abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_39313314
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 21:02 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Give Islamists a chance, says top UN official
[..]


bron

Na de socialistische leugens over het "broeikas-effect"
uhm ..
http://www.nu.nl/news.jsp?n=761556&c=89&rss
quote:
De regering van president George Bush houdt vol dat de dreiging niet ernstig genoeg is om nieuwe milieumaatregelen te rechtvaardigen, die volgens haar zo'n vijf miljoen Amerikanen hun baan zouden kosten.
iedereen die die man en zijn regering gelooft zou zijn kop moeten laten nakijken
pleased to meet you
pi_39313538
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 10:37 schreef moussie het volgende:

[..]

uhm ..
http://www.nu.nl/news.jsp?n=761556&c=89&rss
[..]

iedereen die die man en zijn regering gelooft zou zijn kop moeten laten nakijken
Mja 400 jaar he das niet veel, das net zoiets als in paniek raken omdat je hart al 0.18 seconde niet geklopt heeft.
Live like there's no tomorrow, love like you've never been hurt and dance like nobody's watching.
"We all lie in the gutter, but some of us look up at the stars." -- Oscar Wilde
pi_39314029
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 10:44 schreef Musketeer het volgende:

[..]

Mja 400 jaar he das niet veel, das net zoiets als in paniek raken omdat je hart al 0.18 seconde niet geklopt heeft.
nou ja zeg, wat een vergelijking ..
maar allez .. en ouder persoon, al een tijdje ziek, en zijn hart stopt even met kloppen, dat noemen wij dan een hartinfarct .. als je mazzel hebt gaat die daarna gewoon weer verder, als je pech hebt ben je dood .. nou is dat niet zo'n ramp bij een mens, er zijn er meer dan genoeg dus dat valt nog niet eens op .. bewoonbare planeten daarentegen .. ..

anyway .. democratisering van het middenoosten .. idd, het is iets dat van binnenuit moet komen, van bovenaf opleggen heeft een averechts effect
pleased to meet you
pi_39314082
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 09:47 schreef sp3c het volgende:
noem het naief maar ik geef ze gelijk

dan heb ik het niet over radicale islamieten maar probeer het is in Somalie, 'de Islamitische raad' heeft nu Mogadishu ingenomen ... probeer die eens te steunen ipv met al qaida te roepen want die gasten zijn afaik nog helemaal zo kwaad nog niet met de nadruk op nog
Je hebt zeker wel een punt. Alleen maar hele groepen tegen je in het harnas jagen werkt slechts averechts.
pi_39314115
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 10:01 schreef Evil_Jur het volgende:

[..]

Het probleem is dat communisme nu nog steeds in sommige landen de macht heeft en dat de socialistische partij van Nederland ook aardig wat stemmen krijgt, mensen leren nauwelijks van het verleden. Dus deze onzin ook een kans geven om te falen is gevaarlijk.
Oh ja Kim Yong Marijnissen.

schopje TRU.
  woensdag 28 juni 2006 @ 11:06:03 #31
982 Cairon
More than meets the Eye
pi_39314150
Moslims aan de macht...

ervaring vertelt ons dat het geen goed idee is. Kijk naar landen waar er een islamitische meerderheid telt en het land zichzelf als Islamitisch identificeert. De landen worden geteisterd door een ongenadig grote kloof tussen rijk en arm, groter dan er ooit kan bestaan in een Westers land. Gelijkheid is in dat soort landen niet bestaand. Vrouwen hebben minder rechten, ze worden onderdrukt en homoseksuelen kunnen de doodstraf krijgen voor hun geaardheid. Wil je van geloof veranderen dan zul je zien dat je niet bepaald vriendelijk ontvangen zult worden.

Dat een Egyptische met dit soort zaken naar voren komt is walgelijk... je moet een voor de lol zien hoe in Egypte men omgaat met Kopten, en het is nog niet zo gek lang geleden dat je daar ter dood werd gebracht als je van Moslim naar Christen wilde gaan. Dat land is walgelijk racistisch en de straten zijn bezaait met armoezaaiers.
Hunger I want it so bad I can taste it.
it drives me mad to see it wasted,
when I need it so bad that it's burning me.
I'm hungry!
pi_39314227
Extremisme is een politieke uiting die niet politiek geuit kan worden en uit zich daarom in geweld. Het doel van extremisten is geen geweld te plegen, het doel van extremisten is om hun doelen te bereiken. Oplossing voor het (moslim)extremisme is dan ook dit extremisme in de politiek te accepteren en een stem te geven. De kiesgerechtigden, het volk, de democratie, tonen vervolgens aan wat zij willen.

Natuurlijk ligt het niet zo simpel, maar acceptatie in de politiek van extremistischere opvattingen zou een stap in de goede richting zijn. De grootste voedingsbron die extremisme heeft is niet voor niets het niet geaccepteerd voelen.

Uiteindelijk is een extremist ook een politicus.
  woensdag 28 juni 2006 @ 11:09:24 #33
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39314231
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 08:57 schreef Mutant01 het volgende:
Als je hen die kans niet geeft gaat er gewoon iets broeien onder de bevolking, iets wat je ook ziet in Belgie door het boycotten van VB.
Enigzins mee eens, wanneer zij aan de democratie gewend raken, zullen ze er uiteindelijk voor kiezen om deze fundamentele repressieve regeringen te verwerpen en zou progressie naar een liberale democratie mogelijk moeten zijn.

Daarnaast, wanneer een land met de Hamas of MuslimBrotherhood aan de macht is en ze iets geks doen, kan je de regering er goed voor aansprakelijk houden, dus het land beter straffen. Dan hebben we geen last meer van regeringen met twee gezichten, één voor het geldgevende Westen en één voor de extremisten binnen de eigen staat.
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
pi_39314605
Opvallend hoe druk bepaalde users zich kunnen maken om een regime in een land duizenden kilometers verderop, enkel omdat gezegd wordt dat de landen hun eigen democratisch stelsel willen hebben en dat die kans geboden moet worden

Hoe xenofoob moet je daarvoor wel niet zijn?
pi_39314859
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 11:21 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Opvallend hoe druk bepaalde users zich kunnen maken om een regime in een land duizenden kilometers verderop, enkel omdat gezegd wordt dat de landen hun eigen democratisch stelsel willen hebben en dat die kans geboden moet worden

Hoe xenofoob moet je daarvoor wel niet zijn?
Offtopc: Mooi vormgegeven weblog.
  woensdag 28 juni 2006 @ 11:43:08 #36
147000 DenniZZ
Mr. Mojo Risin
pi_39315412
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 11:21 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Opvallend hoe druk bepaalde users zich kunnen maken om een regime in een land duizenden kilometers verderop, enkel omdat gezegd wordt dat de landen hun eigen democratisch stelsel willen hebben en dat die kans geboden moet worden

Hoe xenofoob moet je daarvoor wel niet zijn?
Misschien maken ze zich er wel zo druk omdat de dreiging die in ieder geval voor westerlingen van de Islam uit gaat steeds dichterbij komt?

Vergeet niet dat ons land ook vol zit met die idioten, en ze hebben inmiddels onze politiek ook geinfiltreerd (met dank aan de PvdA). Je moet er toch niet aan denken dat er straks allemaal islamieten in de Kamer zitten? Wat voor vreemde wetten worden er dan doorheen gedrukt? Arabische les op de basisschool? Ik zie het zomaar gebeuren.
"If you harbor a terrorist, if you support a terrorist, if you feed a terrorist, you're just as guilty as the terrorists." - US President George W Bush
  woensdag 28 juni 2006 @ 11:47:08 #37
152415 Glasnosteraar
Openheid van zaken!
pi_39315542
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 08:57 schreef Mutant01 het volgende:
Ik denk dat deze persoon gewoon gelijk heeft. Het is net als extreem-rechts hier een tijd laten regeren (zoiets als LPF of Groep Wilders of Vlaams Belang) om vervolgens te kijken hoe ze het verneuken. Als je hen die kans niet geeft gaat er gewoon iets broeien onder de bevolking, iets wat je ook ziet in Belgie door het boycotten van VB.

Bovendien begrijpt Glasnosteraar kennelijk niet wat die mevrouw zegt. Wat denk je Glas, zou armoede extremisme inperken? Bovendien vraag ik me af hoeveel "bakken geld" er richting het Midden-Oosten gaat. Ja klopt Israel ontvangt inderdaad een aantal miljarden per jaar, de Palestijnen ontvangen al een tijd niets meer en Iraq daar wordt geld uitbesteed, niet ontvangen. Kan je me nog meer landen noemen?
Armoede is niet persé een bron voor extremisme. Ik wil best geloven dat er een verband bestaat tussen armoede en religiositeit. Maar of die religiosisteit leidt tot extremisme hangt af van de religie. Als mensen zich vol overgave storten op het boedhisme zullen we ons niet al te veel zorgen hoeven te maken.

Verder zou het heel aardig zin om eens wat statistiekjes te zien over de financiele hulp die landen krijgen, zowel directe financiele steun als steun door middel van voorkeurs handelsverdragen. Egypte krijgt in ieder geval zo'n 2 miljard dollar per jaar van de VS. Bekend is ook dat bv Jordanië flink ondersteunt wordt terwijl Syrië achter het net vist. Als je nu Egypte vergelijkt met Syrië dan heb ik niet de indruk dat Syrië religieus extremistischer is dan Egypte, in tegendeel.

Het voordeel van het stopzetten van alle hulp is dat de mensen geconfronteerd worden met hoe hun samenlevingen er daadwerkelijk voorstaan. Vervolgens hebben ze zelf de keus of ze willen moderniseren en daar de vruchten van willen plukken, .... of niet.

En nogmaals, ik ben het eens met die mevrouw, hou eerlijke verkiezingen in landen als Egypte, lijkt me een prima idee. Enige voorwaarde is dat wij ons dan wel afzijdig moeten houden en niet gaan opdraaien voor het wanbeleid (zoals we dat nu wél doen) van een dergelijke regering. Zoals ik al schreef, we hebben toch ook niet de commi's gesubsidieerd. Laat de betreffende landen maar op hun eigen benen staan, waarbij ze natuurlijk wel een eerlijke kans gegeven moet worden op de wereldmarkt. Dan zijn we die smerige Egyptische groenten tenminste ook kwijt want niemand maakt mij wijs dat die in de Albert Heijn liggen als gevolg van vrije-marktwerking
This, however, is a passing nightmare; in time the earth will become again incapable of supporting life, and peace will return.
-- Bertrand Russell
Glasnosteraar=Godslasteraar
pi_39315687
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 11:43 schreef DenniZZ het volgende:

[..]

Misschien maken ze zich er wel zo druk omdat de dreiging die in ieder geval voor westerlingen van de Islam uit gaat steeds dichterbij komt?
Er gaat geen dreiging van de Islam uit. De Islam op zichzelf bedreigt niemand. Er is een zeer geringen dreiging van sommige moslim voor westerlingen. Maar die is wel zo gering dat het verwaarloosbaar is. Al met al is het behoorlijk xenofobisch om zo'n vijandsbeeld te kunnen scheppen.
quote:
Vergeet niet dat ons land ook vol zit met die idioten,
Idioten als in moslims
quote:
en ze hebben inmiddels onze politiek ook geinfiltreerd (met dank aan de PvdA).
Mooi he, democratie
quote:
Je moet er toch niet aan denken dat er straks allemaal islamieten in de Kamer zitten
Wat is het percentage moslims in NL en hoe groot is de kans de de Kamer straks vol zit met allemaal moslims?
quote:
Wat voor vreemde wetten worden er dan doorheen gedrukt?
Geen idee. Vertel het ons anders.
quote:
Arabische les op de basisschool? Ik zie het zomaar gebeuren.
Die kans is nog kleiner dan een Boeing 747 op jouw hoofd landt. Arabisch les op de middelbare school? Waarom niet? Frans dient ook nergens voor en wordt toch gegeven. Ik zie daar geen kwaad in.
pi_39315759
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 11:21 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Opvallend hoe druk bepaalde users zich kunnen maken om een regime in een land duizenden kilometers verderop, enkel omdat gezegd wordt dat de landen hun eigen democratisch stelsel willen hebben en dat die kans geboden moet worden

Hoe xenofoob moet je daarvoor wel niet zijn?
Ik vind het nog verwonderlijker dat 1.6 miljard mensen zich druk maken over 2 miljoen mensen die daar wonen en hun buren de zee in willen schoppen. Velen ervan zijn zelfs bereid stukken verder te gaan dan het posten van berichtjes op internet, en dat allemaal omdat ze fan zijn van hetzelfde boek.
Live like there's no tomorrow, love like you've never been hurt and dance like nobody's watching.
"We all lie in the gutter, but some of us look up at the stars." -- Oscar Wilde
pi_39315815
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 21:02 schreef Finder_elf_towns het volgende:

Na de socialistische leugens over het "broeikas-effect", een anti-kapitalistische theorie met als doel de welvaart van de westerse wereld te vernietigen
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  woensdag 28 juni 2006 @ 11:55:41 #41
152415 Glasnosteraar
Openheid van zaken!
pi_39315849
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 05:26 schreef niet_links het volgende:
Ik ben ook voorstander van gewoon onze handen aftrekken van dit soort landen. Gewoon geen steun geven en laat ze hun eigen boontjes maar doppen. Todat ze zien dat ze ons nodig hebben (of iedergeval geld van ons). Ik ben ook eigenlijk niet tegen moslim partijen als ze gewoon gekozen zijn laat ze maar regeren hoor. Maar dan moet je ook de concequenties accepteren geen steun meer. Het is niet zo dat we mensen moeten steunen die ons en ons systeem verachten. Laat ze gewoon lekker doodbloeden die partijen. Dat betekend overigens niet dat als ze handel willen drijven wat voor beide voordelig is dat we dat zouden moeten weigeren. Doen ze het goed is het gewoon goed voor beide. Maar het moet gewoon niet van een kant komen.
My man!
This, however, is a passing nightmare; in time the earth will become again incapable of supporting life, and peace will return.
-- Bertrand Russell
Glasnosteraar=Godslasteraar
pi_39316085
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 11:43 schreef DenniZZ het volgende:

[..]

Misschien maken ze zich er wel zo druk omdat de dreiging die in ieder geval voor westerlingen van de Islam uit gaat steeds dichterbij komt?
Die dreiging is er ook voor moslims. Zo zijn er in London en Madrid ook Moslims opgeblazen.
quote:
Vergeet niet dat ons land ook vol zit met die idioten, en ze hebben inmiddels onze politiek ook geinfiltreerd (met dank aan de PvdA). Je moet er toch niet aan denken dat er straks allemaal islamieten in de Kamer zitten? Wat voor vreemde wetten worden er dan doorheen gedrukt? Arabische les op de basisschool? Ik zie het zomaar gebeuren.
Over welke Moslims heb jij het? Coruz van het CDA, Orgu van de VVD of alleen Albayrak, omdat ze in de PVDA zit?

Jij luistert te veel naar Wilders en Verhagen om echt in dit soort doomscenarios te geloven, lijkt me.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  Moderator woensdag 28 juni 2006 @ 12:03:25 #43
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_39316138
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 11:03 schreef achterhetspoor het volgende:

[..]

Je hebt zeker wel een punt. Alleen maar hele groepen tegen je in het harnas jagen werkt slechts averechts.
mjah daar gaat het me niet eens om dat men momenteel niet zo'n fan is van de Islamitische regeringen vind ik persoonlijk begrijpelijk na de Taliban maar wat mij stoort is dat het nu per definitie slecht lijkt te zijn net zoals zwarte regeringen voor sommige mensen per definitie slecht zijn.

wat ik gehoord heb van die islamitische raad in Somalie vind ik zeker niet verkeerd, beter dan al die warlords wat mij betreft ze hebben al aangegeven geen interesse te hebben in een Taliban achtige staat maar willen Somalie terug op de rails helpen en verwelkomen peacekeepers om daar aan mee te helpen, steun dat initiatief zou ik zeggen voor ze elders (Saoudi Arabie) steun gaan zoeken

het Westen en de VS in het bijzonder wed in deze (net als in het naburige Ethiopie/Eritrea) gewoon op het verkeerde paard omdat de naam ze niet aanstaat die warlords zijn juist de reden dat het land er zo slecht voor staat en dat de peacekeepers er zijn vertrokken ... die moeten juist bestreden worden.
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  woensdag 28 juni 2006 @ 12:07:00 #44
152415 Glasnosteraar
Openheid van zaken!
pi_39316250
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 10:01 schreef Evil_Jur het volgende:

[..]

Het probleem is dat communisme nu nog steeds in sommige landen de macht heeft en dat de socialistische partij van Nederland ook aardig wat stemmen krijgt, mensen leren nauwelijks van het verleden. Dus deze onzin ook een kans geven om te falen is gevaarlijk.
Risico's zijn er zeker, al helemaal als wij, of in ieder geval onze politiek, gewoon doorgaan met het ondersteunen van dergelijke regimes. Ik twijfel er geen moment aan dat een flink deel van ons politieke establishment geen moment zal aarzelelen om dergelijke regimes financieel én materieel te willen ondersteunen. Dergelijke stompzinnigheden moeten we natuurlijk wel vermijden.
En het communisme/socialisme, er blijft altijd een "lunatic fringe" bestaan, zonder enige noemenswaardige achterban. Een fundamenteel verschil met de islamisten inclusief al die zogenaamd "gematigde" moslims. Daarvoor moet de islam eerst de kand krijgen om net als alle andere politieke experimenten in het MO de samenleving flink te ontwrichten en uiteindelijk jammerlijk te falen. Daarbij zal het een mooi spektakel worden
This, however, is a passing nightmare; in time the earth will become again incapable of supporting life, and peace will return.
-- Bertrand Russell
Glasnosteraar=Godslasteraar
pi_39317306
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 11:43 schreef DenniZZ het volgende:

[..]

Misschien maken ze zich er wel zo druk omdat de dreiging die in ieder geval voor westerlingen van de Islam uit gaat steeds dichterbij komt?

Vergeet niet dat ons land ook vol zit met die idioten, en ze hebben inmiddels onze politiek ook geinfiltreerd (met dank aan de PvdA). Je moet er toch niet aan denken dat er straks allemaal islamieten in de Kamer zitten? Wat voor vreemde wetten worden er dan doorheen gedrukt? Arabische les op de basisschool? Ik zie het zomaar gebeuren.
Help! De vijfde colonne!
pi_39317348
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 12:03 schreef sp3c het volgende:

[..]

mjah daar gaat het me niet eens om dat men momenteel niet zo'n fan is van de Islamitische regeringen vind ik persoonlijk begrijpelijk na de Taliban maar wat mij stoort is dat het nu per definitie slecht lijkt te zijn net zoals zwarte regeringen voor sommige mensen per definitie slecht zijn.

wat ik gehoord heb van die islamitische raad in Somalie vind ik zeker niet verkeerd, beter dan al die warlords wat mij betreft ze hebben al aangegeven geen interesse te hebben in een Taliban achtige staat maar willen Somalie terug op de rails helpen en verwelkomen peacekeepers om daar aan mee te helpen, steun dat initiatief zou ik zeggen voor ze elders (Saoudi Arabie) steun gaan zoeken

het Westen en de VS in het bijzonder wed in deze (net als in het naburige Ethiopie/Eritrea) gewoon op het verkeerde paard omdat de naam ze niet aanstaat die warlords zijn juist de reden dat het land er zo slecht voor staat en dat de peacekeepers er zijn vertrokken ... die moeten juist bestreden worden.
Helemaal mee eens .
  woensdag 28 juni 2006 @ 13:47:22 #47
102127 Hallulama
Energy Must Flow
pi_39319775
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 21:02 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Give Islamists a chance, says top UN official

Wanneer stopt deze waanzin en maken de landen een einde aan dit instituut wat enkel tweedracht zaait? Iedereen die beweerd dat de participatie van extremisten in een democratische regering goed is, zou direct van de straat gehaald moeten worden en opgeborgen moeten worden in een kamer met zachte wanden.
De vraag is, blijft het extremisme bestaan wanneer de desbetreffende partij zich mag mengen in de democratie?

Ik denk het niet, het zal afkalven, maar dat geschied alleen wanneer de kans eerlijk en open is, zonder restricties, eisen, verwachtingen, etc.

Energy must flow, you know, laat de heren en dames extremisten afkoelen, ontladen, weg met die negatieve energie, en als ze dan fris en uitgerust zijn, laat ze de zaak dan eens opnieuw bekijken, vanuit hun nieuwe perspectief, met hun nieuwe pet op, ik ben zeer benieuwd wat er dan nog overblijft van het extremistische gedachtengoed.
O, ye Fountains, Meadows, Hills, and Groves
pi_39320000
Natuurlijk zal het voor een deel fout gaan, iig als ze globalisatie ook uit het land kunnen gooien. Het is ook een van de redenen dat veel lui van de Global Salafi Jihad beweging alle invloeden uit het Westen uit Afghanistan, Irak en andere delen wil hebben.

Met globalisatie en connectiviteit zal het iets moeilijker worden voor deze lui om aan de macht te blijven en moeten ze wel minder radicaal worden. Maar dat is niet echt hun doel.
  woensdag 28 juni 2006 @ 14:00:09 #49
147000 DenniZZ
Mr. Mojo Risin
pi_39320227
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 11:51 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Er gaat geen dreiging van de Islam uit. De Islam op zichzelf bedreigt niemand. Er is een zeer geringen dreiging van sommige moslim voor westerlingen. Maar die is wel zo gering dat het verwaarloosbaar is. Al met al is het behoorlijk xenofobisch om zo'n vijandsbeeld te kunnen scheppen.

Van de islam zelf niet, maar van die kansloze volgelingen wel.
[..]

Idioten als in moslims

Die ja.
[..]

Mooi he, democratie

Inderdaad, dan kunnen wij iedere 4 jaar onze frustratie weer eens laten gelden!
[..]

Wat is het percentage moslims in NL en hoe groot is de kans de de Kamer straks vol zit met allemaal moslims?

Voorlopig groeit het aantal moslims in de regering wel helaas.
[..]

Geen idee. Vertel het ons anders.

Voorbeeldje: Aboutaleb (of hoe die geitenneuker ook mag heten) van de PvdA die voorstelt om jongens en meisjes weer gescheiden wil laten schoolzwemmen. Jaja hij heeft het echt voorgesteld.
Hij wil misschien dat Nederlandse jongens zich ook gaan misdragen in het zwembad omdat ze niet gewend zijn aan vrouwelijk schoon om hen heen. Valt het meteen wat minder op wat voor ziek tuig dit normaal gesproken altijd doet!
[..]

Die kans is nog kleiner dan een Boeing 747 op jouw hoofd landt. Arabisch les op de middelbare school? Waarom niet? Frans dient ook nergens voor en wordt toch gegeven. Ik zie daar geen kwaad in.

Op mijn hoofd landt... of een gebouw invliegt ofzo?
"If you harbor a terrorist, if you support a terrorist, if you feed a terrorist, you're just as guilty as the terrorists." - US President George W Bush
pi_39320374
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 14:00 schreef DenniZZ het volgende:

[..]

blaat
Ah, een LR fanaat. Zal wel flink balen zijn nu je stad niet voor je partijtje heeft gekozen? Volhouden joh, volgens kans over 4 jaartjes weer
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')