Opera kan dat ook ja. Gewoon op de toets met / en ? drukken en dan kun je live zoeken in de pagina, en wordt tijdens het typen gelijk het gezochte gemarkeerd.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 20:19 schreef -aad- het volgende:
ctrl f is inderdaad ook een van de dingen die ik enorm mis als ik op een andere computer met IE zit te werken ofzo. Echt ideaal dat zoeken tijdens het typen. (Heeft Opera dat eigenlijk ook?)
Wat saviour na jou heeft gezegd bedoelde ik, werkt dus op precies dezelfde manier als in Firefox. (erheen springen en markeren van de gezochte letters/woorden.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 21:21 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
Hoe bedoel je 'tijdens het typen'? Maar ff in FF gectrl-f't, en ik zie weinig verschil. Ja, waar FF een aparte zoek-balk onderin gooit, gebruikt opera het standaard-zoekveldje naast het adresbalk (met oa google enzo)
Plus highlighting is standaard aan (maar dat kan in FF ook).
[..]
Kun je gewoon zelf aanpassen.
Dat is inderdaad wat ik bedoelde. ctrl f vind ik wel een handigere toetsencombinatie aangezien het zoeken bij het overgrote deel van de programma's daar zit en ik daar op die manier aan ben gewend.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 21:33 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Opera kan dat ook ja. Gewoon op de toets met / en ? drukken en dan kun je live zoeken in de pagina, en wordt tijdens het typen gelijk het gezochte gemarkeerd.
vanzelfsprekend kan ie uitquote:Op vrijdag 16 juni 2006 22:44 schreef -aad- het volgende:
OK valt ook wel wat te zeggen voor het koppelen van ctrl f daaraan. Weer een stukje waar alleen een beetje gewenning aan zit.
Het ook kunnen verslepen van dingen uit de statusbalk is handig. Zeker omdat ik Firefox lekker minimalistisch instel. Ik heb nu menu's, adresbalk, zoekbalk en bookmarks in een balk staan, scheelt weer ruimte voor de website. (Maakt natuurlijk niet veel uit, maar vind het fijner zo.) Navigatieknoppen heb ik niet in de balk staan, die zitten in de sidebar die ik heb geinstalleerd en ik met een muisklik kan oproepen en wegdoen. Maar dankzij mouse gestures zelden nodigAlleen voor de laadbalk en dingen als de cookiemanager extensie heb ik de statusbalk eigenlijk nog. (Die in Firefox overigens ook uit kan.)
Bij 4 tabs zit ie al volquote:Op vrijdag 16 juni 2006 23:16 schreef Skazminko het volgende:
Waarom ik Firefox gebruik? Het houdt een groot aantal pop-ups tegen.
Én ik vind het handig dat je meerdere tabbladen kan openen in 1 browser zegmaar.
[afbeelding]
Kijk, daarboven kan ik van site veranderen door middel van tab bladen. Het is handig want dan raakt mijn taakbalk niet snel vol.![]()
Dit topic gaat over anti-FF héquote:Op vrijdag 16 juni 2006 23:19 schreef Skazminko het volgende:
Het is dus niet zo dat ik volledig anti IE ben, maar ik vind firefox nét iets handiger.
Orginele argumenten heb je wel!quote:Op vrijdag 16 juni 2006 23:33 schreef dialMforMonkey het volgende:
Ik haat firefox.
Waarom? Omdat het deel uitmaakt van het nieuwe "Vrije Internet bolwerk". Wat net zo vrij is als kapitalisme dus net zo vrij als Auschwitz. Het slaat nergens op, en iedereen trapt erin.
Niet.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 23:30 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
Bij 4 tabs zit ie al vol
Geen loze ruimte in Opera [afbeelding]
Opera is een goede browser op zich. De mailclient in combinatie met een IMAP server is m.i. ronduit beroerd/lelijk. Wat dat betreft is Thunderbird nog steeds de beste.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 18:54 schreef the_disheaver het volgende:
Al deze nadelen heb je bij de mailclient niet. Het is een goede mailclient, beter dan mailclients die ik eerder uitgeprobeerd heb. (kmail, outlook (express) thunderbird, the bat). Dat hij in de browser zit is alleen maar een voordeel.
Startpagina. plopt er meteen voor als ik een tab open.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 23:37 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
Waarom heb je google open, als je daar rechtsboven ook zo'n google zoekveld hebt?
Waarom heb je een lege balk tussen je tabs en de restquote:Op vrijdag 16 juni 2006 23:38 schreef Skazminko het volgende:
[..]
Startpagina. plopt er meteen voor als ik een tab open.
geen imap ervaringquote:Op vrijdag 16 juni 2006 23:35 schreef Lod het volgende:
[..]
Opera is een goede browser op zich. De mailclient in combinatie met een IMAP server is m.i. ronduit beroerd/lelijk. Wat dat betreft is Thunderbird nog steeds de beste.
Ja, die krijg ik niet weg.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 23:41 schreef Merkie het volgende:
[..]
Waarom heb je een lege balk tussen je tabs en de rest?
Vertel eens wat meer over het nieuwe "Vrije Internet bolwerk", wat helemaal niet vrij isquote:Op vrijdag 16 juni 2006 23:33 schreef dialMforMonkey het volgende:
Ik haat firefox.
Waarom? Omdat het deel uitmaakt van het nieuwe "Vrije Internet bolwerk". Wat net zo vrij is als kapitalisme dus net zo vrij als Auschwitz. Het slaat nergens op, en iedereen trapt erin.
Weet jij hoe ik die weg kan krijgen?quote:
This covers it all: http://www.albinoblacksheep.com/flash/epicquote:Op vrijdag 16 juni 2006 23:44 schreef Tijn het volgende:
[..]
Vertel eens wat meer over het nieuwe "Vrije Internet bolwerk", wat helemaal niet vrij is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |