Hebben we daar de gloryhunter weerquote:Op zondag 20 augustus 2006 17:37 schreef DutchGooner het volgende:
Rangers dus op de plek waar ze horen
Wat deed Celtic tegen Hearts?quote:Op zondag 20 augustus 2006 17:46 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Hebben we daar de gloryhunter weer![]()
1-1.quote:Wat heeft Arsenal gisteren gedaan?![]()
Deze uitspraak is een zware belediging voor spurs en mijquote:Op zondag 20 augustus 2006 21:12 schreef Barnet_Bee het volgende:
Wat een praats allemaal van iemand die tripjes maakt met hgrm.
hgrm. ?????quote:Op zondag 20 augustus 2006 21:12 schreef Barnet_Bee het volgende:
Wat een praats allemaal van iemand die tripjes maakt met hgrm.
Ow die!quote:Op maandag 21 augustus 2006 00:45 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Die pannenkoek naast ons met dat brilletje
Ik hoop op Hearts, Hibs, of Aberdeen! MAar het zal wel weer Celtic of Rangers worden...quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 07:30 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Rangers moet kampioen worden
Nee joh, Inverness CTquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 07:30 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Rangers moet kampioen worden
Weet je zeker dat je eigenlijk niet gewoon voor Ajax bent?quote:Op zondag 20 augustus 2006 17:37 schreef DutchGooner het volgende:
Rangers dus op de plek waar ze horen
Wie is dat??quote:Hibs gave a debut to Dutch defender Shelton Martin, signed from Darlington this week
Dokkie is zeker een neus. Dat is algemeen bekend.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:29 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je eigenlijk niet gewoon voor Ajax bent?
Die gast van Excelsior. Wist trouwens niet dat hij bij Darlington zat.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:29 schreef Cruoninga het volgende:
Wie is dat??
Ga effe lekker je waffel spoelenquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:29 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je eigenlijk niet gewoon voor Ajax bent?
Ook nog eens in 4 minuten van 0-1 naar 2-1.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 17:30 schreef RayMania het volgende:
Goal: Celtic 2-1 Hibernian - Jan Vennegoor of Hesselink 66.
Tof!quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 17:30 schreef RayMania het volgende:
Goal: Celtic 2-1 Hibernian - Jan Vennegoor of Hesselink 66.
En dat is positiefquote:Op zondag 27 augustus 2006 17:59 schreef Barnet_Bee het volgende:
De Schotse competitie lijkt dit jaar echt opener dan ooit.
Jij bent toch voor de Gers?quote:Op zondag 27 augustus 2006 18:35 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
En dat is positief
Tis nu hopen op een andere kampioen als die 2
Ik heb symphatie voor de Gers en als ik jou daar mee kan opnaaien zal ik dat zeker niet latenquote:
Mij naai je daar niet mee opquote:Op zondag 27 augustus 2006 18:51 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Ik heb symphatie voor de Gers en als ik jou daar mee kan opnaaien zal ik dat zeker niet laten
Volgens mij heeft die alleen de eerste wedstrijd van dit seizoen niet gespeeld. Ja dus.quote:Op zondag 10 september 2006 21:49 schreef Erasmusch het volgende:
Staat Malkowski in de basis?
Weet iemand waarom Riordan niet speelt bij Celtic en ook niet op de bank lijkt te zitten. For the record: Hij was de clubtopscorer van Hibs van afgelopen seizoen die samen met Caldwell naar Celtic is vertrokken. Die laatstgenoemde staat wel vast in de basis.quote:1 Celtic 7 - 16
2 Rangers 6 - 12
3 Aberdeen 7 - 12
4 Kilmarnock 7 - 11
5 Hearts 6 - 10
6 St Mirren 7 - 10
7 Hibernian 6 - 8
8 Inverness CT 7 - 7
9 Dundee Utd 7 - 7
10 Falkirk 7 - 7
11 Dunfermline 7 - 5
12 Motherwell 6 - 3
Riordan wordt niet goed genoeg bevonden door Strachan. Voorlopig is Vennegoor spits nummer 1, Miller 2, Zurawski 3 en Riordan staat 4e in de pikorde. Zelf zou ik hem liever een keer naast Vennegoor willen zien spelen. Miller doet het redelijk, maar is geen afmaker en Zurawski is zijn vorm totaal kwijt. Over Caldwell ben ik minder te spreken. Enige reden waarom hij erin staat is omdat de rest van de verdediging ook waardeloos is (zie daarvoor de wedstrijd tegen ManUre in de CL). Als Baldé terugkomt, zal dat waarschijnlijk ten koste gaan van Caldwell. De meest waardeloze speler van Celtic is echter het vriendje van Strachan; opa Paul Telfer. Hopelijk maakt die snel bekend te stoppen met voetballen. Iets wat ik ook Neil Lennon wil adviseren. Hij is een legend, maar takelt het laatste jaar wel erg snel af. Hopelijk wordt hij geen parodie op zichzelf.quote:Op zaterdag 16 september 2006 19:05 schreef Cruoninga het volgende:
Weet iemand waarom Riordan niet speelt bij Celtic en ook niet op de bank lijkt te zitten. For the record: Hij was de clubtopscorer van Hibs van afgelopen seizoen die samen met Caldwell naar Celtic is vertrokken. Die laatstgenoemde staat wel vast in de basis.
Leuk voor Calderwoodquote:Op zaterdag 16 september 2006 20:26 schreef pfaf het volgende:
Aberdeen weer gewonnen, dit seizoen eindelijk eer eens fatsoenlijk voetbal!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |