Is Goes onpractisch? Of ligt je school/werk daar?quote:Op vrijdag 23 juni 2006 20:17 schreef Rnej het volgende:
[..]
whehe... goes is ook nie lelijk.. maar heb er weinig mee.. woon nu in den haag op kamers en dat is een partij praktischer
Ik ben ook al regelmatig uitgelachen om mijn Zeeuwsquote:Op vrijdag 23 juni 2006 11:26 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Als ik Zeeuws probeer te praten denk ik altijd dat het wel gaat, maar mijn ouders en oma lachen me dan uit![]()
Mjah... ik heb het ook niet verzonnenquote:
Oeh jaquote:Op zaterdag 24 juni 2006 01:32 schreef Toad het volgende:Middelburg
[afbeelding]
Maar euh.... Devrim_, je bent wel onze semi uni vergeten te melden in de op.
Goes ookquote:
Middelburg ookquote:
quote:Nieuwste strand van Zeeland
ARNEMUIDEN - Een nog onontdekt, maagdelijk strand, vrij van voetstappen. Minder wit dan in de Cariben, en gisteren minder zonnig, maar net zo verlaten nu het toeristische hoogseizoen nog niet is aangebroken.
En dus kunnen Arnemuidenaren en Middelburgers volop genieten van hun eerste, echt eigen strand aan de Oranjeplaat. Het is aangelegd door de gemeente Middelburg en Waterschap Zeeuwse Eilanden. Het strand is tweehonderd meter lang en twintig meter breed. Het is te bereiken via de Oranjeplaatweg. Een grinddam moet ervoor zorgen dat het strand op zijn plek blijft liggen. Vier windschermen van wilgentenen moeten voorkomen dat het zand het water van het Veerse Meer in waait. De grinddam creëert tegelijkertijd een ondiep pierebadje waar veilig in gezwommen kan worden, zodra het water wat warmer is geworden.
PZC
Ik slaap zo met uitzicht op hetquote:Op zaterdag 24 juni 2006 02:32 schreef Rabieluh het volgende:
Ook bezaaid met vele duitsers binnenkort?
Ik ben slapen, in het rustieke Souburg met uitzicht op M'burg in de verte
Ik lees toch écht Arnemuiden hoor.quote:
Divinityquote:Op zaterdag 24 juni 2006 01:58 schreef Rabieluh het volgende:
Ik ga trouwens echt nooit uit in M'burg, bijna alleen in Vlissingen. Hoe is Opera tegenwoordig? Of Divinity zoals het nu heet.
Dat hoort bij Middelburg he.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 09:08 schreef PsychoDude_666 het volgende:
[..]
Ik lees toch écht Arnemuiden hoor.
Mwah, Gemeente Middelburg, maar goed iedereen zet zich altijd nogal af tegen Erremuequote:
en dat is veel beter dan divinity?quote:Op zaterdag 24 juni 2006 11:31 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Divinity.
* Da_Sandman komt soms nog wel eens in Middelburg, maar dan natuurlijk in Flaix
Geerequote:Op zaterdag 24 juni 2006 16:31 schreef Rnej het volgende:
[..]
en dat is veel beter dan divinity?![]()
pfffff
de geere, rockdesert, dat zijn pas kroegen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |