Eva heeft een week geleden een enorme liefde opgevat voor de Beertender van Opa.
Dat daar zo bier uitkomt met schuim dat vind ze helemaal geweldig.
Vanmorgen wilde ze al vroeg naar opa en oma toe, nou dat doen we bijna dagelijks dus dat mag, maar dat opa om 9 uur geen trek had in bier vond ze maar jammer.
Vanmiddag poging 2 en ze vond het al moeilijk dat we eerst gingen koffie drinken. Ze stond maar steeds om de Beertender heen te draaien "hallo Bier, ik ben er weer, kom zo bij je" en vroeg steeds aan opa of hij zijn koffie al op had.
Gelukkig wilde opa later op de middag wel een biertje dus ze sprong helemaal opgewonden in het rond en vroeg om de spatel waarmee je het glas kunt afschuimen: "Opa mag ik de schuimschraper?"
Ze heeft elke slokje opa's keel ingekeken en stond geduldig te wachten tot zijn glas eindelijk eens leeg was. Gelukkig voor Eva kregen mijn ouders visite zodat ze nog een paar glazen mocht tappen en schuim schrapen
![]()
Toen we weggingen gaf Iris opa en oma een dikke knuffel en Eva gaf alleen de Beertender een kus en riep "daaaag Bier!!! Morgen kom ik weer bij je"
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥