Jeeeeehquote:Op donderdag 22 juni 2006 21:23 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Jij was de eerste vanmiddag schatje
In ieder geval geen afgelebberde boterhammen voor jou
Wat een prachtbakquote:Op donderdag 22 juni 2006 21:31 schreef Modus het volgende:
Ja hallo.,
.
[afbeelding]
[afbeelding]
Zou BMW hierdoor geïnspireerd zijn voor zijn eerste 3-serie Compact? Het is een afgehakte 190, uit de jaren '80 van tuner Schulz.
quote:Op donderdag 22 juni 2006 21:31 schreef Modus het volgende:
Ja hallo.,
.
[afbeelding]
[afbeelding]
Zou BMW hierdoor geïnspireerd zijn voor zijn eerste 3-serie Compact? Het is een afgehakte 190, uit de jaren '80 van tuner Schulz.
Wat moet jij in Nieuwegein?quote:Op donderdag 22 juni 2006 21:38 schreef Alexxxxx het volgende:Herfst in Nieuwegein
Een oto
en een man en een rivier
Een vriend van me is daar buschauffeurinstructeurquote:Op donderdag 22 juni 2006 21:41 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
Wat moet jij in Nieuwegein?
[afbeelding]
Ah, ik heb niets met Spinvis.quote:Op donderdag 22 juni 2006 21:41 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Een vriend van me is daar buschauffeurinstructeur
Maar verder niks, is een liedje van Spinvis he?
Ik luister nu naar Focus, met Hocus Pocusquote:Op donderdag 22 juni 2006 21:42 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
Ah, ik heb niets met Spinvis.Nieuwegein
[afbeelding]
die staat nu bij mn favorietenquote:Op donderdag 22 juni 2006 22:03 schreef Modus het volgende:
Plaatjes kwamen trouwens hier vandaan http://groups.msn.com/1980extremetuning , vol foute '80s Mercedes tuning..
die je me had gemaild, of zijn er nog anderen? Want ik heb een hele serie niet gepost omdat ze me wat te donker warenquote:Op donderdag 22 juni 2006 22:13 schreef lipje het volgende:
had je de rest van de volvo ocean race foto's al gezien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |