Het blijft spannend dusquote:Op dinsdag 20 juni 2006 07:29 schreef Belana het volgende:
goedemorgen, ik heb nog geen sms van dutchie.... dus we moeten nog even geduldig zijn
ben bang dat je het in dit geval als een eerste bevalling moet zien... het geboortekanaal is nog niet "gebruikt" zeg maar...quote:Op maandag 19 juni 2006 22:30 schreef E.T. het volgende:
Wat ik me nu ineens afvraag.. Ze zeggen altijd dat een tweede bevalling sneller gaat (en makkelijker is) maar hoe werkt dit nou bij dutchie bijv. Als de eerste een ks was? Je weet niet hoe de eerste geweest zou zijn natuurlijk.. maar toch..
Haha! Goeiemorgen van mij dan maar!quote:Op dinsdag 20 juni 2006 07:53 schreef PM-girl het volgende:
Vol verwachting kom ik uit bed gesprongen, nog niets.....! Tenminste niet bekend.
Spannend nog!!
Oe! Er is wel een statusrapport...1 cm...maar het gaat niet altijd via het keurige grafiekje 1cm/uur he. Hoop dat ze m/r al vastheeft!quote:Op dinsdag 20 juni 2006 07:56 schreef Belana het volgende:
sms van dutch:
"sinds 2 uur ih zh met om de 5 minuten weeën. pas vanaf 5 uur 1 cm ontsluiting...wacht nu op ctg en verdere plan van aanpak. verder gaat het tussendoor best goed."
onze bikkel
we denken aan je meid!!
ja heel vreemd. Het zit ook onderin waar het litteken zit (niet in de baarmoeder, maar in de buikwand) Nou ja, morgen weer gyn en dan zal ik het nog eens goed na laten kijkenquote:Op dinsdag 20 juni 2006 08:39 schreef Belana het volgende:
vreemd het ladyS dan die pijn? en ze konden er niks van zeggen wat het zou kunnen zijn?
fijn dat je lekker geslapen hebt, dat scheelt altijd enorm vind ik, ik heb zelf ook lekker geslapen en dan voel je je meteen beter
Ik heb begrepen van de gyn dat wanneer je wel algehele ontsluiting hebt gehad je het gewoon als een 2e bevalling kunt zien ook al is het kindje er niet door gekomen. Als je geen ontsluiting hebt gehad was het gewoon een 1e bevalling.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 07:43 schreef Belana het volgende:
[..]
ben bang dat je het in dit geval als een eerste bevalling moet zien... het geboortekanaal is nog niet "gebruikt" zeg maar...
Zou het misschien het litteken weefsel kunnen zijn van je buik? Dat schijnt nl. aan de binnenkant te kunnen verkleven aan iets anders en als dat nu groeit of trekt kan dat natuurlijk ook aan het litteken weesel trekken.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 10:14 schreef LadyS het volgende:
[..]
ja heel vreemd. Het zit ook onderin waar het litteken zit (niet in de baarmoeder, maar in de buikwand) Nou ja, morgen weer gyn en dan zal ik het nog eens goed na laten kijken
Ze zei alleen dat het misschien wel het litteken kon zijn, daar die al een tijdje onder druk staat. Maar ze vond het ook vreemd dat het zo plotseling begonnen was, volgens mij.
De weeige "pijn" die ik zondag de hele dag had zou een beginnetje kunnen zijn, zei ze maar met nadruk op kunnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |