Gewoon negeren die hap, lukt prima. Kijk maar:quote:Op zondag 25 juni 2006 16:25 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik zou bijna medelijden met je krijgen... Maar nee, het lukt me toch ook weer niet, zoveel domheid.
Feit is alleen dat ze niet in de meerderheid zijn, en dat voorlopig ook niet zullen worden. Dan hebben we nog het feit dat een ruime meerderheid niet fundamentalistisch is, en de kans dat ik in een burqa zal moeten gaan rondsjouwen bijzonder, bijzonder klein is.quote:Op zondag 25 juni 2006 16:30 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Oh jij beoordeelt mensen of ze lief zijn of niet.
Zolang ze in de minderheid zijn zullen ze inderdaad lief voor je zijn, maar dat is afgelopen als ze de meerderheid hebben, dan loop jij in een burka.
Ik word zo moe van die domme wijven hier.
Ik ben voor vrijheid, en pas voor ingrijpen bij dreigen van het verliezen (van een gedeelte) daarvan. Daarnaast moet je nog begrijpen dat assimilatie generaties lang duurt. Je kunt niet tot assimilatie dwingen, zo werkt dat gewoon niet.quote:Op zondag 25 juni 2006 16:33 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Jij vindt assimilatie niet wenselijk? Jij denkt dus dat verschillende culturen vreedzaam in een samenleving kunnen bestaan? Ik weet iets teveel van de geschiedenis om te kunnen geloven dat dat ooit kan werken. Het is om die reden dat ik een voorstander van assimilatie ben, het alternatief lijkt sociaal, maar is het zeer zeker niet.
Ik ben ook niet voor dwang hoor (Iintegendeel zelfs), maar een beetje sturing in de juiste richting is natuurlijk wel mogelijk. Een belangrijk onderdeel daarvan is het afleggen van de postmoderne overtuigingen en het pal staan voor een Leitkultur. De moslims moeten er zelf voor kiezen, uit volle overtuiging. Ik heb daar overigens alle vertrouwen in, mits de tegenwerking uit bepaalde hoeken wat afneemt.quote:Op zondag 25 juni 2006 16:39 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik ben voor vrijheid, en pas voor ingrijpen bij dreigen van het verliezen (van een gedeelte) daarvan. Daarnaast moet je nog begrijpen dat assimilatie generaties lang duurt. Je kunt niet tot assimilatie dwingen, zo werkt dat gewoon niet.
Bij mijn weten hebben we daar wetgeving al voor. Het wordt alleen tijd voor een betere en strengere handhaving daarvan.quote:Op zondag 25 juni 2006 16:45 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Ik ben ook niet voor dwang hoor (Iintegendeel zelfs), maar een beetje sturing in de juiste richting is natuurlijk wel mogelijk. Een belangrijk onderdeel daarvan is het afleggen van de postmoderne overtuigingen en het pal staan voor een Leitkultur. De moslims moeten er zelf voor kiezen, uit volle overtuiging. Ik heb daar overigens alle vertrouwen in, mits de tegenwerking uit bepaalde hoeken wat afneemt.
Neen. De wet schiet tekort. Het gaat om een diepe, culturele verankering van bepaalde gedeelde overtuigingen. De wet kan soms behulpzaam zijn, maar niet meer dan dat. Waar ik o.a. op doel is het afleggen van de overtuiging dat religie boven alles gaat, uit die overtuiging is verschrikkelijk veel ellende voortgekomen (het zal je niet verbazen, ik heb ook problemen met de SGP, maar die groep houdt de terreur intern en is te klein om je echt zorgen over te maken). Als langs die weg de religie onschadelijk is gemaakt, is volgens mij de grootste strijd al gestreden.quote:Op zondag 25 juni 2006 16:47 schreef djenneke het volgende:
[..]
Bij mijn weten hebben we daar wetgeving al voor. Het wordt alleen tijd voor een betere en strengere handhaving daarvan.
Een vriend van me (Turks) woont al jaren samen met zijn Arubaanse vriendin. Een Surinaamse (moslim) vriend woont samen met zijn Nederlandse vriendin (baby op komst). Mijn neef (Turks) heeft nu een aantal jaar een Nederlandse vriendin.quote:Op zondag 25 juni 2006 17:51 schreef niet_links het volgende:
Maar goed in Nederland zie je juist dat er totaal niet geassimuleerd wordt.
Maar natuurlijk.quote:Op zondag 25 juni 2006 14:02 schreef Meki het volgende:
dit is gewoon puur racisme
Antisemitisme!quote:en bij Joden die mogen lekker hun gang doorgaan
Ik woon met een thaise.. dat maakt mij nog geen thai. Ook assimuleert dat me niet. Ik wil niet ontkennen dat het niet helpt. Het kan best wel helpen met taal en gewoontes. Maar het betekend niet hetzelfde als assimulatie.quote:Op zondag 25 juni 2006 18:01 schreef Slayage het volgende:
[..]
Een vriend van me (Turks) woont al jaren samen met zijn Arubaanse vriendin. Een Surinaamse (moslim) vriend woont samen met zijn Nederlandse vriendin (baby op komst). Mijn neef (Turks) heeft nu een aantal jaar een Nederlandse vriendin.
Ik weet niet hoe jullie dit soort dingen zien, maar imo is de integratie volop gaande.
Ik heb het ook niet over assimilatie natuurlijk, maar over integratie.quote:Op zondag 25 juni 2006 18:28 schreef niet_links het volgende:
[..]
Ik woon met een thaise.. dat maakt mij nog geen thai. Ook assimuleert dat me niet. Ik wil niet ontkennen dat het niet helpt. Het kan best wel helpen met taal en gewoontes. Maar het betekend niet hetzelfde als assimulatie.
Het is niet alsof ik in een keer Thai ben nu. Ik ben nog steeds Nederlander die zich wel een beetje aanpast aan de Thaise cultuur. Zeker als het om hun koning gaat en dat soort dingen. Ik heb meer begrip.
Ik denk gewoon dat het geloof het moeilijk maakt voor moslims om te assimuleren. Ik heb dat probleem totaal niet omdat ik geen geloof heb. (gelukkig) Mijn vriendin is boediste.
Vraagje zijn die vriendinnen van die moslims ook moslim geworden... if so is er juist geen sprake van assimulatie... Als zij juist minder praktiserend zijn geworden is er wel sprake van assimulatie.
dat doe ik ook .. heel normaal toch, lieve mensen zijn leuk om in de buurt de hebben en etterbakken liever nietquote:Op zondag 25 juni 2006 16:30 schreef lionsguy18 het volgende:
Oh jij beoordeelt mensen of ze lief zijn of niet.
ooh je, en jij met zo'n lap op je kop en een baard vol met vlooien ..quote:Zolang ze in de minderheid zijn zullen ze inderdaad lief voor je zijn, maar dat is afgelopen als ze de meerderheid hebben, dan loop jij in een burka.
uhm, en ik maar denken dat de moslims hun vrouwen met minachting behandelen .. U is moslim ?quote:Ik word zo moe van die domme wijven hier.
Precies. Als ik onder de Fransen ben en ik word door één van hen begroet met twee zoenen, dan ga ik die niet lopen ontwijken, omdat wij thuis niet begroeten met zoenen of omdat Nederlanders groeten met een hand geven.quote:Op zondag 25 juni 2006 17:51 schreef niet_links het volgende:
Ik woon nu zelf in het buitenland assimulatie is niet heel belangrijk maar gewon de normale gewoontes van een land overnemen zoals anders groeten (buiging met gevouwen handen voor mij) Dat is geen probleem. Zolang ik maar geen totaal andere ideeen als hun eropna houd en hun voor het hoofd stoot gaat het wel goed. Maar goed in Nederland zie je juist dat er totaal niet geassimuleerd wordt.
Als je blieft zeg.quote:Op zondag 25 juni 2006 19:40 schreef Gia het volgende:
Waarom weigeren moslims hier dan een vrouw de hand te schudden en worden ze boos als een vrouw het maar waagt een hand uit te steken naar een moslim ter begroeting.
(Akkoord, niet allemaal, maar hooggeplaatste voorbeeldfiguren wel vaak).
Waarom blijft iedereen maar over de moslims vallen terwijl dat al heel wat jaartjes de gewoonte is met joden ? Omdat het anti-semitisme zou kunnen zijn als je een rabbi vraagt om gewoon wel netjes de hand te schudden ?quote:Op zondag 25 juni 2006 19:40 schreef Gia het volgende:
Waarom weigeren moslims hier dan een vrouw de hand te schudden en worden ze boos als een vrouw het maar waagt een hand uit te steken naar een moslim ter begroeting.
(Akkoord, niet allemaal, maar hooggeplaatste voorbeeldfiguren wel vaak).
Er is sprake van Jizyah, een jaarlijk staatbelasting van 2,5% van je bezittingen moet je afstaan aan de Islamitische staat, in ruil daarvoor krijg je vrede, worden je bezittingen en familie beschermd krijg je vrijheid van religie en ben je evenveel waard als een moslim.quote:Op zondag 25 juni 2006 15:23 schreef moussie het volgende:
uhm .. enlighten me .. maar in islamitische landen heb je toch ook iets soortgelijks .. gedragscodes hoe je met iemand van een bepaalde groepering moet omgaan (incluis extra belastingen die je vrede moeten waarborgen) ?
Hoe je het wend of keert dan maak je onderscheid tussen allochtoons burgerse die hier zijn geboren of later zijn gekomen, is dat niet tegen de grondwet?quote:ik begrijp dat het idee uiterst vreemd overkomt op de hier geboren en getogen moslim maar voor diegene die uit zo'n islamitsche staat komt waar dus de oude wetten nog wel gebruikt worden misschien nog niet eens zo'n slecht idee ?
brood op de plank gaat voor .. ik heb geen haast hoorquote:Op zondag 25 juni 2006 23:16 schreef Triggershot het volgende:
Hey schoonheid sorry voor me late reply, maar komt net van werk.
heel normaal dus .. eigenlijk .. met dien verstaande dat je wel elkaars verschillen erkend en respecteerd .. heel humaan imo, niets op aan te merkenquote:Er is sprake van Jizyah, een jaarlijk staatbelasting van 2,5% van je bezittingen moet je afstaan aan de Islamitische staat, in ruil daarvoor krijg je vrede, worden je bezittingen en familie beschermd krijg je vrijheid van religie en ben je evenveel waard als een moslim.
Moslims daarintegen zijn ook verplicht om jaarlijks 2,5% van hun bezittingen af te staan, dus om geen onderscheid te maken tussen niet geloven en moslims is er een speciale wet gemaakt, alleen zijn Moslims verplicht anders gelovigen te beschermen met hun leven, andersom hoeft dat niet.
uhm nee, want je hebt het over een rechtssysteem en niet over geloof etc .. je zou het gelijk kunnen stellen aan de 2,5% Jizyah .. iets andere vormgeving ?quote:Hoe je het wend of keert dan maak je onderscheid tussen allochtoons burgerse die hier zijn geboren of later zijn gekomen, is dat niet tegen de grondwet?
Warme pizza in dit gevalquote:Op zondag 25 juni 2006 23:57 schreef moussie het volgende:
[..]
brood op de plank gaat voor .. ik heb geen haast hoor![]()
Zijn we het over eens dus.quote:heel normaal dus .. eigenlijk .. met dien verstaande dat je wel elkaars verschillen erkend en respecteerd .. heel humaan imo, niets op aan te merken
In een kalifaat is geloof en een rechtsysteem niet van elkaar los te koppelen. Enige toegestane onderscheid die ik ken ik Nederland is positieve discriminatie, als je van een bepaald deel van het volk die al een NLs nationaliteit iets eist ben je niet echt geweldig bezig, ik en in mijn omgeving autochtone mensen waarbij je geen spoor van sociale omgang of cultureel kennis/achtergrond(nederlandse) kunt vinden, moeten die ook een contract aangaan, of?quote:uhm nee, want je hebt het over een rechtssysteem en niet over geloof etc .. je zou het gelijk kunnen stellen aan de 2,5% Jizyah .. iets andere vormgeving ?
Zolang de man maar moslim is.quote:Op zondag 25 juni 2006 18:01 schreef Slayage het volgende:
[..]
Een vriend van me (Turks) woont al jaren samen met zijn Arubaanse vriendin. Een Surinaamse (moslim) vriend woont samen met zijn Nederlandse vriendin (baby op komst). Mijn neef (Turks) heeft nu een aantal jaar een Nederlandse vriendin.
Ik weet niet hoe jullie dit soort dingen zien, maar imo is de integratie volop gaande.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |