Maar ik vind het wel dom dat Jan niet buiten de affaires weet te blijven. Dat is ook de reden waarom ik hem ook niet als Tourwinnaar tip. Knieblessures, buitenaardse tegenstand, doping, affaires met zijn vrouw, affaires met zijn gewicht. Een waslijst aan argumenten waarom Der Jan in de anonimiteit valt.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 17:06 schreef kikoooooo het volgende:
Jammer voor jan.
Maar ik geloof niet dat jan echt ZO dom is.... en al helemaal basso acht ik niet zo dom.
Eerst maar eens echte harde bewijzen zien... tot die tijd vind ik het onmogelijk en geloof ik het niet
hij is er dus nog steeds zeker van dat hij er nix mee te maken heeftquote:Op vrijdag 30 juni 2006 18:56 schreef jorienvdherik het volgende:
Ullrich: Ik ben geschokt
BLASHEIM - Jan Ullrich heeft in een eerste reactie op zijn uitsluiting van de Ronde van Frankrijk laten weten "geschokt" te zijn.
Jan Ullrich. FOTO AP
"Dit is het ergste wat me ooit in mijn loopbaan is overkomen", sprak de Duitser. "Het zal een paar dagen duren voordat ik me heb herpakt. Daarna ga ik mijn onschuld bewijzen." (ANP/AFP)
Nah, ze blijven allemaal thuisquote:Op vrijdag 30 juni 2006 20:46 schreef Mirri het volgende:
Wie mogen er nou nog meer niet mee doen naast Basso en Ullrich?
Vinokourov toch zeker wel?![]()
quote:Ullrich krijgt twee weken
Jan Ullrich krijgt nog twee weken de tijd om te bewijzen dat hij niets te maken heeft met het Spaanse dopingschandaal 'Operacion Puerto'. Slaagt de Duitser er niet in de sponsor T-Mobile te overtuigen van zijn onschuld, dan volgt ontslag. Ullrich ontving inmiddels twee brieven van de communicatiegigant, waarin hij werd gesommeerd openheid van zaken te geven. Tot dusver heeft hij nergens op gereageerd.
Dat was al een paar weken duidelijk.quote:
quote:T-Mobile terminates Ullrich and Sevilla's contracts
T-Mobile Team has terminated its contract with Jan Ullrich, effective July 20, the rider announced today. The team's manager Olaf Ludwig comfirmed this to sid. Oscar Sevilla has also been sacked, as a result of his involvement in the Operacion Puerto affair.
Ullrich's manager, Wolfgang Strohband, said, "The termination is groundless." If the discussions that are planned for the next week do not bring an agreement, he announced that Ullrich will be represented by Dr. Ulrich Theune, an attorney who said, "The termination will not hold up."
Ullrich showed himself hurt by the process. "The termination from T-Mobile is not acceptable to me. I'm very disappointed that they didn't inform me of this decision personally, but that the T-Mobile attorneys simply sent me a fax.
"They should be ashamed of themselves - after so many years of good work together and after everything I have done for the team, they just handle me like a fax number."
dat zou ik niet erg vindenquote:Op vrijdag 21 juli 2006 17:32 schreef ReMCoDijKSTRa het volgende:
Als hij toch clean is moet ie naar Rabo als kopman :p
met VDB, Basso en Sevilla erbij krijg je best een leuk teamquote:Op vrijdag 21 juli 2006 17:32 schreef ReMCoDijKSTRa het volgende:
Als hij toch clean is moet ie naar Rabo als kopman
T-Mobile heeft enkele dagen lang naar huize Ullrich gebeld en de voicemail ingesproken...toen Ullrich niets meer van zich liet horen hebben ze maar een faxje gestuurdquote:Op vrijdag 21 juli 2006 20:37 schreef The_S het volgende:
[..]
zeer zwak inderdaad van T-Mobile, gewoone een faxje sturen![]()
Discovery heeft een nieuwe kopman nodig....misschien Leipheimer....als ie niet gaat hoop ik dat Ullrich naar Discovery gaat.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 01:53 schreef DatMeenJeNiet het volgende:Jan
Oscar
![]()
Laten dat nou net een van mn favoriete renners zijn/waren
Ullrich maar naar Discovery(als hij onschuldig blijkt te zijn)
quote:Op zaterdag 22 juli 2006 13:22 schreef Ericr het volgende:
Als Ullrich vervolgd zal worden dan is het 4 jaar geen PT-team meer. T-Mobile doet dit ook niet voor de lol, die hebben geen andere keuze.
Andere tijden, dat gaat nu niet meer. Enfante terrible Jan lijkt me uitgespeeld.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 13:35 schreef Arcee het volgende:
[..]
Na 2 pilletjes in de disco kon Jan hier aan de slag.
Ik vraag me af wie een dopingzaak rond gaat krijgen tegen de renners nu de Spaanse justitie de renners niet zal vervolgen. De sportbonden en de UCI voelen de druk om de renners wel te gaan schorsen, maar ze zullen het moeilijk krijgen om de zaak juridisch sluitend te kunnen krijgen en het ASO is het laatste jaar toch al bijzonder kritisch geweest over de schorsingen die zijn opgelegd door de wielerbonden.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 13:38 schreef Ericr het volgende:
Enfante terrible Jan lijkt me uitgespeeld.
Het lijkt me inderdaad steeds chaotischer te worden. Het zou me niet verbazen mochten de schorsingen, als ze er komen, in de rechtszaal bevochten worden.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 20:38 schreef mbn het volgende:
[..]
Ik vraag me af wie een dopingzaak rond gaat krijgen tegen de renners nu de Spaanse justitie de renners niet zal vervolgen. De sportbonden en de UCI voelen de druk om de renners wel te gaan schorsen, maar ze zullen het moeilijk krijgen om de zaak juridisch sluitend te kunnen krijgen en het ASO is het laatste jaar toch al bijzonder kritisch geweest over de schorsingen die zijn opgelegd door de wielerbonden.
Dat zijn allemaal helpers met uitzondering van die overschatte Savoldelli, Ullrich is geen helper.quote:Op zondag 23 juli 2006 00:21 schreef Ericr het volgende:
Savoldelli, Azevedo, Rubeira (ook al is dat nooit een topper geweest), Beltran en de rest van die ploeg is ook geen schim meer van wat het ook was. Goede ploeg voor Ullrich, misschien hebben ze nog een leuk adresje voor hem waar hij wat experimentele middelen kan halen.
DSC heeft 2 mannen die het goed zouden moeten doen in rondes : popovych en danielsonquote:Op zondag 23 juli 2006 00:21 schreef Ericr het volgende:
Savoldelli, Azevedo, Rubeira (ook al is dat nooit een topper geweest), Beltran en de rest van die ploeg is ook geen schim meer van wat het ook was. Goede ploeg voor Ullrich, misschien hebben ze nog een leuk adresje voor hem waar hij wat experimentele middelen kan halen.
Eisinga was bij de avondetappe in ieder geval weer duidelijk, ze hadden genoeg bewijs om Ullrich en Sevilla de wacht aan te zeggen. Zal nu een juridisch steekspel worden, maar geef het kamp Ullrich weinig kans.
Ach die armstrong kan dit niet aanzien , dus die zal volgend jaar vast nog wel een keer fietsles komen geven.quote:Op zondag 23 juli 2006 12:12 schreef flyckje het volgende:
[..]
DSC heeft 2 mannen die het goed zouden moeten doen in rondes : popovych en danielson
1 klassiek renner : Gusev
1 toekomstige tourkandidaat : brajkovic
De rest is idd te oud voor nog een grote rol te spelen. Hoewel die ekimov blijft verbazen.
Is idd gene vette meer
Hincapie is na een slechte tour opeens ook geen klassiek renner meerquote:Op zondag 23 juli 2006 12:12 schreef flyckje het volgende:
[..]
DSC heeft 2 mannen die het goed zouden moeten doen in rondes : popovych en danielson
1 klassiek renner : Gusev
1 toekomstige tourkandidaat : brajkovic
De rest is idd te oud voor nog een grote rol te spelen. Hoewel die ekimov blijft verbazen.
Is idd gene vette meer
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |