bruine heer/admirant mooi? Regent vind ik stoer maar dat nieuwe gebouw is echt om te kotsen.
-
pi_39575851
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 11:18 schreef -Japser- het volgende:
Doe ns lief tegen elkaar
En studeren in Eindhoven = Fontys/TUe ofzo?
[..]

Danke
Fontys, aan de Rachelsmolen.
Lief klein konijntje had een vliegje op z'n neus
(__/)
(='.'=)
pi_39575874
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 13:38 schreef Mr-Z het volgende:

[..]

Rembrand is dicht
Definitief?
Lief klein konijntje had een vliegje op z'n neus
(__/)
(='.'=)
  donderdag 6 juli 2006 @ 16:02:00 #38
149959 SQ
snelle trees
pi_39575947
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 15:59 schreef Nyx96 het volgende:

[..]

Definitief?
Yep, komen appartementen in
disclaimer
  donderdag 6 juli 2006 @ 16:05:24 #39
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_39576048
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 15:59 schreef Nyx96 het volgende:

[..]

Definitief?
Jup, der schijnt een alternatief gebouwd te gaan worden in die nieuwe winkelstraat die begint tegenover de V&D en uitkomt bij de Mediamarkt .
pi_39576162
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 16:05 schreef bleiblei het volgende:

[..]

Jup, der schijnt een alternatief gebouwd te gaan worden in die nieuwe winkelstraat die begint tegenover de V&D en uitkomt bij de Mediamarkt .
zijn ze al mee bezig... al zo'n 2 maanden
  donderdag 6 juli 2006 @ 16:13:37 #41
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_39576287
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 16:09 schreef ErwinEHVNL het volgende:

[..]

zijn ze al mee bezig... al zo'n 2 maanden
Met die bioscoop ja?
Geloof ik nix van .
pi_39577067
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 14:00 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Ja da's idd wel weer zuur... dat had toch wel wat die muffe kleine zaaltjes bovenin
Ingrid werkte er
Today is the greatest day I've ever known
Can't live for tomorrow, tomorrow's much too long
pi_39577243
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 16:05 schreef bleiblei het volgende:

[..]

Jup, der schijnt een alternatief gebouwd te gaan worden in die nieuwe winkelstraat die begint tegenover de V&D en uitkomt bij de Mediamarkt .
De Demer? Erg jammer. Het had wel wat zo'n oldskool bioscoop

Is er al wat meer bekend over die nieuwe bios?
Lief klein konijntje had een vliegje op z'n neus
(__/)
(='.'=)
  donderdag 6 juli 2006 @ 16:47:23 #44
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_39577294
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 16:45 schreef Nyx96 het volgende:

[..]

De Demer?
nieuwe winkelstraat .
pi_39577332
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 16:47 schreef bleiblei het volgende:

[..]

nieuwe winkelstraat .
Dan weet ik even niet waar dat is

Of bedoel je dat stuk bij de Witte Dame?
Lief klein konijntje had een vliegje op z'n neus
(__/)
(='.'=)
  donderdag 6 juli 2006 @ 16:52:52 #46
26353 FlowDesign
OMG IT SPINS!
  donderdag 6 juli 2006 @ 16:55:07 #47
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_39577543
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 16:48 schreef Nyx96 het volgende:

[..]

Dan weet ik even niet waar dat is

Of bedoel je dat stuk bij de Witte Dame?
Ik weet zo niet wat je bedoeld, maar de straat schijnt "rond de Admirant" te gaan heten .
Meer info staat o.a. hier: http://skyscrapercity.com/showthread.php?t=285817

Ow, en dit is wel een leuke foto:
Ah naja, hier boven dus .
pi_39578222
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 16:55 schreef bleiblei het volgende:

[..]

Ik weet zo niet wat je bedoeld, maar de straat schijnt "rond de Admirant" te gaan heten .
Meer info staat o.a. hier: http://skyscrapercity.com/showthread.php?t=285817

Ow, en dit is wel een leuke foto:
Ah naja, hier boven dus .
Dan weet ik ongeveer waar het is. Dat is inderdaad in de buurt van de Witte Dame. Bij de McDrek de hoek om. Daar zit eerst een kantoortje van Kenniswijk en dan kun je daar een een straatje in, achter de Admirant .

Edit: een foto zegt meer dan 1000 woorden Wat is dat witte ding?
Lief klein konijntje had een vliegje op z'n neus
(__/)
(='.'=)
  donderdag 6 juli 2006 @ 17:28:18 #49
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_39578490
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 17:19 schreef Nyx96 het volgende:

[..]

Dan weet ik ongeveer waar het is. Dat is inderdaad in de buurt van de Witte Dame. Bij de McDrek de hoek om. Daar zit eerst een kantoortje van Kenniswijk en dan kun je daar een een straatje in, achter de Admirant .

Edit: een foto zegt meer dan 1000 woorden Wat is dat witte ding?
Een "druppel" .
Komen winkels, restaurants, en entertainment in.
Op het plein tov. de bijenkorf/piazza komen ook van die vage dingen.
  donderdag 6 juli 2006 @ 17:51:50 #50
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39579114
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 15:50 schreef splendor het volgende:
Woon al 21 en een half jaar in de Achtse Barrier en het is er goed vertoeven.
Mooi stad Eindhoven maar blijf er weg op koopzondag! Stadsheld Theo Maassen heeft er nog ooit een leuk stukje over gedaan.

Ohja wie vindt die witte toren langs de bruine heer/admirant mooi? Regent vind ik stoer maar dat nieuwe gebouw is echt om te kotsen.
Achtse Barrier.. 21 jaar.. hmmz.. dalijk ken ik je nog
pi_39581084
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 17:51 schreef Mr-Z het volgende:

[..]

Achtse Barrier.. 21 jaar.. hmmz.. dalijk ken ik je nog
2200 jongeren, kleine kans
Ik heb op de klapwiek gezeten..
-
pi_39581361
De klapwiek! Daar zat 'n vriend van me, Maarten...
Zelf woon ik hier 18 jaar (woenselse heide).

Dat van Rembrandt wist ik, maar niet van die winkelstraat? Stond dat in het Eindhovens Dagblad?
  donderdag 6 juli 2006 @ 20:23:41 #53
15869 gr8w8
Better by design.
pi_39582940
Zojuist een bod uitgebracht op een huis in de buurt van de Hastelseweg... Spannend...
Welkom bij de V&D der webfora.
  donderdag 6 juli 2006 @ 20:31:26 #54
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_39583198
Hastelseweg? Da's nieuw...
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  donderdag 6 juli 2006 @ 20:34:46 #55
15869 gr8w8
Better by design.
pi_39583337
Hastelweg.
Welkom bij de V&D der webfora.
pi_39583463
Met wat geluk woon ik er dit jaar weer
stupidity has become as common as common sense was before
  donderdag 6 juli 2006 @ 20:55:12 #57
15869 gr8w8
Better by design.
pi_39584032
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 20:37 schreef marcb1974 het volgende:
Met wat geluk woon ik er dit jaar weer
Een concurrent op de woningmarkt dus?
Welkom bij de V&D der webfora.
  vrijdag 7 juli 2006 @ 01:09:00 #58
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_39592829
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 20:55 schreef gr8w8 het volgende:

[..]

Een concurrent op de woningmarkt dus?
Nee, ik wil huren
stupidity has become as common as common sense was before
  vrijdag 7 juli 2006 @ 12:03:11 #59
149959 SQ
snelle trees
pi_39600979
quote:
Op vrijdag 7 juli 2006 01:09 schreef marcb1974 het volgende:

[..]

Nee, ik wil huren
Nou, sterkte dan maar. Dit jaar zei je?
disclaimer
  vrijdag 7 juli 2006 @ 12:04:35 #60
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_39601032
Ik weet dat er binnenkort een mooi huurhuis in de 8e barrier vrijkomt.
Maar je kunt dan wel rekenen op huur van rond de 600 euro excl.
  vrijdag 7 juli 2006 @ 12:52:29 #61
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39602695
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 19:20 schreef splendor het volgende:

[..]

2200 jongeren, kleine kans
Ik heb op de klapwiek gezeten..
hmmz.. Klimop.. Later Bisschop Beckers
  vrijdag 7 juli 2006 @ 14:06:48 #62
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_39605019
Ik woon nu nog achter de klimop.
  vrijdag 7 juli 2006 @ 15:15:43 #63
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_39607572
quote:
Op vrijdag 7 juli 2006 12:03 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Nou, sterkte dan maar. Dit jaar zei je?
Moet wel lukken, sta al een hele tijd ingeschreven
stupidity has become as common as common sense was before
  vrijdag 7 juli 2006 @ 15:22:08 #64
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39607776
quote:
Op vrijdag 7 juli 2006 14:06 schreef amaranta het volgende:
Ik woon nu nog achter de klimop.
Ik ook
  vrijdag 7 juli 2006 @ 15:24:48 #65
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_39607871
Ik heb op de Klim Op gezeten .
En gewoond op de Fransebaan 101.
  vrijdag 7 juli 2006 @ 15:29:41 #66
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39608076
Veel te veel Fokkers in de buurt
  vrijdag 7 juli 2006 @ 16:28:47 #67
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_39610201
quote:
Op vrijdag 7 juli 2006 15:22 schreef Mr-Z het volgende:

[..]

Ik ook
woon jij in de argentanlaan soms?

of die appartementen aan de caenlaan?

[ Bericht 7% gewijzigd door amaranta op 07-07-2006 18:24:32 ]
  zaterdag 8 juli 2006 @ 12:00:41 #68
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39629317
quote:
Op vrijdag 7 juli 2006 16:28 schreef amaranta het volgende:

[..]

woon jij in de argentanlaan soms?

of die appartementen aan de caenlaan?
Een van de twee is juist ja...
  zaterdag 8 juli 2006 @ 12:36:55 #69
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_39630034
quote:
Op zaterdag 8 juli 2006 12:00 schreef Mr-Z het volgende:

[..]

Een van de twee is juist ja...
Ik heb je auto gezien
Ik denk dat je op argentaanlaan woont, naast die mensen met een flatscreen die 24/7 aanstaat.
  zaterdag 8 juli 2006 @ 13:48:58 #70
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39631519
quote:
Op zaterdag 8 juli 2006 12:36 schreef amaranta het volgende:

[..]

Ik heb je auto gezien
Ik denk dat je op argentaanlaan woont, naast die mensen met een flatscreen die 24/7 aanstaat.
Paar deuren verder ja

Maar waar woon jij dan als ik vragen mag.. om de hoek? (bij die rooie Mazda)
  zaterdag 8 juli 2006 @ 13:54:56 #71
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_39631633
quote:
Op zaterdag 8 juli 2006 13:48 schreef Mr-Z het volgende:

[..]

Paar deuren verder ja

Maar waar woon jij dan als ik vragen mag.. om de hoek? (bij die rooie Mazda)
Die is van mijn vriend ja, maar die staat altijd in onze tuin.
Ik woon aan het grasveld.
  zaterdag 8 juli 2006 @ 13:56:19 #72
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39631656
quote:
Op zaterdag 8 juli 2006 13:54 schreef amaranta het volgende:

[..]

Die is van mijn vriend ja, maar die staat altijd in onze tuin.
Ik woon aan het grasveld.
Dus wij wonen aan hetzelfde pleintje leuk
  zaterdag 8 juli 2006 @ 13:58:59 #73
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_39631723
quote:
Op zaterdag 8 juli 2006 13:56 schreef Mr-Z het volgende:

[..]

Dus wij wonen aan hetzelfde pleintje leuk
Wat achtertuin betreft wel ja.
Maar wij gaan eind augustus verhuizen.
Meeten? (of durf je niet?)

[ Bericht 3% gewijzigd door amaranta op 08-07-2006 14:08:31 ]
  zaterdag 8 juli 2006 @ 22:14:28 #74
149959 SQ
snelle trees
pi_39642951
quote:
Op zaterdag 8 juli 2006 13:58 schreef amaranta het volgende:

[..]

Wat achtertuin betreft wel ja.
Maar wij gaan eind augustus verhuizen.
Meeten? (of durf je niet?)
Amaranta gaat ook voor de grote "Fok! komt naar je toe deze zomer" tour
disclaimer
pi_39646510
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 00:17 schreef Conflict het volgende:
En ik ben in Nuenen geboren
Ik werk daar
Oog eruit is erger!Le métro ferme a une heure du matLe metro ouvre a six h du matMonoprix ouvre a 10hMonoprix ferme a 20hLes enfants partent a 8hLes enfants reviennent a 16hLe repas commence a 20hOn débarrasse a 20h30Un Téléphone à midi seize
pi_39663623
Hah, Eindhoven.

Ik woon nu in de Achtse Barrier, lekker rustig wijkje. Vind het tot nu toe wel een fijne stad. Goede uitgaansgeledenheden, veel winkels en sinds kort een MediaMarkt.
pi_39670251
quote:
Op zondag 9 juli 2006 17:41 schreef Friek_ het volgende:
Hah, Eindhoven.

Ik woon nu in de Achtse Barrier, lekker rustig wijkje. Vind het tot nu toe wel een fijne stad. Goede uitgaansgeledenheden, veel winkels en sinds kort een MediaMarkt.
Mediamarkt? Waar????







-copyright van een mede-fok!ker
MaarVoorEenToverspreukVanKwaliteitBenJeZomaar1000GuldenKwijt
EnNaarEenBeetjeToverboekBenJeTochWel50JaarOpZoek
EnDeHeleCursusTovenaarDuurt125Jaar-DatBrengtieAllemaalNietOp-IkDenkDattieVoorTBeginAlStopt
ZelfsDeOmaVanZijnOmaHadNooitEenTovenaarsdiploma
pi_39674231
quote:
Op zondag 9 juli 2006 21:23 schreef KinkyGiraf het volgende:

[..]

Mediamarkt? Waar????





[afbeelding]

-copyright van een mede-fok!ker
En de voorkant is nog erger, het is hier amerika niet. Eindhoven gaat naar de klote.
-
  zondag 9 juli 2006 @ 22:57:07 #79
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_39674437

copyright mij .
pi_39674486
quote:
Op zondag 9 juli 2006 22:57 schreef bleiblei het volgende:
[afbeelding]
copyright mij .
Daar wil je toch geen foto van..
-
  zondag 9 juli 2006 @ 22:59:33 #81
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_39674557
quote:
Op zondag 9 juli 2006 22:58 schreef splendor het volgende:

[..]

Daar wil je toch geen foto van..
Heb ik ooit gemaakt voor een klaagtopic over de belachelijke MM hoeren verlichting .
  zondag 9 juli 2006 @ 23:02:08 #82
149959 SQ
snelle trees
pi_39674675
mediamarkt hoerenhuis
disclaimer
  zondag 9 juli 2006 @ 23:02:58 #83
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_39674717
Mogen die MM foto's niet weer weg,
zonde van het topic
stupidity has become as common as common sense was before
pi_39674728
quote:
Op zondag 9 juli 2006 22:59 schreef bleiblei het volgende:

[..]

Heb ik ooit gemaakt voor een klaagtopic over de belachelijke MM hoeren verlichting .
Jammer dat ik dat niet gezien heb anders had ik wel even meegeklaagd.
-
pi_39681503
EHV heeft weinig historische shit,fuck historie,das voor homo's,die mediamarkt is goed voor de lichtstad
Hebben jullie in de Achtse Barrier en Blixembosch daar last van?

copyright@me reet.


NL heeft al genoeg kneuterige homoholletjes.

[ Bericht 16% gewijzigd door klootje op 10-07-2006 07:00:46 ]
pi_39681683

Links hiervan woon ik ongeveer.Bergen,Vonderkwartier,zoiets
Mijn lagere scholen waren op de Mendelsohnlaan,Edenstraat,Ploegstraat en Don Boscostraat,in die volgorde.
Daarna HAVO,MAVO op het GSG,Willem de Rijkelaan en 1 jaar LTS Catharinastraat.

[ Bericht 16% gewijzigd door klootje op 10-07-2006 07:46:25 ]
  maandag 10 juli 2006 @ 11:35:25 #87
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_39685099
quote:
Op maandag 10 juli 2006 07:23 schreef klootje het volgende:
[afbeelding]
Links hiervan woon ik ongeveer.Bergen,Vonderkwartier,zoiets
Mijn lagere scholen waren op de Mendelsohnlaan,Edenstraat,Ploegstraat en Don Boscostraat,in die volgorde.
Daarna HAVO,MAVO op het GSG,Willem de Rijkelaan en 1 jaar LTS Catharinastraat.
Montessorischool dus.
GSG heb ik ook op gezeten.
  maandag 10 juli 2006 @ 12:19:57 #88
15869 gr8w8
Better by design.
pi_39686305
Dit weekend buiten Extrema, ook die ballonfestival. En het is mooi weer! Het festival stelt niet veel voor, maar die ballonen zijn vet om te zien hoor.
Welkom bij de V&D der webfora.
  maandag 10 juli 2006 @ 13:09:20 #89
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39687726
quote:
Op zaterdag 8 juli 2006 13:58 schreef amaranta het volgende:

[..]


Meeten? (of durf je niet?)
Ik durf niet
  maandag 10 juli 2006 @ 13:10:45 #90
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_39687763
quote:
Op maandag 10 juli 2006 13:09 schreef Mr-Z het volgende:

[..]

Ik durf niet
nu naar het pleintje?
  maandag 10 juli 2006 @ 13:13:03 #91
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_39687843
Ofnee, we steken allebei een spijkerbroek uit het raam aan de achterkant ;')
  maandag 10 juli 2006 @ 18:46:38 #92
73255 Frezer
Niet Henk!
pi_39697656
quote:
Op maandag 10 juli 2006 06:14 schreef klootje het volgende:
EHV heeft weinig historische shit,fuck historie,das voor homo's,die mediamarkt is goed voor de lichtstad
Hebben jullie in de Achtse Barrier en Blixembosch daar last van?
[afbeelding]
copyright@me reet.

[afbeelding]
NL heeft al genoeg kneuterige homoholletjes.
De lichtoren is anders toch een aardig stukje historie, .

Mag ik me ook melden als bijna-Eindhovenaar, ? Lees: Nuenenaar.
"Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man."
  dinsdag 11 juli 2006 @ 00:24:25 #93
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_39709795
Ik heb je al gezien
Ik reed langs in de blauwe micra en jij zat met een meisje in de auto voor je deur denk ik
pi_39710333
quote:
Op dinsdag 11 juli 2006 00:24 schreef amaranta het volgende:
Ik heb je al gezien
Ik reed langs in de blauwe micra en jij zat met een meisje in de auto voor je deur denk ik
stalker
Today is the greatest day I've ever known
Can't live for tomorrow, tomorrow's much too long
  dinsdag 11 juli 2006 @ 13:07:05 #95
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39720271
quote:
Op dinsdag 11 juli 2006 00:24 schreef amaranta het volgende:
Ik heb je al gezien
Ik reed langs in de blauwe micra en jij zat met een meisje in de auto voor je deur denk ik
Meisje... mijn moeder dus

Maar ik heb jou ook gezien dus
pi_39789059
Wie gaat er mee naar WCW
pi_39789227
Als je claustrofobisch bent en graag overal om je heen vervormde stemmen hoort.. veel plezier.
-
pi_39804631
Hier ook een import eindhovenaar Kom helemaal uit t hoge noorden, waar ik ook nog wel met enige regelmaat te vinden ben.
Woon er sinds een jaar of 5, maar studeer in tilburg
(:
  vrijdag 14 juli 2006 @ 00:09:22 #99
54403 Mr-Z
Makkers staakt uw wild geraas
pi_39806492
quote:
Op donderdag 13 juli 2006 14:54 schreef -Japser- het volgende:
Wie gaat er mee naar WCW
Oké.. NU?
pi_39871842
Nee ik moest donderdag
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')