Kamasutra etc zie ik ook niet als porno. Maar als educatieve voorlichting voor mensen boven de 18 jaarquote:Op donderdag 6 juli 2006 13:59 schreef erodome het volgende:
Dat porno het idee geeft dat vrouwen vanalles maar moeten doen is natuurlijk onzin, zo heb ik hier bv sensual awakenings liggen, ook porno opzich, maar super vrouwvriendelijk(tantra handleiding).
Kortom, porno is afschuwelijk breed, daarin heb je het misbruik idee, maar ook de zachtere vormen(kamasutra bv, guide to anal seks enzo, gericht op de vrouw).
Het is hetzelfde als met gewone films, als jij een film ziet over iemand die iemand vermoord omdat hij er boos op is dan is dat toch ook geen vb dat jij dat maar ook normaal moet vinden?
Ik bedoel kamasutra de pornofilm, met echt niet alles uit de kamasutra, alleen de wat gangbare standjes, maar wel vrij zacht neergezet en goed op de vrouw gericht.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 21:12 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Kamasutra etc zie ik ook niet als porno. Maar als educatieve voorlichting voor mensen boven de 18 jaar.
Er is echt voor iedereen wat wils, wie moeten niet net alsof er geen enkele vrouw is die ervan houdt lekker stevig genomen te worden enzo, ik ben er 1 van bv...quote:Nee, laten we wel zijn, de échte porno bestaat veelal uit denigrerend spektakel tov of moet ik zeggen ten koste van de vrouw. En ik wil niemand (lees: mannen) uit de mooie pornodroom halen, toch is het aanbod onwijs groot. En omdat het aanbod zo groot is, zou dat tevens vraagtekens kunnen zetten bij de vraag in hoeverre dit dan dus ten koste kan gaan of gaat van de vrouw. Er zullen vele goede pornobedrijven zijn, vrijwilligheid, hygiëne, etc etc.
Tuurlijk zijn er misstanden, overa waar groot geld gemaakt wordt is dat zo, maar dat heeft niets met mindcontrol of satanisme te maken, maar met geld willen bvangen als bedrijf zijnde.quote:Maar geld blijft waar dan ook een belangrijke rol spelen, tevens diversiteit (wat wil men? hoe erger, hoe beter). Tel die 2 bij elkaar op en er zal wellicht niet altijd zo zuiver in pornland met vrouwen worden omgesprongen. Laat staan of vrouwen nou werkelijk de baas zijn en blijven over hun eigen lichaam. En zo'n overkill aan 'porn', werkt naar mijn idee nou soms niet echt mee ook.
En zoals al genoemd, sexslavenhandel, kindermisbruik, etc etc.
Aanbod en vraag = (zeer) groot, en daarin blijven en zijn vrouwen the underdogg.
Hoe dan ook![]()
Maja, als ik zeg dat we het moeten omdraaien, wordt er ook weer niet naar me geluisterd![]()
Kut-vergrotingen? Daar heb ik nou nog nooit van gehoord, wel van vagina vernauwingen...quote:Op dinsdag 11 juli 2006 20:48 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
[..]
zoals erodome het hier omschrijft, geeft ook heel erg de beschermde samenleving van Nederland weer.
In een heel hoop andere landen is dit toch echt anders. Kinder-sex-ringen op top-nivo is dat iets waar je wat vanaf weet? Vrouwen-sexslaven-handel, ken je daar de omstandigheden van?
Gaat toch wel miljarden in om, zeker daar in dat gekke Amerika, waar gauw alles tot het maaaaximum overdreven moet worden, om de laatste druppel eruit te knijpen.
inwendige cosmetische kut-vergroting voor dit soort praktijken is daar al normaalste zaak als borst-vergroting en enkel om die alsmaar grotere (en daardoor geilere) prothethische piemels erin te kunnen dauwen.
Zometeen daar ook kut-vergroting voor 9-jarigen en ouder vanwege die kinder-sex-ringen, ja jongens het kan allemaal nog veel gekker op deze planeet.
100e-aapje syndroom, binnen 25 jaar dus overgewaaid in Nederland als normaalste zaak van *big business*.
of draaf ik een beetje te ver door?
Als dit soort praktijken beginnen op te rukken, naast de -wij hebben gewoon plezier met sex (dat wil iedereen) - Ga je je toch afvragen wat die rijken daar aan de top van deze Porn-business, nou eigenlijk aan het doen zijn.
Ohquote:Op dinsdag 11 juli 2006 21:48 schreef erodome het volgende:
Ik bedoel kamasutra de pornofilm, met echt niet alles uit de kamasutra, alleen de wat gangbare standjes, maar wel vrij zacht neergezet en goed op de vrouw gericht.
True..quote:Er is echt voor iedereen wat wils, wie moeten niet net alsof er geen enkele vrouw is die ervan houdt lekker stevig genomen te worden enzo, ik ben er 1 van bv...
Als ik bv clusterfuck kijk, wat er aardig grof aan toe gaat en ik hoor de mannen en de vrouw met elkaar praten, vragen of het goed gaat op de wat heftigere momenten, ik zie ze grapjes maken tussendoor gezamelijk, zie ze lachen gezamelijk dan vind ik daar niets denigerends aan, dat lang niet iedere vrouw dat zou willen is een ander verhaal, maar de dame die het doet heeft er duidelijk plezier in.
Geld is (en blijft) wel big business.quote:Tuurlijk zijn er misstanden, overa waar groot geld gemaakt wordt is dat zo, maar dat heeft niets met mindcontrol of satanisme te maken, maar met geld willen bvangen als bedrijf zijnde.
Ja, kijk en dit vind ik dan weer of juist een verloederend (daar is ie weer) of erg feit.quote:MAAR, voor porno bedrijven geld wel dat ze daar ontzettend mee op moeten passen, dat wil zeggen, als ze geld willen blijven maken, vrouwen die achteraf gaan klagen en doen omdat ze verkeerd behandeld zijn kan je zaak om zeep helpen.
Neem max hardcore, dat is echt grof, vernederend opgezet, toch zijn er zelf bij hem, bij al die honderden vrouwen die hij heeft laten filmen maar een enkeling die geklaagd heeft en die te horen heeft gekregen dat ze toch echt wel kon weten wat ze om haar oren zou krijgen, zelfs die grove methoden worden vantevoren door gesproken en wordt gevraagd of je het wel aankan, dat er dan meiden tussen zitten die het geld te aanlokkelijk vonden en dachten dat ze het wel aankonden, waardoor er halverwege gestopt moet worden omdat ze dat niet kunnen doet daar niets vanaf.
Kim holland, neukt zich een ongeluk en doet dat toch serieus omdat ze dat geil vindt hoorquote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:15 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Oh![]()
Kamasutra the movie ofzo
[..]
True..
In die zin dat porno met lief gepraat al geen porno meer zou zijn![]()
Hans, wo bleibt Du mit der Schwanz, ofzoiets
[..]
Geld is (en blijft) wel big business.
En vooral waar veel vraag naar is, komt veel aanbod en loeien de bedrijven elkaar af.. En hoe goedkoper, hoe heter, hoe meer... uhh porn![]()
[..]
Ja, kijk en dit vind ik dan weer of juist een verloederend (daar is ie weer) of erg feit.
De vraag, een vrouw in vernederende posities. En zoals je zelf zegt, vrouwen die het toch niet aan konden? Ik bedoel, de vraag, hoe erg alleen al en vrouwen die het toch niet aankonden? * knock, knock. Alleen omdat er vraag naar is.
Stel hé, dat er veel zowel alle vrouwen zouden weigeren, dat ze voor kaas snijden bijv. hetzelfde bedrag zouden krijgen als voor in vernederende posities liggen die ze misschien aankunnen, dat ze desnoods lamgespoten worden (is drugs soms ook geen samenhangend verschijnsel in pornland, of sowieso in het hele sexgebeuren? Tja, je zal maar een 'nuchtere' vrouw hebben)..
Maargoed, stel dat er dus geen vrouw meer zonder geldbehoefte of wazig koppie zat. Dus maw, stel dat vrouwen pertinent kunnen weigeren en stel dat ze dat dan ook doen. Stel dat iedere vrouw de vrijheid had, dat iedere vrouw écht de keuze had. Stel dat de maatschappij, de gehele maatschappij, maar dan ook overal op de hele aardkloot, meer vrouwgerichter zou worden. Zouden er dan wellicht net zoveel porno-actrices overblijven? Zou het sex-toerisme dan uberhaupt nog bestaan? Zouden vrouwen dan uberhaupt nog minderwaardig aan de man zijn. Zal het beeld dan eens veranderen...
Nee, ik denk het niet.
Want er is vraag naar, er speelt bakken vol geld in, en dus blijft het een mannenwereldje.
Niet alleen in het klein, maar ook in het groot. En dus blijft de vrouw onderdanig. En dus blijft de vrouw net als in pornofilms een onderdanige, vernederende positie bekleden.
Zo![]()
Ik bedoel, je zal maar een vrouwelijke Rocco hebben, nee.. die bestaan niet.
Alleen in strips!
quote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:26 schreef sweetgirly het volgende:
Ergens blijf ik in mijn ziel (het zal vast mijn maan in m. zijn) een heilige maagd![]()
Alle kantoorpanden zouden in dat geval ook leeg staan, dus wat is je punt?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:15 schreef sweetgirly het volgende:
Stel hé, dat er veel zowel alle vrouwen zouden weigeren, dat ze voor kaas snijden bijv. hetzelfde bedrag zouden krijgen als voor in vernederende posities liggen die ze misschien aankunnen, dat ze desnoods lamgespoten worden (is drugs soms ook geen samenhangend verschijnsel in pornland, of sowieso in het hele sexgebeuren? Tja, je zal maar een 'nuchtere' vrouw hebben)..
Maargoed, stel dat er dus geen vrouw meer zonder geldbehoefte of wazig koppie zat. Dus maw, stel dat vrouwen pertinent kunnen weigeren en stel dat ze dat dan ook doen. Stel dat iedere vrouw de vrijheid had, dat iedere vrouw écht de keuze had. Stel dat de maatschappij, de gehele maatschappij, maar dan ook overal op de hele aardkloot, meer vrouwgerichter zou worden. Zouden er dan wellicht net zoveel porno-actrices overblijven? Zou het sex-toerisme dan uberhaupt nog bestaan? Zouden vrouwen dan uberhaupt nog minderwaardig aan de man zijn. Zal het beeld dan eens veranderen...
Nee, ik denk het niet.
Ja, preciesquote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:31 schreef -scorpione- het volgende:
Alle kantoorpanden zouden in dat geval ook leeg staan, dus wat is je punt?
Och, je bent feministquote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:43 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Ja, precies![]()
Nee hoor, als vrouwen een beetje hetzelfde verdienen circa behandeld worden, hoor je niemand meer klagen hoor. Maar idd, dan zou iedereen, alle vrouwen, zoiets hebben/krijgen van mazzel. Maja, ik pleit ook al lange tijd voor 1 á 2 dagen in de maand betaald ongesteldheidsverlof en dat hebben ze tot op heden ook nog niet ingevoerd. En een vollemaansverlofavond, en een schoonmaakdagje, etc etc. Maja, dat gaat al helemaal niet door
.
Ik denk dat er dan meer vrouwelijke Rocco's zullen zijn dan nu mannelijke Rocco'squote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:29 schreef erodome het volgende:
Of er zoveel vrouwen dit soort dingen zouden doen in een matriarchale wereld, ik kan het niet zeggen, het enige wat ik weet is dat de meest seksuele dingen uit tijden komen die matriarchaal waren, zoals bv tantra enzo.
Nou, wel een beetje oa dan.quote:Maar in die wereld leven we niet, dat is dus puur giswerk, we leven nu eenmaal al eeuwen en eeuwen in een mannenwereld en in deze wereld is seks macht voor de vrouw oa.
Ik vond het zo frappant en typerend of kenmerkend ergens.quote:En wat betrefd vernedering, het ligt er dus maar net aan vanuit welk oogpunt je het bekijkt, als de dame in kwestie zelf wil en ervan geniet, is het dan fout omdat een andere vrouw dat niet zou doen?
De mensen die het écht zelf willen, prima. Je bovenstaande stuk daarmee, die blijven dan ook over. En Kim Holland, naja goed. Ik vroeg mezelf alleen wat dingen af.quote:Dus als ik een fake rape film maak omdat ik dat geweldig vind, zo een fantasie kan uiten die ik in het normale leven niet zo op die manier kan uiten omdat ik de setting enzo mis(heb geen sportschool bij de hand om een spelletje in te spelen bv) dan wordt ik slecht behandeld?
Welnee, IK wil het namelijk, helemaal zelf, heb er zelf om gevraagd, krijg niets meer dan dat ik wil en ben er nog blij mee ook.
Ombouwen?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:51 schreef -scorpione- het volgende:
Och, je bent feminist, zeg dat dan meteen
![]()
Vrouwen moeten minder zeuren en gewoon accepteren dat ze vrouw zijn en kunnen ze dat niet dan bouwen ze zich maar om. Dit type gezeur zie je vooral in landen als NL en Zweden waar vrouwen eens een vinger hebben gekregen en meteen meer dan een hele hand willen. Let wel dat ik het hier niet heb over dat vrouwen normaal behandeld moeten worden, maar dat ze steeds meer en meer willen tot in het onredelijke. Gelijk is prima, maar voor deze vrouwen dus niet. Dit type vrouw kan ook nooit bevredigd worden, het moet altijd anders en meer in hun voordeel anders gaan ze zitten janken.
Die vrouwen die in de porno werken en dat top doen heb ik ontzettend veel respect voor. Sociaal maatschappelijk staan die wat mij betreft ook hoog op de ladder en ik kijk al helemaal niet op ze neer. Hell, als Asia Carrera mee doet aan de verkiezingen in november dan heeft ze mijn stem al verdiend![]()
1. ja, als je geen vrouw wilt zijn. Als ik een vrouw was dan was ik ook echt een vrouwquote:Op dinsdag 11 juli 2006 23:03 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
1 Ombouwen?
En ja, hallo, in Thailand ofzo gaat het goed wou je zeggen.
Het is normaal hoor, dat vrouwen net zo veel dan mannen 10 vingers hebben en een mond.
En mooi en aardig van je dat je niet op ze neerkijkt (), gaat een beetje moeilijk.. ik zeg maar niks als
![]()
. Ik kijk ook niet neer op, op.. een mannelijke porno-acteur! 2 Maar dat er niet op ze neergekeken wordt, klinkt eigenlijk al denigrerend genoeg
.
En tuurlijk zullen mannen niet neerkijken op huishoudsters, porno-actrices en etc etc.
Duhhh!
Zoek eens op google zou ik zeggen. Sifredi is de achternaam, dan heb je de goede.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 23:04 schreef Pracissor het volgende:
Wie is Rocco?
Thnx! Beetje zieke gozer.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 23:08 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Zoek eens op google zou ik zeggen. Sifredi is de achternaam, dan heb je de goede.![]()
1. ik blijf fijn vrouw en ik zeg niet dat ik er geneen wil zijn. Ik heb alleen mijn mening zo nu en dan. Of wou je zeggen dat dat (alleen) iets kerelachtigs is? Nou, dan zeg ik helemaalquote:Op dinsdag 11 juli 2006 23:07 schreef -scorpione- het volgende:
1. ja, als je geen vrouw wilt zijn. Als ik een vrouw was dan was ik ook echt een vrouw, net zoals ik nu gewoon een man ben
.
2.uh, jij bent die gene die zulks suggereert, ik reageerde slechts.
Ik heb ook veel liever dat je vrouw blijft en je mag zeuren zoveel je wilt, maar verwacht niet dat ik je serieus neem.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 23:17 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
1. ik blijf fijn vrouw en ik zeg niet dat ik er geneen wil zijn. Ik heb alleen mijn mening zo nu en dan. Of wou je zeggen dat dat (alleen) iets kerelachtigs is? Nou, dan zeg ik helemaal
2. ja, respect dit, respect dat. Matrarchiaal it is!![]()
Weet je wat die mensen in Zuid-Amerika achteraf altijd over hun zwarte slaven zeiden terwijl ze de godhandse dag zwetend hun schoenen poetsten en etc etc.'maar ik heb wel respect voor ze'. Dat zeiden ze dan met hun neus opgetogen en een hongerloontje gevend van 2 euro ofzo de dag.
Right, zo ken ik er nog een paar
De bonobo aapjes, las ik net, hebben anders ook een matriarchale samenlevingquote:Op woensdag 12 juli 2006 00:13 schreef -scorpione- het volgende:
Ik heb ook veel liever dat je vrouw blijft en je mag zeuren zoveel je wilt, maar verwacht niet dat ik je serieus neem.![]()
Oh, dus ik moet maar gewoon zeggen van het zijn sletten en daar heb ik geen respect voor?![]()
Blackgirl,quote:Op dinsdag 11 juli 2006 20:48 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
[..]
zoals erodome het hier omschrijft, geeft ook heel erg de beschermde samenleving van Nederland weer.
In een heel hoop andere landen is dit toch echt anders. Kinder-sex-ringen op top-nivo is dat iets waar je wat vanaf weet? Vrouwen-sexslaven-handel, ken je daar de omstandigheden van?
Gaat toch wel miljarden in om, zeker daar in dat gekke Amerika, waar gauw alles tot het maaaaximum overdreven moet worden, om de laatste druppel eruit te knijpen.
inwendige cosmetische kut-vergroting voor dit soort praktijken is daar al normaalste zaak als borst-vergroting en enkel om die alsmaar grotere (en daardoor geilere) prothethische piemels erin te kunnen dauwen.
Zometeen daar ook kut-vergroting voor 9-jarigen en ouder vanwege die kinder-sex-ringen, ja jongens het kan allemaal nog veel gekker op deze planeet.
100e-aapje syndroom, binnen 25 jaar dus overgewaaid in Nederland als normaalste zaak van *big business*.
of draaf ik een beetje te ver door?
Als dit soort praktijken beginnen op te rukken, naast de -wij hebben gewoon plezier met sex (dat wil iedereen) - Ga je je toch afvragen wat die rijken daar aan de top van deze Porn-business, nou eigenlijk aan het doen zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |