quote:
arme poezebeestquote:
quote:
Dat stinklied vooral jaquote:
quote:Op woensdag 21 juni 2006 23:05 schreef Dr_Flash het volgende:
Maar goed, die lekkere harige poes van Bluezz is ook met wuppies nog bestgoed te pruimen
Wat zij zegt. Wuppies zijn fout. Altijd al zo geweest, vanaf toen Vader Abraham ze introduceerde na de smurfen.quote:
zenks. Wanneer gaan jullie mee?quote:Op woensdag 21 juni 2006 23:06 schreef Bluezz het volgende:
Poes vind alles best
En die wuppies is een gekte, en daar doen wij niet aan mee maar zij wel
Trouwens ik geniet heel erg van jullie meetfoto's in de dierentuin
niemandquote:Op woensdag 21 juni 2006 23:06 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]![]()
Wie heeft er nou gewonnen??:?????
Wij hebben alleen een digicam voor snelle kat en voedselshots, dus ik wil best mee, maar het zal dan vooral als caddy of cabel-girl zijnquote:
quote:
Cynix, Blinky en Yoni gingen ook gewoon mee, en die hadden ook geen heftige camera'squote:Op woensdag 21 juni 2006 23:08 schreef Bluezz het volgende:
Wij hebben alleen een digicam voor snelle kat en voedselshots, dus ik wil best mee, maar het zal dan vooral als caddy of cabel-girl zijn
Bij de pauze was het 1-0 voor hun, maar we zijn in de tweede helft begonnen met een bal uit de goal te pulken, dus dat was weer gelijkquote:
smufden die smurfen niet voor de smufen grote smurf??quote:Op woensdag 21 juni 2006 23:06 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Wat zij zegt. Wuppies zijn fout. Altijd al zo geweest, vanaf toen Vader Abraham ze introduceerde na de smurfen.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |