dat gebeurd nooit. Geen enkele partij doet dat. Daarom vind ik het een beetje genant als men de partijen die niet jouw kleur zijn daarvan beticht.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 15:33 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
het is zo simpel. Gewoon kijken waar je wat moet uitgeven, niet kijken hoe goed de economie het doet, en daar je uitgaven aan aanpassen.
Ofwel: ik beticht iedereen ervan. Nee, bij geen enkele partij is het zo. maar dan kan het toch wel een betere oplossing zijn?quote:Op vrijdag 30 juni 2006 15:37 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
dat gebeurd nooit. Geen enkele partij doet dat. Daarom vind ik het een beetje genant als men de partijen die niet jouw kleur zijn daarvan beticht.
zeker. Ik bedoelde eigenlijk je ook niet persoonlijk.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 16:01 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
Ofwel: ik beticht iedereen ervan. Nee, bij geen enkele partij is het zo. maar dan kan het toch wel een betere oplossing zijn?
Rouvoet is inderdaad een hele goeiequote:Op vrijdag 30 juni 2006 19:06 schreef ethiraseth het volgende:
Ik ga waarschijnlijk Christenunie stemmen. Vind het een degelijke partij, waar je weinig slechts over hoort, waar ik het me in veel punten kan vinden. Met sommige Christelijke standpunten ben ik het wat minder mee eens (vooral op de punten van homohuwelijk, abortus, softdrugs en euthanasie waar ik vóór ben), maar ik heb er alle vertrouwen in dat deze punten niet worden verboden dankzij de overige partijen. En Rouvoet vind ik een zeer goede politicus die gevoelsmatig nog betrouwbaar op me overkomt.
Want...quote:Op vrijdag 30 juni 2006 19:51 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
Rouvoet is inderdaad een hele goeie
jammer dat hij bij een religieuze partij zit
Ja echt een goede politicus. En zo integer... ik snap niet dat de peilingen voor hun niet veel gunstiger voor hun uitpakken. Ze hebben nog nooit zo'n goed aanvoerder gehadquote:Op vrijdag 30 juni 2006 19:06 schreef ethiraseth het volgende:
Ik ga waarschijnlijk Christenunie stemmen. Vind het een degelijke partij, waar je weinig slechts over hoort, waar ik het me in veel punten kan vinden. Met sommige Christelijke standpunten ben ik het wat minder mee eens (vooral op de punten van homohuwelijk, abortus, softdrugs en euthanasie waar ik vóór ben), maar ik heb er alle vertrouwen in dat deze punten niet worden verboden dankzij de overige partijen. En Rouvoet vind ik een zeer goede politicus die gevoelsmatig nog betrouwbaar op me overkomt.
nee hoor, ik ben alleen tegen de koppeling politiek / religiequote:Op vrijdag 30 juni 2006 23:21 schreef SCH het volgende:
Ben je ook tegen gras of tegen ademhalen of tegen mensen die van scrabble houden of van zeilen?
Mee eens, het kon écht minder hoor, zo slecht hebben ze het nog niet gedaan.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 00:01 schreef Heerlijkheid het volgende:
Gewoon CDA stemmen nu, meest stabiele partij. Je weet waar je van op aan kunt, ze zwalken niet, niet opportunistisch.
ik vindt het ook jammer dat hij niet meedoet. of ik op hem gestemd had weet ik niet. Maar zijn manier van politiek was wel redelijk. Al was het wel een beetke populistisch.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 11:11 schreef Ixnay het volgende:
Ik ga gewoon weer blanco stemmen, net als de vorige keer.
Totdat er de eerste Nederlandse progressieve partij komt. Maar dat is niet populistisch genoeg dus die komen niet ver. Kijk maar naar het verleden. PRDV had wel mijn stem gehad.
Klinkt niet verkeerdquote:Op vrijdag 30 juni 2006 12:45 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Die gaat vertellen dat het een puinhoop is en dat de economie er heel slecht voor staat, we moeten ons ernstig zorgen maken. Verder kan er elk moment een terroristische aanslag komen en daarom moeten de Moslims in onze samenleving strenger worden gecontroleerd, Ze denken daarbij aan preventief arresteren en ondervragen van willekeurige moslims. hoofdoekjes moeten verboden worden, wie zich daar niet aan houd moet direct terug gestuurd worden. Het moet maar eens ophouden met de achterkamertjespolitiek waar links mee begonnen is. Links is heel gevaarlijk en moet kosten wat kost niet aan de macht komen, als links aan de macht komt dan is het gedaan met ons land, we worden dan een bananen republiek.
^^ zo ongeveer het verkiezings programma van Pastors.![]()
Ja , lezen mensen die ook maar eens verkiezingsprogramma's en deden ze maar iets meer verdiepen in de ideologieen van de partijen.......quote:Op zaterdag 1 juli 2006 11:32 schreef NewOrder het volgende:
Ik vind het knap dat mensen nu al weten waar ze op gaan stemmen, zonder dat er ook maar een partij is die haar verkiezingsprogramma al bekend heeft gemaakt. Dan kies je dus blijkbaar niet voor de standpunten en de plannen maar voor het imago van de desbetreffende partij. Dat is net zoiets als kleding van een bepaald merk kopen om 'erbij te horen'.
Leg dat laatste eens uit.....quote:Op zaterdag 1 juli 2006 11:25 schreef thedude0 het volgende:
Mensen die blanco of op religieuze partijen stemmen:![]()
Een blanco stem kan volgens mij bij een partij komen, bij wie je dat niet wil (maar weet ik ff niet 100% zeker, wie wel??)quote:Op zaterdag 1 juli 2006 11:11 schreef Ixnay het volgende:
Ik ga gewoon weer blanco stemmen, net als de vorige keer.
Totdat er de eerste Nederlandse progressieve partij komt. Maar dat is niet populistisch genoeg dus die komen niet ver. Kijk maar naar het verleden. PRDV had wel mijn stem gehad.
inclusief mijquote:Op zaterdag 1 juli 2006 13:36 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ja , lezen mensen die ook maar eens verkiezingsprogramma's en deden ze maar iets meer verdiepen in de ideologieen van de partijen.......
Maar ik gaf met mijn topic : "het verkiezingrijbewijs" al aan dat verkiezingen zijn gedegradeerd tot de zoveelste aflevering van idols......(maar ik kreeg toen half Fok over mij heen)......
Partij voor de dierenquote:Op zaterdag 1 juli 2006 13:22 schreef Asmodian het volgende:
Stel dat Verdonk de VVD verlaat om met Pastors een cluppie te beginnen. In dat geval wil ik best weer mijn stem voor de VVD uitbrengen, net als ik de afgelopen jaren heb gedaan in landelijke en regionale verkiezingen. Ja, de VVD wordt dan een stuk kleiner en zal de concurrentie met CDA en PvdA kunnen vergeten, maar de mensen die er dan in zitten (ik denk aan Rutte, Zalm, Van Aartsen en De Vries) kan ik goed mee leven.
Maar als de partij toch in de wurggreep van Verdonk blijft en steeds verder naar rechts blijft leunen, moet ik mij gaan beraden op alternatieven. Ik vind Halsema geweldig en heb veel respect voor Groen Links, maar ben toch bang dat ze te veel punten hebben die ik onverantwoordelijk vind. Een logisch alternatief zou dan D66 zijn, maar de vraag is of een stem op D66 niet een weggegooide stem is.
PvdA zou ik niet stemmen omdat ik hun beleid onder Bos erg opportunistisch en populistisch vind. Als ik tactisch zou stemmen, zou het CDA worden (aangezien het er op lijkt dat het CDA/PvdA gaat worden heb ik er liever eentje met een CDA premier dan een Kabinet Bos) maar helaas laten mijn idealen het mij niet toe om tactisch te stemmen op een partij waarmee ik het oneens ben.
Voor SP geldt hetzelfde als GL, behalve dat ik veel minder respect voor ze heb dan voor GL. Rouvoet is een held, maar dat is geen reden om op CU te stemmen. SGP is helemaal uit den boze en Wilders, Nawijn, etc. al helemaal.
Advies?
Op zich vind ik dat ook geen gek idee, alhoewel de VVD het wel bij mij heeft afgedaan door het hele gezeik met Rita. Helaas is er geen beter alternatief.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 13:40 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
inclusief mij![]()
de meeste mensen die in POL posten lezen wel programma's. Dat lang niet iedereen dat doet is een nadeel aan het systeem. Jouw systeem heeft naar mijn idee meer nadelen, maar daar gaat het hier niet om.![]()
Ik ben wel voor pvda,vvd en gl eigenlijk. Met pvda rond de begin 40 zete aantal. VVd, 30 en gl ruim 10. Dan zit er een goede balans in denk ik.
Ik zit ff te denken welke kleur je dan krijgt. Rood+rood/groen+blauw (40:10:30)= Is dat geen paars????quote:Op zaterdag 1 juli 2006 13:40 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Ik ben wel voor pvda,vvd en gl eigenlijk. Met pvda rond de begin 40 zete aantal. VVd, 30 en gl ruim 10. Dan zit er een goede balans in denk ik.
Voor mij heeft de vvd ok afgedaan. alleen het cda nog veel meer. En een echt links kabinet zie ik niet zitten. Bij de vvd hoop ik dan wel dat zalm en Verdonk worden geloost. Melanie Schultz aan de macht!. Dat is nou de enige vvd'er in wie ik vertrouwen heb.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 13:41 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
[..]
Op zich vind ik dat ook geen gek idee, alhoewel de VVD het wel bij mij heeft afgedaan door het hele gezeik met Rita. Helaas is er geen beter alternatief.
Eigenlijk zou er nog een andere liberale partij moeten zijn, voor mij was dit altijd D66 maja daar is ook niet veel van over.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |