Ik ben maar een dom vrouwtje, dus leg me even de regel uit over een niet gekregen klap waarvoor de scheidsrechter rood trekt?quote:Op zondag 25 juni 2006 22:59 schreef Phil_Ivey het volgende:
[..]
Voetbal kent bepaalde regels, overtreed je die krijg je geel of rood.
Zo denkt die beste man inderdaad. Elke fucking stap op de veter was geel. Niet dat het merendeel niet terecht was, maar man wat een idioot. En als je dan zo redeneert, dan was die kopstoot van Figo roder dan bloed. En was het een penalty. En de manier van bestraffen is ook een self fulfilling prophecy. Als jij voor elke sliding die net niet op de bal is geel trekt in zo'n toernooi, dan krijg je de zaken wel op scherp. Domino effect.quote:Op zondag 25 juni 2006 22:59 schreef Phil_Ivey het volgende:
Voetbal kent bepaalde regels, overtreed je die krijg je geel of rood.
hoe illustratief, verloren door het loslopende mannetje van van Bommelquote:Op zondag 25 juni 2006 21:58 schreef bramdaman het volgende:
van bommel mag en straks uit, mannetje laten lopen, weinig geleerd
alleen die tweede gele voor Boulahrouz was onterecht.quote:Op zondag 25 juni 2006 23:05 schreef roelofjan het volgende:
En toch was het meerdendeel van die kaarten wel terecht, maar ja..
Vlak daarna, met die 'geblesseerde' speler van Portugal, zat ik al te denken: niet terugspelen, gewoon doen alsof en snel aanvallen. Goed om te zien dat dat ook gebeurde.quote:Op zondag 25 juni 2006 23:06 schreef PirE het volgende:
[..]
alleen die tweede gele voor Boulahrouz was onterecht.
Mja, dat is waar; maar hij had de wedstrijd niet onder controle. Als je zelf sport voel je dat aan; als de scheids de wedstrijd wel of niet onder controle heeft. Hier dus niet; de kaarten waren niet het uiterste middel meer; maar een reguliere ordehandhavingsmethode. En dan krijg je het probleem van 'deflatie'; een kaart wordt 'gewoon'...quote:Op zondag 25 juni 2006 22:59 schreef Phil_Ivey het volgende:
[..]
Voetbal kent bepaalde regels, overtreed je die krijg je geel of rood.
Juist ja, stond dus ook bovenaan deze paginaquote:
Je vergeet de dubbele.quote:
3e wedstrijd waren het er maar 2.quote:Op zondag 25 juni 2006 23:10 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
[..]
Mja, dat is waar; maar hij had de wedstrijd niet onder controle. Als je zelf sport voel je dat aan; als de scheids de wedstrijd wel of niet onder controle heeft. Hier dus niet; de kaarten waren niet het uiterste middel meer; maar een reguliere ordehandhavingsmethode. En dan krijg je het probleem van 'deflatie'; een kaart wordt 'gewoon'...
Even gequote van Wikipedia: In Euro 2004, he officiated in 3 games, issuing 15 yellows and 1 red. He ended the tournament in fourth place on the Referee's cards per game table, brandishing an average of 5.5 a game. Above him were Manuel Gonzalez (Spain), Urs Meier (Switzerland), and Lucilio Batista (Portugal), who racked up an astonishing 10 cards per game!
Ik durf te wedden dat ie nu meer haalt. Weet iemand de andere wedstrijden die hij heeft gefloten? Zwitserland - Frankrijk was iig 6 - 2 in kaarten... (Allemaal geel.)
quote:Op zondag 25 juni 2006 23:12 schreef Trancelocator het volgende:
Stond Poll maar op het veld, dan was het gewoon nog steeds elf tegen elf.
Nee, 16, waarvan 4 zijn omgezet naar Rood. Zie het plaatje maar.quote:
Dan is het alsnog 8 2/3 kaart de wedstrijd.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |