Als je Heartwork onder "clean vocals" vindt vallen, snap ik niet dat je die als origineel pakt en Death negeert. Chucks vocalen zijn op Spiritual Healing al net zo clean en Death is nimmer "in de hoogste versnelling blijven steken".quote:Op donderdag 29 juni 2006 02:25 schreef OFfSprngr het volgende:
Melodic Death Metal zeg je?, ja Melodic Death Metal, een genre wat is ontstaan uit "normale" Death Metal maar wat zichzelf onderscheid in het gebruik van clean vocals en zo nu en dan akoestische stukken in nummers vooral ook als soort van interlude in de nummers, terwijl de "normale" Death Metal in de hoogste versnelling blijft steken neemt Melo-Death zo nu en dan gas terug voor wat bochten.
Het origine van dit genre kan natuurlijk toe worden geschreven aan het Heartwork album van Carcass
Da's de ellende met al die hokjes en etiketten: waar ligt de grens? Waar houdt speed metal op en begint thrash? Waar eindigt heavy metal en begint hardrock?quote:Op donderdag 29 juni 2006 09:32 schreef AlexLPUMUSE het volgende:
en wat voor een verschil zit er eigenlijk tussen Melo Death Metal en Symphonic Death Metal ?
Truequote:Op donderdag 29 juni 2006 09:34 schreef Mark het volgende:
[..]
Da's de ellende met al die hokjes en etiketten: waar ligt de grens? Waar houdt speed metal op en begint thrash? Waar eindigt heavy metal en begint hardrock?
Ik zou persoonlijk bands als Kalmah, Ebony tears en Wintersun niet onder death metal scharen.quote:
of soilworkquote:Ik zou persoonlijk bands als Kalmah, Ebony tears en Wintersun niet onder death metal scharen.
Vertelquote:Op donderdag 29 juni 2006 20:58 schreef BOKA het volgende:
Norther.
Die vielen even door de mand op No Mercy Fest dit jaar.
Stop je jezelf ook niet in een hokje door te zeggen dat je zelf een hetero bent?..quote:Op vrijdag 30 juni 2006 00:03 schreef sXe het volgende:
hokjesdenken is voor homo's!
Cynic en melodic death? da's gewoon tech metal, die heb ik nog nooit iemand melodic death horen noemen. Dan kan je heeel veeel melodic death gaan noemen.quote:
Op cd klinkt het allemaal heel aardig; veel gitaar- en keyboardsolo's, maar live was daar bitter weinig van te horen. En de keyboardspeler speelde de helft van de tijd niet.quote:
Mijn oma speelde ook quake 3quote:Op zaterdag 1 juli 2006 20:38 schreef daisy_ducky het volgende:
Melodic Death Metal
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Die naam alleen al.
(is dat de soort muziek die je oma ook leuk vind?![]()
)
Van die mensen die At The Gates niet kennen en geen OPs kunnen lezen, als je niets te melden hebt tieft dan op uit mn topic.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 20:38 schreef daisy_ducky het volgende:
Melodic Death Metal
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Die naam alleen al.
(is dat de soort muziek die je oma ook leuk vind?![]()
)
At the gates ken ik jammer genoeg wel ja.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 21:03 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Van die mensen die At The Gates niet kennen en geen OPs kunnen lezen, als je niets te melden hebt tieft dan op uit mn topic.![]()
nou de eerste 2 cd's van at the gates is anders gewoon death metal hoor (zo melodic zijn die ook niet en toen bestond de term ook nog niet, idd vroeger was idd alles beter, toen was alles death/doom)quote:Op zondag 2 juli 2006 00:08 schreef daisy_ducky het volgende:
[..]
At the gates ken ik jammer genoeg wel ja.heeft weinig met Death Metal te maken.
![]()
(ja,vroeger was alles beter he)
![]()
Anorexia Nervosa is toch gewoon black metal?quote:Op zondag 2 juli 2006 13:29 schreef Capetown het volgende:
Anorexia Nervosa en Disarmonia Mundi zijn nog leuke voorbeelden.
Ik was het woordje tegenwoordig vergeten.quote:Op zondag 2 juli 2006 11:14 schreef _Etter_ het volgende:
[..]
nou de eerste 2 cd's van at the gates is anders gewoon death metal hoor (zo melodic zijn die ook niet en toen bestond de term ook nog niet, idd vroeger was idd alles beter, toen was alles death/doom)
Heb je gelijk in, maar als je kijkt wat er verder in dit topic onder dit genre wordt geschaard, is het daarmate breed dat deze er ook wel bij kan.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 23:15 schreef _Etter_ het volgende:
[..]
Cynic en melodic death? da's gewoon tech metal, die heb ik nog nooit iemand melodic death horen noemen. Dan kan je heeel veeel melodic death gaan noemen.
daarom zet ik ook telkens kanttekeningen erbij, nog ff en dan is anal cunt ook melodic deathquote:Op zondag 2 juli 2006 21:25 schreef Shivo het volgende:
[..]
Heb je gelijk in, maar als je kijkt wat er verder in dit topic onder dit genre wordt geschaard, is het daarmate breed dat deze er ook wel bij kan.
Of Celtic Frostquote:Op zondag 2 juli 2006 22:06 schreef _Etter_ het volgende:
[..]
daarom zet ik ook telkens kanttekeningen erbij, nog ff en dan is anal cunt ook melodic death![]()
Ga eens Hymnos Rituales De Guerra luisteren als je hier alleen op Melo-Death komt zeiken.quote:Op zondag 2 juli 2006 00:08 schreef daisy_ducky het volgende:
[..]
At the gates ken ik jammer genoeg wel ja.heeft weinig met Death Metal te maken.
![]()
(ja,vroeger was alles beter he)
![]()
Lees een paar reacties hierboven,daar heb ik er al op gereageerd.quote:Op maandag 3 juli 2006 02:54 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Ga eens Hymnos Rituales De Guerra luisteren als je hier alleen op Melo-Death komt zeiken.
ja, melodic death metal. Zo wordt dat genre ook wel genoemd waar de muziek van Arch Enemy in valt. Het is namelijk niet echt bruut.quote:Op maandag 3 juli 2006 20:48 schreef ummagumma het volgende:
Arch Enemy en melodic metal???
vind Arch Enemy idd ook wel melodic death... wat is het anders? laatste 2 carcass albums vind ik daar eigenlijk ook wel bij horen zo achterafkijkend.quote:Op maandag 3 juli 2006 20:48 schreef ummagumma het volgende:
Arch Enemy en melodic metal??? ok als jullie dat zeggen heb ik er niks op tegen maar ik heb deze band ooit een keer gehoord (hard weg gelopen trouwens) op graspop. Misschien dat ik beter langer had moeten blijven....
Tips waar ik naar moet luisteren waardoor ik misschien mijn beeld kan veranderen van deze band? Voor zover ik me kan herinneren was de zangeres best wel een lekker ding![]()
Ik heb ooit voor de gein een cd gehaald van In Flames, Soundtrack to Your Escape. Een erg aangename cd die ik nog wel eens opzet.
Misschien een foute opmerking maar als een death metal band echt te melodic klinkt, hoort deze dan niet thuis in de gothic metal????
Ik ben denk ik te lang weg uit de metal scene![]()
Darkane is tof.quote:Op donderdag 29 juni 2006 02:25 schreef OFfSprngr het volgende:
Darkane (Thrash-y Melo-Deaht)
Heartwork van Carcass wordt ook wel bij de eerste melo-death albums gerekend, ja.quote:Op maandag 3 juli 2006 22:05 schreef _Etter_ het volgende:
[..]
vind Arch Enemy idd ook wel melodic death... wat is het anders? laatste 2 carcass albums vind ik daar eigenlijk ook wel bij horen zo achterafkijkend.
Voor hoe ver ik ze ken zou ik zeggen van wel, al zullen heel veel Metalheads me daarvoor een ontwetende aap noemen, maar ja, ik ken OMC dan ook eigenlijk (ooit eens 2 nummers gehoord, was wel Blackish en symphonisch, om symp te noemen ok, maar Black,.. ik gok van niet..)quote:Op vrijdag 28 juli 2006 18:38 schreef synthesix het volgende:
OMC is toch symphonic black?
(Hier is de genre-politie), Meshuggah is Math Metal, maar goed, avant-garde is niet mijn ding, maar zeker zal ik Meshuggah daar niet onder rekenen ookal vind ik ze zelf niet zo,..quote:Op vrijdag 28 juli 2006 20:02 schreef Maethor_Veleg het volgende:
Ik ben helemaal weg van Opeth. Heb vanmiddag "Deliverance" nog aangeschaft. Genieten.
Ook Meshuggah vind ik gaaf, lekker avant-gardistisch.
Nouja, ik zou in flames geen black noemen, maar sommige dingen liggen zo dicht bij elkaar. Ik bedoel, het verschil tussen een brutal death band als sfu, en true norwegian black metal als darkthrone hoor ik natuurlijk ook wel. Van true norwegian, symphonic vind ik het wel goed te horen, maar bijvoorbeeld zyklon, anaal natrakh vind ik dan wel weer wat deathachtigs hebben, en een band als arch enemy lijkt in toch ook wel weer op sommige liedjes van cradle, wat toch ook meer van black weg heeft dan van death....quote:Op zaterdag 29 juli 2006 08:56 schreef OFfSprngr het volgende:
Ik wist het eerst ook niet, maar met de tijd heb ik het verschil geleerd, ik geef eerlijk toe, ik dacht dat In Flames Black Metal was, als ik nu terug denk dan schaam ik me er nog net niet voor, maar het was een beetje..
of eigenlijk.. behoorlijk..
Welnee, Meshuggah is gewoon mesjogge bonkebonke huaaaargh! plingplong metal. Te veel hokjes, bahquote:Op zaterdag 29 juli 2006 08:07 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
(Hier is de genre-politie), Meshuggah is Math Metal, maar goed, avant-garde is niet mijn ding, maar zeker zal ik Meshuggah daar niet onder rekenen ookal vind ik ze zelf niet zo,..
OfSprngr, even iets heel anders, ik zit je fotoboek te bekijken en ik erken je volgens mijquote:Op zaterdag 29 juli 2006 08:56 schreef OFfSprngr het volgende:
Ik wist het eerst ook niet, maar met de tijd heb ik het verschil geleerd, ik geef eerlijk toe, ik dacht dat In Flames Black Metal was, als ik nu terug denk dan schaam ik me er nog net niet voor, maar het was een beetje..
of eigenlijk.. behoorlijk..
Was ik bij, jezus,.. wat een optreden was dat zeg, moet ze echt nog een keer gaan kijken.quote:Op zondag 30 juli 2006 01:14 schreef Agiath het volgende:
[..]
OfSprngr, even iets heel anders, ik zit je fotoboek te bekijken en ik erken je volgens mij
Was jij niet afgelopen zondag, de 23e, in Den Haag bij Duitse Herder? Ik erken dat shirt dat je aanheb + die spikes
Zoja --->
Zonee ---> lama zitten dan
Echt waarquote:Op zondag 30 juli 2006 02:35 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Was ik bij, jezus,.. wat een optreden was dat zeg, moet ze echt nog een keer gaan kijken.
Misschien sta ik daar ok wel op... Kweet niet meer wat ik aanhad maar ik stond nogal dicht bij de bar vooraan.quote:Op zondag 30 juli 2006 12:58 schreef OFfSprngr het volgende:
Ik heb meer dan 80 fotos gemaakt van ze.
Hun eerste cd valt idd in de categorie metalcore, maar op Ascendancy vallen alweer wat meer Trash invloeden te bespeuren. In een interview las ik dat ze met hun derde cd nog meer die weg in willen slaan zoals de oude Metallica albums. Ik ga het horen...quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 11:46 schreef shadow196 het volgende:
Trivium is volgens mij metalcore.
Quoted for truth. Morningrise als hoogtepunt.quote:Op donderdag 29 juni 2006 09:30 schreef AlexLPUMUSE het volgende:
Opeth uit Zweden
Echt geweldige band![]()
Ach ja, toegegeven, het is de fysieke aantrekkelijkheid van de leadzanger die het leuk maaktquote:Op donderdag 3 augustus 2006 03:28 schreef OFfSprngr het volgende:
Norther zuigt ook gewoon.
met je teletijdmachine van Barabas?quote:Op donderdag 8 november 2007 08:23 schreef OFfSprngr het volgende:
En na meer dan 10 jaar heeft At The Gates aan gekondigd dat ze eindelijk terug komen.
Iedereen dit jaar naar Wacken natuurlijk.
WTF, At the gates is mn favoriete metalband. Heb je een bron?quote:Op donderdag 8 november 2007 08:23 schreef OFfSprngr het volgende:
En na meer dan 10 jaar heeft At The Gates aan gekondigd dat ze eindelijk terug komen.
Iedereen dit jaar naar Wacken natuurlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |