Ik helaas niet, ik heb een afspraak om 15:30, maar een andere keer heel graagquote:Op donderdag 29 juni 2006 13:55 schreef ymme het volgende:
Maar zullen we voor vanmiddag eens proberen met 'het kwartiertje' ?
Dat we bijvoorbeeld om 15.15 afspreken op de chat. En dan om 15.30 wat gaan doen. En dan een kwartier later vertellen, wat je dus allemaal gedaan hebt?
Het was echt een goed idee. Dus hier moeten we zeker wat mee doen
Wie doen er mee?
#flyladequote:Op donderdag 29 juni 2006 15:48 schreef ymme het volgende:
ik moet echt wat gaan strijken. ik ga zo maar eens kijken of er iemand bij de chat is..
Ik ben al klaarquote:Op donderdag 29 juni 2006 15:37 schreef ymme het volgende:
He ik wilde naar de chat gaan. Maar mijn internet verbinding was moeilijk aan het doen.
Ga het nu nog eens proberen.
Iemand in om vanaf 16.00 uur een kwartiertje huishouden te doen?
Oeh dan ben ik ook thuis! Ik heb besloten dat ik vandaag onkruid mag rausen op het terras in een kwartier... daarna is het tijd voor ijstheequote:Op donderdag 29 juni 2006 16:22 schreef Troel het volgende:
Ik heb voor mezelf het volgende kwartiertje ingezet op 19:45 uur.
#flyladyquote:Op donderdag 29 juni 2006 15:54 schreef ymme het volgende:
#flylade
quote:Op donderdag 29 juni 2006 16:47 schreef Barb het volgende:
Zitten er eigenlijk ook reminders bij dat je eens een dagje niks hoeft?
Dit is natuurlijk eigenlijk een verkapte tvp. Ik zou graag een goede huisvrouwquote:Op dinsdag 27 juni 2006 22:40 schreef Isabeau het volgende:
Dana's Weekly Pamper Mission Elke Flylady is in het weekend natuurlijk vrij! Dan moet je leuke dingen gaan doen met familie, vrienden etc. Hier staan vaak leuke tips voor jezelf of om te doen met anderen.
Met sommige dingen ben ik heel rommelig, maar ik kan dus niet koken of eten in een rommelige keuken. Al ben ik echt compleet doodop en sterf ik van de honger, eerst moet ik de keuken schoonmaken.quote:Op woensdag 28 juni 2006 10:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ze heeft het ook steeds over de vaatwasser inruimen en uitruimenMaar die heb ik dus ook niet
Dus de afwas is eigenlijk nog steeds iets wat ik doe wanneer ik er aan denk.
Tegenwoordig een stuk vaker dan vroeger, toegegeven. En het staat ook niet meer over mijn hele aanrecht, maar alleen aan de rechterkant. Ik was nu vooral af onder het koken, dat helpt al heel erg mee.
Ik lijd aan een combinatie van choatisch zijn en nog-net-geen smetvrees hebbenquote:Op donderdag 29 juni 2006 17:37 schreef Maeghan het volgende:
Met sommige dingen ben ik heel rommelig, maar ik kan dus niet koken of eten in een rommelige keuken. Al ben ik echt compleet doodop en sterf ik van de honger, eerst moet ik de keuken schoonmaken.![]()
Dan doe ik meequote:Op donderdag 29 juni 2006 16:22 schreef Troel het volgende:
Ik heb voor mezelf het volgende kwartiertje ingezet op 19:45 uur.
Je bent sowieso zaterdag en zondag huishoudvrijquote:Op donderdag 29 juni 2006 16:47 schreef Barb het volgende:
Zitten er eigenlijk ook reminders bij dat je eens een dagje niks hoeft?
Ik wil best regelmatiger een beetje doen, maar ik vertik het om 7 dagen in de week iets aan mijn huishouden te doen, al is het nog maar een minidingetje. Ik wil ook wel eens een dagje vrij,.
Eigenlijk heb je volgens flylady principes dus gewoon veel te veel gedaanquote:Op donderdag 29 juni 2006 17:52 schreef DarkElf het volgende:
zo ik heb mijn best gedaan vandaag:
keuken opgeruimd, gasfornuis schoongemaakt (rot werk) vaatwasser opgeruimd en ingeruimd, de was, de wc, de kattenbak, boven gestofzuigd en de woonkamer opgeruimd.
vind het wel weer mooi zo en oh ja die reminder van "shine your sink" is wel handig hoor, is je keuken net even wat opgeruimder van (die vergat ik dus wel eens)
nu lekker in bad als beloning
ja maar.. ja maar het zag er niet uitquote:Op donderdag 29 juni 2006 18:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Eigenlijk heb je volgens flylady principes dus gewoon veel te veel gedaan
We zijn vandaag in zone 5: woonkamer! En jij maakt het gasfornuis blinkend schoon![]()
(maar wel lekker dat het gedaan is hè)
Och, bij het barbecuerooster maakt me dat niet eens zo heel veel uitquote:Op donderdag 29 juni 2006 18:18 schreef Riann het volgende:
lekker gevoel geeft dat he Troel ik hou hier thuis de badkamer bij en als ik die helemaal goed gepoetst heb ben ik ook altijd zo blij jammer dat hij altijd weer zo snel vuil wordt![]()
Dat doe ik ookquote:Op donderdag 29 juni 2006 18:23 schreef Troel het volgende:
Ik zorg ervoor dat ik de badkamerwastafel en spiegel pas schoon maak NADAT Bert zijn tanden heeft gepoetst. En de douche doe ik altijd terwijl ik aan het douchen ben, dan sta ik dus echt gewoon met een fles schoonmaakmiddel en een schuursponsje te douchen
Ik moet altijd echt standaard plassen, 2 min nadat ik de wc heb schoongemaakt en de badkamer gedweild is.quote:Op donderdag 29 juni 2006 18:21 schreef DarkElf het volgende:
ja maar das ook kut
als mijn badkamer wastafel helemaal schoon is poets ik wel eens mijn tanden in de keukenpuur om het effect niet te bederven
mijn man moet altijd naar de wc als ik in het weekend de wc heb schoongemaakt. Maakt niet uit op welk tijdstip ik het doequote:Op donderdag 29 juni 2006 18:39 schreef fee-tje het volgende:
[..]
Ik moet altijd echt standaard plassen, 2 min nadat ik de wc heb schoongemaakt en de badkamer gedweild is.
ik vind zo'n stofafneem ding wel leuk jaquote:Op donderdag 29 juni 2006 18:44 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb niets aangeschaft. De meeste Amerikaanse websites willen dat je met een credit card betaald en die heb ik niet. Verder heb ik me er niet in verdiept. Maar zo'n knalroze T-shirt met FLY erop vind ik wel eh...leuk![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |