Ja. Maar ik wil best binnenkort alvast een keer oefenen in Utrecht, moet ik alleen wel gezelschap hebbenquote:Op zaterdag 1 juli 2006 18:35 schreef AudreyHepburn het volgende:
Je gaat zeker uit in Den Haag..
Ik ga denk ik nog even naar ACU vanavond.
Jammer dat het Ledig Erf zo ver vanaf de rest van de terrasjes ligt.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:15 schreef Sjoewe het volgende:
Ik heb geen vast terras. Ik ga zitten waar het me uitkomt. Maar het terras van de Poort/Ledig Erf is wel een wederkerende factor.
Mwoah als ik eenmaal zit blijf ik meestal zitten, tot ik ga rollenquote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:23 schreef Q. het volgende:
[..]
Jammer dat het Ledig Erf zo ver vanaf de rest van de terrasjes ligt.
Ik ben een slet voor bierquote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:22 schreef Christine het volgende:
[..]
Ja. Maar ik wil best binnenkort alvast een keer oefenen in Utrecht, moet ik alleen wel gezelschap hebben.
Ik zit alleen wel vanaf vrijdag ochtend tot half-augustus in het buitenlandquote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:27 schreef Christine het volgende:
[..]
Heel mooi, dan is dat bij deze geregeld!
Ohquote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:28 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Ik zit alleen wel vanaf vrijdag ochtend tot half-augustus in het buitenland
Ik was het ook even vergetenquote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:29 schreef Christine het volgende:
[..]
Ohhad je dat niet eerder kunnen zeggen?
.
Half augustus, dan verhuis ik naar Utrecht.
Voor het geval ik dat wel doe, plak ik gewoon wat punaises omgekeerd op mijn boezem.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:47 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Pas wel op dat je niet met je bierglas tegen hem aan loopt.
Sjoewe is niet het tietengrijptype. Hij gaat je alleen recht in je gezicht keihard uitlachen.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:53 schreef Christine het volgende:
[..]
Voor het geval ik dat wel doe, plak ik gewoon wat punaises omgekeerd op mijn boezem..
Hep ik oock, vint muh vriendje geil.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:53 schreef Christine het volgende:
[..]
Voor het geval ik dat wel doe, plak ik gewoon wat punaises omgekeerd op mijn boezem..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |