De Noordelingen van Alax van Warmedam morgen. En laat ik die nu net nooit hebben gezien.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 21:10 schreef Sai het volgende:
Is er al bekend welke films de gasten uit hebben gekozen?
Zie link boven jou.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 21:51 schreef Haaibaaike het volgende:
Komt dat ook in www.uitzendinggemist.nl ?
Ik ben morgenavond niet thuis.
En wil namelijk ook Tatort opnemen.![]()
Ik zou ook Tatort opnemen. Die worden nooit meer herhaald.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 21:51 schreef Haaibaaike het volgende:
Komt dat ook in www.uitzendinggemist.nl ?
Ik ben morgenavond niet thuis.
En wil namelijk ook Tatort opnemen.![]()
quote:Op zaterdag 29 juli 2006 21:55 schreef tong80 het volgende:
Ik hoop wel dat ze de dader vinden bij Tatort. Anders heb je mooi voor jan lul opgenomen.
Interview in Nieuwe Revu is wat interessanter.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 20:59 schreef shmoopy het volgende:
In de VPRO-gids van deze week een volslagen non-interview met Joris.
Hij wil voor de objectiviteit zo 'kleurloos/anoniem' mogelijk zijn als presentator.
Ben benieuwd.
Mogen het ook stukje komkommer en worteltjes zijn?quote:Op zondag 30 juli 2006 00:15 schreef tong80 het volgende:
Mandela en Joop Admiraal komen langs SCH.
Wel een lekker gevoel dat Bliksemschicht en andere bevooroordeelden niet kijken, maar ik met shmoopy en SCH kan ga genieten met een buil chips en de telefoon van de haak.
Dat heb ik nou ook! Op de een of andere manier ontstaat er een hele irritante piep in mn hoofd op het moment dat ze begint te praten. Als TK-voorzitter kon ik Jeltje ook al nooit uitstaan, geen idee waarom. Misschien heb ik gewoon een hekel aan accenten. Maxime Verhagen en Geert Wilders wekken ook al zo'n allergische reactie op.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 21:07 schreef zoalshetis het volgende:
ik kan eigenlijk niet langer dan een minuut naar jeltje kijken en luisteren vooral. zal lastig worden morgen.
Zeker! Evenals Van Agt of Wiegel bijvoorbeeld.quote:Op zondag 30 juli 2006 00:38 schreef SCH het volgende:
Zou Lubbers niet willen? Lijkt me erg interessant.
Dat is dan na de uitzending met Ayaan Hirsi Ali besloten zeker. En in dat geval klopte het als een bus. Heb nooit begrepen dat ze het hebben toegestaan dat iemand zelf een propagandafilmpje voor die avond maakte.quote:Op zondag 30 juli 2006 00:40 schreef Hephaistos. het volgende:
Overigens schijnt het zomergasten-beleid te zijn om nooit actieve politici uit te nodigen, uit angst dat die de zendtijd gaan misbruiken...
Moeite met dat dialect ?quote:Op zondag 30 juli 2006 00:40 schreef golfer het volgende:
Hoewel ik Jeltje best wel een oké mens vind, heb ik ook altijd wat moeite met dat dialect van haar.
Maar goed, ik laat me vanavond graag verrassen door haar keuzes, hoewel ik bij voorbaat vermoed dat het wel allemaal heel erg politiek correcte keuzes zullen zijn.
Zie daar waarom ik zoeveel moeite met je heb.quote:Op zondag 30 juli 2006 00:57 schreef tong80 het volgende:
Moeite met dat dialect ?
Laat ik je even wakker maken heel Nederland spreekt met dialect.
Met welk dialect heb je geen moeite ? Ik praat half Brabants half ja wat eigenlijk.
Ik ken de man verder niet en ik heb het interview niet gelezen, maar zoals jij het nu omschrijft klinkt het me als een verademing in de oren na die zelfgeilerige Conny Palmen van vorig jaar!quote:Op zaterdag 29 juli 2006 20:59 schreef shmoopy het volgende:
In de VPRO-gids van deze week een volslagen non-interview met Joris.
Hij wil voor de objectiviteit zo 'kleurloos/anoniem' mogelijk zijn als presentator.
Ben benieuwd.
Heen en weer zappen tijdens Zomergasten?quote:Op zondag 30 juli 2006 11:34 schreef Hephaistos. het volgende:
Luyendijk heeft gezegd dat hij niet op zoek wil gaan naar de rode draad in het leven van mensen. Simpelweg omdat mensen helemaal geen rode draad hebben vaak, dus waarom dan geforceerd telkens op hetzelfde onderwerp terugkomen... Bovendien zappen mensen op zo'n avond vaak een beetje heen en weer dus de helft van de mensen heeft niet eens door hoeveel moeitje jij doet om een rode draad te vinden.
En gelijk heeft ie!
Dat doet Luyendijk ook niet en Hepha stelt wel wat kort door de bocht wat Luijendijk heeft gezegd. HIj zegt meer dat hij niet te veel gaat psychologiseren: hij wil weten wat Joep van LIeshout voelt op het moment dat varkens de keel worden doorgesneden en en hij wil het niet de hele tijd gaan hebben over zijn jeugd, of dat zijn opa slager was etc.quote:Op zondag 30 juli 2006 11:37 schreef shmoopy het volgende:
Je programma/manier van interviewen aanpassen omdat mensen wel eens weg kunnen zappen...![]()
Ik denk dat het gros juist wel de hele tijd kijkt hoor. In het verleden was dat ook mooi, met die rode draden, wat niet betekent dat je niet even kan plassen. En volgens mij heeft Luijendijk het niet zo gezegd, dat er geen rode draad zou zijn.quote:Op zondag 30 juli 2006 11:44 schreef Hephaistos. het volgende:
Puur realisme! Het merendeel van de mensen blijft echt niet 3,5 uur lang zomergasten kijken. Onzin om dan geforceerd met rode draden in de weer te gaan. Sowieso is het hele idee van 'de rode draad in je leven' vervelend, er waren in het verleden wel een paar presentatoren die daar een handje van hadden.
Jawel hoor. Waarschijnlijk hebben we het over verschillende interviews, die man werkt aan de lopende band interviews af deze weken.quote:Op zondag 30 juli 2006 11:48 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik denk dat het gros juist wel de hele tijd kijkt hoor. In het verleden was dat ook mooi, met die rode draden, wat niet betekent dat je niet even kan plassen. En volgens mij heeft Luijendijk het niet zo gezegd, dat er geen rode draad zou zijn.
Hij wil niet vanuit de jeugd starten en zo, maar dat wil niet zeggen dat er geen rode draad of niet een soort thema in zit?quote:Op zondag 30 juli 2006 12:27 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Jawel hoor. Waarschijnlijk hebben we het over verschillende interviews, die man werkt aan de lopende band interviews af deze weken.
Ik vond de rode draden altijd maar vervelend in eerdere Zomergasten. De interviewer heeft dan een bepaald beeld in zijn hoofd van wat de rode draad in iemands leven is, en probeert dan bij elk fragment op die rode draad terug te komen.
Nee hoor. Ik wil ook sport zien. En overdag is er niks op tv, kan ik lekker op m'n gemak kijkenquote:
quote:Op zondag 30 juli 2006 21.15 schreef tong80 het volgende:
Damn, dit is leuk, ik blijf nog even kijken tot 22.00
Katja Schuurman was anders wel jouw doelgroep.quote:Op zondag 30 juli 2006 17:58 schreef PLAE@ het volgende:
Helaas wordt ik nooit echt geil van de line-up. En ben ik te jong/simpel om bepaalde gasten/gesprekken interessant te vinden. En mijn favoriete aflevering tot nu toe was met Barend & van Dorp. Maar ondanks al die beperkingen ga ik toch maar weer kijken![]()
quote:Op zondag 30 juli 2006 17:58 schreef PLAE@ het volgende:
Maar ondanks al mijn beperkingen ga ik toch maar weer kijken![]()
sOok na Schimanski nooit meer iets geworden...quote:Op zaterdag 29 juli 2006 21:54 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik zou ook Tatort opnemen. Die worden nooit meer herhaald.
De Noordelingen van Alx van Warmedam. Idioot dat ik die nog noloit heb gezien. Dus een mooie keuze.quote:Op zondag 30 juli 2006 19:30 schreef 456 het volgende:
[..]
sOok na Schimanski nooit meer iets geworden...
Is er al iets bekend wat voor (soort) fimpjes we kunnen verwachten vanavond?
Idd Luyendaak kon niet voor niemandal naar The New York Times. Een hele slimme man, in de NRC van vandaag staat wel dat, omdat hij veel (lees veel meer) van het Midden-Oosten weet dan Leon de Winter. geen voor de kijker oninteressante discussies wil. Ik ga vanavond zeker kijken, ben benieuwd hoe Joris het doet.quote:Op zondag 25 juni 2006 12:11 schreef MightyV het volgende:
Luyendijk zelf is vele malen interessanter dan de gasten. Maar ga wel kijken. En idd, met Leon kan het nog vuurwerk worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |