Het maakt geen bal uit waar Google zit, jij doet je werk, en je woont in Nederland dus je betaalt gewoon belasting ongeacht waar het geld vandaan komt.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 17:28 schreef Duiker_21 het volgende:
Maar moet je voor het aftrekken van je hostingskosten/ scripts/ PCs geen eigen BV hebben, of ingeschreven staan bij de Kamer van Koophandel??
Ik heb al eens vaker gezocht hoe het nu precies zit met de belastingdienst maar heb er eigenlijk nooit duidelijkheid over gekregen;
Google is een Amerikaans bedijf, maar je krijgt van het Europese kantoor (in Ierland) het geld overgemaakt. Dus het zijn inkomsten van binnen de EU.
Daarnaast mag iedereen geloof ik voor een paar honderd euro bijverdienen zonder dat te hoeven declareren.
Halverwege 2005 ben ik begonnen met Adsense, en heb de reclame inkomsten van dat jaar niet opgegeven.Sinds een paar maanden begint het eindelijk echt goed te lopen, dus ik denk dat ik het dit jaar maar wel ga opgeven![]()
Weet iemand hoeveel procent er uiteindelijk wordt ingehouden van die extra onbelaste inkomsten? Dan kan ik daar alvast een beetje rekening mee houden![]()
Zodra je $100 hebt verdient maken ze het op de 25e van de maand erop over op je rekening, De verwerking van hun betaling duurt altijd iets van 2 a 3 dagen, ik krijg iedere maand op de 28ste een uitbetaling. Hoelang het duurt voordat een cheque is opgestuurd weet ik niet, maar dat zal waarschijnlijk wel wat langer duren.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 10:01 schreef DancePlaza het volgende:
hoelang doet google erover om geld over te schrijven naar je rekening. ipv van uitgeven van een cheque
Ik weet niet precies hoe de belastingdienst omgaat met de kosten die je maakt, zoals webhosting, maar het lijkt me dat je niet 100% van je hostingskosten terug zult krijgen.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 12:08 schreef Outside_lines het volgende:
[...]
Kan ik dan gewoon (-34) + 70 doen en dus 36 euro terugkrijgen van de belasting i.p.v. dat ik moet inleggen. Dit zou dan weer inhouden dat de totale opbrengst 36 + 46 (pure winst van adsense) = 82 euro zou zijn, en dat mijn hosting ook al betaald is.
Klopt mijn beredenering hierboven of zit ik er naast?
Er zijn genoeg mensen die meer dan 20K verdienen hoorquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 12:57 schreef jp84 het volgende:
kweet niet wat je voorderest verdient maar anders hoed je echt niet 52% aftedragen
tot 20k per jaar was het volgens mij 30%
Er is een verschil tussen terugkrijgen en aftrekken. Maak je de hostingkosten uitsluiten voor je extra verdiensten dan mag je dit absoluut voor 100% aftrekken.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 13:03 schreef Duiker_21 het volgende:
Ik weet niet precies hoe de belastingdienst omgaat met de kosten die je maakt, zoals webhosting, maar het lijkt me dat je niet 100% van je hostingskosten terug zult krijgen.
Je zit er naast. Je moet 80-70 (even zonder je andere inkomsten mee te rekenen) doen. Je extra inkomsten zijn dan dus 10, waarover je vervolgens belasting moet betalen.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 12:08 schreef Outside_lines het volgende:
Stel ik zou inderdaad $100 verdienen, dat is ongeveer 80 euro. Hievan zou ik 42% moeten afdragen (gezien mijn overige inkomsten) wat neer komt op ongever 34 euro. Mijn hosting kost ongeveer 70 euro. Kan ik dan gewoon (-34) + 70 doen en dus 36 euro terugkrijgen van de belasting i.p.v. dat ik moet inleggen. Dit zou dan weer inhouden dat de totale opbrengst 36 + 46 (pure winst van adsense) = 82 euro zou zijn, en dat mijn hosting ook al betaald is.
Klopt mijn beredenering hierboven of zit ik er naast?
Helder, nou ja dat ga ik zeker doen dan, of je nou belasting over 80 euro moet betalen en ook nog eens 70 euro hosting moet betalen of belasting over 10 euro moet betalen en je hosting al betalld hebt lijkt me niet zo'n moeilijke keuzequote:Je zit er naast. Je moet 80-70 (even zonder je andere inkomsten mee te rekenen) doen. Je extra inkomsten zijn dan dus 10, waarover je vervolgens belasting moet betalen.
ja ok, maar dit gaat alleen over bijverdiensten.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 14:46 schreef Ernest0 het volgende:
[..]
Er zijn genoeg mensen die meer dan 20K verdienen hoor![]()
Tussen ¤ 27K en ¤ 46K betaal je al 42%
[..]
Je bijverdiensten moet je wel optellen bij je "normale" inkomen. En aangezien de meeste mensen er nog een baan bij hebben...quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 19:39 schreef jp84 het volgende:
[..]
ja ok, maar dit gaat alleen over bijverdiensten.
zullen ook wel zat zijn die dat erbij verdienen, maar aan zijn vraagstelling te merken hij niet, dus daarom kan het wel van belang zijn
Dat dacht ik dus ook al, vandaar dat ik uitging van 42%quote:Je bijverdiensten moet je wel optellen bij je "normale" inkomen. En aangezien de meeste mensen er nog een baan bij hebben...
Om te beginnen betwijfel ik of Google bedragen van <$100 overmaakt.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 10:28 schreef Outside_lines het volgende:
[..]
Dat dacht ik dus ook al, vandaar dat ik uitging van 42%
Maar anyway, ik heb dus nog een interessante vraag. Binnenkort ga ik adsense opzeggen omdat ik echt niets meer er mee genereer. (Kleine site, weinig mensen, weinig inkomsten). Ik heb echter wel $40 die google nog wel uitbetaalt. Dit is ongeveer 30 euro. Mijn hostingkosten zijn dus nu duurder dan mijn inkomsten. Wat als ik nou mijn belasting formulierinvul? Krijg ik dan dat ik geen belasting hoef te betalen over die 30 euro? (onder het mom van 30-70 = -40)??
Van de site van adsense:quote:Om te beginnen betwijfel ik of Google bedragen van <$100 overmaakt.
quote:Als u uw account definitief wilt beëindigen en u alle Google AdSense-advertentiecode van uw pagina's hebt verwijderd, stuurt u een e-mailbericht naar adsense-nl@google.com. Als u de account beëindigt, ontvangt u binnen ongeveer 90 dagen na het einde van de maand uw betaling. Het saldo dient hiervoor echter hoger te zijn dan $ 10,00. Houd er rekening mee dat Google geen bedragen van minder dan $ 10,00 uitbetaalt.
Je hebt gelijk maar ik ben denk ik te netjes opgevoedquote:En mensen die gaan zeveren of ze E10-E100 aan inkomsten wel op moeten geven aan de belasting sporen niet.
Denk je nu echt dat de fiscus daar moeilijk over doet?
Bedragen onder de 10K vallen niet eens op bij die lui.
Lache, ik wist niet dat dat allemaal zomaar kanquote:Op woensdag 16 augustus 2006 12:24 schreef jp84 het volgende:
keb het ff met een acountant over gehad, ik mag zon beetje alles afschrijven voor mn adsense en affiliate inkomsten, PC/internet aansluiting/telefoon/reclame kosten/hosting etc etc
dan blijft er een stuk minder over om belasting over te betalen hehe
je hebt twee opties....quote:Op maandag 21 augustus 2006 20:59 schreef Ezo1989 het volgende:
Ik ben vandaag voor het eerst in deze hoek van Fok en zag meteen een topic naar mijn hart![]()
Weet iemand trouwens waar google op let als ze uit betalen?
Ik ben namelijk al 2X geband met een van mijn sites maar deze keer dacht ik, laat ik het maar eens eerlijk houden, en nu verdien ik 200 eerlijke doolars per maand (tenminste afgelopen maand) maar nu weet ik niet of ze me nou weer gaan bannen, op de sitepoint forums hoorde ik dat Google de site zwart merkte ofzow zodat ze me alnog bannen op pay-day... maar stel dat ik een nieuwe site maak (en een nieuwe vriend vraag voor een adsense acc) en daar weer geld mee ga verdienen kunnen ze dan nog iets merken dat ik (mijn ip) iets met die site te maken heeft?
hopelijk snappen jullie het een beetje .. ik moest snel typen becuz oover 2 minuten gaat mijn internet eraf...
tvp anyway =)
Ik heb op dit moment 11 googlebots op mn sitequote:Op maandag 21 augustus 2006 20:47 schreef JortK het volgende:
Is er ook een mogelijk om te zien wanneer Google je site voor het laatst geindexeerd heeft?
En?? Zijn je munten al binnen? BIj mij stond het gisteren al op m'n rekeningquote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:01 schreef Ezo1989 het volgende:
Okay, nog 5 dagen en dan weet ik of ik die 200 (eerlijke) dollars krijg of niet
Het heeft ff geduurt, maar zo te zien is Google wakker geworden.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 13:11 schreef joachim87 het volgende:
Kwam net een site tegen, http://www.tvsteenbergen.nl/Google_Adsense.htm
Als ik lullig wil zijn stuur ik even een mailtje naar de Abuse service![]()
Ik kreeg laatst ook een mailtje of ik 1 van mijn websites binnen 72 uur wilde aanpassen.quote:Op donderdag 7 september 2006 10:49 schreef M3CABRIO het volgende:
[..]
Het heeft ff geduurt, maar zo te zien is Google wakker geworden.![]()
Onder payment history.quote:
Wat is steeds meer?quote:Op dinsdag 26 september 2006 20:03 schreef Duiker_21 het volgende:
[..]
Onder payment history.
Duurde idd wat langer deze maand voordat de pip melding er stond, ik moet er niet aan denken dat mijn account wordt geblokkeerd, 't wordt iedere maand alleen maar meer![]()
37%? http://tweakers.net/nieuw(...)rocent-gestegen.htmlquote:Op dinsdag 26 september 2006 22:25 schreef Stretto het volgende:
[..]
Wat is steeds meer?
Van 5 naar 15 zegt mij niet zoveel![]()
van $618 naar $1073quote:Op dinsdag 26 september 2006 22:25 schreef Stretto het volgende:
[..]
Wat is steeds meer?
Van 5 naar 15 zegt mij niet zoveel![]()
Juli: $242.94quote:Op dinsdag 26 september 2006 22:25 schreef Stretto het volgende:
[..]
Wat is steeds meer?
Van 5 naar 15 zegt mij niet zoveel![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |