Da's Singing in the rain (althans een variant daarop)quote:Op donderdag 22 juni 2006 17:31 schreef Leatherneck het volgende:
Kan iemand me vertellen hoe 't nummer heet wat in deze reclame van de "Golf GTI", wordt afgespeeld?
(Hier te zien / horen): http://www.newstoday.com/_tpl/qbn/golfgti.mov
Alvast bedankt.
Hoes komt me erg bekend voor. Er moet hier vast wel iemand zijn die hem kent. Waar heb je die hoes vandaan dan. Weet je er iets meer van?quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:46 schreef HmmMikeyMike het volgende:
Weet iemand van wie deze platenhoes is?
[afbeelding]
Ik weet alleen dat het niet Engels is.quote:Op donderdag 22 juni 2006 20:43 schreef Neleos het volgende:
[..]
Hoes komt me erg bekend voor. Er moet hier vast wel iemand zijn die hem kent. Waar heb je die hoes vandaan dan. Weet je er iets meer van?
Chemical Brothers- Block rocking beatsquote:Op donderdag 22 juni 2006 23:07 schreef Ballistic het volgende:
ik zoek een nummer dat werd vanavond gedraait op talpa
er komt de hele tijd maar 1 regel in voor,
het was iets als:
"back with one of those black rocking beats"
iemand :S?
Chemical Brothers - Block Rockin' Beatsquote:Op donderdag 22 juni 2006 23:07 schreef Ballistic het volgende:
ik zoek een nummer dat werd vanavond gedraait op talpa
er komt de hele tijd maar 1 regel in voor,
het was iets als:
"back with one of those black rocking beats"
iemand :S?
www.ster.nlquote:Op donderdag 22 juni 2006 22:59 schreef Shakermaker het volgende:
Hoe heet dat nummer van de nieuwe Wanadoo goes Orange TV commercial? Het is Frans, volgens mij uit de jaren '70.
woej bedanktquote:Op donderdag 22 juni 2006 23:08 schreef Shirley het volgende:
[..]
Chemical Brothers- Block rocking beats
Cheersquote:Op donderdag 22 juni 2006 23:09 schreef Joncho het volgende:
www.ster.nl
Michel Fugain - Une belle histoire
Touch & Go - Would You...?quote:Op vrijdag 23 juni 2006 01:20 schreef Ovidius het volgende:
Vrouwenstem die zegt: Do you want to go to bed with me? Zonder muziek tot daar.
En dan komen trompetten, ...
Geen idee, maar als je de hoes hebt kan je toch even kijken welke plaat er in zit?quote:
Komt uit Mortal Kombatquote:Op vrijdag 23 juni 2006 12:58 schreef donroyco het volgende:
Weet iemand welk nummer er onder deze video is geplakt?
Bij voorbaat dank
Dankquote:
Weet je zeker dat het een frans nummer is? Mark Oh's Let This Party Never End, voldoet namelijk precies aan je omschrijving.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 13:22 schreef nienaaa het volgende:
Ik zoek een Frans nummer, het was een zomerhit een jaar of 2,3,4 geleden.
In de clip zie je een speedboot met daarop een bewegend klein mannetje, er kwamen ook nog wel gewone mensen in voor. Ik geloof dat het een dance nummer was.
alvast bedankt!
Sergio Mendes (ft. Black Eyed Peas) - Mas que nadaquote:Op vrijdag 23 juni 2006 13:58 schreef Leatherneck het volgende:
1) Volgens mij een remake van een al wat ouder nummer, zeker weten doe ik dit niet. Het meest herkenbare stukje uit 't nummer is de "kreet": ooooohhhh waaahiiijaaiaaaaa hooooo.... Ik denk dat sommige mensen wel weten welk nummer ik bedoel.
Nee dat is hem niet, het mannetje was geen animatie, maar zo'n hulageval,quote:Op vrijdag 23 juni 2006 14:15 schreef Walvisje het volgende:
[..]
Weet je zeker dat het een frans nummer is? Mark Oh's Let This Party Never End, voldoet namelijk precies aan je omschrijving.
Clip : http://www.youtube.com/watch?v=nxKk2PXFo9g
Dankje!!quote:Op vrijdag 23 juni 2006 14:18 schreef donroyco het volgende:
[..]
Sergio Mendes (ft. Black Eyed Peas) - Mas que nada
iemand?!?quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:02 schreef JumperJack het volgende:
in dit filmpje op YouTube staat op de achtergrond een liedje. het filmpje zelf is van Trackmania, maar tussendoor komen er ook delen van de clip van de song voorbij.
ik vind het zeker wel een verdomd leuk nummer en zou heel graag de artiest (en eventueel het nummer) willen weten![]()
![]()
alvast bedankt(dit omdat ik niet persé denk dat het voor sommigen een moeilijk vraagstuk is
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |